Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

As pajutau 17 sav, o vyras uzdejes ranka pradejo jausti nuo 20 sav. Dabar jau spardomes labai aktyviai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
o kaip suprast susitraukinėja gimda blink.gif ??? kas dar čia per jausmas turi būti? aš gal tokio nejaučiu g.gif
Atsakyti
oi kaip as jums baltai pavydziu del judesiuku jautimo blush2.gif
as irgi laukiu nesulaukiu, kada juos pajausiu nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes,
sakau, kad man kazkaip keista, kad as judesius pajutau be 2 dienu 12 savaiciu, o nestumas pirmas, net galvojau dar per anksti, bet po 5 dienu pasidare aisku, kad tai buvo lelius, nes nuo tada jau keikviena diena judejo biggrin.gif Pirmieji judesiai buvo kairio sono apacioj, kaip ir daugumai matau lotuliukas.gif , bet ta pati vakara ir desinio sono apacioj irgi pora judesiuku, tik labai silpnuciai lotuliukas.gif jausmas pasakiskas, gal del to taip anskti, kad labai laukiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2007 11 22, 21:08)
sveikutes,
sakau, kad man kazkaip keista, kad as judesius pajutau be 2 dienu 12 savaiciu, o nestumas pirmas, net galvojau dar per anksti, bet po 5 dienu pasidare aisku, kad tai buvo lelius, nes nuo tada jau keikviena diena judejo biggrin.gif Pirmieji judesiai buvo kairio sono apacioj, kaip ir daugumai matau lotuliukas.gif , bet ta pati vakara ir desinio sono apacioj irgi pora judesiuku, tik labai silpnuciai lotuliukas.gif jausmas pasakiskas, gal del to taip anskti, kad labai laukiau thumbup.gif



na tikrai labai jau anksti tu pajutai tuos judesiukus g.gif
Atsakyti
as pajutau beveik septyniolikos savaiciu ( antras nėštumas), tačiau jie nereguliarūs ir kartais visa dieną nieko nejaučiu...neramu pasidaro, todėl laukiu kol prasidės reguliarūs judesiukai ir matysiu išsikišusias rankytes ir kojytes lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano lelius pradejo spardytis gan velai, pajutau nuo 20 sav, o dabar tai kasdien jauciu, taip ir turi buti, nes cia kai neperseniausiai supanikavau kad dvi dienas lyg nieko nejauciu tai gine is kart liepe i ligonine vaziuot, ten padare echo, bet viskas tvarkoj buvo....
Atsakyti
Labai labai laukiau tu judesiuku, dauguma balandziukiu pilvukai jau stuksejo o as dar laukiau, pirmuosius pajutau apie 19 sav, pradejau laukti nuo 16 biggrin.gif po to praejo jau metai wub.gif dabar judesiukas miega wub.gif
Atsakyti
pirmuosius judesiukus pajutau 19sav.-tai buvo tik nedideli pakrapstymai palyginus kas lauke veliau-tikras spardymasis smile.gif
Atsakyti
As tai pirmus judesiukus pajutau 11 sav. (Antras vaikelis), pirmo apie 16 sav. Gydytojai pasakiau, bet jinai tik nusijuoke. g.gif Zinau, kad tai labai anksti, bet gal as tiesiog labai moku isiklausyti i savo kuna? g.gif Lankau joga beveik 4 metus, gal del to taip anksti ir pajutau? 4u.gif
Atsakyti
Kaip faina skaityti jusu visu pojucius - as dar nieko nepajutau, laukiu nesulaukiu, kada kleckius prades aktyviai reikstis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 11 29, 00:48)
Kaip faina skaityti jusu visu pojucius - as dar nieko nepajutau, laukiu nesulaukiu, kada kleckius prades aktyviai reikstis  tongue.gif

Jau turėtų greitai, nors sako, kad su pirmuoju judesiukai jaučiami vėliau.
Atsakyti