Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(Staiga @ 2008 04 18, 22:08)
Nea lotuliukas.gif Ne kiekviena. Bet padalkas visiems prieinamas tongue.gif


Kokia prasmė turėti padalką?
Įsivaizduokit: prisiskaitau to, ką man siūlo SM, ir pradedu savo vaikus gydyti, laižyti, padalkomis šluostyti... Čia kurioje palatoje taip daroma?
Atsakyti
As nezinau ar buvau nuziureta, bet bekalbant su buvusiu darbdaviu, kuris visaip buvo bandes mane prikalbint pas ji pasilikti, pasijutau labai blogai. Kaip ir praradau orientacija, tokiam kaip aliejuj plaukiojau, beveik nieko nebegalejau suvokti ka jis kalba, kaip gerai alkoholio padauginus smile.gif siaip ne taip sukandusi dantis issedejau ta pokalbi o pakui nuejau atsiprausti, ploviau veida su saltu vandeniu kad nors kazkaip i samoninga busena grizti, veidas atrode baisiai, oda kazkokia pageltusi negyva, o akys (zvilgsnis) negilus, begiojantis. Vienu zodziu pusiau lavonas. Koki menesi neturejau visiskai energijos, vos vaiksciojau, i trecia auksta lipdama ilsedavausi pora kartu.Vaiksciojau letai, mazai bendraudavau (taupiau energija) Po to apie metus jauciau skausma desinam sone (tulzis , kepenys). Mano anyta apvale mane su zvake, dare reiki seansus, kazkokio greito palengvejimo nepajutau, nor po apvalymo su zvake atejo kazkoks aiskumas i galva, prasviesejo viskas. O paskui po truputi vis geryn o po dvieju metu jau beveik jokiu simptomu ir nebera. Dabar kai pagalvoju apie ta zmogu, net negaliu tiksliai apsakyti ka jauciu, gal kazkoki gailestinguma, man kazkaip liudna kad toks dalykas atsitiko, juk niekam tai nebuvo reikalinga.
Atsakyti
Vienja, ar daugiau apie ji nieko nebegirdejai,ar sutikusi daugiau nebuvai?Stipriai jis su tavim pasidarbavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(KEKA @ 2007 10 10, 21:22)
Nepykit, bet noriu pasakyti, kad kiekvienam pagal tikejima.T,y.kuo tikite patys ta ir gaunate.Reikia tiketi Dievu, o ne raganystemis, nuziurejimais ar horoskopais.Jei nors karta nepatikesit pamatysit to ir neivyks.Sekmes.

QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 12, 12:17)
Jei sakysi, kad nėra magijos, tai jos ir nebus? Įdomus požiūris...Tas pats, kaip važiuoti mašina užrištomis akimis ir sakyti, kad kliūčių jokių nėra. Jas kažkas sugalvojo.  ax.gif

Panasu, kad KEKA ir nesako, kad magijos nera, ir as manau, kad ji yra, bet kas su Dievu, tas turi Jo apsauga ir jokios magijos to neiveiks. Ir jokie nuziurejimai. Na, bet aisku, jei viena diena kas nors lekia pas burtininkus, kita diena i Baznycia pasimelsti, tai kazin ar toks 'tikejimas Dievu' apsaugos nuo blogu itaku. Cia nera vidurio - arba tu pasitiki Dievu ir tik Dievu, prasai Jo apsaugos ir isgydymo, arba plaukioji visoje toje mistiko-zelatinoje biggrin.gif. Nesupykit, bet apsivalymai su zvakemis man kelia juoka - na ir ka tas pabraukymas su degancia zvake gali pakeisti??? Kas yra zvake, jos liepsna??? Paprastas daiktas.
Na, bet sekmes visiems - tegul musu kelyje pasitaiko tik geri zmones. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelikanė @ 2008 04 21, 15:59)
Panasu, kad KEKA ir nesako, kad magijos nera, ir as manau, kad ji yra, bet kas su Dievu, tas turi Jo apsauga ir jokios magijos to neiveiks. Ir jokie nuziurejimai.



Labai klysti, mieloji...
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 04 19, 21:05)
Vienja, ar daugiau apie ji nieko nebegirdejai,ar sutikusi daugiau nebuvai?Stipriai jis su tavim pasidarbavo  g.gif


Buvau sutikusi praejus kokiems metams, gatvej. Tai pakalbejom, bet as net neatsimenu ka, lyg kviete aplankyti smile.gif Kiek prisimenu ta pokalbi tai as jame dalyvavau kazkaip lyg is sono stebeciau smile.gif Tikiuosi kad tiek man tiek jam viskas baigsis gerai ir jokiu karminiu mazgu mes nesurisom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 04 21, 20:41)
Labai klysti, mieloji...

Kiekvienas kalbame is savo patirties. Zinoma, kad blogis puola ir tikinti, bet Dievas nebutu Dievas, jei leistu jam triumfuoti ir neapgintu savo vaiku. Esme su kuo mes kiekvienas asmeniskai esame. Sunkiausia turbut tiems, kas bando eiti dviem keliais, tada zmogus yra pacios kovos lauke...
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 09 03, 22:22)
ar teko buti kam nuziuretai? kaip ji nuemet, pas ka? ar tikite? kokiais budais apsisaugote?  g.gif
juk jau mazuosius zmogeliukus, mamos stengiasi apsaugot, nuo nuziurejimo, blogos akies, isegdamos ziogeli  ax.gif

pasidalinkim savo mintimis ir isgyvenimais...  mirksiukas.gif

Man teko patirti nužiūrėjimą, tiesiog nekoks jausmas.Gal net labai baisus jausmas...Jau buvo minčių, jog paskutinį kartą einu namo po darbo...Bet pasimeldus praėjo, kelias dienas dar linkėjau tam žmogui gero, nuo kurio taip blogai pasijutau...Dabar viskas gerai, bet jausmas buvo toks, kad tuoj numirsiu nuo dalyko, kuris man niekada nestreikuodavo...
Atsakyti
QUOTE(Pelikanė @ 2008 04 22, 13:25)
Kiekvienas kalbame is savo patirties. Zinoma, kad blogis puola ir tikinti, bet Dievas nebutu Dievas, jei leistu jam triumfuoti ir neapgintu savo vaiku. Esme su kuo mes kiekvienas asmeniskai esame. Sunkiausia turbut tiems, kas bando eiti dviem keliais, tada zmogus yra pacios kovos lauke...



Blogis apskritai neegzistuoja. Viskas, ką mes patiriam, yra mūsų pačių minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų pasekmės. Tokiu atveju tikėtis kažkokio apgynimo yra naivu. Kaip šauki, taip atsiliepia.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 04 23, 11:53)
Blogis apskritai neegzistuoja.

kaip čia pati sakei? Jei užsiriši akis, nereiškia kad kliūčių nėra?...

QUOTE(vaižgantė @ 2008 04 21, 20:41)
Labai klysti, mieloji...

Nelabai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 23 balandžio 2008 - 12:46
QUOTE(vaižgantė @ 2008 04 23, 10:53)
Blogis apskritai neegzistuoja. Viskas, ką mes patiriam, yra mūsų pačių minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų pasekmės. Tokiu atveju tikėtis kažkokio apgynimo yra naivu. Kaip šauki, taip atsiliepia.

Na, taip, bobute gyvenenti vienkiemyje pati prisisaukia banditeli, kuris padegintu jai kojas lygintuvu...Juk blogis neegzistuoja...Juokingai skamba tavo pasakymas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 04 23, 11:53)
Blogis apskritai neegzistuoja. Viskas, ką mes patiriam, yra mūsų pačių minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų pasekmės. Tokiu atveju tikėtis kažkokio apgynimo yra naivu. Kaip šauki, taip atsiliepia.

Sakyciau priestarauji pati sau, nes tos musu paciu minciu, zodziu, darbu ir apsileidimu pasekmes taip pat yra blogis. Nesvarbu, kad patys esame kalti del to. Jei nera blogio, tai mes jau Danguje - kazko nepanasu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelikanė: 07 gegužės 2008 - 17:17