Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(Urartu @ 2008 07 30, 15:23)
nu  labas rytas, Lietuva...  doh.gif Visose nuorodose, kurių čia (ir kitur) buvo pridėta ir kuriose rašoma apie indigus yra krūvos apibūdinimų beigi praktinių patarimų kaip ir iš ko atpažinti indigus... cool.gif
Sugalvojau. Tegul visi indigininkai ir jiems prijaučiantys inicijuoja kreipimąsi į...dabar mąstau į ką? g.gif  Na, vienžo, unifikuoja kriterijus, apibūdinančius juos... rolleyes.gif


Aha, aš irgi skaičiau kažką apie tuos kriterijus.... Tai supratau, kad mano vaikas "krikštolinis" (pagal apibūdinimą tai tip top), ar kažkoks ten... tai taip atsikvėpiau - jau buvau išsigandus, kad ji šiaip eilinė, nespalvotoji...
Beje, jei jau čia tik auros spalva, ir dvasingumo ir išskirtinumo nerodo, kodėl tos indigo SM mamos yra taip įsitikinusios, kad aplinkiniai joms tos spalvos taip pavydi? blink.gif
Atsakyti
o kur tu skaitei, kad aplinkiniai joms pavydi? cia kaip tik uzjausti reikia, kad toki hemoroju isigijo ir palinketi stiprybes bei istvermes nelengvame ugdymo kelyje.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 07 30, 16:19)
o kur tu skaitei, kad aplinkiniai joms pavydi? cia kaip tik uzjausti reikia, kad toki hemoroju isigijo ir palinketi stiprybes bei istvermes nelengvame ugdymo kelyje.


Čia pat skaičiau...SM... Rodos, čia Vaižgantės postas toks buvo - na esmė buvo ta, kad aš esu indigo, ir aplinkiniai (čia forumo aplinkiniai) mane puola, nes to pavydi... Gal ir rasčiau citatą, bet tingiu ieškot... blush2.gif
Atsakyti
nekreipk demesio - maza, ka zmones prisigalvoja. pradekim nuo to, kad aplinkiniai jos auros nemato - tai negali pasakyti ar ji indigo ar ne ir automatiskai neturi ko pavydeti. o baigti galim nedideliu eksperimentu - pabandyk atsistoti priesais seima ar katedra ir garsiai saukti - as indigo, indigo, ir visi mano vaikai indigo. jei manai, kad is aplinkiniu sulauksi pavydo, tai reiskia, kad as nepazistu zmoniu ir man laikas pabarstyti galva pelenais. O siaip nepamenu, kad Vaizgante butu kazka rasiusi apie pavyda - gal praleidau.
cia i tema vienas ankdotas - ateina senukas pas gydytoja ir sako - va mano kaimynas, budamas mano amziaus sako, kad jis kasnakt mylisi su zmona, o as negaliu, padekit man prasau. i ka gydytojas atsako - o tu sakyk, kad darai tai 2x per nakti.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 07 30, 15:34)
o kam to reikia, jei viska galima nustatyti per auros spalva - arba indigo arba ne? 


Nes aš jokių auros spalvų nematau... bigsmile.gif
Atsakyti
o tu manai, kad paskaicius anketa tu pamatysi auros spalva?
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 07 30, 16:51)
o tu manai, kad paskaicius anketa tu pamatysi auros spalva?

Manau. doh.gif Dar manau, kad paskaičius visokių ezoterinių "gudrybių" apskritai, kaip vienas kolega sako " ir kosmosas nebetoli"...

Ale kaip žmonėm išaiškint, kad ta "anketa" ir reikalinga tam, kad nereikėtų aurų matyt...O pagal ją (anketą) galėtum visus indiginius identifikuot... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 30 liepos 2008 - 15:57
kosmosas, jis ir taip netoli yra. smile.gif o anketa reikalinga tik tam, kad nematantys auros galetu isivaizduoti tai, ko jie nemato. bet isivaizduoti galima ir nepildant anketos.
Atsakyti
Nusifotografuokit tas savo auras ir nereikės pilstyti iš tuščio į kiaurą...
Atsakyti
kaip?
Atsakyti
Auros fotografuojamos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje... Pagooglinkit...
Atsakyti
Ir auros foto nusiųst kartu su cv būsimam darbdaviui biggrin.gif Tuomet nereikės jokių nesamoningų testų, viskas matysis kaip ant delno.
Atleiskit, kad ne į temą, bet šovė tokia mintis, negalėjau neparašyt.
P.s indigo tema išplito per visą forumą biggrin.gif Reikia paplepėjimuose blevyzgoms užvesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arpos: 30 liepos 2008 - 19:27