Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nužiūrėjimas...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Gytarė
QUOTE(Masažistė @ 2008 08 28, 13:13)
as irgi noriu pasiskaityti smile.gif gal gali nuoroda imesti?
*

http://forumas.veducentras.lt/
vaižgantė
Gytare, na nepyk, kad nemėgstami ištvirkėliai ošistai...biggrin.gif
Gytarė
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 12, 15:57)
Gytare, na nepyk, kad nemėgstami ištvirkėliai ošistai...biggrin.gif
*

Tu apie ošistus manai taip, aš apie juos galvoju kitaip.
Kokia prasmė pyktis dėl skirtingų nuomonių?
vaižgantė
QUOTE(Gytarė @ 2008 09 14, 06:15)
Tu apie ošistus manai taip, aš apie juos galvoju kitaip.
Kokia prasmė pyktis dėl skirtingų nuomonių?
*

Argi mes pykstamės?
goodly
QUOTE(Dzinte @ 2008 09 12, 11:01)
Šią temą atsidariau tik dabar.
Kažkos nukrypimas nuo temos hihihi.gif

O jei grįžtant prie nužiūrėjimo temos. Tėvai pasakojo, kad kai gimiau iki kol sulaukiau 1-ienerių metų nuolatos rėkdavau: ir dieną ir naktį. Nežinojo, ką sumanimi daryti.
Spėjo, kad esu nužiūrėta kažkieno g.gif

Bet kai buvo mano pirmasis gimtadienis, ir ant torto uždegė žvakutę, viskas akimirksniu baigėsi.

Vat taip. Ir žinok, kas čia galėjo būti ir kaip tai įtakojo žvakutės uždegimas mirksiukas.gif
*

ačiū, kad sugrįžai į temą 4u.gif
mano sūnelis- labai nervinngas, dirglus, bet baisiai gražus baltas garbanius wub.gif
Sakė pašlakstyti jo myžaliukais, pdės. Nes kažkas pavydėjo...
Gytarė
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 14, 12:03)
Argi mes pykstamės?
*

Ne. drinks_cheers.gif 4u.gif
Ramunaite
Nezinau cia nuziurejimas ar ne, bet vaikysteje turejau ilgus, juodus, storus plaukus. Visi tik sakydavo kokie jie nuostabus... Kazkur 6 klaseje patrumpinom, nes neimanoma buvo priziureti. Nuo to laiko plaukai stojo augti.
Begant metams nusiuro, isslinko, labai riebaluojasi. Kas svarbiausia dar iki siol girdziu "kokie grazus tavo plaukai", gal delto, kad labai priziuriu. Tik kirpeja, pazystama 15 metu sako jog nusiure tikrai. Mama mano jog nuziurejo...
O as netikiu kazkaip tais dalykais.
pupa86
del nuziurejimu...prisipazinsiu emiau dometis tuo konkreciai siandien...kadangi tiesiog jau nebeimanoma man tiketi, kad imanoma tiek daug ale nemaloniu sutapimu...na ne tik man labiausiai mano draugui gyvenimo...kai mes ememe graugauti ir ypac gyventi kartu jam eme tiesiog ziauriai nesisekti...nuo pirmos dienos....zinoma sutapimas visiems pasitaiko sunkiu priodu bet istisos neseksmes ir ale sutapimai jau tesiasi pusantru metu....man jau nebejuokinga....nes atrodo jog kazkokia nematoma jega tyciojasi is musu...nemoku net tinkamai issireiksti...tiesiog viskas vyksta kaip tycia kad kazkas koja specialiai kaisiotu nuolatos...mano draugas iki musu draugystes turejo mergina su kuria issiskyrus jam labai pablogejo sveikata ir teko menesio laikotarpyje gultis i ligonine...kazkada po to jam teko apsilankyt pas bureja kuri ji vos pamacius ieinant pro duris pasake: vaikeli kas taves sitaip nekencia kad sitaip uzkeike? jo buvusioji kazkada buvo minejusi kad prakeiks ji...niekad netikejau....bet jau mano skeptiskumui atejo ribos...nezinau kur gauti kokiu amuletu ar yra kokie ritualai nuo uzkalbejimo,nuziurejimo ir panasiai kurie leistu mums normaliai gyvent... gal kokios statuleles ar zoleles,akmenukai padeda? esu girdejusi kad namuose i kampus druskos reikia pripilti po ziupsneli...bet jau bijau kazka daryt kad tik bedos neprisisaukciau... patarkit mamytes jei kazka zinot ar esat girdejusios.... gal kazkas zino kokia moteryte vilniuje kuri uzkerejimus nuima?
Ugnė
[quote=pupa86,2008 09 23, 23:46]
del nuziurejimu...prisipazinsiu emiau dometis tuo konkreciai siandien...kadangi tiesiog jau nebeimanoma man tiketi, kad imanoma tiek daug ale nemaloniu sutapimu...na ne tik man labiausiai mano draugui gyvenimo...kai mes ememe graugauti ir ypac gyventi kartu jam eme tiesiog ziauriai nesisekti...nuo pirmos dienos....zinoma sutapimas visiems pasitaiko sunkiu priodu bet istisos neseksmes ir ale sutapimai jau tesiasi pusantru metu....man jau nebejuokinga....nes atrodo jog kazkokia nematoma jega tyciojasi is musu...nemoku net tinkamai issireiksti...tiesiog viskas vyksta kaip tycia kad kazkas koja specialiai kaisiotu nuolatos...mano draugas iki musu draugystes turejo mergina su kuria issiskyrus jam labai pablogejo sveikata ir teko menesio laikotarpyje gultis i ligonine...kazkada po to jam teko apsilankyt pas bureja kuri ji vos pamacius ieinant pro duris pasake: vaikeli kas taves sitaip nekencia kad sitaip uzkeike? jo buvusioji kazkada buvo minejusi kad prakeiks ji...niekad netikejau....bet jau mano skeptiskumui atejo ribos...nezinau kur gauti kokiu amuletu ar yra kokie ritualai nuo uzkalbejimo,nuziurejimo ir panasiai kurie leistu mums normaliai gyvent... gal kokios statuleles ar zoleles,akmenukai padeda? esu girdejusi kad namuose i kampus druskos reikia pripilti po ziupsneli...bet jau bijau kazka daryt kad tik bedos neprisisaukciau... patarkit mamytes jei kazka zinot ar esat girdejusios.... gal kazkas zino kokia moteryte vilniuje kuri uzkerejimus nuima?
*

Paziurek temoje burejos Vilniuje,ten pasirink pas kokia bureja,ir pirmyn...Nuvalymus daro per delcia,taip,kad visas menuo,bus laiko viskam.
nerara
Viena moteris man pasakė kad mano dukra yra nužiūrėta ir vis dar nužiūrinėjama, ji man patarė prieš einant vakare miegot nupraust veiduka tekančiu vandeniu, stengtis nerodyti jos svetimiems žmonėms, gatvėja nusukti nuo jų, o kai pasako kad labai graži mergaitė - tai atsakyti tiems žmonėms kad vaikas kaip vaikas - tai turėtu reikšti kad aš atgal siunčiu jiems tas blogas minti.

Gytarė
QUOTE(nerara @ 2008 09 27, 19:30)
...kai pasako kad labai graži mergaitė - tai atsakyti tiems žmonėms kad vaikas kaip vaikas - tai turėtu reikšti kad aš atgal siunčiu jiems tas blogas minti.
*

Įdomus mąstymas. rolleyes.gif Jei kažkas pasako, kad "labai graži mergaitė", tai nereiškia, jog blogo linki. ax.gif
nerara
QUOTE(Gytarė @ 2008 09 27, 20:41)
Įdomus mąstymas. rolleyes.gif  Jei kažkas pasako, kad "labai graži mergaitė", tai nereiškia, jog blogo linki. ax.gif
*

Gal ne visi, bet manau kad yra žmonių kurie tik sako kad graži, o giliai mintyse siunčia visai kitas mintis, gal su pavydu ar panašiai... , o dažniausiai tie žnonės būna savi kaip nekeista, o mano artimųjų tarpe žinau kad tokių yra..
Kur beišeisi su vaiku, tai visi ir puola liaupsint kokia mergaitė, kokios akys ir ...., gal to ir nereikia, nes iš tikro ji vaikas kaip vaikas
Kyskis Pyškis-didysis mokytojas
to grrr (B

Ko dabar apstojot?
Ko kojelėm trypiat?
Ko mane sodinat
Blizgančion mašinon?

Aš dar padainuosiu
Jums gražių dainelių,
Jūs tik nemosuokit
Sausosiom lazdelėm.

Jūs geriau atremkit
Čia mane į sieną -
Tos lazdelės jūsų
Nežaliuos vis viena.

wub.gif
Ugnė

kazkam sekmadieninis marazmas
kyškis pyškis po krūmu
nreikia buti tokia grazia diena piktamm sese wub.gif
Indre
na, nežinau ar tikėti ar ne, bet kartais susiduriu su tokiais dalykais, kad net ir tikėti pradedu. Turim giminaitę tokią, kuri nuo tos dienos, kai mano, tada dar būsimas vyras , supažindino mus, tiesiog nesitveria kailyje, kad tik mus įskaudintų, įžeistų, apjuodintų, nors mums į akis visada žiūri su saldžia šypsena ir nuolatiniu pataikavimu schmoll.gif Netgi bandė visokiais būdais išskirti mus, kad tik nesusituoktume g.gif Bet keisčiausia, kad dabar jau mes 10m. kartu su vyru gyvename, bet taip ir nenustoja kaišiojusi kojos mums. ji pavydi kad mes turim nuostabius vaikus, namus, dirbam, uždirbam , gražiai atrodau ir ne vienas tą pastebi:hm kad aš puikiai sutariu su anyta, o per daugiau nei 18m. ji taip ir nesugebėjo susidraugauti su ja, nors anyta labai jai padėjo.
Gal man galėtumėt paaišinti, ji ištisai prašo, gal net sakyčiau įkyriai reikalauja, kad duočiau savo vaikų foto, jei būnam bendram susiėjime, tai stengiasi nufotografuoti mus ar mūsų vaikus, paslapčia g.gif Kai paprašau kad tas foto atsiųstu mums, paaiškina kad nesigavo. kadangi vaikai maži, tai nuolat prašo tikslios gimimo datos, laiko, vietos g.gif nesuprantu.
Yra keletas labai mįslingų įvykių, kurie nutiko būtent dėl jos. na, nežinau ką daryti, ir kaip atsikratyti jos tų blogų linkėjimų, tokių a la netyčia pasakytų g.gif gal galite patarti?
ataner
nekreipti demesio, nelinketi blogo, dangus jai teisejas mirksiukas.gif
Helllen
labas rytas 4u.gif
Perskaiciau viska, iskilo keletas klausimu, kurie ramybes neduoda:

Tie, kurie ne megejai sioje srityje, sako, kad savamoksliam nuziureti sunku, reikia moketi, zinoti, ka ir kaip daryti. Bet kai paskaiciau cia... dauguma yra nuziureti ar bent susidure su tuo. Kaip taip yra, jei specialiu mokyklu nera? Ar gali megejas tai padaryti ar zmogus, visai to nenoredamas?

Sakykime taip: is ko atpazinti, kad buvo nuziuretas vienas ar kitas asmuo? Kokie pagrindiniai pozymiai? Ar atsiranda kokie zenklai?
Daugiaziede
Kad ivyktu nuziurejimas(pazeisti energetini lauka),pakanka valingai pasiusti negatyvine energija kitam..Tam nebutina buti magu(magai tokiais dalykais neuzsiima).Anaiptol,"nuziuretojas"-psichiskai nestabilus,nervingas,linkes i pykcio proverzius,zmogus.Gali nuziuret ir ramus zmogus,jei ji isvest is pusiausvyros ir jis sprogs it vulkanas energetine pykcio lavina.Piktzodziavimai,pavydas,apkalbos ir kt negatyvios mintys apie kita-tai taip pat nuziurejimas.Nuziureti galima net pati save!pvz-pasidalink,papasakok apie savo planus kitam-ir dazniausiai tie planai zlunga,neisipildo..Daznai tevai patys nuziuri savo vaikus,kai rekia ant ju,pyksta,isikrauna bloga nuotaika,nesekmes ir pn negatyvias emocijas..Paziurejot i ka nors piktai-jau nesamoningai nuziurejot!NE AKIM,O MINTIM!.Tik tarkim,"nuziurejimo sunkumas"gali skirtis,kaip skirias zmoniu energetine stiprybe.Ir kiekvienas zmogus kasdien yra nuziurimas,net jei nepastebi sito.Bet tik kaip zinom,ne visi virusu nesiotojai suserga,nuo kitu virusas nueina be pasekmiu.Tarp kitko,jei yra Tikrai rimtas nuziurejimas,dazniausiai tai pasireiskia slapimtakiu,lytiniu organu,skrandzio,sirdies,skydliaukes,smegenu sutrikimais.Visa kitka-lengva nuplauti vandeniu,malda ir ugnimi.Kiekvienam pagal tikejima ir jo"sugedima" smile.gif
Ugnė

Sutinku su daugiaziedes pasisakymu.Siaip, kiekvienam praverstu,laikas nuo laiko "apsivalyneti",profilaktiskai.
flower
Na ir baisokoka pasidare cia paskaicius, bet manau, kad tikrai tokie dalykai kaip nuziurejimai, juodoji magija egzistuoja ir galbut netgi musu pazystamu tarpe. Juk nei vienas nezinom, ka vienas ar kitas vakare namie veikia.
As taipogi galiu papasakoti savo istorija. Mano visas gyvenimas pradejo verstis po mociutes mirties. Mociute man buvo visas gyvenimas, jos mirtis mane visiskai ismuse is veziu. Kai buvome sarvojimo saleje ir zinote mirusiajam rankose buna idetas Marijos atvaizdas ir rozancius, tai uz Marijos atvazdo as uzkisau savo vinjete nuotraukyte. Na ir ka jus pasakysite, nuo to laiko nesekmes pasipyle kaip is gausybe rago. Atrodo, kad ne as, o kazkas uz mane valdo mano gyvenima. Po to pavasari mire senelis, veliau prasidejo ivairus stresai, tevams nesekmes. Dabar prasidejo tokia stadija, kad atrodo, ko besiimsi, vistiek niekas nesigaus. Ir zinote, tik dabar visai neseniai apie ta nuotrauka prisiminiau. Sakau, galbut tai kazkaip galetu buti susije? Is kitos puses, yra daug zmoniu, kurie mums pavydi. Galiu garantuoti, kad vyro brolio zmona tai isvis dziaugutusi jeigu mums dar labiau nesisektu. Nezinau...nuo pat mazumes turiu gera nuojauta, ir sisyk atrodo lyg ji man snibzdetu, kad kazkas yra mus nuziurejes, bet tikrai nezinau ka daryti verysad.gif
vaižgantė
Manyčiau, kad su "buitiniu" nužiūrėjimu mes visi susiduriam kasdien.
Pvz., įsivazduokit paprastą vaizdelį: mergina trumpu sijonėliu ir plika bamba laukia draugės. Vaikščioja pirmyn atgal. Šalia- stotelė, kurioje stovi keletas vyrukų. Mergina žingsniuoja pirmyn atgal, o vyrukų akys irgi- pirmyn atgal. Nuo tų žvilgnių ant neapdengtų kūno vietų lieka tokie kaip voratinkliai.
O kiek tokių voratinklių pripina anytos marčioms?
Taigi mes visi vaikštom voratinkliuoti...
Daugiaziede
[quote=flower,2008 12 02, 14:59]

"Mano visas gyvenimas pradejo verstis po mociutes mirties. Mociute man buvo visas gyvenimas, jos mirtis mane visiskai ismuse is veziu. Kai buvome sarvojimo saleje ir zinote mirusiajam rankose buna idetas Marijos atvaizdas ir rozancius, tai uz Marijos atvazdo as uzkisau savo vinjete nuotraukyte."

Tai kad ir pati zinai,bei issakei savo prasidejusiu nelaimiu priezasti.
Tik cia nera jokio nuziurejimo,o saves surisimas su anapusiniu pasauliu,mirusiu zmogumi+dar savitaiga,isijautimas buvant "juodame gyvenimo ruoze"
Sela2000
QUOTE(flower @ 2008 12 02, 13:59)
As taipogi galiu papasakoti savo istorija. Mano visas gyvenimas pradejo verstis po mociutes mirties. Mociute man buvo visas gyvenimas, jos mirtis mane visiskai ismuse is veziu. Kai buvome sarvojimo saleje ir zinote mirusiajam rankose buna idetas Marijos atvaizdas ir rozancius, tai uz Marijos atvazdo as uzkisau savo vinjete nuotraukyte. Na ir ka jus pasakysite, nuo to laiko nesekmes pasipyle kaip is gausybe rago. Atrodo, kad ne as, o kazkas uz mane valdo mano gyvenima. Po to pavasari mire senelis, veliau prasidejo ivairus stresai, tevams nesekmes. Dabar prasidejo tokia stadija, kad atrodo, ko besiimsi, vistiek niekas nesigaus. Ir zinote, tik dabar visai neseniai apie ta nuotrauka prisiminiau. Sakau, galbut tai kazkaip galetu buti susije? Is kitos puses, yra daug zmoniu, kurie mums pavydi. Galiu garantuoti, kad vyro brolio zmona tai isvis dziaugutusi jeigu mums dar labiau nesisektu. Nezinau...nuo pat mazumes turiu gera nuojauta, ir sisyk atrodo lyg ji man snibzdetu, kad kazkas yra mus nuziurejes, bet tikrai nezinau ka daryti  verysad.gif
*

Kiek žinau jokiais būdais negalima mirusiam žmogui įdėti į karstą savo nuotraukos schmoll.gif
Selena7
O leisk paklausti kam tu ta nuotrauka idejei i karsta savo ? nesuvokiu... verysad.gif manau tai ir yar surista viskas, bet kaip sako ir sisteigei sau... maziau pesimizmo , negalvok kad viskas blogai o del nuotraukos idetas reiktu su kazkuo pasikonsultuoti kas labiau tokius dalykus numano ir ismano mirksiukas.gif
laimabuz
...vaikai išsigasta akių -tos akys juos tiesiog persekioja-pasidaro neramūs,nemiega,nevalgo ir visa kita-nuvalyti veiduką su vandeniu reikia,padeda...į akis žiūrėti nėra gerai,nors mus moko ir mes vaikus mokinam-žiūrėk į akis...aš manau,kad geriau atsirinkti kam žiūrėti, o kam ne į akis...beto atsarga gėdos nedaro
Jasper
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 31, 15:57)
O leisk paklausti kam tu ta nuotrauka idejei i karsta savo ? nesuvokiu... verysad.gif  manau tai ir yar surista viskas, bet kaip sako ir sisteigei sau... maziau pesimizmo , negalvok kad viskas blogai o del nuotraukos idetas reiktu su kazkuo pasikonsultuoti kas labiau tokius dalykus numano ir ismano mirksiukas.gif
*

Aš taip pat nesuprantu - kam reikėjo savo nuotrauką mirusiai močiutei įdėti???
Selena7
kad ir kaip myleciau zmogu ir kaip sunku su juo skirtis butu nekisciau nuotraukos i karsta ir dar uz ranku.. aisku kas ivyko tas, bet nereikia net buti sipriu ezoteriku , kad cia kazkas suieta del nuotraukos ir ne isikalbejimas kazkoks... unsure.gif
kristule666
na nebukim burejais...
o patarimai kaip vaikiukus apsaugoti turiu keleta:
1. isekit ziogeli i ciuzinuka lovytes, vezimeli.
2. renkit vaika isvirksciu bodikeliu , maikute.
3. isiukit saga i rubo vidine puse, tik nesekt ten ziogeliu ax.gif
4.maudykit dazniau,o jei jau su piktu zmogumi buvot susidure tai pareje namo iskarto po dusu kiskit..

tiek...

p.s. pasimelskit uz pikta linkinti ir tada viskas jam pereis atgal... ax.gif
gylyte
Nesu iš tų, kurios be galo ti visokiais prietaras iar pan., bet dėl visa ko esu įsegusi žiogelį į mažylio vežimėlį. Kartais apšlakstau savo sūnelį šventintu vandeniu ir peržegnoju.
Dar esu girdejusi, kad jei manai, kad vaiką galėjo nužiūrėti, reikia paimt vaiko sauskelnę panaudotą (aisku neapkakotą) hihihi.gif ir 3 kart prieš laikrodžio rodyklę pavalyti vaikelio visą kūnelį. Pati nesu to bandžiusi, tai negaliu sakyt ar padeda.
Tiesa, viena mano pažįstama, nujausdama, kad turi "blogą" akį, sutikta gatvėje, pati pasakė "nežiūrėsiu į tavo mažyli, kad netyčia nenužiūrėčiau".
InesaP
o kuom pasireiskia tas nuziurejimas? blink.gif
kycca
Kazkaip netikiu nuziurejimais..
asmahan
vytaute4444 2009 08 31, 19:35
Laba diena visoms kas lankosi siame puslapyje.Na as neesu megeja labai dauk rasyi ,bet perskaicius kad nemazai moteru visgi domina burejos,ju pranasystes,nutariau parasyti.
Man teko gyvenime susidurti tikrai su didelia problema(asmenine) ir nezinau kuo butu viskas pasibaige jeigu nebuciau sutikos Tamaros.(Ja man rekomendavo kolege).Ji ne visus priima,nezinau kaip ji atsirenka.Taciau as ja pazystu jau 4 metai,ir tikrai net minciu nekyla eiti pas kita bureja ar pranase.As dekinga jai kad siandiena gyvenu,sypsausi turiu darba ir tikrai esu laiminga.Tad jei turite problemu tikrai rekomenduoju nuosirdziai.Ji pakartoja tuos zodzius kuriu net garsiai neistari,mato kiaurai,mato visas tavo bedas.Jai nieko nereikia net pasakotis.Sekmes visom.Parasau jos telefona 860766057.

vytaute4444 2009 09 01, 16:24
Tamara priima klientes Fabijoniskese ,S.Neries gtv. Burimo kaina
Kaina 50 lt.JI daro ir rimtesnius dalykus,tai kaina sutartine.

Sveikos visos sioje temoje,

Radau si ta , del ko turiu jus labai labai ispeti.
Cia , kaip daugelis jau ir nuspejo yra reklama. Vytaute 4444 yra tariamos Tamaros bendrininke. Tamara pries tai buvo Sonia, paskui Zenia , dabar Tamara.Dar pries metus dirbo Kaune Pikolo 49, dabar jau savo nesvariais darbeliais abi uzsiima Vilniuje. Nueisit issiburti taro kortomis, garantuoju ji jums tikrai suras daug rimtesniu dalyku, kuriu kaina "sutartine" . Ir ne tukstantis, ir ne du. Kartais net siekia virs 100 000. Taip zmogu prigrasina , mirtim, vaiku ligom, bedom , kad rodos atiduosi viska , kad tik issigelbet is tariamu nuziurejimu, prakeikimu... Aisku, tave itikins , kad tie pinigai cigonei nereikalingi, kad jie reikalingi piktom dvasioms ju pagalba nuimti tuos prakeikimus, ir kad po meneselio ar greiciau juos grazins kai darba atliks.Skambines tau po keleta kartu per diena, panaudos toki psichologini terora, kad nebezinosi kai ja atsikratyt.Neturi pinigu ? Nebeda, cia pat prisistatys tariamos Tamaros bendrinike blondine vytaute4444- Vita Cepaityte , nekilnojamo turto agente ir mielai tau pades uzstatyti tavo nekilnojama turta, masina, ar pasiskolinti pinigu uz nezmoniskus procentus.Bus tiesiog tau smeniskai parengtas planas kur nueti , pas ka kreiptis , net darbo valandos surasytos.Nuves tave uz rankutes pas pazystamas vadybininkes i banka kreditui gauti , o kita karta net ir zmogaus nereikia, ji supildo banke viska pati ir parasa pamakaluoja, juk viskas, kad tik ta uzsisaukta sumele kuo greiciau susrinktum.O terminai tai sumai sumai duodami surinkti tikrai trumpi, kad neapsigalvotum , kad kas nepaprotintu, todel esi nulatiniam ju abieju demesyje.Jei nueisit kelios drauges, tai nenustebkit, kad surinks visus pletkus, isklausines viena apie kita viska iki smulkmenu. Ir tu busi geriausia, o tavo drauges ne tokiso saunios. Vaisins tave arbata, pietumis , kis per jega net jei ir nenoresi, matyt tai kazkokios magijos dalis, kad tave uzhipnotizuot. Kai susirinks reikiama suma , gali jau ir nebeprisikambinti , ir laiko vis tau neatras. Turi ji sav specialias ceremonijas, bet po pinigu gavimo kai kurias is ju uzmirsta padaryt, juk biznio planas jau ivykdytas, pinigai kiseneje , o kvailiai , patikeje rimtesniais dalykais uz sutartine kaina, paverte savo gyvenima pragaru, nes tai ka prisiskolinai ateina laikas grazinti, o Tamara tu pinigu uz zadeto menesio negrazina, mulkina , nebekelia ragelio , neberanda tau laiko, suserga , galu gale susipakuoja savo rudus odinius baldus ir didele Marijos statula ir isdrozia i Vilniu , aisku atsijungusi savo senaji telefono numeri , kad nemazas burys apgautu Kaunieciu nebedrumstu ramybes . Ir net susirinkusi sitokias sumas ir ju negrazinusi , apsiimto darbo neatlieka, o toliau sekmingai gaudo kvailius. Pabandyk paprasyt grazint , tokiu grasinimu isgirsi , kad ausys raitojasi.O apie Vitos Cepaitytes kultura ir necenzurinius zodzius net kalbet slykstu.

Tai va mielosios , tai tik reklama bendrininkiu. Tik kazin , ar neatsisuks ta juodoji magija pries jas pacias kada.Nes tas galias , kas jas bebutu daves tariamai Tamarai - dievas ar velnias- gali viena diena ir atimti, jei jas naudoja ne pagal paskirti. Tesesauga turetu nebloga byla - grobstymas, sukciavimas stambiu mastu. O reporteriai kita karta , tegu geriau isisgilina pas ka eina, butu daug idomesni ir turiningesni straipsni parase .

sonatuksss
Tai bent... Nemaniau, kad tokios aferistes dar nesugautos...
Grasse
Sveiki, o gal kas žino, kaip būtų galima "nuimti" čigonės užkeikimą? rolleyes.gif
Hegesihora
Kas nesusidure su nuziurejimais, lengva buti skeptiskiem. Ir tai yra normalu.
As neprisimenu, kad buciau buvusi nuziureta (tfu tfu tfu), matyt nepramusa arba neturi ko pavydeti lotuliukas.gif
Bet tikiu, kad nuziurejimu buna ir ivairiausio sunkumu, kaip jau cia sake. Vaikysteje mano motina ir man veida 3 kart nuprausdavo saltu tekanciu vandeniu ir nusluostydavo sijono krastu. Ji pasakodavo lygiai tokias pat istorijas kaip ir jus, kad vaikai po kokios tetos komplimentais pasidare isteriski, nenumaldomi. Jei kas nors jai sakydavo - vaje, kokie grazus vaikai- ji visada su sypsena atsakydavo - tfu tfu tfu, vakar buvo dar grazesni. Ir tas zmogus suprasdavo, kad tai tokia prietaringa apsauga nuo netycinio nuziurejimo.
Kai mano dukrytei buvo 4 savaites, mes su seima nuvaziavom pailseti i Juodkrante. Aisku, kad vezimelis traukia zmoniu demesio, kone kas antras sustoja pakalbinti, paziureti i mieganti vaikeli. Ten prie Raganu kalno nusipirkau maza raganele ant sluotos (suvenyra) ir pakabinau vezimelyje (paprasiau, kad saugotu mano mergaite). Tai paskui, kai zmones lenkdavosi prie vezimelio, kai kurie net atsokdavo - oj, raganaite! lotuliukas.gif
Taip pat nepatiko, kai zmones glostydavo pilva, kai laukiausi. Laikydavau sunerusi pirstus ant pilvo ir nepatraukdavau.
Bet valymo (su vandeniu) nuo nuziurejimo teko panaudoti tiek vyrui, tiek vaikui. Visada padeda ir per pora minuciu. Rytais saviskiams visada palinkiu geros dienos ir pabucioju ir mintyse linkiu saugiai gryzti namo. Tikiu, kad tai suteikia jiems mano meiles apsauga.
Aisku, kai buna sunkus nuziurejimas arba net prakeikimas, vandeneliu apsipraust neuzteks.
ula-gabija
Sveikos merginos noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją ir jūsų patarimų. Mes su vyru pragyvenom aštuonis metus sulaukėm dviejų vaikų draugams mes atrodėm ideali pora ir jautėmės tikrai laimingi, tačiau jis yra vienturtis ir aš nesutardavau su anyta, ji mane žemindavo pašaipiai kalbėdavo o aš tik žliumbdavau. Kai vyras matydavo mano ašaras jis visada mane užstodavo ir sakydavo atstok nuo jos. Tačiau vieną dieną mes sugalvojome pirkti namą ir vyrui mama davė pinigų aš kažkiek buvau prieš, bet manęs jisai nepaklausė ir po to laiko prasidėjo beprotystė. Anyta atvažioudavo pas mus vos ne savaitėm gyveno, man tiesiog ant galvos užsilipo, pradėjo nuteikinėti vyrą prieš mane, o kai bandžiau su ja dėl tokių dalykų pasiaiškinti ji mane pasiuntė ant tryjų raidžių stūmė vaiką pasakė kad tai mano butas ir aš tau iškviesiu policiją, ji buvo pasidarius mano buto raktus kai aš pareikalavau atiduoti ir neždintis velniop ji puolė kaip žvėris spardėsi kojom kandžiojosi varė keiksmažodžiais, galiausiai aš ją su visais skudurais išmečiau pro duris. Vyras tada net nebandė išsiaiškinti kas nutiko, o po mėnesio aš gavau iš anstolio areštų aktą, jie su mama pasirašė vekselį labai dideliai sumai. Aš padaviau į teismą laimėjau o vyras iš to pasiutimo išėjo iš namų, gyvena statybose varo ant manęs visokiausiais žodžiais, pasakė kad kaip žmona buvau gera o kaip žmogus ššššš. Mažosios nematė jau 3 savaites vaikai baisiai pergyvena nes tikrai buvo geras vyras, bet dabar kaip šunyti motina vedžioja ant pavadėlio jis yra vinturtis, ar jį motinos pinigai viliopja nesuprantu kodėl taip staigiai pasikeitė?
Artha
Sveiki, kas gali placiau apie L.malinauska pakomentuoti, ytariam kad giminaite gali nuziureta butu, ar verta pas malinauska ja nusiust? 4u.gif
Chiromante
QUOTE(Artha @ 2010 06 16, 22:44)
Sveiki, kas gali placiau apie L.malinauska pakomentuoti, ytariam kad giminaite gali nuziureta butu, ar verta pas malinauska ja nusiust? 4u.gif
*

ne
Ruginuke
Man patiko mintis pasimelsti už bloga linkinčius. Gal kas žino, kaip veikia talismanai? Sako, nuo nužiūrėjimo gintaras, agatas saugo... bigsmile.gif
Jurgulė
QUOTE(kristule666 @ 2009 07 31, 12:40)
na nebukim burejais...
o patarimai kaip vaikiukus apsaugoti turiu keleta:
1. isekit ziogeli i ciuzinuka lovytes, vezimeli.
2. renkit vaika isvirksciu bodikeliu , maikute.
3. isiukit saga i rubo vidine puse, tik nesekt ten ziogeliu ax.gif
4.maudykit dazniau,o jei jau su piktu zmogumi buvot susidure tai pareje namo iskarto po dusu kiskit..

tiek...

p.s. pasimelskit uz pikta linkinti ir tada viskas jam pereis atgal... ax.gif
*

malda skirta tam kad gėris nuo jos sklistų, o jei meldiesi, kad kitam atgal akmuo kristų tai jau nebe malda bet magija prasideda.
puciuko mamyte
Tiketi ar ne tokiais dalykais yra kiekvieno zmogaus asmeniskas reikalas. Pas bureja esu kreipusis tik kelis kartus savo gyvenime, ir patikekit manim, tik tuomet kai jau nebezinau ko tiketis... Man tai padeda, ykvepia savotiskos stiprybes, nuima ytampa...Atrodo kad ji sugertu visa einancia is taves ytampa... Paskutini karta kai nuejau ji man pasake kad as nuziureta... pamate tai is rankos delno, nes ant jo atsiradusi tokia ruda demele, kaip apgamas ar pigmentine deme...As pati jos tikrai neturejau visada, o ir kai ji paklause, kada tai atsirado as negalejau pasakyti, nes nepastebejau jos... Kazkodel tuom tikiu... nes ir savijauta nera tokia, kaip kad anksciau budavo...na sunku tai nupasakoti...kai visa tai isgyveni supranti kitaip... g.gif
Chiromante
QUOTE(puciuko mamyte @ 2010 08 27, 23:37)
Tiketi ar ne tokiais dalykais yra kiekvieno zmogaus asmeniskas reikalas. Pas bureja esu kreipusis tik kelis kartus savo gyvenime, ir patikekit manim, tik tuomet kai jau nebezinau ko tiketis... Man tai padeda, ykvepia savotiskos stiprybes, nuima ytampa...Atrodo kad ji sugertu visa einancia is taves ytampa... Paskutini karta kai nuejau ji man pasake kad as nuziureta... pamate tai is rankos delno, nes ant jo atsiradusi tokia ruda demele, kaip apgamas ar pigmentine deme...As pati jos tikrai neturejau visada, o ir kai ji paklause, kada tai atsirado as negalejau pasakyti, nes nepastebejau jos... Kazkodel tuom tikiu... nes ir savijauta nera tokia, kaip kad anksciau budavo...na sunku tai nupasakoti...kai visa tai isgyveni supranti kitaip... g.gif
*

blink.gif Kaip chirologe, galiu pasakyti - aukstas lygis doh.gif
Scholastica
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 28, 21:29)
blink.gif Kaip chirologe, galiu pasakyti - aukstas lygis  doh.gif
*

unsure.gif o jei dėmelė yra ne delne, o ant plaštakos, na viršutinėje delno pusėje?
Chiromante
QUOTE(tobula @ 2010 08 28, 20:34)
unsure.gif o jei dėmelė yra ne delne, o ant plaštakos, na viršutinėje delno pusėje?
*

Tada greiciausiai problemos, susijusios ne su ligomis ar siaip vidine busena, o su isoriniais faktoriais...
puciuko mamyte
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 28, 19:29)
blink.gif Kaip chirologe, galiu pasakyti - aukstas lygis  doh.gif
*

Nemazai ji man ir is delno pasake...
Scholastica
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 28, 21:38)
Tada greiciausiai problemos, susijusios ne su ligomis ar siaip vidine busena, o su isoriniais  faktoriais...
*

tep tep doh.gif smile.gif Dėkui 4u.gif
Chiromante
QUOTE(puciuko mamyte @ 2010 08 28, 20:54)
Nemazai ji man ir is delno pasake...
*

Taigi nieko daugiau ir nekomentuoju - vieninteli momenta - nuziurejima is delno...Taciau is praktikos zinau, kad klijentai LT yra baisiai neislepinti ir nereiklus. Penkios atsitiktines bendro pobudzio frazes ir jau "labai daug pasake"...bet gal tavo variantas ne tas.....
puciuko mamyte
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 28, 20:07)
Taigi nieko daugiau ir nekomentuoju - vieninteli momenta - nuziurejima is delno...Taciau is praktikos zinau, kad klijentai LT yra baisiai neislepinti ir nereiklus. Penkios atsitiktines bendro pobudzio frazes ir jau "labai daug pasake"...bet gal tavo variantas ne tas.....
*

As ne lt gyvenu ir ne lt buriausi. O nuziurejima ji pamate del tos demeles ant mazojo pirsto vidines puses...Is delno ji man pasake daug faktu is mano praeities, kurie tikrai tikslus, neymanoma ju paneigti , nes tiesa paske, tad nezinau, jus bandote man pasakyti... doh.gif
Irina 1984
Sveiki,ka daryt jai vaika nuziurejo?Nes musu 1.5metu dukra jau dvi dienas labai stipriai verkia,nieko nevalgo,nors apetitas visada buvo puikus,net soskes neima,gert irgi atsisako.Dantukai siuo metu nedygsta,mes jau net nezinom ka ir daryt,naktim taip rekia,kad atrodo sprogs nuo rekimo.Galvojam kad ja kas nors nuziurejo,o ka daryt isskirus veiduko nutrinimo pampersu,nezinom.Patarkit ka daryt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.