Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

na nebukim burejais...
o patarimai kaip vaikiukus apsaugoti turiu keleta:
1. isekit ziogeli i ciuzinuka lovytes, vezimeli.
2. renkit vaika isvirksciu bodikeliu , maikute.
3. isiukit saga i rubo vidine puse, tik nesekt ten ziogeliu ax.gif
4.maudykit dazniau,o jei jau su piktu zmogumi buvot susidure tai pareje namo iskarto po dusu kiskit..

tiek...

p.s. pasimelskit uz pikta linkinti ir tada viskas jam pereis atgal... ax.gif
Atsakyti
Nesu iš tų, kurios be galo ti visokiais prietaras iar pan., bet dėl visa ko esu įsegusi žiogelį į mažylio vežimėlį. Kartais apšlakstau savo sūnelį šventintu vandeniu ir peržegnoju.
Dar esu girdejusi, kad jei manai, kad vaiką galėjo nužiūrėti, reikia paimt vaiko sauskelnę panaudotą (aisku neapkakotą) hihihi.gif ir 3 kart prieš laikrodžio rodyklę pavalyti vaikelio visą kūnelį. Pati nesu to bandžiusi, tai negaliu sakyt ar padeda.
Tiesa, viena mano pažįstama, nujausdama, kad turi "blogą" akį, sutikta gatvėje, pati pasakė "nežiūrėsiu į tavo mažyli, kad netyčia nenužiūrėčiau".
Atsakyti
o kuom pasireiskia tas nuziurejimas? blink.gif
Atsakyti
Kazkaip netikiu nuziurejimais..
Atsakyti
vytaute4444 2009 08 31, 19:35
Laba diena visoms kas lankosi siame puslapyje.Na as neesu megeja labai dauk rasyi ,bet perskaicius kad nemazai moteru visgi domina burejos,ju pranasystes,nutariau parasyti.
Man teko gyvenime susidurti tikrai su didelia problema(asmenine) ir nezinau kuo butu viskas pasibaige jeigu nebuciau sutikos Tamaros.(Ja man rekomendavo kolege).Ji ne visus priima,nezinau kaip ji atsirenka.Taciau as ja pazystu jau 4 metai,ir tikrai net minciu nekyla eiti pas kita bureja ar pranase.As dekinga jai kad siandiena gyvenu,sypsausi turiu darba ir tikrai esu laiminga.Tad jei turite problemu tikrai rekomenduoju nuosirdziai.Ji pakartoja tuos zodzius kuriu net garsiai neistari,mato kiaurai,mato visas tavo bedas.Jai nieko nereikia net pasakotis.Sekmes visom.Parasau jos telefona 860766057.

vytaute4444 2009 09 01, 16:24
Tamara priima klientes Fabijoniskese ,S.Neries gtv. Burimo kaina
Kaina 50 lt.JI daro ir rimtesnius dalykus,tai kaina sutartine.


Sveikos visos sioje temoje,

Radau si ta , del ko turiu jus labai labai ispeti.
Cia , kaip daugelis jau ir nuspejo yra reklama. Vytaute 4444 yra tariamos Tamaros bendrininke. Tamara pries tai buvo Sonia, paskui Zenia , dabar Tamara.Dar pries metus dirbo Kaune Pikolo 49, dabar jau savo nesvariais darbeliais abi uzsiima Vilniuje. Nueisit issiburti taro kortomis, garantuoju ji jums tikrai suras daug rimtesniu dalyku, kuriu kaina "sutartine" . Ir ne tukstantis, ir ne du. Kartais net siekia virs 100 000. Taip zmogu prigrasina , mirtim, vaiku ligom, bedom , kad rodos atiduosi viska , kad tik issigelbet is tariamu nuziurejimu, prakeikimu... Aisku, tave itikins , kad tie pinigai cigonei nereikalingi, kad jie reikalingi piktom dvasioms ju pagalba nuimti tuos prakeikimus, ir kad po meneselio ar greiciau juos grazins kai darba atliks.Skambines tau po keleta kartu per diena, panaudos toki psichologini terora, kad nebezinosi kai ja atsikratyt.Neturi pinigu ? Nebeda, cia pat prisistatys tariamos Tamaros bendrinike blondine vytaute4444- Vita Cepaityte , nekilnojamo turto agente ir mielai tau pades uzstatyti tavo nekilnojama turta, masina, ar pasiskolinti pinigu uz nezmoniskus procentus.Bus tiesiog tau smeniskai parengtas planas kur nueti , pas ka kreiptis , net darbo valandos surasytos.Nuves tave uz rankutes pas pazystamas vadybininkes i banka kreditui gauti , o kita karta net ir zmogaus nereikia, ji supildo banke viska pati ir parasa pamakaluoja, juk viskas, kad tik ta uzsisaukta sumele kuo greiciau susrinktum.O terminai tai sumai sumai duodami surinkti tikrai trumpi, kad neapsigalvotum , kad kas nepaprotintu, todel esi nulatiniam ju abieju demesyje.Jei nueisit kelios drauges, tai nenustebkit, kad surinks visus pletkus, isklausines viena apie kita viska iki smulkmenu. Ir tu busi geriausia, o tavo drauges ne tokiso saunios. Vaisins tave arbata, pietumis , kis per jega net jei ir nenoresi, matyt tai kazkokios magijos dalis, kad tave uzhipnotizuot. Kai susirinks reikiama suma , gali jau ir nebeprisikambinti , ir laiko vis tau neatras. Turi ji sav specialias ceremonijas, bet po pinigu gavimo kai kurias is ju uzmirsta padaryt, juk biznio planas jau ivykdytas, pinigai kiseneje , o kvailiai , patikeje rimtesniais dalykais uz sutartine kaina, paverte savo gyvenima pragaru, nes tai ka prisiskolinai ateina laikas grazinti, o Tamara tu pinigu uz zadeto menesio negrazina, mulkina , nebekelia ragelio , neberanda tau laiko, suserga , galu gale susipakuoja savo rudus odinius baldus ir didele Marijos statula ir isdrozia i Vilniu , aisku atsijungusi savo senaji telefono numeri , kad nemazas burys apgautu Kaunieciu nebedrumstu ramybes . Ir net susirinkusi sitokias sumas ir ju negrazinusi , apsiimto darbo neatlieka, o toliau sekmingai gaudo kvailius. Pabandyk paprasyt grazint , tokiu grasinimu isgirsi , kad ausys raitojasi.O apie Vitos Cepaitytes kultura ir necenzurinius zodzius net kalbet slykstu.

Tai va mielosios , tai tik reklama bendrininkiu. Tik kazin , ar neatsisuks ta juodoji magija pries jas pacias kada.Nes tas galias , kas jas bebutu daves tariamai Tamarai - dievas ar velnias- gali viena diena ir atimti, jei jas naudoja ne pagal paskirti. Tesesauga turetu nebloga byla - grobstymas, sukciavimas stambiu mastu. O reporteriai kita karta , tegu geriau isisgilina pas ka eina, butu daug idomesni ir turiningesni straipsni parase .

Atsakyti
Tai bent... Nemaniau, kad tokios aferistes dar nesugautos...
Atsakyti
Sveiki, o gal kas žino, kaip būtų galima "nuimti" čigonės užkeikimą? rolleyes.gif
Atsakyti
Kas nesusidure su nuziurejimais, lengva buti skeptiskiem. Ir tai yra normalu.
As neprisimenu, kad buciau buvusi nuziureta (tfu tfu tfu), matyt nepramusa arba neturi ko pavydeti lotuliukas.gif
Bet tikiu, kad nuziurejimu buna ir ivairiausio sunkumu, kaip jau cia sake. Vaikysteje mano motina ir man veida 3 kart nuprausdavo saltu tekanciu vandeniu ir nusluostydavo sijono krastu. Ji pasakodavo lygiai tokias pat istorijas kaip ir jus, kad vaikai po kokios tetos komplimentais pasidare isteriski, nenumaldomi. Jei kas nors jai sakydavo - vaje, kokie grazus vaikai- ji visada su sypsena atsakydavo - tfu tfu tfu, vakar buvo dar grazesni. Ir tas zmogus suprasdavo, kad tai tokia prietaringa apsauga nuo netycinio nuziurejimo.
Kai mano dukrytei buvo 4 savaites, mes su seima nuvaziavom pailseti i Juodkrante. Aisku, kad vezimelis traukia zmoniu demesio, kone kas antras sustoja pakalbinti, paziureti i mieganti vaikeli. Ten prie Raganu kalno nusipirkau maza raganele ant sluotos (suvenyra) ir pakabinau vezimelyje (paprasiau, kad saugotu mano mergaite). Tai paskui, kai zmones lenkdavosi prie vezimelio, kai kurie net atsokdavo - oj, raganaite! lotuliukas.gif
Taip pat nepatiko, kai zmones glostydavo pilva, kai laukiausi. Laikydavau sunerusi pirstus ant pilvo ir nepatraukdavau.
Bet valymo (su vandeniu) nuo nuziurejimo teko panaudoti tiek vyrui, tiek vaikui. Visada padeda ir per pora minuciu. Rytais saviskiams visada palinkiu geros dienos ir pabucioju ir mintyse linkiu saugiai gryzti namo. Tikiu, kad tai suteikia jiems mano meiles apsauga.
Aisku, kai buna sunkus nuziurejimas arba net prakeikimas, vandeneliu apsipraust neuzteks.
Atsakyti
Sveikos merginos noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją ir jūsų patarimų. Mes su vyru pragyvenom aštuonis metus sulaukėm dviejų vaikų draugams mes atrodėm ideali pora ir jautėmės tikrai laimingi, tačiau jis yra vienturtis ir aš nesutardavau su anyta, ji mane žemindavo pašaipiai kalbėdavo o aš tik žliumbdavau. Kai vyras matydavo mano ašaras jis visada mane užstodavo ir sakydavo atstok nuo jos. Tačiau vieną dieną mes sugalvojome pirkti namą ir vyrui mama davė pinigų aš kažkiek buvau prieš, bet manęs jisai nepaklausė ir po to laiko prasidėjo beprotystė. Anyta atvažioudavo pas mus vos ne savaitėm gyveno, man tiesiog ant galvos užsilipo, pradėjo nuteikinėti vyrą prieš mane, o kai bandžiau su ja dėl tokių dalykų pasiaiškinti ji mane pasiuntė ant tryjų raidžių stūmė vaiką pasakė kad tai mano butas ir aš tau iškviesiu policiją, ji buvo pasidarius mano buto raktus kai aš pareikalavau atiduoti ir neždintis velniop ji puolė kaip žvėris spardėsi kojom kandžiojosi varė keiksmažodžiais, galiausiai aš ją su visais skudurais išmečiau pro duris. Vyras tada net nebandė išsiaiškinti kas nutiko, o po mėnesio aš gavau iš anstolio areštų aktą, jie su mama pasirašė vekselį labai dideliai sumai. Aš padaviau į teismą laimėjau o vyras iš to pasiutimo išėjo iš namų, gyvena statybose varo ant manęs visokiausiais žodžiais, pasakė kad kaip žmona buvau gera o kaip žmogus ššššš. Mažosios nematė jau 3 savaites vaikai baisiai pergyvena nes tikrai buvo geras vyras, bet dabar kaip šunyti motina vedžioja ant pavadėlio jis yra vinturtis, ar jį motinos pinigai viliopja nesuprantu kodėl taip staigiai pasikeitė?
Atsakyti
Sveiki, kas gali placiau apie L.malinauska pakomentuoti, ytariam kad giminaite gali nuziureta butu, ar verta pas malinauska ja nusiust? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artha @ 2010 06 16, 22:44)
Sveiki, kas gali placiau apie L.malinauska pakomentuoti, ytariam kad giminaite gali nuziureta butu, ar verta pas malinauska ja nusiust? 4u.gif

ne
Atsakyti
Man patiko mintis pasimelsti už bloga linkinčius. Gal kas žino, kaip veikia talismanai? Sako, nuo nužiūrėjimo gintaras, agatas saugo... bigsmile.gif
Atsakyti