Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

Pvz. ? kokios tai galetu buti priezastys?
Atsakyti
Nuziurejimas arba bloga akis - rimta. Mano sesei buvo tokiu dalyku, isskyre ji su vaikinu piktuoju ir prasidejo... Jai padejo ekstrasense Julija, arba Birute. Ji nemegsta, kai minimas jos tikras vardas. Dirba burimo salone Peleda, Vilniuje. Sese nesake ka padare, bet po savaites po apsilankymo pagerejo.. Ziuresim kaip cia bus.
Netikiu pati, bet faktai byloja.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine @ 2011 01 19, 02:32)
Nuziurejimas arba bloga akis - rimta. Mano sesei buvo tokiu dalyku, isskyre ji su vaikinu piktuoju ir prasidejo... Jai padejo ekstrasense Julija, arba Birute. Ji nemegsta, kai minimas jos tikras vardas. Dirba burimo salone Peleda, Vilniuje. Sese nesake ka padare, bet po savaites po apsilankymo pagerejo.. Ziuresim kaip cia bus.
Netikiu pati, bet faktai byloja..  blush2.gif


Čia man jau "Pelėdos" reklama kvepia... Keliose temose rašoma apie tuos pačius ypatinguosius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 19, 07:05)
Čia man jau "Pelėdos" reklama kvepia... Keliose temose rašoma apie tuos pačius ypatinguosius  biggrin.gif


Aha idomiai smile.gif ir as man jau uztrigo. Na teks ieskotis kitokiu priemoniu ieskot
Atsakyti
QUOTE(Slinky-malinky @ 2011 01 17, 01:33)
Shuneliu ir katuku zmones neturi galios  nuziureti,greiciau gali pavogti jei grazus.Na,o jeigu jau taip isitikintum,tai pabandyk pervaryti per vyrisku kelniu kleshne,nors  juokingai skamba,bet taip senovej nuo vaiku nuziurejima nuimdavo biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ta prasme ikisti ji i kelnes,kad per klesne isilgai praeitu? Gerai, kad mano mazos veisles, bet vistiek reiks didesniu kelniu ieskoti, xxxL, kad pralystu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 08 28, 20:34)
unsure.gif o jei dėmelė yra ne delne, o ant plaštakos, na viršutinėje delno pusėje?

Koksios demeles delne turi buti,visa gyvenima ant delno turejau pipiro dyzio ruda apgama ir ant pado toki,bet po vaiku gimimo nuo delno eme ir pradejo nykti g.gif
Atsakyti
Laba diena!
man pasake, kad turiu nužiurejima...ir aplamai nemoku apsisaugoti save energetiskai...tad labai reikalingas ekstrasensas (-e) "nuimti" nuziurejima , prakeitima Klaipedoje...Butu gerai jeigu patartumet i ka kreiptis, gal turejote patirties i r kokie buvo rezultatai?
Atsakyti
Ziurit ekstrasensu musi? Zinot kur tikri ekstrasensai gyvena? Tai ko cia Lietuvoj ieskot? Lyg per lietuviskaji varianta buvo i ka ziuret... doh.gif Tai va. Patarciau kreiptis i juos.
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 03 16, 12:30)
Ziurit ekstrasensu musi? Zinot kur tikri ekstrasensai gyvena? Tai ko cia Lietuvoj ieskot? Lyg per lietuviskaji varianta buvo i ka ziuret...  doh.gif Tai va. Patarciau kreiptis i juos.


Lietuviškasis variantas buvo tik šou. To šou rengėjams rūpėjo tik laidos reitingai, o ne parodyti, ką sugeba ekstrasensai.
Atsakyti
man atrodo ir Rusijos laidoje buvo šou. bent jau dalis tai tikrai. man tik viena įstrigo - Ilona - tikra ragana mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet zinot ka? Noreciau, kad Lietuvoj butu bent vienas ekstrasensas ar ziniuonis panasus i Ilona, Dilaram, pasienieti ir kitus to sou laimetojus.
Atsakyti
Pažiūrėjau jau 10 sezonų ekstrasensų mūšio ir laidas apie ekstrasensų gyvenimą po mūšio, per lietuvos TV jų tikriausiai ir neparodys. Atsisiųskit, tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti