Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(AnaStan @ 2013 10 03, 08:37)
As nesioju turkiska aky prie raktu pakabuko, sakoma jei ji suskils, vadinasi kazkas bande nuziureti , o ji pasaugojo:) siaip nlb tkiu visokiais tokiais dalykais smile.gif


aš irgi netikėjau biggrin.gif o vat maniškė nesuskilo unsure.gif
Atsakyti
O gal zinote kaip nuimti nuziurejima pvz. nuo naujagimio?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2013 11 30, 16:07)
O gal zinote kaip nuimti nuziurejima pvz. nuo naujagimio?


Is karto po nuziurejimo vaiko veida vandenuku nuplauti, siaip lopsely laikyti sermuksnio sakeles suristas raudonu siulu, nuziuretojai bijo raudonos spalvos, galima toki zaisla pakabinti 4u.gif
Siaip bobutes kazkaip moka nukalbeti.
Baisus daiktas tas nuziurejimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 01, 22:32)
Baisus daiktas tas nuziurejimas verysad.gif

Ar galite pasakyti, kaip jis gali pasireiksti? Ta prasme, kaip ji atpazinti?
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 12 02, 12:41)
Ar galite pasakyti, kaip jis gali pasireiksti? Ta prasme, kaip ji atpazinti?


Nezinau visu jo pasireiskimo formu, bet mano vaika, kai uziurejo, tai jis naktim prabusdavo ir klykdavo, klykdavo, klykdavo, atrodydavo, kad nesigaudo nei kur esa, nei ka daro, nei kas mes jam tokie.
Daug nerasysiu, jog tai ebuvo baisus sapnai, pilvuko skausmai ir t.t. Pasakau tik kaip tai pasireiksdavo, o nuziurejo kazkas vienam prekybcentry verysad.gif
Antras vaikas, vezimely turi ziogeli, sermiksnio sakele, raudona zaisla ir griezta taisykle - kuo maziau svetimu zmoniu, jokiu prekybos centru ir pan. Vasara buvome dideleje sventeje, kur daug zmoniu, tai vaika paslepeme po pala, kadangi buvome del jo ramus, tai labiau galejome stebeti aplinka ir Jus turbut neisivaizduojate, kiek buvo norinciu pamatyti - O KAS GI VEZIMELY g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 02 gruodžio 2013 - 19:02
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 02, 19:59)
Nezinau visu jo pasireiskimo formu, bet mano vaika, kai uziurejo, tai jis naktim prabusdavo ir klykdavo, klykdavo, klykdavo, atrodydavo, kad nesigaudo nei kur esa, nei ka daro, nei kas mes jam tokie.
Daug nerasysiu, jog tai ebuvo baisus sapnai, pilvuko skausmai ir t.t.

Mano vaikuitaip buvo prieš beveik metus laiko verysad.gif klyke naktimis kokią savaitę, negalėjau pažadinti, nors žiūrėjo į mane atmerktomis akimis ir kalbėjo man nesuprantama kalba doh.gif , lipo lauk iš lovos, kabinosi į mane ir vėl stumdavo doh.gif
Žodžiu baisus vaizdas
Po to ėmė mikčioti ir tai liko iki šiol unsure.gif
Ar tai gali būti nužiūrėjimas? Kaip suprantu, tai visai tikėtina blink.gif
Ar padėtų vilnonio raudono siūlo užrišimas ant dešinės rankos? KIek mazgelių reikia ir kiek laiko jis turėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(Rupuziene @ 2013 12 30, 17:15)
Mano vaikuitaip buvo prieš beveik metus laiko  verysad.gif  klyke naktimis kokią savaitę, negalėjau pažadinti, nors žiūrėjo į mane atmerktomis akimis ir kalbėjo man nesuprantama kalba  doh.gif , lipo lauk iš lovos, kabinosi į mane ir vėl stumdavo  doh.gif
Žodžiu baisus vaizdas


Tas pats buvo mano dukrai, o gal ir tebera, nes vaikas labai hiperaktyvus, neberandu su vaiku kalbos, zodziu, blogai, galvojam pas botute kokia vezti, gal pades verysad.gif doh.gif Nes negali taip buti su tokio amziaus vaiku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors turite Vilijos Lobaciovienes numeri? smile.gif Jeigu nesunku parašykite,aciu
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 11 22, 11:00)
Sutinku su daugiaziedes pasisakymu.Siaip, kiekvienam praverstu,laikas nuo laiko "apsivalyneti",profilaktiskai.

kaip apsivalyneti?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 13, 21:33)
kaip apsivalyneti?

su druska per delcia.
Atsakyti
QUOTE(yeah @ 2014 09 13, 20:39)
su druska per delcia.


gal detaliau kas paaiskintu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rupuziene @ 2010 11 12, 21:26)
Is kur zinot, ar tikrai esu nuziureta?
Gal prisigalvojau nesamoniu  g.gif
kaip patikrinti?
kaip nuimti nuziurejima?

http://www.taroskopa...is-prakeikimas/ cia kiek apraso 4u.gif
Atsakyti
merginos paaiskinkite issamiau kaip apsivalineti su druska per delcia, buciau labai labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2014 09 13, 23:16)
gal detaliau kas paaiskintu  4u.gif
Papildyta:

http://www.taroskopa...is-prakeikimas/ cia kiek apraso  4u.gif

http://energijos.lt/...imas_porca.html dar cia pozymiai nuziurejimo, prakeikimo ir porcos 4u.gif
Atsakyti