Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 16, 18:33)
Man labai idomu kiek kaloriju turi kokosu pienas?Gal kas zino?

44 kcal/100g.
Bet šiaip tokių produktų kaloringumą pasižiūrėk tiesiog ant pakelio mirksiukas.gif
Atsakyti
o'lia, kaip smagu rasti bendraminciu thumbup.gif

va, o gal kas zino, kiek kcal gali turesi sushi gabaliukas? (su agurku ir avokadu)?
Atsakyti
Aš visai pasimetus košių kiloraže doh.gif gal galit kas pasakyti, kiek maždaug kcal bus jau isvirtoje košėje. Kiekis 5 valgomi šaukštai. tiek aš suvalgau, nes daugiau nelenda blush2.gif Košė netiršta.
1. avižiniai dribsniai virti vandenyje
2. grikių dribsniai virti vandenyje
3. 4 grūdų košė virta vandenyje
4. manų košė virta vandeny perpus su 2,5 proc. riebumo pieno.
Atsakyti
gal zinot kiek kaloriju turi 1saukstas 15procentu grietine,dejau 60ne per daug<>? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gvidaa @ 2007 04 18, 12:12)
gal zinot kiek kaloriju turi 1saukstas 15procentu grietine,dejau 60ne per daug<>? g.gif

per daug mirksiukas.gif 1 saukstas 18 proc grietines turi 48kcal,tai tavoliesesne grietine turi tikrai maziau rolleyes.gif
Atsakyti
merginos gal zinot kaip skaiciuoti: nusipirkau maggi vegie soup sriubyte, ten parasyta, kad 100 g produkto turi 33 kal, sriubyte uzpilama 200 ml vandnes, tai kaip suprasti, ar gaunasi 66 kal, ar tai sausos mases kalorijos, tai tada ju is vis beveik nera. ka reiskia tas parasymas 100 g produkto?
Atsakyti
beabejo sausos mases.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 18, 15:01)
ar tai sausos mases kalorijos, tai tada ju is vis beveik nera. ka reiskia tas parasymas 100 g produkto?

Manau, kalba eina apie sausą produktą. T.y., užpylus vandeniu, jame kcal nedaugėja.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 04 18, 16:04)
Manau, kalba eina apie sausą produktą. T.y., užpylus vandeniu, jame kcal nedaugėja.

tai taip iseina, kad tame pakelyje sriubos vos kelios kalorijos?? nes pakelis kokie 30gr turbut.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 04 18, 16:10)
tai taip iseina, kad tame pakelyje sriubos vos kelios kalorijos??  nes pakelis kokie 30gr turbut.. g.gif


g.gif Tikrai nelogiška g.gif Paprastai būna užrašyta, sauso ar paruošto produkto ten kcal. Čia greičiausiai bus paruošto g.gif Manyčiau, tame puodelyje vis dėl to - 66 kcal. ax.gif
Atsakyti
Man, greičiau, atrodo nelogiškos kcal nurodytos. Pvz., Galinos Blanca (sūrio sriubos) nurodytos 390 kcal. Bet pridurta- sauso produkto. Kiek žinau, ant visų pakelių nurodoma sauso produkto kcal.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 04 18, 16:24)
Kiek žinau, ant visų pakelių nurodoma sauso produkto kcal.


Ant "Knorr" sriubytės nurodyta paruošto produkto mirksiukas.gif 100ml - 38 kcal
QUOTE(Bransha @ 2007 04 18, 16:25)
o is tikro, tai dar nebandziau as tos sriubytes.. verta pabandyt?  ax.gif  g.gif

Neverta schmoll.gif Nebent labai iš bėdos biggrin.gif Chemija lieka chemija. Ir išvis aš labai pykstu ant tos reklamos, teigiančios, kad kasdienine daržovių porciją gali atstoti 30gr. neaiškių miltelių cool.gif
Atsakyti