Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

QUOTE(soera @ 2007 07 24, 15:30)
merginos, jus man pasakykite kiek slyvos koloriju turi? ax.gif

62 kcal/100g
džiovintos- 292 kcal/100g

Be kauliukų cool.gif
Atsakyti
kaip pasiskaičiuoti kalorijas visokių kietų produktų jau kaip ir aišku, na bent jau pradedu gaudytis mastau.gif
bet ką daryti su skystais dalykais: kefyru, sriubom g.gif
juos irgi sveriat ?
stiklinėm matuoti patogiau būtų blush2.gif
bet 100gr ne visada = 100ml mastau.gif
Atsakyti
as sveriu mirksiukas.gif kai maista dedu leksten ji stovi ant svarstykliu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
o gal galit man pasaskyt, ar pasikeicia kaloriju kiekis batono riekkele paskrudinus tosteryje?.. na, dziuveselis gaunasi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sar_a @ 2007 07 25, 11:35)
o gal galit man pasaskyt, ar pasikeicia kaloriju kiekis batono riekkele paskrudinus tosteryje?.. na, dziuveselis gaunasi.. smile.gif

manau, kad ne - išgaruoja tik vanduo, o visos kalorijos lieka mirksiukas.gif svarbu pasverti prieš skrudinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 07 24, 16:23)
pas mane seimoje visi zino ka ir kodel darau sverynedama, vaikai jau be perspejimo zino kokio riebumo pieno pvz produktus pirkti, kad mano lekstej negalima nei kasnelio liesti, nes atsverta viskas  cool.gif  lotuliukas.gif  MB irgi visom keturiom palaiko, negali but kitaip, juk virs 20 kg numeciau skaiciavimo deka  biggrin.gif  dabar jis kassavaitines iskrovos dienas daro kartu su manimi, pradziai uz kompanija, kad pajusti kas tai yra, dabar del sveikatos gal jau, na palaiko svori irgi (ansvoriu siaip neturi). kas dar? visi geriam arbata be cukraus, jau keli metai, padazas ant kotletuku net nesuprastas tikriausiai butu, kaip ir bulviu kose, o ne salotos prie mesos, majonezas tik prie kiausiniu thumbup.gif  pakeiciau ne tik savo, bet ir visos seimos mityba-blynai ne su grietine ar uogiene, o su jogurtu, kose be sviesto, sumustiniai be riebalo, o duona suris, mesyte ir kokia zole-vaikai irgi turi augti sveikai maitindamiesi  cool.gif  tokia mano nuomone kuri visokes tetules i nevilti varo  lotuliukas.gif

thumbup.gif Saunuoliai jus!
Atsakyti
Sveikos, mergaites, padariau nuodeme blush2.gif Labai uzsimaniau ko nors nesveiko nakciai. Tai truputi picos uzkandau. blush2.gif Gal isivaizduojat kiek tai galetu buti kcal? Pica buvo storu padu, su saliami, suriu, pievagrybiais ir daug pipiru. + padaziuko uzpilta buvo. Kiek gali tureti 100 gr.??? net neisivaizduoju
Atsakyti
QUOTE(Rima0531 @ 2007 07 25, 23:33)
Kiek gali tureti 100 gr.??? net neisivaizduoju

Tai daba įsivaizduok- be padažo apie 300 kcal/100g (ir tai, jei sūrio ne fontanai). Pomidorų padažas turi apie 25 kcal/v.š.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 07 26, 09:44)
Tai daba įsivaizduok- be padažo apie 300 kcal/100g (ir tai, jei sūrio ne fontanai). Pomidorų padažas turi apie 25 kcal/v.š.

geriau neisivaizduoti hihihi.gif
Atsakyti
gal kas žinote, kiek kalorijų yra šernienoje? 4u.gif
jau radau pati ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 26 liepos 2007 - 10:09
Gal dar kas nors isivaizduoja koks yra dideles picos svoris?? Na ne seimynines, o 30cm skersmens. Kazkaip geda bare paprasyti pasverti. O ir niekas turbut neitu su mannim pavalgyti smile.gif
Atsakyti
Kažkaip naiviai įsivaizdavau, kad norinčios sukūsti užsisakinėja mažas arba vaikiškas picas mastau.gif Mažų picų kcal jau buvo įmestos, o 23 cm skersmens pica sveria apie 300g cool.gif
Atsakyti