Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Giga* @ 2006 10 13, 17:47)
na nezinau, man zalsva patiko, esu virtuves teoje idejusi buvusio buto fotke, tai svetaine ir virtuve buvo zalsvos sienos, labai jaukiai atrode, miegamasis buvo gelsas, o vaiko kambarys melsvas. ir sviesu ir grazu ir skirtinga. o is tai, kad buta pardaviau per viena diena , t.y. pirmaidnei idejau skelbima i interneta su fotkem, o antradieni pardaviau, tai speju kad spalvos ir pirkejai patiko  bigsmile.gif


Aš irgi prieš remonto daryma galvojau sienas gelsvai dažyti, bet kai nusipirkome odinį kampą šviesų gelsvai rusvą,baldai-gelsvi riešuto atspalvio, laminatas gelsvas.užuolaidos gelsvos . išsigandu kad ir akyse gelsveti prades doh.gif Tai pasirinkome šiltą žalsvą atspalvį-jo fone tas gelsvumas labai tinka,derinasi ir tamsiai žalios gėlės ir juodi akcentai bei aparatūra i thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2006 10 13, 17:47)
na nezinau, man zalsva patiko, esu virtuves teoje idejusi buvusio buto fotke, tai svetaine ir virtuve buvo zalsvos sienos, labai jaukiai atrode, miegamasis buvo gelsas, o vaiko kambarys melsvas. ir sviesu ir grazu ir skirtinga. o is tai, kad buta pardaviau per viena diena , t.y. pirmaidnei idejau skelbima i interneta su fotkem, o antradieni pardaviau, tai speju kad spalvos ir pirkejai patiko bigsmile.gif

na jei man taip pavyktų per dieną rasti pirkėją, kuris labiau kreips dėmesį į spalvas o ne į kainą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 10 13, 09:50)
aš irgi panašiai galvojau, tai taip ir darysiu vieną gelsvą, kitą kokios šviesios karamėlės pvz, ir dar kokį sumąstysiu šiltą toną


Geriausia sumąstyk kokį vieną toną visam butui (kaip tau jau patarė keletas). Butas - visuma, kambariai neturi būti "iš skirtingų operų"... Parink neaktyvią, jaukią, neerzinančią ir nekrentančią į akis spalvą. cool.gif
Atsakyti
o mums išdažė sienas Crown dažais bigsmile.gif
gal kas žinot apie jų kokybę? ar geri? g.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sugalvojau daryti taip,virtuve kartu su svetaine,tai ta siena kur bus virtuves komplektas ir toliau jau minksti baldai noriu dazyti tokia svelnia violetine,tokia is siltesniu spalvyciu,toliau seina langas ir dar viena siena kur kabes telikas bei stoves tokai sekcija is nauju na pora spintuxciu noriu dazyti tokia kremine,svelniai ruda ir ta spalva toliau replauks i koridoriu,virtuveje baldai bus dvieju spalvu,virsus panasus kaip parketas azolinis apacia ruda,kiti baldai bus sviesus ir minkstas komplektas jauciu tos kremines spalvites kaip siena pries ji ax.gif kaip jums atrodo ar deres blush2.gif patarkit kol dar ne velu...
Atsakyti
Labai reikia jūsų minčių kokią rinktis lovatiesės ir užuolaidų spalvą miegamajame. Sienos- viena kreminė (lovos galvugalio), kitos oranžinės, grindys tamsaus (pilkšvo) ąžuolo, baldai tamsūs. Matyt išsisėmiau, nes rinkdamasi kitų kambarių sienų ir baldų spalvas tiksliai žinojau, ko noriu, o dabar...
Atsakyti
įdėk nuotrauką mirksiukas.gif
Atsakyti
Rytoj dieną bandysiu nufotografuoti. Bet kaip supratau dėl mažo parašytų žinučių skaičiaus nuotraukos tiesiogiai įdėti negalėsiu, tai kai išsiaiškinsiu kaip tai padaryti kitokiu būdu, butinai įdėsiu.
Atsakyti
Prašau, patarkite, kokia spalva dažyti virtuvės sienas. Jos buvo žalios, panorau kitokių, bet derančių prie plytelių. Pati spalvų derinime esu schmoll.gif , bejėgė. Orientacijai: miegamasis švelniai geltonas, gyvenamasis kambarys-smėlinis(toks, kaip supermamos fonas). Tuo pačiu gal mestelkit minčių ir koks tiktų koridorius.
Įdedu nuotrauką, kur matosi virtuvės plytelės ir spintelių spalva.
user posted image
Atsakyti
Pas mane ta pati bėda. pasirinkau virtuvės plyteles šviesiai balintos kavos spalvos ir šokoladinį glaistą, galvojau, šviesios ne niūrios, bet virtuvė mano tamsi, o ta siena yra toliausiai nuo lango. Ką dabar daryt, kad situaciją gelbėt? Gal sakau ryškia plytine oranžine dažyt, nebežinau jau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2006 10 26, 09:06)
Pas mane ta pati bėda. pasirinkau virtuvės plyteles šviesiai balintos kavos spalvos ir šokoladinį glaistą, galvojau, šviesios ne niūrios, bet virtuvė mano tamsi, o ta siena yra toliausiai nuo lango. Ką dabar daryt, kad situaciją gelbėt? Gal sakau ryškia plytine oranžine dažyt, nebežinau jau unsure.gif

aš labai ryškių sienų nedaryčiau unsure.gif tavo vietoj dažyčiau sienas plytelių spalva ar dar šviesesne, ant jų kabinčiau paveikslus su citrinų, apelsinų nuotraukom didelėm rolleyes.gif pažaisčiau su oranžiniais/geltonais indais, staltiese, romanetėm ir t.t.
Atsakyti