Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Miglute @ 2006 11 21, 10:11)
Pas mus ta pati situacija - užsisakėm, riešuto spalvos  ax.gif .  Tikiuosi, kad bus gerai  unsure.gif

Apie kažką panašaus ir mes galvojam...
O užuolaidas kokias kabinsit? Taip bijau per daug "primakliavot" su spalvomis, kad vis neapsisprendžiu... g.gif Gal tiktų neutralios, kad nuo sienų per daug nesiskirtų, ar kaip tik atvirkščiai?
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O ka manote apie luba spalva? darote baltas? ar derinate prie sienu?
Atsakyti
QUOTE(ievux @ 2006 11 23, 14:00)
O ka manote apie luba spalva? darote baltas? ar derinate prie sienu?

darom 4 tonais šviesiau nei sienos
Atsakyti
SOS labai reikia patarimo, kadangi musu buto lubos nera aukstos, tai prisiskaiciau kad vizualiai ju dar labiau nemazint reikia vengti centriniu sviestuvu, man asmeniskai irgi noretusi sviesas isklaidyti po visa kambari, taigi kaip viena variantu vyras nori daryti tokius issikisimus, na kaip karniziukus ar lentyneles is gipkartonio, uz kuriu sudetu dienos lempas, tai va viskas suejo i tai , kad sienos bus oranzines, o kokios spalvos turetu buti tas karniziukas, sienu ar lubu, na kad nenuzemin kambario? PLEASE patarkit kas zino ar bent mano kad zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MikaPuk @ 2006 11 24, 15:16)
SOS labai reikia patarimo, kadangi musu buto lubos nera aukstos, tai prisiskaiciau kad vizualiai ju dar labiau nemazint reikia vengti centriniu sviestuvu, man asmeniskai irgi noretusi sviesas isklaidyti po visa kambari, taigi kaip viena variantu vyras nori daryti tokius issikisimus, na kaip karniziukus ar lentyneles is gipkartonio, uz kuriu sudetu dienos lempas, tai va viskas suejo i tai , kad sienos bus oranzines, o kokios spalvos turetu buti tas karniziukas, sienu ar lubu, na kad nenuzemin kambario? PLEASE patarkit kas zino ar bent mano kad zino biggrin.gif

Sienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2006 11 24, 15:26)



o vakare uzdegus sviesa, neatrodytu tas karnizas tamsiai, nes liktu kaip ir seselyje?
Atsakyti
QUOTE(MikaPuk @ 2006 11 24, 17:36)
o vakare uzdegus sviesa, neatrodytu tas karnizas tamsiai, nes liktu kaip ir seselyje?


dazyk bent dviem-trim tonais sviesiau negu sienas, nes tiek lubos, tiek karnizai atrodo tamsesni net prie dienos sviesos, o jei uz ju sklis sviesa, tai bus per tamsus. tik nedaryk tokios pat spalvos kaip lubu, nes atrodys kambarys vizualiai zemesnis.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2006 11 23, 13:37)

an šita miegamojo spalva thumbup.gif ir mes tokią darysim
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2006 11 28, 13:19)
an šita miegamojo spalva  thumbup.gif ir mes tokią darysim

o man kaip tik tokia spalva visai namams netinkama unsure.gif tik šaltibarščiams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 11 28, 14:59)
o man kaip tik tokia spalva visai namams netinkama  unsure.gif tik šaltibarščiams  bigsmile.gif


Fotkeje gerai atrodo, bet namie irgi nenoreciau tokios spalvos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2006 11 28, 19:43)
Fotkeje gerai atrodo, bet namie irgi nenoreciau tokios spalvos schmoll.gif


ne fotkeje... ten kompiuterine vizualizacija. asmeniskai man ta spalva klaikiai atrodo ax.gif
Atsakyti