Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Na, as taip pat pradejau linkti prie svelnios gelsvos, tokios truputeli i svelnu ruduma. Manau, kad visai nieko bus. Jei nepesigalvosiu. Kazkuriuo momentu galvojau apie zalsva svelnia, bet dabar pakeiciau nuomone. Jauciu, kad ji vel gali keistis biggrin.gif
Atsakyti
o mes nusprendem labai svelnia orandzine imti.. doh.gif nelabai man prie sirdies sis variantas, ale kad as pati daugiau nieko nesugalvoju verysad.gif doh.gif
Atsakyti
man ir patinka ta su neutraliom spalvom As savo miegama jau suplanavau tik nzn kada galesiu igyvendinti svajones ir dizaineriskus sugebejimus
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2007 01 10, 12:13)
Mergaites,patarkit. KOkias spalvas rinktis salionui. Jis nedidukas, kazkur 15 kv. (~3/5m). Grindys yra sviesios ir ju keisti nesiruosiam, minkstas kampas yra tamsiai rudos spalvos (lyg sendinta oda butu). Pagal ka rinktis spalvas, kokius akcentus deti. Tiesa, sekcija yra buko spalvos, bet ja turbut reikes keisti


na as ir manau kaip kazkuri tai, kad sveisiai sienas nes kambarys nedidelis, gali atspalvi pasirinkti bele koki ir tada deti akcentus ryskesnius...mat prie dabar esanciu spalvu dera daug kas.....
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 01 08, 16:36)
Pas mane viso namo sienos (isskyrus vonios k. ir WC)  - baltos kaip popierius - man pacios graziausios thumbup.gif . Dabar ruosiames statyboms, as ir vel svajoju tik apie baltas sienas. Kusachius, jeigu kartais atsitiktu kitaip, noriu patarimo, kokia dar spalva galeciau derint prie baltos? Labai nemegstu saltu spalvu, bet nesuprantu kodel man ta balta taip patinka. Taip pat noriu suzinot, koks geriausias siltas derinys tiktu sviesiai violetinei ar alyvinei spalvai? Ir svarbiausia - kaip derint spalvas nedidelese sienu nishose? Kokios spalvos turetu buti galine nishos sienele (pagrindines sienos atzvilgiu) ir  kokios spalvos tos, kur eina i aplinkui i gyli?

KurKusachius prapuole verysad.gif prapuole g.gif g.gif ?
Atsakyti
Man irgi dabar pati mieliausia balta spalva interjere rolleyes.gif Vos įkalbėjau vyrą, kad darysim tokią svetainę. O kad nebūtų nuobodu, vienai sienai išrinkau tokius tapetus:
user posted image

user posted image

Grindys bus - tamsus parketas.
Atsakyti
...del skonio nesigincyjama, bet paskui nenustebkit, kai sios kartos zmones trumpiau gyvens smile.gif

Net gamtoje patinai gyvena ilgiau uz pateles. kodel? todel, kad jie RYSKIASPALVIAI,o pateles- juodai pilkos, neryskios. Taip yra su zmonemis- vyrai juodai apsirenge vaiksto, mirsta greiciau, serga depresija ir t.t.,...o jei dar grizta i namus pilkus, bespalvius.... tai belieka tiketi, kad bent uzsiima meditacija, nes kitaip depresija garantuota verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 01 13, 16:06)
...del skonio nesigincyjama, bet paskui nenustebkit, kai sios kartos zmones trumpiau gyvens smile.gif

Net gamtoje patinai gyvena ilgiau uz pateles. kodel? todel, kad jie RYSKIASPALVIAI,o pateles- juodai pilkos, neryskios. Taip yra su zmonemis- vyrai juodai apsirenge vaiksto, mirsta greiciau, serga depresija ir t.t.,...o jei dar grizta i namus pilkus, bespalvius.... tai belieka tiketi, kad bent uzsiima meditacija, nes kitaip depresija garantuota  verysad.gif
O tu Dieve doh.gif biggrin.gif Nu ir suskėlei. Galima pagalvot, kad namuose nebus daugiau spalvų, tik balta.
Ir prie ko čia tie gyvūnai ir jų kailio spalva? g.gif
Ir ką man daryt, kad nepatinka man ryškios papūginės spalvos absoliučiai visur? A? Jau miegamąjį turim su ryškia oranžine siena biggrin.gif
O be to, gi nesakau, kad gyvensiu tokiuose namuose visą gyvenimą. Atsibos, praeis metai ir gal sugalvosim viską pakeist bigsmile.gif
Atsakyti
as cia forume uzmaciau vienos mamytes buto nuotraukas ir pradejau galvoti apie tokia spalva user posted image kaip jums ji? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 01 13, 17:02)
Man irgi dabar pati mieliausia balta spalva interjere  rolleyes.gif  Vos įkalbėjau vyrą, kad darysim tokią svetainę. O kad nebūtų nuobodu, vienai sienai išrinkau tokius tapetus

o kur tu tokius isrinkai?
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2007 01 13, 16:47)
o kur tu tokius isrinkai?
Akropoly, antram aukšte prie Ermitažo yra parduotuvė-salonas, kur galima užsisakyti ir ne tik tapetus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2007 01 13, 18:26)
as cia forume uzmaciau vienos mamytes buto nuotraukas ir pradejau galvoti apie tokia spalva user posted image kaip jums ji?  bigsmile.gif


Man grazi spalva,mes ir galvojam vieno kambario dvi sienas daryt tokia spalva o kitas drizuotas.
Atsakyti