Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Mantė @ 2007 01 13, 17:26)
as cia forume uzmaciau vienos mamytes buto nuotraukas ir pradejau galvoti apie tokia spalva user posted image kaip jums ji?  bigsmile.gif

man asmeniškai gražu, tik rinkčiausiu "grynesnę" spalvą, jei taip galima pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2007 01 15, 15:56)
man asmeniškai gražu, tik rinkčiausiu "grynesnę" spalvą, jei taip galima pasakyti  biggrin.gif

O man schmoll.gif pas mus virtuvė buvo tokia nepatiko man
Papildyta:
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 15, 14:49)
Ir aš taip manau kad tinka tokia tamsiai ruda-ryža (jei kambarys šviesus), kai mažius atsikels pafotkinsiu savąją parodysiu  mirksiukas.gif mano kambarys gelsvas, baldai tamsoki,o lovatiesė ruda-ryža  ax.gif

Bet foto kažkokia kitokia gavos g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 15, 17:28)
O man  schmoll.gif  pas mus virtuvė buvo tokia nepatiko man
Papildyta:

Bet foto kažkokia kitokia gavos  g.gif 

user posted image


Spalvos vientisos, viskas ok, tik man paveikslas kazkodel akis bado, net nezinau kodel smile.gif smile.gif
Atsakyti
gal pasikartosiu...va tokį puslapį radau...labai padeda renkantis spalvas, galima išsirinkt ir su tuo numeriu pėdint į parduotuvę, gal tada neapsiriksiu su spalva cool.gif
dar lietuviškas variantas čia
Atsakyti
Merginos patarkite. Kokiom spalvom dazyti svetaines sienas? Bus raudoni odiniai baldai, sviesios medines grindys, ant kuriu bus tik nedidelis raudonas kailis ir stiklinis staliukas. Kol kas apie sekcija dar negalvojau, bet turetu buti sviesi, nes pirmas aukstas ir labai esu pasiilgusi sviesos. Tik nesiulykit geltonos ir zalios spalvu, nes butent dabar tas kambarys geltonas, kitas zalias, virtuve salotine, jau pavargau nuo tu spalvu. Noreciau ko nors ryskaus. Galvoju gal ta siena, kurioje langai palikti balta, siena pries kuria stoves baldai, ir ateity sekcija ryskiai raudona, kur stoves baldai palikti "tamsiai" balta tongue.gif , o kuri pries langus - rozine g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka: 18 sausio 2007 - 23:43
QUOTE(jolitka @ 2007 01 18, 23:42)
Merginos patarkite. Kokiom spalvom dazyti svetaines sienas? Bus raudoni odiniai baldai, sviesios medines grindys, ant kuriu bus tik nedidelis raudonas kailis ir stiklinis staliukas. Kol kas apie sekcija dar negalvojau, bet turetu buti sviesi, nes pirmas aukstas ir labai esu pasiilgusi sviesos. Tik nesiulykit geltonos ir zalios spalvu, nes butent dabar tas kambarys geltonas, kitas zalias, virtuve salotine, jau pavargau nuo tu spalvu. Noreciau ko nors ryskaus. Galvoju gal ta siena, kurioje langai palikti balta, siena pries kuria stoves baldai, ir ateity sekcija ryskiai raudona, kur stoves baldai palikti "tamsiai" balta  tongue.gif , o kuri pries langus - rozine  g.gif

rožinė tai visai ne į temą. aš pasirinkčiau sienoms neutralią spalvą - vos kakavinę, pilkšvą ir pan. jau baldai, sekcija, kilimas ryškūs, trgu būna jie akcentais. o sienos - fonas ryškiems daiktams ax.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Pats pirmas (raudona, juoda) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 01 19, 10:43)
user posted image
Papildyta:
user posted image

cia lietuvoj tongue.gif maciau zurnale... supratau tada kad ir man loftai labai patinka smile.gif
Papildyta:
As kazkaip is anksto nusistacius:
virtuve - baldai tamsus rudi, iranga plieno spalvos, detales plienos ir randonos nu ir aisku balta...
svetaine (svetaine yra bensroj erdvej tiek su kolidorium tiek su virtuve, tik kiekvienas uz savo kampo, zodziu erdves nera atviros, taciau vistiek bendros) taigi svetainej sienos beveik baltos, viena siena, ar jos dalis raudona, priesais raudoni paveikslai, baildai ivairaus rudumo, 1 fotelis karvinis, keletas karviniu bei raudonu pagalveliu ant sofos... manau karviniai akcentai ir i virtuve gali nukeliauti...
miegamojo noretusi galbut rudo ir aqua... sviesesnio siektiek...
vonia gal irgi tamsios ir sviesios rudos kontrastas... arba kazkas visai kito, pvz blankiai raudona...
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2007 01 21, 14:05)
cia lietuvoj  tongue.gif  maciau zurnale... supratau tada kad ir man loftai labai patinka smile.gif
Papildyta:
As kazkaip is anksto nusistacius:
virtuve - baldai tamsus rudi, iranga plieno spalvos, detales plienos ir randonos nu ir aisku balta...
svetaine (svetaine yra bensroj erdvej tiek su kolidorium tiek su virtuve, tik kiekvienas uz savo kampo, zodziu erdves nera atviros, taciau vistiek bendros) taigi svetainej sienos beveik baltos, viena siena, ar jos dalis raudona, priesais raudoni paveikslai, baildai ivairaus rudumo, 1 fotelis karvinis, keletas karviniu bei raudonu pagalveliu ant sofos... manau karviniai akcentai ir i virtuve gali nukeliauti...
miegamojo noretusi galbut rudo ir aqua... sviesesnio siektiek...
vonia gal irgi tamsios ir sviesios rudos kontrastas... arba kazkas visai kito, pvz blankiai raudona...


Mike gal jau savo kampa turit? bigsmile.gif ar vis dar svajonese ir paieskose ? rolleyes.gif beja jei ryt busi prie fondiu apie stumdomas vonios duris papasakosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2007 01 15, 10:16)
Noriu paklausti jusu nuomones, kokius jus detumet akcentus miegamajame, kur sienos lengvai persikines, o patys baldai sviesus, va kaip cia, tik su ryza juostele virsuj ir apacioj?

user posted image

Ypac galva suku del lovatieses ir galvoju apie tamsiai ruda spalva  g.gif  kokiu turetumet kurybiniu pasiulymu?  4u.gif



O kokios spalvos užuolaidos?Nes pas mane nuotraukų nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 01 21, 16:07)
Mike gal jau savo kampa turit?  bigsmile.gif  ar vis dar svajonese ir paieskose ?  rolleyes.gif  beja jei ryt busi prie fondiu apie stumdomas vonios duris papasakosiu  mirksiukas.gif

busiu, keliais alkunem medziu virsunem... smile.gif o kampo popierus tvarkom, bijau kad nebutu kaip vilkui su popieriais, tai tfu tfu per kairi peti smile.gif
Atsakyti