Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(omni @ 2007 02 19, 17:37)
Labai idomu,laukiam ax.gif

Būtinai į kelsiu tik truputėli reikia foto parsinešti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 02 17, 15:40)
Kokius tapetus užmačiau  biggrin.gif  Visai smagūs man  ax.gif
user posted image



Na aš nežinau, šiaip man patinka ryškūs ir netradiciniai tapetai, bet šituose kažkaip jau visko per daug. Mirgu margu. Gal, nebent, jei darant kambarį su afrikietiškais motyvais, bet tai savaime aišku skonio dalykas smile.gif .
Nors antra vertus, jei nedideliam ploteliui, kaip akcentui tai gal ir visai faine išeitų. Nes vienas vaizdelis, kai žiuri į foto blink.gif , kitas - natura bigsmile.gif .
Atsakyti
Man tai šitie tapetai schmoll.gif
Ryškios spalvos gražu, bet per daug primakaluota. g.gif
verysad.gif
Atsakyti
kas del tu tapetu, tai man jie primena vaikyste bigsmile.gif kai budavo tie toki kaip ziuronukai, nu greiciau kaip akute is duru, kur pasuki ir pasikeicia vaizdelis bigsmile.gif ai nemoku paaiskint

o mes vakar nusipirkom dazus salionui ir karidoriui, biski per sviesus man anie pasirode, tamsesnius rinkomes, bet tikiuosi kad ant sienos bus kaip tik ax.gif
salionui pajamem geltona, tokia panasiai kaip sviesi persikine
o kolidoriui metalo spalvos, nu tokia labai labai sviesiai pilka spalva bigsmile.gif kai nudazysim parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus namuose, kažkaip vyrauja geltona, oranžinė ie žalia, kitokių spalvų kažkaip nėra, nors jau norėtusi kažko spalvingesnio. ax.gif
Atsakyti
Musu namuose dominuoja taip pat siltos spalvos, visi kas uzeina, sako kad labai jauku rolleyes.gif.
Atsakyti
Man irgi reikia patarimo. T.y dvieju.

1. Mano dukrytės kambarys šveisiai melsvas, graži spalva bet šaltoka (taip radom ). Buvau sugalvojus "sušildyti" detalėm, sodriai raudonas kilimas ir pan. Dabar galvoju gal vis dėl to perdažyti. Tik kažin ar galimas toks variantas, kad lubas palikti (švesiai melsvos), o sienas tik dažyti. Bet kokia tada spalva tiktų?
Atsakyti
2. Miegamasis mūsų toks maždaug :
user posted image

Lova bus tamsiai tamsiai ruda, spinta kampe šviesi. Noriu kad miegojimo zona būtų akcentas, o spinta "ištirptų"

Tą raudonai pažymėtą sieną norėčiau nudažyti ryškesne spalva. Bet abejoju dėl kambario formos - jis pailgas šiek tiek, ir lova prie ilgesnės sienos, ar neatrodys ją nudažius sodresne spalva, kambarys dar siauresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 02 27, 11:15)
2. Miegamasis mūsų toks maždaug :
user posted image

Lova bus tamsiai tamsiai ruda, spinta kampe šviesi. Noriu kad miegojimo zona būtų akcentas, o spinta "ištirptų"

Tą raudonai pažymėtą sieną norėčiau nudažyti ryškesne spalva. Bet abejoju dėl kambario formos - jis pailgas šiek tiek, ir lova prie ilgesnės sienos, ar neatrodys ją nudažius sodresne spalva, kambarys dar siauresnis  g.gif

Manau,kad gal ne,o kitos sienos nenori tamsiau dažyti,kad atėjus matytūsi?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 03 02, 11:04)
Manau,kad gal ne,o kitos sienos nenori tamsiau dažyti,kad atėjus matytūsi?

ta siena is dalies uzstota spintos. Ir noriu akcentuoti butent miegamaja dali
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 03 02, 13:10)
ta siena is dalies uzstota spintos.  Ir noriu akcentuoti butent miegamaja dali

Aišku.Na nemanau,kad tai turėtų siaurinti kambario.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 02 27, 12:47)
Man irgi reikia patarimo. T.y dvieju.

1. Mano dukrytės kambarys šveisiai melsvas, graži spalva bet šaltoka (taip radom ). Buvau sugalvojus "sušildyti" detalėm, sodriai raudonas kilimas ir pan. Dabar galvoju gal vis dėl to perdažyti. Tik kažin ar galimas toks variantas, kad lubas palikti (švesiai melsvos), o sienas tik dažyti. Bet kokia tada spalva tiktų?

Paskutiniame žurnalo "Tavo namai" numeryje radau dizainerės patarimus apie dabar madingus spalvų derinius. Jie būtų tokie:
jūros spalva+pilka+švelniai gelsva;
arba pieniško šokolado+melsvai pilka+oranžinė (ir kt)
Tavo atveju, manau, tikrai gražiai atrodytų melsvos lubos ir gelsvos arba švelniai oranžinės sienos. Būtų šilta ir jauku mirksiukas.gif
Atsakyti