Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

o ar kas nors turi savo namuose tamsias grindis? kaip prie ju derinote baldus, sienu spalvas? gal kokiu foto turite?
Atsakyti
QUOTE(samaria @ 2007 03 20, 15:05)
o ar kas nors turi savo namuose tamsias grindis? kaip prie ju derinote baldus, sienu spalvas? gal kokiu foto turite?


as dar neturiu bet mano remontai jau prasideda, tai viska esu apmascius ir butent mano grindys bus tamsios o prie ju gerinsis viskas, durys, baldai, sienu atspalviai. viskas bus vienoje visumoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 20 kovo 2007 - 14:31
QUOTE(samaria @ 2007 03 20, 14:05)
o ar kas nors turi savo namuose tamsias grindis? kaip prie ju derinote baldus, sienu spalvas? gal kokiu foto turite?

Keli pavyzdziai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dar be baldų, bet mano Miegamojo ir kolidoriaus yra tamsios grindys. Lova užsidengs lovatiese, matysis tik atlošai, balti. Baldus planuojam šviesius užsakinėt. Gaila, šviesios sienos tikrosios spalvos nuotraukoj nesimato, bet ji maždaug tokia, kaip SM fonas, nu kažkiek rudesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2007 03 20, 16:08)
Dar be baldų, bet mano Miegamojo  ir kolidoriaus yra tamsios grindys. Lova užsidengs lovatiese, matysis tik atlošai, balti. Baldus planuojam šviesius užsakinėt. Gaila, šviesios sienos tikrosios spalvos nuotraukoj nesimato, bet ji maždaug tokia, kaip SM fonas, nu kažkiek rudesnis smile.gif


o kaip sita grindu spalva vadinasi?as kaip tik tokia ir palnuoju detis
Atsakyti
net nzn kazkaip pasiklydau spalvy labirintuose g.gif grindys bus tamsios, tamsaus klevo ar riesuto, na tikrai tamsios ax.gif baldai odiniai sviesus, miegamojo lova derybu obejktas doh.gif yra raudona ir bezine, tai kokia rinktis nzn doh.gif gal bezine, kavos balintos tokia, esme kad ji traukta ale aksomu biggrin.gif cia is padvaisko preila tachta. taiva o i kokia puse su sienom krypti net nzn doh.gif kad sviesiu norisi tai faktas, bet koki atspalvi tai nzn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(samaria @ 2007 03 20, 14:05)
o ar kas nors turi savo namuose tamsias grindis? kaip prie ju derinote baldus, sienu spalvas? gal kokiu foto turite?

Pas mus ir miegamajame tamsios grindys,baldai šviesūs,o tapetai mėlyni.
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 03 20, 14:31)
as dar neturiu bet mano remontai jau prasideda, tai viska esu apmascius ir butent mano grindys bus tamsios o prie ju gerinsis viskas, durys, baldai, sienu atspalviai. viskas bus vienoje visumoje.

Tamsios grindys reikalauja daugiau priežiūros, labiau matosi nešvarumai, dulkės, įbrėžimai.
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 03 20, 15:10)
o kaip sita grindu spalva vadinasi?as kaip tik tokia ir palnuoju detis

Mes šitas parketlentes seniuose pirkom, ąžuolas. O dėl spalvos, tai jų stendiniame pavyzdy buvo visai kitokia spalva- švelnesnė ruda. O kai atvežė doh.gif Tamsiai rudai-raudona. Vieną partiją keitė. Bet labai daug kas ir nuo apšvietimo priklauso, nes pas juos atrodo normali ruda, o prie lempų apšvietimo- tamsi ruda..
Žodžiu, reikia nepamiršti, kad čia medis ir kad atspalviai laaaaaaabai skirtis gali nuo pavyzdžio.. Jos yra iš užsakomų grindų, dabar pavadinimo tiksliai nepasakysiu, bet kaina 109 Lt, veža iš lenkų.
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 03 20, 16:47)
Tamsios grindys reikalauja daugiau priežiūros, labiau matosi nešvarumai, dulkės, įbrėžimai.


na as jau issiplausiu ir pasaugiosiu rolleyes.gif bet man labai grazu tamsiai rudos
Atsakyti
Na, iš dalies, tai ir pliusas kad matosi trupiniai, greičiau išsivalysi tongue.gif Pas mus dabar raudonmedžio sp. grindys, bet naujam bute planuoju ąžuolo sp. dėti, gal jau atsibodo tos tamsios. Nors, jei sienos šviesios, tai tamsesnės grindys priduoda gyvumo.
Atsakyti
Čia kelios nuotarukos iš buto su tamsiom grindim..

http://www.interjera...5...e=1&lang=lt
Atsakyti