Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dora The Explorer
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
kuzka
Smalsute Dora 10 seriju

cia visos serijos LT vienoje vietoje kur buvo ikelta bigsmile.gif
dilditele
QUOTE(kuzka @ 2010 02 03, 22:26)
Smalsute Dora 10 seriju

cia visos serijos LT vienoje vietoje kur buvo ikelta  bigsmile.gif
*

Labai aciu 4u.gif
nesvarbu27
o kaip siust? g.gif
eegle
http://puzkarapuz.ru/114269-dora-the-explo...ate-48-igr.html

gal kas nors nori parsisiusti 48 zaidimus su Dora? ax.gif ax.gif
jadvygaj5
gal kartais kas zino kur gauti DORA lenku kalba? g.gif
labai reiketu 4u.gif
kitutia
ieskome Smalsutes doros filmuku. Is 2shared psl. parsisiunteme visas 10 wub.gif 4u.gif gal zinote, kur galima rasti daugiau ir lietuviskai? 4u.gif smile.gif is anksto aciu 4u.gif
maiklas
kuzka - geriau baltracker nuorodą dėtum, o ne 2shared ....

10 serijų yra čia.
vėtrė
QUOTE(maiklas @ 2010 03 22, 12:47)
kuzka - geriau baltracker nuorodą dėtum, o ne 2shared ....

10 serijų yra čia.
*

Nepykit, iš tiesų negali gi visur dalyvauti ir aprėpti linkomaniją, avatarą, erdves, torrent ir t.t, tiesiog kompe vietos tiek nėra, kad galėtum viską, ką susisiuntei laikyti, kad duotum kitiems smile.gif Dalijimasis bet kokia forma yra gerbtinas, nes jis skirtas vaikams smile.gif
MAILUTĖ
labai labai aciu uz lietuviska dora wub.gif
*Jalta*
QUOTE(MAILUTE @ 2010 03 22, 17:36)
labai labai aciu uz lietuviska dora wub.gif
*

Ir aš prisidedu prie padėkų. Labai ačiū. aciuks.gif wub.gif Labai norėčiau dar daugiau filmukų... ax.gif 4u.gif
Nita
Ir mes labai dekojam uz Smalsute Dora lietuviskai 4u.gif
Varliuke1
mes kartais parodom vaikui 10 men filmukus, kai ypac irzlus buna. dora labai megsta po 10 min uzmiega lotuliukas.gif
M.i.g.l.e
Ačiū ir aš sakau už filmukus 4u.gif 4u.gif

O čia smagus saitas su žaidimukais, piešinukais su Dora mirksiukas.gif Gal kam pravers ax.gif http://www.nickjr.co.uk/shows/dora/
*Jalta*
Gal dar kas galite pasidalinti lietuviškais "Smalsutė Dora" filmukais? ax.gif 4u.gif
kermint
user posted image

user posted image

Labai faini zaidima jungesi prie televizoriaus smile.gif Vieno kaina 20lt. 4u.gif

Dora the explorer - Labai fainas zaidimas...Dedasi 4 AA batareikos,kalba angliskai,galima pasirinkti ziadeju skaiciu (1,2,3,4) ,mokina skaiciu,figuru pavadinimu ir panasiai. smile.gif

Spider-man - gaudo priesus,galima vaikscioti po labirinta ir daug kitu ziadimu. apie 8 smile.gif dedasi 4 AA batareikos. Kalba taip pat anglu. smile.gif

Susidomejus rasykite i AZ.
menininke
Man neiseina parsisiusti lietuviskos Doros,gal kas gali paaiskinti? blush2.gif aciu
Aistija
QUOTE(menininke @ 2010 11 12, 13:08)
Man neiseina parsisiusti lietuviskos Doros,gal kas gali paaiskinti? blush2.gif aciu
*

kai paspaudziat saraso gale download, atsidaro kitas langas, tada gale kai uzsikrauna visas langas apacioj atsiranda uzrasas save file to PC ir spaudziat click here ax.gif
vaizdingiau:
user posted image

kitas langas:
user posted image

ACIU Megaites uz lietuviskas Doras. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
piratus
Mielos mamytės gal galetumet kuri nors mums pakvietima pasiulyti kad galetume prisijung prie torento, nes negalime doros parsisiust o dukryte labai nori.
jai kuri galit prašau parašykit i až.
brigute2
o gal kartais kuri turi parduoti dvd doros,rasykit i az.
iruciukas911
QUOTE(piratus @ 2010 11 18, 12:26)
Mielos mamytės gal galetumet kuri nors mums pakvietima pasiulyti kad galetume prisijung prie torento, nes negalime doros parsisiust o dukryte labai nori.
jai kuri galit prašau parašykit i až.
*

I kuri puslapiuka reikia pakvietimo, kad torentus siustis? Turiu kelis ir galeciau pasidalinti smile.gif Rasykit i AZ ir palikit savo emaila. cool.gif
pupon
AČIŪ už Dorą, mano dukrytė bus devintame danguje smile.gif
pupon
QUOTE(kuzka @ 2010 02 03, 23:26)
Smalsute Dora 10 seriju

cia visos serijos LT vienoje vietoje kur buvo ikelta  bigsmile.gif
*

AČIŪ mano ir mano vaiko vardu smile.gif
brigute2
QUOTE(brigute2 @ 2010 12 07, 20:38)
o gal kartais kuri turi parduoti dvd doros,rasykit i az.
*

4u.gif
*4ever
kur pirkti doros dvd?gali būti rusų,lietuvių kalbom, g.gif
sayonara2
Su NAUJAIS METAIS 4u.gif

GAL DAR KAS TURIT DOROS FILMUKU,BE SITU 10 SERIJU IR GALETU PASIDALINT,BUTUME LABAI DEKINGOS 4u.gif
atcik
Mes irgi noretume ir labai lauktume!!!
dekui wink.gif 4u.gif

QUOTE(sayonara2 @ 2011 01 03, 20:13)
Su NAUJAIS METAIS 4u.gif
GAL DAR KAS TURIT DOROS FILMUKU,BE SITU 10 SERIJU IR GALETU PASIDALINT,BUTUME LABAI DEKINGOS 4u.gif
*

*Jalta*
QUOTE(atcik @ 2011 01 11, 19:35)
Mes irgi noretume ir labai lauktume!!!
dekui wink.gif  4u.gif
*

Ir mes... ax.gif Bet turbūt niekas neturi... verysad.gif arba neskaito šios temos... verysad.gif
Zifke
Mergaites, gal zinot kur nusipirkti doros dvd arba gal jau kam nebereikalingi kompaktai? Kazkaip niekur nerandu kur butu galimia dvd nusipirkti butent su dora.... doh.gif
pelezirnis
Rusų kalba žiūri, bet matyt nesupranta visko verysad.gif Lietuviškai matosi, kad labiau patinka - kartoja, skaičiuoja biggrin.gif
Rusų ar aglų kalba - sezonais ar atsirais dvd įdėta thumbup.gif

O pirkti buna lietuviški DVD Doros?
PaSiuTuZ
QUOTE(murkse @ 2011 02 08, 08:41)
Rusų kalba žiūri, bet matyt nesupranta visko  verysad.gif  Lietuviškai matosi, kad labiau patinka - kartoja, skaičiuoja  biggrin.gif
Rusų ar aglų kalba - sezonais ar atsirais dvd įdėta thumbup.gif 

O pirkti buna lietuviški DVD Doros?
*

maciau internete skelbima, 13 seriju doros pardavineja, 50 aviuko sono, teletabiu nezinau kiek ir senaja animacija , sake gera kokybe visu.. norejau pirkt, bet tiesiog i kita sali man atsisiuntimas gaunasi klaikiai brangus, nes man dar tektu i kita miesta vaziuot atsiimt... o ir sunus antrakart pamates ta pati treciakart neziuri g.gif
beje, aviuka sona gal turit kuri?
as turiu tik filma kazkoki... bet ne seriala...
butu malonu jei kuri mamyte (arba tevelis biggrin.gif ) pasidalintumet aviuku ir dora, arba lietuvisku paslapciu sodu (daug seriju) wub.gif
Gutjera
Nesuprantu mergaites, kodel man neduoda atsisiuti? Atsidaro sis langas ir viskas. VA CIA verysad.gif
pelezirnis
QUOTE(Gutjera @ 2011 02 26, 21:19)
Nesuprantu mergaites, kodel man neduoda atsisiuti? Atsidaro sis langas ir viskas.  VA CIA    verysad.gif
*

Save file to your PC: Download apačioje yra, tai spausk Download mirksiukas.gif jei nepavyks, į az parasyk
astakola
SVEIKTES
gal kuri turit "DORA" lietuviskai... mes labai norim paziuret...
tos nuyorodeles kur sukeltos anksciau jau nebegaliojancios

gal kas gali pakartot?
butu dukryte mano labai dekinga
pelezirnis
QUOTE(astakola @ 2011 02 28, 17:19)
SVEIKTES
gal kuri turit  "DORA" lietuviskai... mes labai norim paziuret...
tos nuyorodeles kur sukeltos anksciau jau nebegaliojancios

gal kas gali pakartot?
butu dukryte mano labai dekinga
*

kelios žinutės į viršų esanti žinutė - nu gi patikrinau - siunčia man 4u.gif
Skaile
Maniškis irgi labai žiūri - ir lietuvišką, ir rusišką ir angliškas versijas. Kiek supranta, nežinau. Lietuviškos irgi labai gaila, kad turime tik kelias serijas, parsisiųstas iš linkomanijos. Ieškojau visur DVD pirkti, bet neradau. Nes kai LT versiją žiūri, tai jis taip noriai atsakinėja į Doros klausimus, sprendžia viską, kartoja. O kitom kalbom, tai tik spokso išsižiojęs - matyt ne ką ten supranta. Tada sėdžiu ir verčiu jam. Super tikrai šitas filmukas ir taip norisi lietuvišką DVD rasti
*Perla*
Labai norime Doros filmuku,bet...sakysit nuorodos veikia...taip,jos veikia,bet kazkodel neduoda siustis.kazka raso,kad limitas jusy baigesi.jei kas padetumete-parasykite i az.labai lauksiu:)
maraja
QUOTE(*Perla* @ 2011 06 21, 23:34)
Labai norime Doros filmuku,bet...sakysit nuorodos veikia...taip,jos veikia,bet kazkodel neduoda siustis.kazka raso,kad limitas jusy baigesi.jei kas padetumete-parasykite i az.labai lauksiu:)
*

is kazkurio portalo,leidzia tik 2 filmukus per diena atsisiusti ir raso,kad limitas isnaudotas smile.gif
palaukite iki rytojaus ir manau vel leis mirksiukas.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Gal zinot kur rasti DORA anglu kalba. Cia puslapyje nebeveikia nuorodos, o tiek daug ikelta buvo vienoj zinutej rolleyes.gif
vaida L
Ačiū už nuorodas 4u.gif

RŪBELIŲ ALBUMAS
Liinnuutte
QUOTE(kuzka @ 2010 02 02, 19:09)
Smalsute Dora 2009 01 31

LT  4u.gif

paskutine dalis is baltracker  ax.gif
*

laba diena, mes irgi pakvaise del doros, bet turiu kita klausimuka. atsisiunciau is cia tik 2 serijas ir viskas, nebeduoda daugiau siust.. raso, kad virsytas limitas. kaip suprast? visur kaip isprotejus ieskau as tu doru, bet niekur nerandu isskyrus cia. ar galetumete pagelbet man? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gutjera @ 2011 02 26, 22:19)
Nesuprantu mergaites, kodel man neduoda atsisiuti? Atsidaro sis langas ir viskas.  VA CIA    verysad.gif
*

man irgi lygiai ta pati rodo, po to, kai 2 serijas atsisiunciau blush2.gif
nad30
QUOTE(Liinnuutte @ 2011 10 13, 16:59)
laba diena, mes irgi pakvaise del doros, bet turiu kita klausimuka. atsisiunciau is cia tik 2 serijas ir viskas, nebeduoda daugiau siust.. raso, kad virsytas limitas. kaip suprast? visur kaip isprotejus ieskau as tu doru, bet niekur nerandu isskyrus cia. ar galetumete pagelbet man?  4u.gif
Papildyta:
man irgi lygiai ta pati rodo, po to, kai 2 serijas atsisiunciau  blush2.gif
*

palaukit 2-3 val ir vel leidzia siustis. smile.gif
cin mudra
sveikos mamytes, gal ir mums kas nors galetu pakvietima i torrent. lt atsiusti. laabai pamegom Dora... norisi daugiau atsisiusti smile.gif
ellyja
kur rasti internetiniu parduotuviu,kur butu ko nors su dora, gal galit adresu parasyti? 4u.gif
nad30
http://www.sportsdirect.com/dora-the-explorer
QUOTE(ellyja @ 2011 11 11, 01:18)
kur rasti internetiniu parduotuviu,kur butu ko nors su dora, gal galit adresu parasyti? 4u.gif
*

dzioaana
manajai jau šešeri,bet vis dar pamišusi dėl Doros ax.gif reikės atsisiųsti.kasdien per youtube žiūrime Dorą,žinoma,ten tik truputis,ne visa serija,bet jai visvien.atsisiųsime ir galėsime džiaugtis yahoo.gif sokiai.gif
saulėdebesy
as atsisiunčiau per zMule (failų keitykla )10 lietuviškų Doros serijų, tikrai patinka mums thumbup.gif
tai vienintelė vieta kur daugiausia jų radau rolleyes.gif
kompe pasivadinau jau jas pagal filmuko temą: pvz. stebuklinga fleita, traukinukai, ferma ir t.t. man taip paprasčiau nei toks datos Doros pavadinime rolleyes.gif
saulėdebesy
manau kad būtų visai protinga, jei pasidalintumėte Doros serijų pavadinimais, gal kuri kokios neturi 4u.gif

Mano čia:
1. Smalsutė Dora gimtadienis
2. Smalsutė Dora 2009.01.31 stebuklinga fleita
3. Smalsutė Dora 2008.12.21 (2010.03.06) kelionė pas močiūtę
4. Smalsutė Dora 2008.12.20 Norai
5. Smalsutė Dora 2008.12.06 Ferma
6. Smalsutė Dora 2008.11.30 Traukinys
7. Smalsutė Dora 2008.11.29 Ledai
8. Smalsutė Dora 2008.11.22 kas čia per garsas?
9. Smalsutė Dora 2008.11.16 slepynės
10. Smalsutė Dora 2008.11 15 gera knyga
11. Smalsutė Dora 2010.03.20 -kelionė į biblioteką
12. Smalsutė Dora -2010.03.21 Vabalienės vaikams

parašykite kas turi kitokių LT kalba 4u.gif
inuska
Gal kas žiūrite rytais 6,20 per LNK? Labai liūdna, kadtokiu blogu laiku rodu ir nekartoja niekada. Gal kas turite galimybę įsirašinėti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.