Įkraunama...
Įkraunama...

Dora The Explorer

Mergaites, gal zinot kur nusipirkti doros dvd arba gal jau kam nebereikalingi kompaktai? Kazkaip niekur nerandu kur butu galimia dvd nusipirkti butent su dora.... doh.gif
Atsakyti
Rusų kalba žiūri, bet matyt nesupranta visko verysad.gif Lietuviškai matosi, kad labiau patinka - kartoja, skaičiuoja biggrin.gif
Rusų ar aglų kalba - sezonais ar atsirais dvd įdėta thumbup.gif

O pirkti buna lietuviški DVD Doros?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 02 08, 08:41)
Rusų kalba žiūri, bet matyt nesupranta visko  verysad.gif  Lietuviškai matosi, kad labiau patinka - kartoja, skaičiuoja  biggrin.gif
Rusų ar aglų kalba - sezonais ar atsirais dvd įdėta thumbup.gif 

O pirkti buna lietuviški DVD Doros?


maciau internete skelbima, 13 seriju doros pardavineja, 50 aviuko sono, teletabiu nezinau kiek ir senaja animacija , sake gera kokybe visu.. norejau pirkt, bet tiesiog i kita sali man atsisiuntimas gaunasi klaikiai brangus, nes man dar tektu i kita miesta vaziuot atsiimt... o ir sunus antrakart pamates ta pati treciakart neziuri g.gif
beje, aviuka sona gal turit kuri?
as turiu tik filma kazkoki... bet ne seriala...
butu malonu jei kuri mamyte (arba tevelis biggrin.gif ) pasidalintumet aviuku ir dora, arba lietuvisku paslapciu sodu (daug seriju) wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu mergaites, kodel man neduoda atsisiuti? Atsidaro sis langas ir viskas. VA CIA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2011 02 26, 21:19)
Nesuprantu mergaites, kodel man neduoda atsisiuti? Atsidaro sis langas ir viskas.  VA CIA    verysad.gif

Save file to your PC: Download apačioje yra, tai spausk Download mirksiukas.gif jei nepavyks, į az parasyk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 26 vasario 2011 - 22:08
SVEIKTES
gal kuri turit "DORA" lietuviskai... mes labai norim paziuret...
tos nuyorodeles kur sukeltos anksciau jau nebegaliojancios

gal kas gali pakartot?
butu dukryte mano labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(astakola @ 2011 02 28, 17:19)
SVEIKTES
gal kuri turit  "DORA" lietuviskai... mes labai norim paziuret...
tos nuyorodeles kur sukeltos anksciau jau nebegaliojancios

gal kas gali pakartot?
butu dukryte mano labai dekinga


kelios žinutės į viršų esanti žinutė - nu gi patikrinau - siunčia man 4u.gif
Atsakyti
Maniškis irgi labai žiūri - ir lietuvišką, ir rusišką ir angliškas versijas. Kiek supranta, nežinau. Lietuviškos irgi labai gaila, kad turime tik kelias serijas, parsisiųstas iš linkomanijos. Ieškojau visur DVD pirkti, bet neradau. Nes kai LT versiją žiūri, tai jis taip noriai atsakinėja į Doros klausimus, sprendžia viską, kartoja. O kitom kalbom, tai tik spokso išsižiojęs - matyt ne ką ten supranta. Tada sėdžiu ir verčiu jam. Super tikrai šitas filmukas ir taip norisi lietuvišką DVD rasti
Atsakyti
Labai norime Doros filmuku,bet...sakysit nuorodos veikia...taip,jos veikia,bet kazkodel neduoda siustis.kazka raso,kad limitas jusy baigesi.jei kas padetumete-parasykite i az.labai lauksiu:)
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2011 06 21, 23:34)
Labai norime Doros filmuku,bet...sakysit nuorodos veikia...taip,jos veikia,bet kazkodel neduoda siustis.kazka raso,kad limitas jusy baigesi.jei kas padetumete-parasykite i az.labai lauksiu:)

is kazkurio portalo,leidzia tik 2 filmukus per diena atsisiusti ir raso,kad limitas isnaudotas smile.gif
palaukite iki rytojaus ir manau vel leis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinot kur rasti DORA anglu kalba. Cia puslapyje nebeveikia nuorodos, o tiek daug ikelta buvo vienoj zinutej rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už nuorodas 4u.gif



RŪBELIŲ ALBUMAS
Atsakyti