Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas Baltu 13

sveikutes 4u.gif gal kas turite baltu 13 nusipirke buta? pvz..4 aukste?
Atsakyti
na nejaugi niekas neturit informacijos? g.gif
Atsakyti
anksčiau apie šį namą buvo visa tema, paieškok, gal dar ji yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaza09 @ 2006 09 12, 18:21)
sveikutes 4u.gif gal kas turite baltu 13 nusipirke buta? pvz..4 aukste?


Laba
turime, o gal jau tik turejome.
Nes tamsta savininkas pakele kainas, nors preliminarioje sutaryte buvo irasytos dvigubai mazesnes. bash.gif
o kas tave domina??? gal galesiu kuo padet.
Atsakyti
Na labukas, tai kaip tai pakele?? g.gif na mes jau nusipirkom jau ir prisiregistravom, kaip ir jau viskas einam gyventi...tik kad labai mazai cia judejimo g.gif kuriam aukste jusu butas? jau remontus pradejot daryti? gal susikaimyninsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=zaza09,2006 10 13, 14:11]
Na labukas, tai kaip tai pakele?? g.gif na mes jau nusipirkom jau ir prisiregistravom, kaip ir jau viskas einam gyventi...tik kad labai mazai cia judejimo g.gif kuriam aukste jusu butas? jau remontus pradejot daryti? gal susikaimyninsim drinks_cheers.gif
Sveika.
nu tai pakėlė kainą, bet dar neaišku kiek. nu mes irgi žadam šią savaitę kažką jau daryti su dokumentais. Matai kaip buvo, mes tą butą rezervavom 2005 metų pavasarį, tai dar kaina buvo 2000 lt už kvadratą, o dabar jau jis nori po 4000LT už kvadratą. bet tai vistiek imsim.mažas butelis tik 48 kvadratai 2 aukšte, tai gal nelabai daug reikės primokėti g.gif o kada jūs pirkote?? tai su remontais dar teks palaukti, nes man atrodo, kad dar ten niekas nieko nedaro ir dar pas mus kraštai aplink langus neužbaigti.ir man atrodo, kad ten dar daug tų butų laisvų, nes dabar kai pakėlė kainą, tai yra kas atsisako pirkti. tai busim 2 šeimos kurios gyvens dideliam name drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ir valio! kada susikaimyninsim? mirksiukas.gif seip tai zmones jau tvarkosi, jau po truputi, nebusi vienos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kalba eina apie šį namą? http://www.city24.lt...w_reo_id=198829

Kažkiek ir mane jis domina. g.gif
Atsakyti
ir kaip jums nebaisu pirkti butą šitame avariniame name? g.gif
Atsakyti
Ir namo numeris juk 13... unsure.gif
Atsakyti
O ko čia bijoti??? g.gif Tas namas geriau stovi, nei bet kuris naujos statybos thumbup.gif
Atsakyti
Na moteriskes ir nusisnekat...13..ooo kaip baisu, tai gal 13 diena ir is namu neiseinat?? mirksiukas.gif namas yra normalus, siltas, daug butu yra parduota, zmones rengiasi ir skuba isikelt o jus cia varot nesamones, as jau gyvenu ir vargo nematau biggrin.gif linkiu ir kitiem greiciau isikurt 4u.gif smiltike kaip jums remonto darbai? gali uzlekt pas mane:)
Atsakyti