Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

???
Atsakyti
Mes turime east con firmos patalinę. Gal ir nieko, tik per karšta po ja net ir man amžinai sušalelei. O pagalvės susigulėjo taip kažkaip įdomiai. Lyg puse pagalvės būtų. Gal kas žinot kaip jas atnaujinti?
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2006 09 16, 15:17)
Mes turime east con firmos patalinę. Gal ir nieko, tik per karšta po ja net ir man amžinai sušalelei. O pagalvės susigulėjo taip kažkaip įdomiai. Lyg puse pagalvės būtų. Gal kas žinot kaip jas atnaujinti?

turiu tą pačią bėdą - visiškai tikriausiai neatnaujinsi (patalus turiu jau kokį 11metų). aš juos skalbiu kaip ir vilną, vėdinu, purenu, bet vis tiek schmoll.gif
Atsakyti
as irgi sios patalynes turiu, kaip ir nieko bet nieko ipatingo, mieliau iprastine.
o teko nemazai sumoketi uz visa komplekta ,kita karta manau jau geriau paprastos patalynes nusipriksiu komplekta 3 kart pigiau iseis
Atsakyti
QUOTE(Saulytes @ 2006 12 13, 13:01)
as irgi sios patalynes turiu, kaip ir nieko bet nieko ipatingo, mieliau iprastine.
o teko nemazai sumoketi uz visa komplekta ,kita karta manau jau geriau paprastos patalynes nusipriksiu komplekta 3 kart pigiau iseis

Visiškai nesutinku schmoll.gif mes Bauer patalynę naudojam jau gal kokius 5 metus ir į paprastą nei už pusę karalystės nekeisčiau schmoll.gif O Bauer`is super minkštas šiltas wub.gif Atsiguli ir šilta jau o paprastoj patalynėj kol sušily doh.gif
O pagalvės tai irgi susigulėjo, bet juk nieko nėra amžina. Manau užtenka tą viduj pakeist ir bus kaip nauja tongue.gif
Atsakyti
Turiu patalyne jau du metai,bet jau savaja padejau,nes man su ja per silta,prakaituoju ir dabar vel naudoju medvilnine antklode,man ji geriausia,o vyrui mano geriau vinone,jis megsta siluma.
Atsakyti
QUOTE(Genita @ 2007 01 02, 18:05)
Turiu patalyne jau du metai,bet jau savaja padejau,nes man su ja per silta,prakaituoju

Pas mus namie +18 -20 tai man labai thumbup.gif manau jei butas gerai šildomas su dvipusiu Bauer`iu tikrai per karšta miegot
Atsakyti
O va jūs man sakykit,kodėl vilnoniuose aviniuose pataluose ,parsinešus namo,atsiranda baisinė avies smarvė? blink.gif g.gif
Parduotuvėje lyg tai nėra,o namie tik parsinešus tuoj prasmirdo.Mistika kažkokia,bet tai tiesa.Nunešiau aš ją atgal į parduotuvę,ten buvo labai didelis konfliktas dėl to,bet atgal priėmė.Nes išsibūti prie jos jau nėjo.Beje,praėjo tik viena diena.Smarvė pasijautė iš karto,tik padėjus patalynę ant lovos.Turėjau BAUERIO pagalvę,tikrai taip nebuvo.Turiu vokiškas 3 kaldras,tikrai jokio kvapo.Čia gal apdirbimas blogas ar kas?
Na,žinovės,atsakykit biggrin.gif
Beje,pirkta FLOKATI parduotuvėje.Patalynė lenkų gamybos.
Atsakyti
Na Bauer`io pataluose (naujuose) kažkoks kvapas buvo kiek pamenu mastau.gif bet per laiko dingo wink.gif
Atsakyti
Buvau šiandien kitoje parduotuvėje"pašniukštinėti".Tai ,pasirodo,kad visuose iš pradžių būna,o paskui išsikvepia.Tai ,ko gera,be reikalo vėją pakėliau.
Atsakyti
ne visai i tema- mes is kazkokio lenkijos kaimo parsivezem nusipirke avies kailiukus sofkutem uzkloti. tai jie taip ziauriai dvoke tikromis avimis, kad puse metu balkone laikem, kad issivedintu biggrin.gif
Atsakyti
Tai pasirodo ne man vienai tos antklodės dvokia... O tai aš irgi nusipirkau "Merkio" koldrą, parsinešiau , tai kai išlupau tai vos ne iš namų išeit reikėjo... Smarvė kaip avių tvarte. Tai ryt nešiu pakeist taip pat į Merkio, bet dvigubai brangesnę (aš mokėjau 130, o ta kita 260...) Tai ta irgi iš avių vilnos, bet kitoks apdirbimas, ir smarvės nėra.
Atsakyti