Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

QUOTE(cigonele @ 2008 01 29, 02:47)
o kokios talpos jusu skalbykle? as kazkaip neisivaizduoju, kaip antklode ten sutalpint reiketu, nors aisku nebandziau, bet svoris tai vistiek didesnis butu  unsure.gif


kad nezinau, didele gorenje g.gif o kokia talpa kazkaip nesidomejau.
Nu antlode tai vos ne per jega sutalpinau, bet viska gerai isplove, tikrai neapsimoka i valykla nest.
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2008 01 28, 20:50)
30 laipsniu ir vilnos rezimu.  Ne tikrai nesusitrauke. O valymas virs 100lt antklodes 220/200, bet man ir taip gerai issiplove

Na gaminys atrodo kokybiškas, bandysiu ir aš grūst į skalbyklę biggrin.gif , nepareis, karpysiu gabalais biggrin.gif , man 100Lt gaila vien antklodei, juolab purvinasi dažnai, kai mažiukų yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 01 30, 15:38)
Na gaminys atrodo kokybiškas, bandysiu ir aš grūst į skalbyklę  biggrin.gif , nepareis, karpysiu gabalais  biggrin.gif , man 100Lt gaila vien antklodei, juolab purvinasi dažnai, kai mažiukų yra  doh.gif


pasiziurejau i instrukcija, tai i mano skalbimo masina leidziama det iki 5 kg skalbiniu.
Atsakyti
Bandysiu ir as tada, musiske talpina 4,5 kg, bet vilnos skalbimo instrukcija nurodo, kad siai programai galima det iki 1,5 kg, bet jei tik sutilps, reikes skalbt smile.gif
Atsakyti
Kaži kokius miltelius ar skalbiklį švelnesnį parint avies v. patalams skalbyklėje skalbti, a? g.gif Paprastus miltelius, jaučiu...o minkštiklio reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 22:07)
Kaži kokius miltelius ar skalbiklį švelnesnį parint avies v. patalams skalbyklėje skalbti, a?  g.gif Paprastus miltelius, jaučiu...o minkštiklio reikia?  g.gif


as naudoju skysta perwoll vilnai, ruzavos spalvos
Atsakyti
QUOTE(dote @ 2008 02 12, 23:46)
as naudoju skysta perwoll vilnai, ruzavos spalvos

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Mes tai Arvico avies vilnos kaldras turim. Mes irgi ivelkam , kad reciau skalbti reiktu ir mum tiesiog taip patinka. Jokio kvapo, jokiu puku ir silta gera thumbup.gif thumbup.gif Negaliu patiket, kad puse metu ja laikiau supakuota, kaip kad buvo padovanota ir nenaudojau. Dabar i nieka nemainyciau, ypac ziema cool.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shaita @ 2008 02 20, 17:48)

Kodėl Jūs juokiatės? bigsmile.gif Avies vilnos patalai pasirodė ne avies, o meškos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNmom @ 2007 01 13, 20:41)
Ar kam nors toka merkio patalyne irgi taip pukuojasi?


Nežinau, kaip su Merkio bus, bet va yra tokia Lana Care doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Turėjom vaikiškus pledukus doh.gif Siaubas - visi drabužiai - ir vaikų, ir mūsų apkibdavo vilnos rutuliukais. Nesąmonė kažkokia...
Nusipirkom Merkio.
Papildyta:
QUOTE(dote @ 2007 08 03, 23:16)
Klausiau pardavejos ar galima skalbt, tai sake galima, tik reikia skalbimo masinoj pasirinkt vilnos arba ranku rezima ir naudot ne skalbimo miltelius, o spec. skysti vilnai.

Keista, o kai aš klausiau, ar galima skalbti, pasakė "Jokiu būdu". Ir ženklas ant etiketės - cheminis valymas g.gif Tai ar rizikuoti - skalbti pačiai, ar valyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 26 vasario 2008 - 08:37
QUOTE(Perfect @ 2008 02 26, 09:37)
Keista, o kai aš klausiau, ar galima skalbti, pasakė "Jokiu būdu". Ir ženklas ant etiketės - cheminis valymas  g.gif Tai ar rizikuoti - skalbti pačiai, ar valyti?  g.gif


zenklas yra, o man sake, kad galima kai pirkau vaikiska patalyne, tai ir savo isskalbiau, surizikavau, nes jei ne skalbt, tai valyt nelabai apsimoka, taip man atrodo.
Atsakyti