Įkraunama...
Įkraunama...

Avies vilnos patalai

Pirkome vilnonę patalynę prieš 4 metus Merkio Pienę, tada ji buvo geriausia lietuviška
labai smagiai miegasi jokio kvapo nebuvo, visiškai nekanda , mažius mūsų irgi miega po tokia nevilkta

prižiūrim mes ją pagal patarimus smile.gif , bet kas metus vis tiek ją reik valyt ar skalbt , beje pristatyme nerekomendavo valyklos , geriau patiems skalbt jei galimybės leidžia , naudojant spec. priemones ir aišku tik rankom , jokios skalbiankos

beje tada dar nebuvo lietuviško pakloto tai pirkom lenkišką , nu nepaligint su lietuvišku ir kvapo biški buvo , pirkom jau išvėdinta , bet ..
ir kokybė nepatiko
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 16, 01:49)
Visiškai nesutinku  schmoll.gif  mes Bauer patalynę naudojam jau gal kokius 5 metus ir į paprastą nei už pusę karalystės nekeisčiau  schmoll.gif  O Bauer`is super minkštas šiltas  wub.gif  Atsiguli ir šilta jau o paprastoj patalynėj kol sušily  doh.gif 
O pagalvės tai irgi susigulėjo, bet juk nieko nėra amžina. Manau užtenka tą viduj pakeist ir bus kaip nauja  tongue.gif



viskam pritariu pilnai thumbup.gif

o del pagalviu, tai tokia pati problemele... doh.gif
Atsakyti
Esu pirkus is Merkuritos patalyne, jau metus naudojam, dar dabar jauciasi tas avies, kaip as sakau suns kvapas blink.gif
Bet siiap normaliai, viena kladra ziemine, kita vasarine. Liuks
Atsakyti
QUOTE((Agnieska) @ 2007 01 23, 15:43)
Esu pirkus is Merkuritos patalyne, jau metus naudojam, dar dabar jauciasi tas avies, kaip as sakau suns kvapas blink.gif
Bet siiap normaliai, viena kladra ziemine, kita vasarine. Liuks

O mes nusipirkom DORMEO. Ciuzini prestizini (labai gerai), pagalves memosan man labai patinka, o vyrui ne (jam reikia kad stacia stovetu) ir dormeo usklota (kur viena puse edvilnine kita merinoso vilnos) suneliui. Del to uzkoto vyksta karas, nes tikrai po juo nei silta nei salta pats tas. reikes pirkt visiems.
Atsakyti
QUOTE(editabit @ 2007 01 25, 02:56)
O mes nusipirkom DORMEO. Ciuzini prestizini (labai gerai), pagalves memosan man labai patinka, o vyrui ne (jam reikia kad stacia stovetu) ir dormeo usklota (kur viena puse edvilnine kita merinoso vilnos) suneliui. Del to uzkoto vyksta karas, nes tikrai po juo nei silta nei salta pats tas. reikes pirkt visiems.


O ka reiskia "pagalve stacia stovetu"? g.gif
Pas mus pagalves gal ir yra tokios stacios, lateksines, jos visai nesusigula, man labai patogu, o vat vyrui pastoviai spranda skauda, nugara.. Negerai, o kainavo 1 pagalve virs 300 Lt verysad.gif
Atsakyti
mes nusipirkom eastkon firmos lamos vilnos patalyne, tai cia turbut buvo vienintelis nevykes mano pirkinys dry.gif miegoti neimanoma nes sitaip kanda, kad baisu, o puku ohmy.gif mad.gif visi namai pilni, plaukai po miego irgi pilni puku, kol nauja tai kosmaras kazkok buvo dabar tik po biski pradejo mazeti, smirdeti tai ji visai nesmirdejo, o ir plauti dave specialu skysti
bet patalyne man tai tikrai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 05 11, 23:38)
mes nusipirkom eastkon firmos lamos vilnos patalyne, tai cia turbut buvo vienintelis nevykes mano pirkinys dry.gif miegoti neimanoma nes sitaip kanda, kad baisu, o puku ohmy.gif  mad.gif visi namai pilni, plaukai po miego irgi pilni puku, kol nauja tai kosmaras kazkok buvo dabar tik po biski pradejo mazeti, smirdeti tai ji visai nesmirdejo, o ir plauti dave specialu skysti
bet patalyne man tai tikrai nepatiko schmoll.gif

O nesakė naują patalynę nusiurbt siurbliu? Nepergyvenk tie plaukai paskui nebesišers schmoll.gif taip turi būt mirksiukas.gif mums irgi Buer``is šėrėsi o dabar thumbup.gif O plaut jos nereikia. Jums davė linolino tirpalą. Aš įpilu į vandenį su purkštuku papuškiu patalynę ir šukuoju metalinėm šukom aišku nesmarkiai. Paskui išpurtau išdžiovinu thumbup.gif
Atsakyti
tai neapsikente doh.gif pradejom siurbti i savaite karteli, galvoju gal dar i lauka isnesti ir gerai isdauzyti ja, o su tuo purskalu gal nuo jo irgi mazeja puku? g.gif
Atsakyti
2 metus turiu Merkio siuvimo kupranugario vilnos patalus. pukuojasi iki siol.
pastoviai pilna puku. aisku maziau nei pries 2 metus, bet vistiek.
viena iseitis visus patalus ismesti. plovimas nepadejo.
Atsakyti
net nervas ima kokie pinigai ismesti i bala verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 05 12, 22:15)
tai neapsikente  doh.gif pradejom siurbti i savaite karteli, galvoju gal dar i lauka isnesti ir gerai isdauzyti ja, o su tuo purskalu gal nuo jo irgi mazeja puku? g.gif

gali išnešt papurtyt nusiurbliuok praeis gera savaitė dvi ir taip nebesišers mirksiukas.gif o tas skystis nepadės schmoll.gif Visai ne į balą schmoll.gif labai čiotka patalynė ypač dabar kai namie šalta thumbup.gif
Atsakyti
nu vasara dabar, reiks nesti i savaite karteli padauzyti, nors su ja bus per karsta miegoti vasara smile.gif
Atsakyti