Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Avies vilnos patalai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3
mirksiux
Ot, velnias -pirkau ir aš Merkio merinosinę .anklodę-abipusė kailiuota, viena šviesi, kita rusva. Nu dar tik keli mėnesiai,kvapas nesijaučia,bet jau pradedu nervuotis,kas jei prasmirs ir nebus galima miegot? mokėjau nebepamenu,bet ,atrodo, apie -600-700 lt. doh.gif tai galva(reiks Bilobilo gert) . Ir ženklinime yra parašyta ,kad tik valyt sausu būdu-patarkit,ar kas bandėt Merkio plaut, ir kaip, ir su kuo ,ir koks rezultatas g.gif g.gif g.gif
allegro
Pirkom Eastcon patalynę,naudojam dar tik kelis mėn, džiaugiuos,kad naktimis nebeskauda nugaros. Kaina tai gana didelė, ėmėm lizingu dvigulį ir dar gavom+ viengulį komplektą ir 2l ploviklio patalynei. Tai tas malonumas atsiėjo be kelių lt 4800lt.
Smaika
Gal kas zinot kas tai per daiktas vilnonis pledas"Kurkuma"gamybos(sekiskas ar slovakiskas)?Viengulis.Idomu kiek kainuoja? blush2.gif mat gavau dovanu ax.gif Paciupinejus labai malonus,svelnus.Gal kas turit?Jauciu,turesiu beda su jo prieziura. g.gif Nemegstu daiktu apie kurius reikia tupyneti..Daiktai turi zmogui tarnauti,o ne zmogus daiktams biggrin.gif Gerai,kad ji bus tik sveciams biggrin.gif
Yasmin
Merginos, ar jus velkate siuos patalus i uzvalkalus? Man pavyzdziui anklode sukrenta i viena uzvalkalo puse doh.gif Labai nepatogu miegoti... Nakti turiu atsikelti ir supurtyti anklode, kad vel butu per visa uzvalkala...
allegro
QUOTE(Fergie @ 2007 07 11, 11:43)
Merginos, ar jus velkate siuos patalus i uzvalkalus? Man pavyzdziui anklode sukrenta i viena uzvalkalo puse doh.gif Labai nepatogu miegoti... Nakti turiu atsikelti ir supurtyti anklode, kad vel butu per visa uzvalkala...
*

Mes velkam ir tikrai niekas nesukrenta.Bent jau kolkas smile.gif
Latte
QUOTE(Fergie @ 2007 07 11, 12:43)
*

Kal užvalkalas didenis už pačią kaldrą todėl ir sukrenta? g.gif Pas mane su vienu užvalkalu taip sukrenta, bet manau todėl kad jis didokas ax.gif
Yasmin
QUOTE(allegro @ 2007 07 11, 17:20)
Mes velkam ir tikrai niekas nesukrenta.Bent jau kolkas smile.gif
*

Jei nesukrenta, matyt ir nesukris smile.gif

QUOTE(Latte @ 2007 07 12, 10:10)
Kal užvalkalas didenis už pačią kaldrą todėl ir sukrenta? g.gif Pas mane su vienu užvalkalu taip sukrenta, bet manau todėl kad jis didokas ax.gif
*

Uzvalkalas tikrai ne didesnis, tokiu pat ismatavimu kaip ir anklode. Kiek as suprantu, tai pas mane sukrenta pagal kailio gulimo krypti, nes sukrenta tik i viena puse.
Ajurekiuke
mum irgi sukrenta, nes ta vilna nera slidi kaip kaldros, del to ir sukrenta verysad.gif
another
QUOTE(mirksiux @ 2007 07 09, 11:29)
Ot, velnias -pirkau ir aš Merkio merinosinę .anklodę-abipusė kailiuota, viena šviesi, kita rusva. Nu dar tik keli mėnesiai,kvapas nesijaučia,bet jau pradedu nervuotis,kas jei prasmirs ir nebus galima miegot? mokėjau nebepamenu,bet ,atrodo, apie -600-700 lt. doh.gif tai galva(reiks Bilobilo gert)  . Ir ženklinime yra parašyta ,kad tik valyt sausu būdu-patarkit,ar kas bandėt Merkio plaut, ir kaip, ir su kuo ,ir koks rezultatas g.gif  g.gif  g.gif
*

Nesinervink, tikrai nesmirdės mirksiukas.gif Jei jau smirda, tai iškart 4u.gif Be to, kiek pastebėjau, smirda tos, kurios ne taip gerai išdirbtos, dažniau lenkiškos 4u.gif
Emoli
Nelabai suprantu kam tą patalynę velkat į užvalkalus blink.gif reikia taip miegot unsure.gif
Yasmin
QUOTE(Dalbara @ 2007 07 12, 17:27)
Nelabai suprantu kam tą patalynę velkat į užvalkalus  blink.gif  reikia taip miegot  unsure.gif
*

Del prakaito, del to kad kartais valgome lovoje... Na kad maziau purvitosi ir kad ilgiau tarnautu.
Bet man labaiu patinka ne kailine patalyne ax.gif
Jurateb
Gaila, kad šios temos nepaskaičiau anksčiau lotuliukas.gif
O gi nusipirkau Merkio patalynę, užpildas - vilna. Visą naktį uosčiau, kas čia man tvartu dvokia. Dabar ta patalynė balkone ir toks vaizdas, kad mėnesį palaikius, gal kažkiek tas kvapas sumažės.
Gal jau kas valėt valyklose??? O gal žinot būdų kaip tą smarvę panaikinti???
agle
QUOTE(mamuke68 @ 2007 05 15, 14:23)
Aš dar tik ruošiuosi pirkti vilnonę patalynę, bet neturiu nuomonės kokios firmos. Norėčiau, kad kas patartų.Kiek ji kainuoja dabar, pvz Bauerio. g.gif
*

Prieš 6m pirkau Bauer patalynę lamos vilnos 180*200 tai sumokėjau apie 4000 lt dvigulė , užklotas yra dvigubas ir galima atsiskirti jei būna per karštą. Vienaws minusas -tai kad po kiek laiko ji susitraukė ant dvigulės lovos jau truputi per maža na gal kokias 2cm, O šiaip gyvenimo be tokios patalynės jau neįsivaizduojam visa šeima tokią turim ir į keliones visur vežamės. Iš pat pradžių tai truputi kando , bet dabar jau nebejaučiam , ir kvapo jokio nėra ir nebuvo.
mune1
Sveikutės drinks_cheers.gif
Mes gavomė iš tėvų dovanų visą Merkio patalynės komplekta.
Kailis ir pagalvių ir koldros iš abiejų pusių...tik vienoje pusėje rudas, kitoje baltas,
Tai super miegoti, nei per karšta nei per šalta, ir kvapo jokio nėra...iškart išpakavome ir miegame... blush2.gif
bet mes irgi apvelkame, tam kad ilgiau tarnautų, nesusimurzintų ir t.t.
dote
mes irgi merkio patalynes turim ir sau ir vaikams, sau gavom dovanu, labai patiko ir tikrai nesmirdejo, dabar nupirkom ir vaikams merinosu vilnos, tikrai thumbup.gif ir sveika sako. Klausiau pardavejos ar galima skalbt, tai sake galima, tik reikia skalbimo masinoj pasirinkt vilnos arba ranku rezima ir naudot ne skalbimo miltelius, o spec. skysti vilnai. Tik kad mano paklotas ir antklode jauciu nelabai tilps i skalbimo masina g.gif
Emoli
Smirka man tas merkys i psio cool.gif O bauerį nevelku o jokius užvalkalus ir atnaujinus iššukavus jie kaip nauji cool.gif ir po jais aš neprakaituoju ax.gif o jei prakaituojat manau pas jus per šilta su juo miegot ax.gif
vieną kartą per metus nešam į valyklą biggrin.gif
Rigita
QUOTE(audiga @ 2007 01 05, 15:05)
Na pas mane balkone tai 2 sav. ta koldra kabo, ir kvapas nė kiek nesumažėjo...  O draugės mama tai jau pusę metų garaže pakabinus vėdina ir nedingsta tas kvapas niekur... Natūralus produktas  lotuliukas.gif ...
*

Pas mane irgi tas pats. Mums vestuvių proga (4 metai atgal) vilnonę antklodę padovanojo, tai visą laiką kabėjo ant aukšto, kad bent kiek prasikvėptų. Tik pernai po lovos čiužiniais žiemą (dėl šilumos) patiest ryžausi. Na, o šiemet jau galima bus ir užsikloti - galų gale nebesmirda tongue.gif
mamuke68
Šiandien buvau FLOKATI pardėj ir uosčiau šią patalynę, nes ruošiuosi ją pirkti- jokio kvapo thumbup.gif
klincari
As turiu Eastcon patalyne. Jei kas butu leides menesi pasinaudoti, tikrai nebuciau pirkusi schmoll.gif . Pirmiausia kol buvo nauja, tai pilni namai puku buvo. Joje patariama miegoti neivelkant i uzvalkalus, bet mane erzinanciai kutena. O pagalves issigulejo taip, kad ta uzvalkala purenk kiek nori, bet kaip veltinis atrodo. Gal vienintelis jos privalumas ir buvo, kad atsiguli ir jau silta, bet kai turiu malonesni sildytuva (vyra) ax.gif , tai mielai pakeiciau avies vilnos patalyne i paprasta. O ta jau gan ilgai dulka spintoje. O dar kaip kvaisa du komplektus pirkau, tai vienas dar net neispakuotas doh.gif .
shaita
Sveiki. As neseniai isigyjau vilnonia kaldra ir pagalves, esu nepatenkinta nes kaldra labai sunki schmoll.gif
Goniuke
pagalvem ir mes kazkada susigundem tai susigulejo jos mums per menesi doh.gif o tie iskedenimai veiksmingi tik iki pirmo ismiegojimo doh.gif

bet vistiek nusipirkom vilnoni merinosu (nzn ar tiksliai taip blush2.gif ) vilnos pleda (merkio), is abieju pusiu kailiukas skirtingu atspalviu wub.gif na man tai labai grazus ir mielas prie kuno ir tikrai absoliuciai jokio kvapo schmoll.gif nes kai pastojau tikrai buciau uzuodusi biggrin.gif nes visi net menkiausi kvapai tada mane erzino tongue.gif tik kol i uzvalkala neivilkom tai mete tokius pilnos kamuoliukus tongue.gif bet kadangi man gaila ta grozi istept tai as velku i uzvalkala ir jokio serimosi nejauciu smile.gif esu labai patenkinta wub.gif
beje pirkom gariunuose apie 400 kainavo (200x220 cm)
mylimuke
Mes irgi merkio turim, avies vilnos patalus. Buvo pradzioj ta tvarto smarve lotuliukas.gif Bet po kiek laiko ji isnyko (net nepamenu kada). Miegam jau virs metu, labai silta- o man tai LABAI svarbu, nes as megeja pasalti biggrin.gif O vyras slapias atsibunda ryte doh.gif
Be uzvalkalu miegojom tik karta, labai grauze, todel dabar visada apvelku, beto ir svariau.
Intelligent
Mes iš tėvų Kalėdų proga gavome europietiško merinoso patalynę iš Flokati. Na negaliu atsidžiaugti thumbup.gif ir jokio kvapo, ir neprakaituojam, ir šilta labai.. tiesiog vakare net norisi eiti į lovą lotuliukas.gif
Kol kas miegame be užvalkalų ir labai patogu. Bet gal ir teks užvilkti, kadangi vis tiek tepasi.. gaila.. blush2.gif
dote
nu bandziau skalbt ir ka thumbup.gif pirkau perwol skysti vilnai ir pasirinkau vilnos rezima, tikrai gerai issiskabe, net ir antklode 200*220 iskalbiau biggrin.gif
Emoli
QUOTE(dote @ 2008 01 06, 19:22)
nu bandziau skalbt ir ka  thumbup.gif  pirkau perwol skysti vilnai ir pasirinkau vilnos rezima, tikrai gerai issiskabe, net ir antklode 200*220 iskalbiau  biggrin.gif
*

Gal skalbimo mašina labai didelė unsure.gif man be šansų įkišt unsure.gif vos pūkinę striukę išskalbiu unsure.gif
cigonele
Mes turim Bauer merinosu patalyne, labai patenkinta bent jau as, tik kad tas valymas vargina, pradzioj dar su kempinelem vargdavau, buvau syki davus i Bauer valyti, bet isvale nekaip, o drauge tai net pervalyt nese antra karta, nes krastus dar labiau supurvino, dairausi kokios savitarnos skalbyklos, gal i didele skalbykle idet unsure.gif na, vargas, bet miegot malonu smile.gif o pradzioj tas svelnus kvapas tai net patikdavo, bet tai nebuvo tvarto kvapas unsure.gif
Jolete
Turim bauerio lamos vilnos antklodes ir dar kitos firmos eriuku vilnos antklode, nu nepatinka man tie gyvuliu kailiai ir viskas schmoll.gif o labiausiai erzina tas, kad visuose naturaliuose pataluose veisiasi tos visos erkes ir t.t.
alvara
QUOTE(Jolete @ 2008 01 25, 10:24)
Turim bauerio lamos vilnos antklodes ir dar kitos firmos eriuku vilnos antklode, nu nepatinka man tie gyvuliu kailiai ir viskas  schmoll.gif o labiausiai erzina tas, kad visuose naturaliuose pataluose veisiasi tos visos erkes ir t.t.
*

Na o kaip jūs tas erkes pamatote? Mano žiniomis tai erkės būtent nesiveisia vilnonėje patalynėje. O daiktai visi dėvisi.
Jolete
Dulkiu erkutes - tai nematomi organizmai, tiesiog esam issityre ir zinom, kad esam alergiski sitiems organizmams. O vilnoje erkutes gali veistis.
Jadziūnė
Sveikos. Pirkom mes prieš gal 2metus vokišką komplektą avies vilnos; pagalvė, paklotas, užklotas (dvipusiai), na tuomet kainavo apie 3tūkst. Lt. Nesmirda schmoll.gif , nėra labai lengvi, bet kūnas kvėpuoja normalai- vasarą nėra karšta, o žiemą nešalta. Tiesa, tebesišeria iki šiolei, gaurai laksto po kambarį doh.gif O priemonių (kaži kodėl) jokių nedavė ir nepasiūlė g.gif Neramina dabar, kaip juos plaut, galvoju skalbt pati, tai va, ieškau patarimų biggrin.gif
QUOTE(dote @ 2008 01 06, 21:22)
nu bandziau skalbt ir ka  thumbup.gif  pirkau perwol skysti vilnai ir pasirinkau vilnos rezima, tikrai gerai issiskabe, net ir antklode 200*220 iskalbiau  biggrin.gif
*

O kokią temperatūrą nustatei? g.gif Nesusitraukė avikailis? unsure.gif
cigonele
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 01 28, 15:59)
O kokią temperatūrą nustatei?  g.gif Nesusitraukė avikailis?  unsure.gif
*

as skalbiau pagalves uzvalkaliuka Bauer merinosu vilnos ant 30 laipsniu ranku skalbimo rezimo, nesusitrauke, o didesniems galvoju ieskot savitarnos skalbyklos, nes namie neisivaizduoju, kaip isskalbt unsure.gif
Jadziūnė
QUOTE(cigonele @ 2008 01 28, 17:11)
as skalbiau pagalves uzvalkaliuka Bauer merinosu vilnos ant 30 laipsniu ranku skalbimo rezimo, nesusitrauke, o didesniems galvoju ieskot savitarnos skalbyklos, nes namie neisivaizduoju, kaip isskalbt  unsure.gif
*

Na įdomu, kiek kainuotų tas sausas valymas tokiam patalynės komplektui? g.gif
dote
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 01 28, 15:59)
O kokią temperatūrą nustatei?  g.gif Nesusitraukė avikailis?  unsure.gif
*

30 laipsniu ir vilnos rezimu. Ne tikrai nesusitrauke. O valymas virs 100lt antklodes 220/200, bet man ir taip gerai issiplove
cigonele
QUOTE(dote @ 2008 01 28, 19:50)
30 laipsniu ir vilnos rezimu.  Ne tikrai nesusitrauke. O valymas virs 100lt antklodes 220/200, bet man ir taip gerai issiplove
*

o kokios talpos jusu skalbykle? as kazkaip neisivaizduoju, kaip antklode ten sutalpint reiketu, nors aisku nebandziau, bet svoris tai vistiek didesnis butu unsure.gif
dote
QUOTE(cigonele @ 2008 01 29, 02:47)
o kokios talpos jusu skalbykle? as kazkaip neisivaizduoju, kaip antklode ten sutalpint reiketu, nors aisku nebandziau, bet svoris tai vistiek didesnis butu  unsure.gif
*

kad nezinau, didele gorenje g.gif o kokia talpa kazkaip nesidomejau.
Nu antlode tai vos ne per jega sutalpinau, bet viska gerai isplove, tikrai neapsimoka i valykla nest.
Jadziūnė
QUOTE(dote @ 2008 01 28, 20:50)
30 laipsniu ir vilnos rezimu.  Ne tikrai nesusitrauke. O valymas virs 100lt antklodes 220/200, bet man ir taip gerai issiplove
*

Na gaminys atrodo kokybiškas, bandysiu ir aš grūst į skalbyklę biggrin.gif , nepareis, karpysiu gabalais biggrin.gif , man 100Lt gaila vien antklodei, juolab purvinasi dažnai, kai mažiukų yra doh.gif
dote
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 01 30, 15:38)
Na gaminys atrodo kokybiškas, bandysiu ir aš grūst į skalbyklę  biggrin.gif , nepareis, karpysiu gabalais  biggrin.gif , man 100Lt gaila vien antklodei, juolab purvinasi dažnai, kai mažiukų yra  doh.gif
*

pasiziurejau i instrukcija, tai i mano skalbimo masina leidziama det iki 5 kg skalbiniu.
cigonele
Bandysiu ir as tada, musiske talpina 4,5 kg, bet vilnos skalbimo instrukcija nurodo, kad siai programai galima det iki 1,5 kg, bet jei tik sutilps, reikes skalbt smile.gif
Jadziūnė
Kaži kokius miltelius ar skalbiklį švelnesnį parint avies v. patalams skalbyklėje skalbti, a? g.gif Paprastus miltelius, jaučiu...o minkštiklio reikia? g.gif
dote
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 22:07)
Kaži kokius miltelius ar skalbiklį švelnesnį parint avies v. patalams skalbyklėje skalbti, a?  g.gif Paprastus miltelius, jaučiu...o minkštiklio reikia?  g.gif
*

as naudoju skysta perwoll vilnai, ruzavos spalvos
Jadziūnė
QUOTE(dote @ 2008 02 12, 23:46)
as naudoju skysta perwoll vilnai, ruzavos spalvos
*

Dėkoju 4u.gif
So Lucky
Mes tai Arvico avies vilnos kaldras turim. Mes irgi ivelkam , kad reciau skalbti reiktu ir mum tiesiog taip patinka. Jokio kvapo, jokiu puku ir silta gera thumbup.gif thumbup.gif Negaliu patiket, kad puse metu ja laikiau supakuota, kaip kad buvo padovanota ir nenaudojau. Dabar i nieka nemainyciau, ypac ziema cool.gif
shaita

lotuliukas.gif
Jadziūnė
QUOTE(shaita @ 2008 02 20, 17:48)
lotuliukas.gif
*

Kodėl Jūs juokiatės? bigsmile.gif Avies vilnos patalai pasirodė ne avies, o meškos? bigsmile.gif
Perfect
QUOTE(SUNmom @ 2007 01 13, 20:41)
Ar kam nors toka merkio patalyne irgi taip pukuojasi?

*

Nežinau, kaip su Merkio bus, bet va yra tokia Lana Care doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Turėjom vaikiškus pledukus doh.gif Siaubas - visi drabužiai - ir vaikų, ir mūsų apkibdavo vilnos rutuliukais. Nesąmonė kažkokia...
Nusipirkom Merkio.
Papildyta:
QUOTE(dote @ 2007 08 03, 23:16)
Klausiau pardavejos ar galima skalbt, tai sake galima, tik reikia skalbimo masinoj pasirinkt vilnos arba ranku rezima ir naudot ne skalbimo miltelius, o spec. skysti vilnai.
*

Keista, o kai aš klausiau, ar galima skalbti, pasakė "Jokiu būdu". Ir ženklas ant etiketės - cheminis valymas g.gif Tai ar rizikuoti - skalbti pačiai, ar valyti? g.gif
dote
QUOTE(Perfect @ 2008 02 26, 09:37)
Keista, o kai aš klausiau, ar galima skalbti, pasakė "Jokiu būdu". Ir ženklas ant etiketės - cheminis valymas  g.gif Tai ar rizikuoti - skalbti pačiai, ar valyti?  g.gif
*

zenklas yra, o man sake, kad galima kai pirkau vaikiska patalyne, tai ir savo isskalbiau, surizikavau, nes jei ne skalbt, tai valyt nelabai apsimoka, taip man atrodo.
Perfect
QUOTE(dote @ 2008 02 27, 00:16)
zenklas yra, o man sake, kad galima kai pirkau vaikiska patalyne, tai ir savo isskalbiau, surizikavau, nes jei ne skalbt, tai valyt nelabai apsimoka, taip man atrodo.
*

Tikrai, skalbet? bigsmile.gif Nieko neatsitiko? Tik nusipirkusi uzejau i valykla. Tiksliai nezinojo, bet atsake, kad dvieju (pirkau du, abiems vaikiukams) pleduku isvalymas kainuotu apie 45 litus. O ka daryt, reiks suplot tuos pinigus uz valyma verysad.gif
dote
QUOTE(Perfect @ 2008 02 28, 16:08)
Tikrai, skalbet?  bigsmile.gif Nieko neatsitiko? Tik nusipirkusi uzejau i valykla. Tiksliai nezinojo, bet atsake, kad dvieju (pirkau du, abiems vaikiukams) pleduku isvalymas kainuotu apie 45 litus. O ka daryt, reiks suplot tuos pinigus uz valyma verysad.gif
*

nu tikrai ir ne viena karta jau ir savo dvigulei lovai ir vaiku patalynes, tik butinai pasirinkit skalbimo masinoj vilnos rezima ir skalbikli vilnai nusipirkit 4u.gif
Mano dvigulei patalynei valymas virs 100lt butu kainaves, tai pagalvojau, kad geriau rizikuosiu doh.gif
Tomutė
na mes tai turime kaldra tai man ji labai atinka ir silta! smile.gif
Jadziūnė
Nu ir kaip Jūs sugrūdot į skalbykles tas kaldras doh.gif , kažkas baisaus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.