Įkraunama...
Įkraunama...

siek tiek kitaip apie menesines

net nezinau nuo ko pradeti,problema stai tokia.man 32m.esu istekejusi jau 13 metu,vaikuciu neturim.kilimo esu is provincijos.visu pirma noriu pasakyti,kad man menesiniu beveik nebuna,gal tiksliau nebudavo,visada buvau apkuni nuo kokiu 23 sveriau apie 80 ir daugiau.kai istekejau ,jau itariau,kad negalesiu pastoti be gydytoju ir vaistu pagalbos.tai ejau i savo vietine poliklinika ir bandziau gydytis.kol gerdavau arba leisdavausi vaistus,tol menesines budavo,kai nebuvo vaistu nebuvo ir menesiniu,paskui buvo trukumas pinigu,ir gydimas sustojo,gal kokiems 5metams.paskui vel pradejau ir vel sustojau.turbut jau ir susitaikiau su ta mintim,kad negalesiu pastoti.visa laika kai vaistu negeriau ,tai ir menesiniu nebuvo na ne bent nezimus patepliojimai kelis kartus metuose.o dabar yra taip esu uzsienyje pradejau mesti svori siuo metu sveriu 76kg esu numetusi apie 10kg.kai svoris pradejo kristi vis dazniau pradejo pasirodyti menesines ,trunka po 14 dienu,bet jau buna ir kraujas,ne vien tik tepliojimas.po 14d.menesiniu praeina viena karta 2sav.kita karta tik 1sav.ir vel menesines,gytytojos noreciau paklausti,gal galeciau pavartoti kokiu nors vaistu sureguliuoti menesinem,kol gruodzio menesi grisiu i lietuva ir pradesiu rimciau gytytis ir padandyti pasiekti savo svajone.nes dar taip ir nesu iki galo pasidariusi visu tyrimu ir tikros diagnozes nezinau.buciau labai dekinga gydytojai uz atsakyma.
Atsakyti
Kol kas, kol visi tyrimai neatlikti jokių vaistų nerekomenduoju, Dabar, kiek galite koreguokite svorį, o grįžus į Lietuvą reikės tikrai rimto gydymo.
Atsakyti