Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariukų ligos

Tiesiog neturiu kieno paklaust, tai bandau čia parašyt savo rūpestėlį... Vakar mano vaikas (2,5 m.) atsibudo po pietų miego verkdamas, kad jam skauda kojytes... negalėjo nei paeiti, nei sulenkti per kelius... Per porą valandų nepraėjo, tai nuvežėm į greitąją, ten apžiūrėjo vaikų gydytoja ir tarumatologas, padarė rentgeno nuotrauką, nieko blogo neįtarė... sugirdė ibufeno šaukštelį ir po pusvalandžio skausmas praėjo, vaikas net lakstyt po ligoninę pradėjo... tai mums taip niekas ir nepasakė, kas čia jam buvo nutikę ir kodėl... namo grįžus daugiau nebesiskundė, kitą rytą atsikėlė normaliai, viskas buvo gerai... ar čia mums sunerimti dėl to įvykio ar laukti pasikartojimo ir iš viso ką galvot? g.gif
Atsakyti
Jupa, tiesiog stebėkite, panikuoti iš anksto neverta, o jei pasikartos, prašykit siuntimo pas reumatologą - dėl viso pikto 4u.gif
Šiaip mums uždegimas prasidėjo ne nuo skausmo - iš pradžių visai neskaudėjo, tad jeigu neskaudės sūneliui, vis tiek karts nuo karto pati pažiūrėkit, ar nepatinę keliukai, ar vaikutis normaliai vaikšto lenkdamas kojytes.

Labai linkiu, kad šis kartas būtų paskutinis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
labas mamytes,
perskaičiau visą temą, jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif
mūsų istorija panaši, žiemą pradėjo sūnus šlubuoti (jam tada buvo 3m.10mėn.) iš pradžių galvojom kad susitrenkė lauke bedūkdamas su rogėmis, traumotologas sudėjo į gipsą, o tas kaip paaiškėjo buvo dar blogiau, nes kojos nejudinom beveik mėnesį verysad.gif doh.gif
gerai, kad ėjom profilaktiškai pasitikrint akis (nes nešioja akinukus) ir akių gydytojas pamatęs specifinį akių uždegimą pasakė, kad mums ne traumotologai reikalingi, o reumatologas, taigi akių gydytoja nukreipė mus teisinga linkme ir galiausiai po kelių mėnesių nežinios nusigavom į santariškes pas doc.Panavienę ir esam jai labai dėkingi, po intervencijos į kelį ir čiurną vaikščiojom jau gerai! Diagnozuotas JIA, o šalia jo ir akių pažeidimai- vidiniai uždegimai (uveitas), gydomės jau beveik metai, pastoviai geriam Sulfasalaziną ir Naproxeną, neseniai vėl pasikartojo akių uždegimas tai reiškias liga "gyvena ir juda viduj" verysad.gif
bandėm rudenį vėl eisti į darželį, bet matau kad nesiseka, sloga, gerklė, ausų uždegimas, o juk nuo tokių ligų ir sanariai gali paūmėti.. ką jums gydytojai sako apie darželio lankymą? unsure.gif
Atsakyti
mejinga, užjaučiu, suprantu, palaikau, kuo geresnės sveikatos jums 4u.gif

Mums dėl darželio nieko nesakė, bet problemų neturim, nes Matučio imunitetas visai neblogas (tfu tfu tfu), rimtai sergam retai. Paskutinė ir, sakyčiau, rimčiausia mūsų liga buvo balandžio mėnesį, kuomet aukšta temperatūra, padidėję kaklo limfmazgiai išprovokavo sąnariukus užsidegti, atsidūrėm ligoninėj, tada pirmąkart gyvenime gavom antibiotikus - visą puokštę jų...
dabar remisija ir jau mums metas šešerių metų skiepui, bet nujaučiu, kad negalima tikriausiai g.gif bandysiu su mūsų gydytoja konsultuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2010 12 03, 16:32)
mejinga, užjaučiu, suprantu, palaikau, kuo geresnės sveikatos jums 4u.gif
dabar remisija ir jau mums metas šešerių metų skiepui, bet nujaučiu, kad negalima tikriausiai g.gif  bandysiu su mūsų gydytoja konsultuotis 4u.gif

ačiū už palaikymą 4u.gif o pas ką jūs lankotės? pas doc. Panavienę gal?
Atsakyti
taip, mes irgi pas ją smile.gif
nuostabi gydytoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2010 12 04, 15:25)
taip, mes irgi pas ją smile.gif
nuostabi gydytoja wub.gif

man irgi ji patinka, maloni. Kur jūs gyvenat? smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Mus pakirto taip pat si liga.....
Buvom sveikos augom, begiojom ejom i darzeli ir tik staiga viena diena pradejo slubcioti. Galvojau gal kur susimuse, kita diena visiskai jau nepaejo, isveziau i priemima, ten nustate klubo sanario uzdegima, gydemes beveik dvi savaite ibufenu ir clemastinu. Bet mano manymu tik blogejo, pradejo naktimis verkti kad skauda.... Buvo graudu ziureti i besikankinanti vaika.....
Isvaziavom i Vilniu. Gydytojas musu negulde liepe kolkas ambulatoriskai gydytis. Mano mergaitei dar labiau pablogejo, visiskai pajudinti buvo neimanoma, klukdavo tiesiog is skausmo....
PO dvieju savaiciu skausmo isvaziavom vel i Vilniu tik pas kita gydytoja, pagulde ortopedojos skyriuje, pakeite vaistus i diclofenac, sildymai mankstos, atrodo ir pagerejo ir vaikscioti eme.Liga progresavo i rankyte, kakla.Pasikonsultavome su doc Panaviene, geru ziniu nepasake...
Isleido po dvieju savaiciu namo atrodo buvo viskas ciki vaikas vaikciojo tik rytais budavo sunkoka, bet po poros dienu vel pablogejo, sunku pasidare vaikcioti, nuolatinis skausmas...
Negaliu patiketi kad mano mergaitei kuriai dar nera nei triju tenka isgyventi tokius skausmus, klausiu saves kodel taip atsitiko, gal as kazka ne taip darydavau, gal kur susalo. Kas atsitiko kad tokia liga pakirto. Buvo tokia judri o dabar net atsikelti negali. Man be galo skauda sirdi i ja tokia ziurint.... Juk tik pries gera menesi buvo visiskai sveika.
Vaziuosim dabar pas Panaviene Greiciausiai keis vaistus dar darys tyrimus B 27, ANA, ir HLA
Atsakyti
QUOTE(ssaira @ 2010 12 07, 10:24)
Negaliu patiketi kad mano mergaitei kuriai dar nera nei triju tenka isgyventi tokius skausmus, klausiu saves kodel taip atsitiko, gal as kazka ne taip darydavau, gal kur susalo.  Kas atsitiko kad tokia liga pakirto. Buvo tokia judri o dabar net atsikelti negali. Man be galo skauda sirdi  i ja tokia ziurint.... Juk tik pries gera menesi buvo visiskai sveika.
Vaziuosim dabar pas Panaviene Greiciausiai keis vaistus dar darys tyrimus B 27,  ANA, ir HLA

nei viena mama negali tuom patikėti ir visoms labai skauda širdis, kodėl būtent jos vaikui taip nutiko... verkiau ir aš naktimis, bet matyt taip yra lemta, taip turi būt ir nereikia nieko kaltint 4u.gif stiprybės jums ir kuo didžiausios sveikatos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi negalėjome tuo patikėti, kai susirgo mūsų sūnus, bet liga nesirenka.
Atsakyti
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2010 12 07, 13:47)
Mes irgi negalėjome tuo patikėti, kai susirgo mūsų sūnus, bet liga nesirenka.

deja taip verysad.gif
Atsakyti