Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariukų ligos

gal kas galetu brukstelt panavienes tel i az, dekui 4u.gif
Atsakyti
gal kas pasidalins patirtimi, labai neramu g.gif
persirgome virusine infekcija (angina ir infekcine mononukleoze), po ko vaikas skundziasi kojyciu skausmu ir nesistoja, neina doh.gif pradejome gerti ibufena 3xd, situacija kiek geresne, taciau kojytes silpnos, pinasi unsure.gif o po miego pastebiu tarsi pastinge, kazin kaip tai ilgai tesis,,kokia prognoze g.gif
siaip ziurint kojyciu sanariai, nepatine, neraudoni, ir lankstant neskausminga,,skauda kai vaikas stojasi g.gif
Atsakyti
Perskaičiau paskutinius keletą puslapių - visoms mamytėms stiprybės, o jų vaikiukams sveikatos daug daug 4u.gif Labai labai skaudu kaip vaikai serga, linkiu pasveikti ir pamiršti.

QUOTE(anikita @ 2011 06 06, 20:48)
gal kas pasidalins patirtimi, labai neramu g.gif
persirgome virusine infekcija (angina ir infekcine mononukleoze), po ko vaikas skundziasi kojyciu skausmu ir nesistoja, neina doh.gif  pradejome gerti ibufena 3xd, situacija kiek geresne, taciau kojytes silpnos, pinasi unsure.gif  o po miego pastebiu tarsi pastinge, kazin kaip tai ilgai tesis,,kokia prognoze g.gif
siaip ziurint kojyciu sanariai, nepatine, neraudoni, ir lankstant neskausminga,,skauda kai vaikas stojasi g.gif

Anikita, atsakiau Tau į AŽ ir rašau į temą, nes jau ne pirmą kartą sulaukiu užklausimų per AŽ kaip mano vyriausiam sūnui sekasi su sąnarių ligomis. Galiu pasidžiaugti kad esame tas laimingas atvejis - šiuo metu sūnus sveikas. Trumpai mūsų istorija: po persirgtos anginos vaiką ėmė kankinti sąnarių skausmai (ypač naktimis), o rytais nepaeidavo, sąnariai būdavo lyg sustingę. Gavome siuntimą pas vietinį reumatologą, skyrė vaistus, konstatavo artritą ir išrašė siuntimą į Vilnių. Kadangi prieš akis buvo Velykinis savaitgalis, jį visą praleidom namuose, tai ko gero vienas iš baisiausių savaitgalių mano gyvenime - vaiko sąnarių skausmai buvo tokie smarkūs, kad klykdavo naktimis sad.gif Nuvažiavome į Vilnių, pas visų čia išgirtą doc.Panavienę - nuostabi gydytoja ir puikus Žmogus. Atliko tyrimus, iš karto pakeitė vaistus į kitą formą (sakė, kad tiesiog kartais būna kad ne visi tinka, nors pagrindinė sudėtinė dalis ta pati - Diclofenas). Ir padėjo.

Kai sūnus susirgo, jam buvo 3 metai beveik. Po to dažnai sąnariai kartodavosi - diagnozavo reaktyvųjį artritą, kuris lyg ir turėjo nesikartoti, bet mums kartodavosi. Kai nuvažiavome į pakartotinę konsultaciją mus nuramino, kad nuo bet kokių peršalimų ir peršalimo ligų mums artritas gali kartotis - taip ir buvo. Vaikas kelis metus nesimaudė beveik ežeruose, nesivoliodavo ant žemės, ant smėlio žaidė atsitūpęs - kad tik saugotume sąnarius. Bet kiekvienąkart susirgęs nepaeidavo.
Pamažu metai po metų artritas būdavo vis silpnesnis, atsikartodavo vis rečiau - ir štai jau keli metai jis negrįžta. Bet iki to laiko Diklofeno vaistus gerdavome reguliariai kai tik susirgdavo, bent po kelis kartus į metus, viskas tęsėsi paskaičiavau gal 8 metus (taigi netrumpai).

Dar kartą linkiu sveikatos daug, linkiu kad jūsų vaikai pasveiktų, neliūdėkite, daug giedros nuotaikos jums visoms - sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytėms ir vaikučiams.. 4u.gif
mes nuo Sulfasalazino ir Naproxeno pereinam prie Metotrexato, nes akyse vis kartojasi uždegimai, matyt vaistai kuriuos geriam neužkerta uždegimams kelio.. taigi noriu paklaust kokią folinę rugštį duodat? mums liepė 3mg. bet vaistinėj radau tik po 1 mg, tai išeina kad gersim 3tabletes.. Kaip Jūsų vaikučiai reaguoja į metrotrexata kai išgeria? ar pykina ir pan? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2011 06 07, 10:35)
Perskaičiau paskutinius keletą puslapių - visoms mamytėms stiprybės, o jų vaikiukams sveikatos daug daug  4u.gif Labai labai skaudu kaip vaikai serga, linkiu pasveikti ir pamiršti.
Anikita, atsakiau Tau į AŽ ir rašau į temą, nes jau ne pirmą kartą sulaukiu užklausimų per AŽ kaip mano vyriausiam sūnui sekasi su sąnarių ligomis. Galiu pasidžiaugti kad esame tas laimingas atvejis - šiuo metu sūnus sveikas. Trumpai mūsų istorija: po persirgtos anginos vaiką ėmė kankinti sąnarių skausmai (ypač naktimis), o rytais nepaeidavo, sąnariai būdavo lyg sustingę. Gavome siuntimą pas vietinį reumatologą, skyrė vaistus, konstatavo artritą ir išrašė siuntimą į Vilnių. Kadangi prieš akis buvo Velykinis savaitgalis, jį visą praleidom namuose, tai ko gero vienas iš baisiausių savaitgalių mano gyvenime - vaiko sąnarių skausmai buvo tokie smarkūs, kad klykdavo naktimis sad.gif Nuvažiavome į Vilnių, pas visų čia išgirtą doc.Panavienę - nuostabi gydytoja ir puikus Žmogus. Atliko tyrimus, iš karto pakeitė vaistus į kitą formą (sakė, kad tiesiog kartais būna kad ne visi tinka, nors pagrindinė sudėtinė dalis ta pati - Diclofenas). Ir padėjo.

Kai sūnus susirgo, jam buvo 3 metai beveik. Po to dažnai sąnariai kartodavosi - diagnozavo reaktyvųjį artritą, kuris lyg ir turėjo nesikartoti, bet mums kartodavosi. Kai nuvažiavome į pakartotinę konsultaciją mus nuramino, kad nuo bet kokių peršalimų ir peršalimo ligų mums artritas gali kartotis - taip ir buvo. Vaikas kelis metus nesimaudė beveik ežeruose, nesivoliodavo ant žemės, ant smėlio žaidė atsitūpęs - kad tik saugotume sąnarius. Bet kiekvienąkart susirgęs nepaeidavo.
Pamažu metai po metų artritas būdavo vis silpnesnis, atsikartodavo vis rečiau - ir štai jau keli metai jis negrįžta. Bet iki to laiko Diklofeno vaistus gerdavome reguliariai kai tik susirgdavo, bent po kelis kartus į metus, viskas tęsėsi paskaičiavau gal 8 metus (taigi netrumpai).

Dar kartą linkiu sveikatos daug, linkiu kad jūsų vaikai pasveiktų, neliūdėkite, daug giedros nuotaikos jums visoms - sėkmės!  4u.gif


o jus operavot angina? mano mazajam skaudejo kelia, nepaejo, liepia angina operuot?
Atsakyti
QUOTE(mejinga @ 2011 07 08, 10:58)
Labas mamytėms ir vaikučiams..  4u.gif
mes nuo Sulfasalazino ir Naproxeno pereinam prie Metotrexato, nes akyse vis kartojasi uždegimai, matyt vaistai kuriuos geriam neužkerta uždegimams kelio.. taigi noriu paklaust kokią folinę rugštį duodat? mums liepė 3mg. bet vaistinėj radau tik po 1 mg, tai išeina kad gersim 3tabletes.. Kaip Jūsų vaikučiai reaguoja į metrotrexata kai išgeria? ar pykina ir pan? ačiū

mums sumažino metotrexato kieki gėrėm 12,5mg dabar geriam 10mg mt + 2mg folinės rūgšties, pats gėrimas jau būna stresas, nes sako, kad jam vien pagalvojus apie jų gėrimą jau bloga darosi verysad.gif, kai išimu iš dėžutės tai sako nerodyk tu man jų nes jau man šiurpuliukai eina verysad.gif o kai išgeria tai sako kad pilve kažkas keistai vyksta ir skauda jį verysad.gif
Atsakyti
Kreipiuosi i mamytes is Klaipedos, kurios vede savo vaikucius pas gyd. Bartkeviciene. As norejau priregistruoti savo dukra Salvijoje, bet man pasake, kad ji su sanariukais nebepriima. Ar tai tiesa? Ar galima kazkaip pas ja prisiprasyti?
Busiu labai dekinga gavusi atsakyma.
Atsakyti
Labukas, mano sunui 3m.8men.ir jau paskutinius du metus rugseji(siemet spali) susergame sanariu uzdegimu,ir visada po persirgtos pulines anginos.Preita rugseji buvo klubo sanario uzdegimas,o pries tris savaites keliuku sanariu uzdegimas,gydemes 17dienu antibiotikais,siuo metu esame sanatorijoje.Mums primigtynai siulo operuotis angina,.Mes aplamai labai daug sergame darzeli per metus lankom apie30dienu,savaite darzelyje 3savaites sergame(faringitai,gerkle,sloga,karta per metus puline angina),todel ir siulo operuoti angina kad nesikartotu ligos ir nesikomplikuotu angina i sanarius. Ar kamnors taip yra buve,ar po operacijos nebesikartoja sanariu uzdegimas ir ar vaikas serga maziau,Beja adenoidus isoperavom pries metus galvojom sirgsim maziau bet nieko panasaus.Aciu uz atsakyma
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(peledina @ 2011 11 04, 22:23)
Kreipiuosi i mamytes is Klaipedos, kurios vede savo vaikucius pas gyd. Bartkeviciene. As norejau priregistruoti savo dukra Salvijoje, bet man pasake, kad ji su sanariukais nebepriima. Ar tai tiesa? Ar galima kazkaip pas ja prisiprasyti?
Busiu labai dekinga gavusi atsakyma.


Deja, su sanariukais nebepriima verysad.gif Tik kaip kardiologe Klaipedos universitetinej ligoninej. Si gydytoja nuostabi ir protinga, rami, rupestinga, gaila, kad vaiku ligonine neislaiko tokiu gydytoju savo istaigoje, neliko Batkevicienes, nebematau pas ka eiti ten...
Atsakyti
mes vazinejame i vilniu pas doc. V.Panaviene. Tiesiog norejosi pasikonsultuoti ir su gydytoja Bartkeviciene . Mes pas ja kaip tik nuejom del sirdutes, tai paklausiau jos, ar nezada pradeti priimineti su sanariukais vel. Deja, ji susiaurino specializacija sad.gif . Ir patare mums ir toliau lankytis Vilniuje pas doc. Panaviene, nes ji "kieciausia" sioje srityje. Tiek ziniu... man labai gaila sad.gif
Atsakyti
sveikos mamos smile.gif ir mes turim panasia beda, viskas prasidejo anu metu spali, ryte sunus tiesiog negalejo paeiti, desine kojyte buvo tarsi sustingus, nebuvom susidure su panasia problema, todel pamaniau kad tai turbut koks sutrenkimas. Deja, Santariskese mums nustate koksita, paleido namo, gerem Ibufena ir nuo alergijos vaistukus, viskas buvo ramu per ziema..Atejo pavasaris ir per menesi turejom dar tris uzdegimus, viena labai umu, tik sikart kairiojo klubo, kol geria ibufena viskas tvarkoj, tik sustabdom ir vel prasideda skausmai verysad.gif gavom siuntima pas Panaviene. Angina turim, bet kad nesirgom jau du metus tikrai.Ir jokiu virusu nebuvo pasigaves. Man labai baisu. Ypac jei vaikam skiria tokius vaistus kaip Prednisolonas, as pati ju gerus du kursus, man jie visiskai sujauke imunine sistema ir apskritai sveikata, 24 metu kartais jauciuosi kaip sena boba unsure.gif nu ir ligu siais laikais buna verysad.gif vargsai vaikiukai
Atsakyti
Sveiki, as taip pat turiu beda, mano maziuke 2 metu susirgo. Lakemes Klaipedoje pas Roznova, tai pasibaisejau, kaip ji man pasake vaiko kraujo tyrimo isvadas: nepasiseke, nieko paguodziancio pasaskyti negaliu. Ir suraite i geltona lapeli isvadas pediatrui. Nieko! Man nesake nieko, kai paklausiau, kaip cia mums dabar gydytis toliau, kaip isvengti baisiu pasekmiu, pasake "galit nors ir ant blakstieu stotis, nieko nepadarysit" Nuskambejo taip, tarsi dvieju metu vaika jau rektu laidoti! Esu baisiai pasiutusi, nes visa info turiu dabar rinktis internete, ir pagal ligos kodus susiradau ka vaikui prirase. Diagnose - letinis reaktyvinis artritas. Dabar pas mus tiesiog buvo sutinusi keliukas ir truputi vandenuku buvo. per 3 savaites tepimo geliu ir gerimo ibuprofenu mums jau geriau, tai jei ta liga letine ir tokia lengva forma mes prasirgom, kodel mums nepasaugojus vaiko, kad nesiplestu liga ? Tai jau pasiskaiciau jusu istorijas, uzsirasiau pavardes ir keliausiu i Vilniu, kad man pasakytu kas kaip ir kodel. o tai su tokia gydytoja kalbeti nebenoriu.
Atsakyti