Įkraunama...
Įkraunama...

Sąnariukų ligos

Laba,
sakykite, o sanatorijos sergant artritu, vaikuciams priklauso? Manksteles, voneles ir pan? Nes namie vis tiek nepavyksta nuolat reguliariai kokias mankstas daryti...
Atsakyti
Mes jungiames prie vartojanciu Enbrel. Labai tikimes,kad jis mums pades isgydyti siia liga...Kas kaluse apie sanatorijas,tai priklauso vaikuciams sanatorinis gydymas,perejus pirminio lygio reabilitacija savo poliklinikoje,tada skiriama antrinio lygio reabilitacija-sanatorija.
Atsakyti
As galiu jau pasidziaugti, mano mergyte pasveiko. Susirgo budama dvieju metuku. Neleidom i darzeli, laikeme namie. Gydemes metotrexatu.Liga truko 8 menesius. Taciau dabar mano mergaite laksto kaip vejas: jokiu rytiniu sanariu sustingimu, jokiu naktiniu sanariu sukimu ir jokio slubavimo. Metotrexata vartojame ir toliau, bet doze kas menesi vis mazeja, nes vaistas skiriamas pagal vaiko ugi ir svori. Vyliuosi, kad nebegris liga. Tauip skaudu matyti serganti angeliuka.

Man idomu, ar tos mamytes, kurios su manim sios temos pradzioj diskutavo apie alternatyvius gydymo budus ir juos pasirinko, ar jos dziaugiasi gerais rezultatais? As pabijojau liaudies medicinos ir pasiklioviau tradicine, dziaugiuosi, nors zinoma ir nuodijamas vaiko organizmas. Bet issivalysim po kurio laiko.
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Su sąnariukų problema susidūrėm ir mes. Dukrytei 1 metai ir 8 mėn. Sausio viduryje pastebėjom sutinusį kojytės pirščiuką, pradėjom ieškoti nuo chirurgų, nors traumos ryškesnės ir nebuvom pastebėję. Rengenas jokio lūžio ir neparodė. Rajono gydytojai pasiuntė į Kauno klinikas, o čia chirurgai nusiuntė pas reumatologę. Dviems savaitėms paskyrė ibuprofeną, bet per tą laiką sutino dar ir rankytės mažojo pirščiuko sąnariukas . Dabar vaistukus pratęsė iki gegužės mėn. Štai tokia mūsų šiandienos situacija.
Gal kuri susidūrėt su situacija, kai liga pirmiausia "ima" smulkiuosius sąnariukus. Gal naudojot kokių liaudiškų priemonių tinimams mažinti, šalia vaistukų.
Atsakyti
Seniai buvau beuzsukus. Liepos menesi praeitu metu sutino keliukas, suleidzia injekcijas i kelia, o po poros menesiu jis vel sutinsta. Taip ir vargstam, remisijos pasiekt nepavyksta verysad.gif Siaip nuo liepos menesio neskaudejo, lakste ir pan, nors ir matesi siek tiek tinimas. O dabar uzdelsem matyt, vel prasidejo skausmai. Ir dar rankos riesas sutino ir skausmingas verysad.gif

Kaip jus mamos tai istveriat? Man stogas jau ne po biski ciuozia. Su kiekvienu patinimu ir dabar dar antro sanario uzdegimu atrodo viltys liga isaugt mazeja verysad.gif Bet galvoju ar is tikruju taip? Ar jei i daugiau sanariu pereidineja tikimybe pasveikt mazeja? Gal kas turit kokiu paguodzianciu istoriju, kad vaikuciai isaugo, praejo, kad normaliai gyvena? Nezinau kaip gyvent be tos vilties, o ji mazeja net ir nezinau ar pagristai, bet nesusitvarkau su emocijom
Atsakyti
Va paskaitau tokius straipsnius kaip sis http://www.moteris.l...i.d?id=59671561

raso, kad kas antras tampa neigalus doh.gif Panika apima. Ka jie turi omeny neigalus? Kas antras nevaiksto??? verysad.gif
Atsakyti
Aš paskaitinėjus šią temą radau, kad vaikučiai ir šoka, ir futbolą žaidžia. Tai ir stengiuosi guostis tokiom mintim.Mes dar tik laukiam tikslesnės diagnozės, bet nerimas-didžiulis.
Atsakyti
QUOTE(zmingi @ 2013 03 22, 12:35)
Aš paskaitinėjus šią temą radau, kad vaikučiai ir šoka, ir futbolą žaidžia. Tai ir stengiuosi guostis tokiom mintim.Mes dar tik laukiam tikslesnės diagnozės, bet nerimas-didžiulis.


Mano mergyte su artritu irgi ir baleta, ir stepa soka, ir i baseino pamokas. Tik nerimas del ateities, tiksliau ne nerimas o panika...

Linkiu, kad jum diagnoze nepasitvirtintu ir butu sveikas vaikutis 4u.gif
Atsakyti
aš galvoju, kad žurnalistas pasiima patį baisiauią atvejį ir rašo apie jį straipsnį 4u.gif nepanikuokit, manau jei teisingai gydysitės viskas bus gerai, 4u.gif Mūsų ligos stažas netrumpas sergam jau koki 6 metai buvo sunkiau, buvo lengviau, bet gyvenam ir plaukiam ir dviračiu važiuojam, aišku be vaistų niekur, bet kaip sako daktarė mūsų tikslas užauginti jį taip kad jo vaikystė būtų normali ir pilnavertė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2013 03 22, 15:54)
aš galvoju, kad žurnalistas pasiima patį baisiauią atvejį ir rašo apie jį straipsnį  4u.gif nepanikuokit, manau jei teisingai gydysitės viskas bus gerai,  4u.gif  Mūsų ligos stažas netrumpas sergam jau koki 6 metai buvo sunkiau, buvo lengviau, bet  gyvenam ir plaukiam ir dviračiu važiuojam, aišku be vaistų niekur, bet kaip sako daktarė mūsų tikslas užauginti jį taip kad jo vaikystė būtų normali ir pilnavertė  4u.gif


O koks toliau siu vaikuciu gyvenimas? Kai vaikyste baigiasi ir tampa suaugusiais g.gif
Atsakyti
Man irgi įdomu, kaip būna su šiais vaikučiais, kai jie suauga. Niekur literatūroje neradau tokios informacijos.
O už palaikymo žodžius didelis ačiū. smile.gif . Ir aš manau, kad žurnalistai pasistengė tame straipsnyje kuo vaizdingiau iliustruoti problemą. Mamų tikra patirtis gali geriausiai nuraminti, ir tą viltį suteikti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 03 22, 19:22)
O koks toliau siu vaikuciu gyvenimas? Kai vaikyste baigiasi ir tampa suaugusiais  g.gif

QUOTE(zmingi @ 2013 03 22, 22:36)
Man irgi įdomu, kaip būna su šiais vaikučiais, kai jie suauga. Niekur literatūroje neradau tokios informacijos. 

Kiek iš daktarės pasakojimų tai išauga tie vaikai į vyrus ir moteris biggrin.gif savo vaikus turi ir gyvena normaliai. Yra tokių kur pasiekia ligos remisiją ir liga neatsinaujina aišku yra ir tokių kur liga atsinaujina po daugelio metų dar yra tokių kur jau su savo vaikais pas tą pačia daktarę kreipiasi su tom pačiom prblemom 4u.gif aš manau kad kai ateis laikas ir jeigu reiks daktarė tikrai patars ką daryti kur kreiptis ir kaip toliau gyventi 4u.gif
Atsakyti