Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

cry.gif
QUOTE(Slapukė @ 2005 06 14, 08:57)
Man vistiek neaišku, kiek buteliukų tame metiniame įpakavime. Na vieno buteliuko savikaina - 5 doleriai, t.y. apie 13 litų.



cry.gif kiek suprantu ten 4 but po 30ml.Važiuoju šiandien pasiimti pasikalbėsiu su ja.Jei jau tokia kaina, imu vienam mėnesiui ir tegu ji pardavinėjasi pati likusius už dvigubą kainą.susipyksiu, bet nenusileisiu.Visi ieško durnesnių, ka padarysi.o gal ji tikrai galėjo toje atstovybėje tiek sumokėti?kas nors, kas gaunate, galite paaiškinti šitą sistemą kodėl dviguba kaina?

Atsakyti
Metinis įpakavimas kainuoja 300$ pagal kursą (dabar apie 840lt.) Į ta sumą galima įtraukti bet kokią produkciją. 6 flakonų po 20ml. pakuotės užtenka maždaug 1,5 mėn. Tabletėse kordicepso koncentracija yra 9,9%, skystuose koncentratuose apie 80%. Tad patys spręskit, kas yra veiksmingiau. Visas pasaulis daro biznį ant kainų skirtumų. Jei nori pirkt pigiau - pirk daugiau.
Atsakyti
Labai noreciau isgirsti nuomone zmoniu, kurie buvo susidures su "Tiens" preparatais.. Girdejau kad daug kam labai padejo pasveikti nuo ivairiu ligu, bet labai mane gasdina ju "agresivus" marketingas.. iskarto sukasi galvoje "sektantai". blush2.gif
Atsakyti
Jei ne kainos, man jie labai patiktų... Teko gert, cistos išnyko, bet nežinau, kaip būtų buvę be jų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano mama ji geria jau antra menesi, o gripu vistiek susirgo. Tai kaip cia tie pasakymai: geriu ir niekad nesergu  g.gif


Antras menuo nieko nesprendzia. Juk Tianshi papildai - ne vaistai! Jie maitina ir gydo pacia lastele, kuri per ilgus metus buvo nualinta ir apejusi visokiu brudu ir ja valo. Norint sulaukti efekto, reikia gerti tiek menesiu, kiek metu skundziates persalimo ligomis. Tik pavartojus didesne puse to laiko, jis duoda teigiamus rezultatus. Cia netaikytinas greito veikimo principas. mirksiukas.gif

Atsakyti
Man reikia 2 dėžučių kordicepso, gal žinote, kas be didelių antkainių prekiauja?Vyras geria nuo dvylikapirštės opos ir visai gerai jaučiasi, tik mano pardavėja kažkur dingo, nebeatsako mobiliuoju Nr, o kito neturiu.
Atsakyti
Cituoju tatia:
"...Labai noreciau isgirsti nuomone zmoniu, kurie buvo susidures su "Tiens" preparatais.. Girdejau kad daug kam labai padejo pasveikti nuo ivairiu ligu, bet labai mane gasdina ju "agresivus" marketingas.. iskarto sukasi galvoje "sektantai".
________________________________________________________________

Nereikia maisyti tarpusavy Herbalaifo su Tiens. Va tie Herbalaifai tai tikrai sektantai-maniakai, temokantys tik traukti pinigus is doru tautieciu, o naudos is ju, - kaip is ozio pieno.
Visa sita diskusija ir verda del to, nes ir kordicepsas ir kiti pirmiau isvardinti papildai - korporacijos Tiens gaminama produkcija, dar kitaip vadinama Tianshi - rytu medicina. O marketingas tikrai visai neagresyvus jei ten priklausai kaip narys ir nereikalauja absoliuciai jokiu isipareigojimu: nori uzsidirbti-dirbi, nori tik produkcija naudotis-naudokis su nario nuolaidom, nori nieko nepirkti-gulek sau bamba isvertes metu metus, - niekas net nesiruosia taves agituoti ir pelnytis is taves. Be to, si bizni ir po tavo mirties paveldi seima. Tik atsimink, kad nemokamas suris buna tik pelekautuose. Visam pasauly pinigai daro pinigus ir reikia visada ideti pradini kapitala, norint gauti didesni pelna. O produkcija tikrai gera, pripazinta visam pasauly ir turi tarptautini sertifikata. Visada yra lengviau peikti ta, ko tikrai nezinai, o tik is nuogirdu nuklausei. Gasdintis tikrai nera del ko, nes kiek nuomoniu pasiklausai, daugumai yra labai padeje. Isivaizduok, jei patys gydytojai labai domisi sita medicina, vyksta ivairus seminarai visam pasauly. Izoteriniame knygyne arba Tiens bustinese yra tokia knyga "Sveikatingumo receptai" kuria parase medicinos mokslu daktaras Ricardas Kriauciunas. Parasyta labai idomiai ir issamiai pateiktos zinios apie pacia produkcija. Siulau paskaityti jei idomu. O apie marketinga ir produkcija kiekviena ketvirtadieni nemokamai vedamos paskaitos Tiens bustineje Vilniuje. Kaip kitur tai negaliu pasakyti, nes pati gyvenu Vilniuje.
Atsakyti
as taip pat naudoju kordicepsa nuo bronchines asmos,ir pagerėjimas yra tikrai thumbup.gif .o kur nusipirkti tai irgi žinau ir kainas taip pat žinau.as su sunum jau daug visokiu maisto papildu isbande.man patinka arbata visiem toksinam is slakams valyti.turiu ir knygu paskaityti apie produktus jei ka domina.jei kas domina rasykit i asmenine žinute.
Atsakyti
kaip suprantu pagaliau radau temą apie tianši papildus biggrin.gif
kaimynė naudoja ir labai giria tai ir aš susigundžiau tongue.gif perskaičiau krūvą literatūros ir nusprendžiau kad man ikanas reikalingas.gal kas gėrėte tokį ir nuo ko, ar padėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2005 11 30, 12:34)
kaip suprantu pagaliau radau temą apie tianši papildus biggrin.gif
kaimynė naudoja ir labai giria tai ir aš susigundžiau tongue.gif perskaičiau krūvą literatūros ir nusprendžiau kad man ikanas reikalingas.gal kas gėrėte tokį ir nuo ko, ar padėjo g.gif

As esu gerusi Ikana nuo nervu, nuo streso ir nuo skrandzio skausmu. Pas mane darbas - vieni stresai verysad.gif Viso kurso neisgeriau, tai ir nezinau, padejo ar ne. Nu, siaip seniau vos tik susinervavus, man pradedavo skaudeti skrandi, - dabar to nera. Ir zinok zmogau... blink.gif


Dar vienas niuansas apie Tianshi produktus:
siaip yra priimta, kad situos produktus yra tikslinga gerti tik tada, kai juos paskiria Tianshi medicinos gydytojas, nustates pacientui konkrecia diagnoze, o ne tada, kai pats nusprendi kas tau geriausia.
Atsakyti
as dabar geriu ikana,nes buvau nervuota ir blogai miegodavau naktim g.gif .dar ne visa kursa isgeriau,bet pagerejimas tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2005 11 30, 17:51)
as dabar geriu ikana,nes buvau nervuota ir blogai miegodavau naktim g.gif .dar ne visa kursa isgeriau,bet pagerejimas tikrai yra  thumbup.gif .o kokia kaina kordicepso,gal pas jus dar pigiau negu as perku  g.gif .

o kaip tu jį geri. ryte puse val. prieš valgį užgeriant stikline vandens? verysad.gif
Atsakyti