Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Sveikutės biggrin.gif
Patebėjau kad kalbate apie maisto papildus .Aš TIANŠI preparatų negėriau ,bet naudoju SIGCCES maisto papildus ,jie nuostabūs ,nes visą savo šeimą gydau be jokių cheminių preparatų .Nežinau kaip tos kainos,bet kai susergame mes nežiūrime i kainą ir vaistinėje perkame pededa tai ar ne.atodėl SIGCCES firmoje mane tenkina ir kokybė ir kaina,(suprantu , norėtųsi kad kainos būtų mažesnės,bet...) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš nelabai suprantu kokiu būdu yra diagnozuojama liga ar simptomai ir paskiriami šie produktai. Kažkas panašaus į Vega testą ar Folio testą, tiktai skirtomas toks kad šiais dvejais metodais paskiriami homeopatiniai vaistai o šiuo konkrečiu atveju būtent TIANSHI produktai. Ta pati antilipidinė arbata tinka beveik kiekvienam gyvenimo atvejui. Man kažkaip tokie visas ligas gydantys papildai kelia įtarimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 07 03, 22:16)
Aš nelabai suprantu kokiu būdu yra diagnozuojama liga ar simptomai ir paskiriami šie produktai. Kažkas panašaus į Vega testą ar Folio testą, tiktai skirtomas toks kad šiais dvejais metodais paskiriami homeopatiniai vaistai o šiuo konkrečiu atveju būtent TIANSHI produktai. Ta pati antilipidinė arbata tinka beveik kiekvienam gyvenimo atvejui. Man kažkaip tokie visas ligas gydantys papildai kelia įtarimą  g.gif


Ne=inau kaip TIANŠI ,bet SIGCCES preparatai skiriami pagal žmogaus sveikatos būklę,kuo jis skundžiasi,t.y.pvz.arbat ,skiriama organizmo išvalymui,nuo toksinų ir šiaip visokio š...,tolaiu yra mozgovyje kapsulės ,jos atstato viso org. nervines lasteles,o jau ant saves patikrinau,ir žinau kaip galima jaustis prie chemonių preparatų ir kaip jaučiuosi dabar...o tiksliau jei žmogui nors kiek įdomu ,galima paklausyti paskaitos ir tu pats atsirinksi ar nori pabandyti ar ne.Juk nesi užtikrintas ar gerą vaistą kiša mūsų tradiciniai medikai,juk tai panašu į mafiją. doh.gif
Atsakyti
As geriu rusu firmos Rasajana maisto papildus ir indiskus Dabur. Jie visi yra ajurvediniai preparatai. Isoriskai pakitimai matosi (pagerejo odos bukle), del vidiniu dalyku tiksliai negaliu kol kas pasakyti. Tiesa pasakius idomu, gal kas bande siu firmu papildus, gal gali pasidalinti savo nuomone?
Atsakyti
As TIANSHI maisto papildus vartoju jau kokie 3-4 metai.
keistai skamba, kaip kakzuri cia sake, jeigu pavartosi papildu situ, nesirgsi ligomis.
istikruju me sne taip gyvename, musu maistas uzterstas, musu oras uzterstas. tad gydytis ir save priziureti reikia nuolat..
tai tik maisto papildai, kurie prie tam tikru susirgimu daro stebuklus.
neguldau galvos ir nesakau kad tai stebuklas, bet kai seimos daktaras nuo visu ligu siulo gerti kontraceptines tabletes, tai net juokas ima, o paklausus gal kokiu zoleliu galima isgerti atsako, kad jos tau jau nepades.
esu alergiska cheminiams preparatams, tad Tianshi preparatai ir tradicines zoleles yra man vienintelis issigelbejimas smile.gif
Atsakyti
[quote=katinute,2006 07 04, 14:36]
As TIANSHI maisto papildus vartoju jau kokie 3-4 metai.
keistai skamba, kaip kakzuri cia sake, jeigu pavartosi papildu situ, nesirgsi ligomis.
istikruju me sne taip gyvename, musu maistas uzterstas, musu oras uzterstas. tad gydytis ir save priziureti reikia nuolat..
tai tik maisto papildai, kurie prie tam tikru susirgimu daro stebuklus.

Teisinga versija thumbup.gif
Mūsų organizmas tiek užnuodytas,kad nežinom kur mums ištikrųjų skauda..,o maisto papildai išvalo ir sutvarko.Gal katinute norėtum pabandyti Sigcces preparatų ,jie veiksmingesni,nes kordicepso juose 8 kartus daugiau negu Tianchi papilduose.Sėkmės darbuose visoms mirksiukas.gif ,nebijokit naujovių nes nepabandęs gali kaltinti tik save 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beti @ 2006 07 04, 15:03)
[ norėtum pabandyti Sigcces preparatų ,jie veiksmingesni,nes kordicepso juose 8 kartus daugiau negu Tianchi papilduose.Sėkmės darbuose visoms mirksiukas.gif ,nebijokit naujovių nes nepabandęs gali kaltinti tik save 4u.gif  4u.gif

nemanau, kad prepataro veiksmingumą apsako Kordicepso kiekis juose. Tikrai nevisada tas kordicepsas tinka. Pvz mano mama vartojo jį ir jai taip pakėlė kraujospūdį labai stipriai. Be to, močiutės vėžio gydyme nutarėm atsisakyti kordicepso, nes jis dirbtinai stimuliuoja ir nebejaučiama tikroji būklė. Aišku, kartais tikrai gerai jis, tik neviasada.
Nežinau kiek verta ta versija, kad reikia naudoti žoleles tas, kurios auga mūsų krašte g.gif: tačiau mes perėjom prie vitaminų, kurie gaminami iš mums puikiai žinomų produktų, kaip morkos, špinatai burokėliai, lašiša ir pan. Gal ir geros tos priemonės su kordicepsu tik kažkaip suabejojau....
Atsakyti
Nesupratau biški bajerio kodėl mano temą čia sukėlė blink.gif Čia diskutuoja apie kažkokį vieną kordicepsą ir tema vadinasi "produktai su kordicepsu" o aš klausiau apskritai apie tianshi produkcija - juk ten yra dar kokių 50 produktų + kosmetikos priemonių be to kordicepso frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 07 04, 15:55)
Nesupratau biški bajerio kodėl mano temą čia sukėlė  blink.gif Čia diskutuoja apie kažkokį vieną kordicepsą ir tema vadinasi "produktai su kordicepsu" o aš klausiau apskritai apie tianshi produkcija - juk ten yra dar kokių 50 produktų + kosmetikos priemonių be to kordicepso frusty.gif



As asmeniskai visa rudeni ir visa ziema geriau Tianshi cinko kapsules, kad sustiprinciau savo imuniteta, kurio pas mane beveik nerasta ir berods sustiprinau, nes simet dar ne karto nesirgau jokiomis persalimo ligomis. Labai keista, bet kaip sakoma "fakt na mordu" thumbup.gif

Dar pora men. vartojau KANLI kapsules. Menesiniu ciklas sutrikes buvo + sirgdavau daugiausiai 3 dieneles. I trecia diena tik tepdavo. Po Kanli - pasipyle kaip is gausybes rago: gausiai ir beveik visa savaite (taip kaip turi pas mane buti). Tiesa, papai pradejo sparciai augti, bet kai nustojau gerti tai nustojo ir augti blush2.gif

Esu gerusi ir ta antilipidine arbatyte, bet kazin kokio super efekto nebuvo, bet po triju gerimo men. as i ja pasiziuret nebegaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 07 04, 15:55)
Nesupratau biški bajerio kodėl mano temą čia sukėlė  blink.gif Čia diskutuoja apie kažkokį vieną kordicepsą ir tema vadinasi "produktai su kordicepsu" o aš klausiau apskritai apie tianshi produkcija - juk ten yra dar kokių 50 produktų + kosmetikos priemonių be to kordicepso frusty.gif


Na, Tianši nemažai produkcijos turi kordicepso. O kas konkrečiai apie juos domina? Galėčiau papasakoti mirksiukas.gif tikrai nemažai išsistudijavau jų papildus ir išbandę esam nemažai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rude-007 @ 2006 07 04, 15:02)
Dar pora men. vartojau KANLI kapsules. Menesiniu ciklas sutrikes buvo + sirgdavau daugiausiai 3 dieneles. I trecia diena tik tepdavo. Po Kanli - pasipyle kaip is gausybes rago: gausiai ir beveik visa savaite (taip kaip turi pas mane buti). Tiesa, papai pradejo sparciai augti, bet kai nustojau gerti tai nustojo ir augti blush2.gif

Pas mane anksčiau irgi gausios ir ilgos mėnesinės būdavo bet prieš 4 metus kai nutraukiau kontraceptines jos taip ir liko trumpos ir negausios, bet aš neimu į galvą, man dar geriau tongue.gif Amžius bėga tai gal ir fiziologija keičiasi kažkiek g.gif Kodėl tu galvoji kad mėnesinės turi būti vienodos visą gyvenimą? Gal man reikia sunerimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 07 04, 16:13)
Pas mane anksčiau irgi gausios ir ilgos mėnesinės būdavo bet prieš 4 metus kai nutraukiau kontraceptines jos taip ir liko trumpos ir negausios, bet aš neimu į galvą, man dar geriau  tongue.gif  Amžius bėga tai gal ir fiziologija keičiasi kažkiek  g.gif Kodėl tu galvoji kad mėnesinės turi būti vienodos visą gyvenimą? Gal man reikia sunerimti?  g.gif


Tikrai mėnesinės nebus vienodos visą laiką natūraliai... Kai gydžiausi antibiotikais, po to plaukiau 5 dienas. bet taip, kad praktiškai negalėjau eiti į lauką. O pagėrus Vit. C kraujavimas bus stipriai mažesnis. Tarkim, stiprus stresas išbalansuoja ciklą. Tai yra kaip ir normalu...

Atsakyti