Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Produktai su kordicepsu
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mija.SSS
QUOTE(Gold Man @ 2008 03 26, 01:08)
Fohow preparatai, tame tarpe ir su kordicepsu, yra registruoti Respublikiniame Mitybos Centre №1429/S - 1437/S

user posted image

Atstovybeje Vilniuje dirba profesionalus gydytojas, medicinos mokslu daktaras. Konsultuoja ir skyria gydymo kursus.

O del vartojimo, sergant veziu, tai yra ne vienas ir ne simtas puikiu rezultatu Lietuvoje, kur gydytojai tiesiog skiescioja rankomis!
Gaila, kad Kernagis, paskambines man pernai vasara, kazkodel nepasiryzo naudoti Fohow preparatus, nors Mertinui kordicepsas ir kiti Rytu medicinos preparatai padejo nugaleti liga.
O del pastovais vartojimo, doziu didinimo ir nutraukimo yra daug nuomoniu.
Bet, vienareiksmiskai, geriau gydytis, gerti kordicepsa ir gyventi, negu ...
*

cia jus kalbat rimtai ? apie Kernagi ir Mertina ? g.gif g.gif
dabar klausykit,turiu klausima,as vartojau kodicepsa vienoki-jis man tikrai labai padejo..Dabar kaip pirkau ,jau buvo kitokioje pakuoteje,ir visai kitoks,ir jis man visai nepadeda verysad.gif ar galeciau kur nors pamatyti koks jis dabar yra,noriu suzinoti ar jis tikrai visur dabar tik toks (na tas tipo naujas,kuris man nepadeda)...

alter ego
QUOTE(Gold Man @ 2008 03 26, 00:08)
Bet, vienareiksmiskai, geriau gydytis, gerti kordicepsa ir gyventi, negu ...
*

Nu kaip galima taip rašyt ir dar manipuliuot žinomų žmonių pavardėmis. Žinau iš artimų patirties, ir gydėsi, ir gėrė kordicepsą, deja... nebegyvena.
masonna
mano vyro situacija irgi tokia sad.gif ikalbejau, kad vartotu ir naudos kolkas nelaibai yra, o jis serga rimta liga, geria stiprius antibiotikus, o situiacija tokia kad liga plinta. Vienintelis gerumas yra toks, kad kepenu parodymas GGT normos ribose, tai gali toliau ta chemija ryti. Ka daryti neismanau sad.gif dabar pradejo gerti stipresni gryba su skruzdziu skysciu ir po 10 ml, gal pades, nors is gydytojo tyrimu atsakymo neispesi sad.gif
Rasma
QUOTE(ypata @ 2008 03 25, 19:53)
yra vienintelis oficialiai notifikuotas Cordycepso preparatas Maisto ir veterinarinėje tarnyboje ir tik kaip maisto papildas, ir pardavinėjamas vaistinėse.

Noriu patikslinti kad nuo 2007-10-01 pagal LR sveikatos apsaugos ministro įsakymą (Žin., 2007, Nr. 90-3585) maisto papildų registravimą ir notifikavimą vykdo Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie SAM 4u.gif Anksčiau tą darė RMC (Respublikinis mitybos centras)

Ir va šiame tinklalapyje visada galima pasitikrinti ar teisybę sako visų stebuklingųjų produktų platintojai 4u.gif :
http://www.vvspt.lt/licencijos_leidimai.ph...duregistravimas
*Fortūna*
Na, aš manau, kad preparatai su kordicepsu, kurių galima įsigyti vaistinėse ir Fohow firmos preparatai neabejotinai skiriasi savo kokybe. Tikintiems ir juos vartojantiems siūlyčiau pirkti Fohow 4u.gif
Schroedingers Cat
Tikrai tikiu šio preparato veiksmingumu, kadangi mano močiutė jį vartojo ir tuo metu labai pasitaisė sveikata.

Beje, kaip dėl sąveikos su kitais vaistais? vaistai.lt tinklapyje esančioje anotacijoje nebuvo jokios informacijos.
Rasma

i 
Pats teisingiausias sakinys iš šiandienos žinutes apie papildų platintojus :

"Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena vartotojams, kad maisto papildai yra priskiriami įprastinio maisto sąvokai ir Lietuvoje galiojantys teisės aktai kategoriškai draudžia teigti apie jų išskirtines savybes gydymui ar profilaktikai, jų poveikį žmonių sveikatai. " (cituota iš http://www.vet.lt/lt/news/view/?id=3274)

Taigi, papildų platintojai ir propaguotojai, šioje temoje ir bus laikomąsi šios taisyklės. Kalbėsime apie patirtį naudojant, bet visi "reklaminiai" komentarai bus trinami :4u:

Moderatorė Rasma

audra13
As naudoju tianshi, pradejus gerti antilipidine arbata labai pagerejo miegas ir dar pora dalykeliu... ax.gif ax.gif esu labai patenkinta visoms draugems dabar rekomenduoju, pakolkas nieko blogo negirdejau...
Kiek man aiskino atstovai, kad tai nera vaistai, tai yra papildai. Tai man keistai atrodo kai zmones piktinasi kad nuo vezio neisgijo. Manau kad tie visi papildai tik padeda organizmui kovoti...
Gold Man
Suradau neblogą nuorodą apie produkciją su kordicepsų:

kordicepsas
buginta
QUOTE(Gold Man @ 2008 11 16, 10:38)
Taip, toje temoje yra nemažai mano pasisakymų.  smile.gif
*

Oi OI tik pasipirkau visokiu preparatu vaikui del inkstuku ir aisku kad pati buciau grazesne Fahow firmos, ir cia tiek nuomoniu pasiskaiciau, dabar susipainiojau ar geri ar blogi preparatai doh.gif , Aisku pries tai buvau pas profesoriu Gamperi.
Dar Gold Man noriu paklausti, gal kokia dar nuoroda imestum kur galeciau pasiskaitineti, nes tas forumas kur imetei labai jau graziai raso apie produktus ir ju veikima. Cia tai labai daug pesimistu matau blush2.gif Aisku pati dar nuomones neturiu nes tik 4 dienas geriu visa ka prirase. ax.gif
Emoli
QUOTE(buginta @ 2008 11 20, 17:42)
Oi OI tik pasipirkau visokiu preparatu vaikui del inkstuku ir aisku kad pati buciau grazesne Fahow firmos, ir cia tiek nuomoniu pasiskaiciau, dabar susipainiojau ar geri ar blogi preparatai doh.gif , Aisku pries tai buvau pas profesoriu Gamperi.
Dar Gold Man noriu paklausti, gal kokia dar nuoroda imestum kur galeciau pasiskaitineti, nes tas forumas kur imetei labai jau graziai raso apie produktus ir ju veikima. Cia tai labai daug pesimistu matau  blush2.gif  Aisku pati dar nuomones neturiu nes tik 4 dienas geriu visa ka prirase.  ax.gif
*

Kokių vaistukų unsure.gif
Aš asmeniškai patenkinta šita produkcija didis.gif
Stebukle
Mano mama vartoja kordicepsa, tikrai jei ne sis preparatas, mano vaikai nesidziaugtu mociutes meile, apkabinimu ir t.t.
vaiduokliukas
Perskaiciau visa tema nuo ...iki..., savo nuomone susidariau, man israse jo gyd. bet tikrai nerizikuosiu ir negersiu kazkokius grybukus schmoll.gif

Bet va prie to pacio man dar israse ir "super chlorophyll " gal kas susidure su siuo papildu? nes apie jy jokios doros info neradau, o ka raso duotame lankstinuke, jau per graziai man skamba unsure.gif
*finy*
O jei profilaktiškai,nuo ko reikėtų pradėti?Nesu dar naudojusi tianshi produkcijos.Bet planuoju užsiimti.Tik pradžioje norėtųsi daugiau informacijos.
Emoli
QUOTE(*finy* @ 2009 01 16, 13:40)
O jei profilaktiškai,nuo ko reikėtų pradėti?Nesu dar naudojusi tianshi produkcijos.Bet planuoju užsiimti.Tik pradžioje norėtųsi daugiau informacijos.
*

PVZ jei gersi Feniksą profilaktiškai suaugusiam
1 but - 2-3 ml per dieną
2 but. - 3 -4 ml per dieną;
3 but. 4-5 ml per dieną. 4u.gif
*finy*
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 16, 15:13)
PVZ jei gersi Feniksą profilaktiškai suaugusiam
1 but - 2-3 ml per dieną
2 but. - 3 -4 ml per dieną;
3 but. 4-5 ml per dieną. 4u.gif
*

O kitokio pavadinimo jo nėra?Nerandu kainininke jo,aprašymuose taip pat.(internete žiūriu)
Emoli
QUOTE(*finy* @ 2009 01 16, 16:49)
O kitokio pavadinimo jo nėra?Nerandu kainininke jo,aprašymuose taip pat.(internete žiūriu)
*

Yra Linžči g.gif yra dar keli produktai. Nuo kokių ligų nori naudot?
*finy*
Na,man labai trūksta energijos,mieguista,pikta esu.Sunku iš lovos išlipt,susikaupt.Arba organizmo valymą kokį norėčiau.Jaučiuosi pastoviai lyg būčiau kokia pripūsta doh.gif Vo kokia aš visa subirėjusi ax.gif
vapsva

Naudoju sia produkcija, o pradejau nuo faradoterapinio dirzelio kaklui, kuri man tiesiog paskolino isbandyti. Nezinau ar cia sutapimas, ar tikrai man jis padejo, nes pusmeti kamaves galvos svaigimas baigesi po vienos dienos naudojimo. Vaistus padejau i sali (jau keli menesiai man ju nereikia). Del kitos produkcijos, kol kas bandau, noriu pati isitikint kad tikrai veikia. smile.gif
*finy*
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 16, 19:13)
Yra Linžči  g.gif yra dar keli produktai. Nuo kokių ligų nori naudot?
*

QUOTE(Gold Man @ 2009 01 17, 11:40)
Tada tikrai labai tiktu Linchzi kapsules!
*

Labai didelis ačiūkas už atsakymus 4u.gif
buginta
Sveikutes, rusu svetaineje perskaiciau, kad i sudeti dedami grybai yra genetiskai modifikuotas produktas, kaip supratau ant baltiminio pagrindo hormonais auginami grybai ir , kad juos naudojant siuos preparatus gali atsirasti priklausomybe jiems. Gal kas galetu daugiau paaiskinti ar paneigti si teigini? Pradejau duoti vaikui feniksa, kazkaip pasidare baisu.
*rutuliukas*
4u.gif o kur ga;lima isigyt kordicepso g.gif blush2.gif
Emoli
QUOTE(buginta @ 2009 01 23, 13:20)
Sveikutes, rusu svetaineje perskaiciau, kad i sudeti dedami grybai yra genetiskai modifikuotas produktas, kaip supratau ant baltiminio pagrindo hormonais auginami grybai ir , kad juos naudojant siuos preparatus gali atsirasti priklausomybe jiems. Gal kas galetu daugiau paaiskinti ar paneigti si teigini? Pradejau duoti vaikui feniksa, kazkaip pasidare baisu.
*

Citatą galimą g.gif kur parašyta kad jie modifikuoti blink.gif

Šios produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs ląstelės skaldymo ir ekstrahavimo metodai: polifunkcinis ekstrahavimas žemoje temperatūroje, virškritinis ištraukimas, efektyviausia koloninė chromatografija ir vakuuminis koncentravimas. Ši technologija, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, maksimaliai išsaugo veikliuosius komponentus ir aktyvatorius, pašalina neaktyvius komponentus ir daugybę priemaišų. Pagerėjo preparato pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.
Gold Man
Sveiki. Mes gi visi protingi žmonės ir žinome, kad konkurencija yra gan purvinas dalykas, o farmacinės kompanijos tikrai netenka dalies pelno, dėl to, kad žmonės mažiau pinigėlių neša į vaistines visokios chemijos pirkti.
Tad paleisti kokią "antį" apie genetiškai modifikuotus grybus ar dar kokią nesąmone, tai vienas juokas, o mums po to teisintis reikia smile.gif
Viena galiu pasakyti, jeigu Fohow Fenikso produkcija butu su genetiškai modifikuotais grybais tai tikrai mano 3 vaikai jos negertu jau kelis metus, o aš nedirbčiau šioje kompanijoje.
Kuklioji
sveiki,norejau jusu nuomones.Mano mergytei 1m3men,jai po ligos labai nusilpes imunitetas,jau trecias menuo jokiais vaistais negalime isigydyti auganciu pulinuku(mieziu) apatiniuose akiu vokuose,praejome tikras kancias,aplankeme nemazai gydytoju,bet.. verysad.gif Mums rekomendavo codicepsa,sako,kad jis pades sustiprinti imunine sistema ir panaikins sia problema. Kaip manote ar jis galetu mum padeti ir kokia jo kaina,ar nepakenks tokiam vaikui? aciu
Gold Man
Patys turime 3 mazus vaikus (5,3 ir 2 metu), jau 5 metus draugaujame su skystu
kordicepsu (vaikams tinka Fohow Oral Liquid) ir negalime atsidziaugti.
Imunitetas tikrai stipreja, o jeigu vaikas ir suserga, tai pasveiksta daug
greiciau. Musu vyriausias sunus gyme su sloga iki 6 menesiu kelis
kartus sirgo bronchitais, nuo 6 men. pradejome duoti skysta kordicepsa
ir po 2 menesiu viskas susitvarke, dabar yra pats sveikiausias vaikas
is triju ir siaip retai suserga, nors kiti aplink gali sirgti.
O susirgus rimciau, daugumoje atvieju apseimama be antibiotiku.
Profilaktiskai vaikui reikia gerti

po 2 ml. pries valgi. Susirgus, po 3 ml 2-3 kart per diena.

Reiktu pagerti 1,5-2 men., uztektu 1,5-2 pakuociu. Kaina 87,5lt.
vapsva
QUOTE(Kuklioji @ 2009 01 30, 17:41)
sveiki,norejau jusu nuomones.Mano mergytei 1m3men,jai po ligos labai nusilpes imunitetas,jau trecias menuo jokiais vaistais negalime isigydyti auganciu pulinuku(mieziu) apatiniuose akiu vokuose,praejome tikras kancias,aplankeme nemazai gydytoju,bet..  verysad.gif Mums rekomendavo codicepsa,sako,kad jis pades sustiprinti imunine sistema ir panaikins sia problema. Kaip manote  ar jis galetu mum padeti ir kokia jo kaina,ar nepakenks tokiam vaikui? aciu
*

Manau kad gali drasiai duoti. Naudoju jau beveik menuo, o teigiamas poveikis jauciasi tikrai. Atsirado energijos, nustojo salti pedos bei rankos. Anksciau po persalimo kosulys laikydavosi pora savaiciu, dabar praejo per pora dienu. Be to ir gydytojai teigiamai apie ji atsiliepia (Kaune yra skaitomos paskaitos nemokamai, konsultuoja gydytojai) Pradejau duoti sunui ( jam alergija nuo vaikystes) lauksim rezultatu smile.gif
arbuzina
Sveiki, nupirkau ir as savo vyrui ta kazkoki gryba- fohow oral Liquid. Vyro labai nusilpes imunitetas, nuo rudens jau gal penkta karta serga... Dabar vel jau penkta diena ir temperatura laikosi 38-39, persalimas ar gripas, nezinau... Tai siandien ryte pirma karta daviau to grybo 5 ml.
Siandien zada eiti i poliklinika. Sakykit ar vartojant siuos preparatus galima vartoti ir gydytojo paskirtus pvz. antibiotikus?
Sakykit per kiek laiko pasireiskia teigiamas poveikis?
O ir isvis esu pasimetusi, ar tikrai jam reikia butent sito preparato
Marincik
Mano dukrai mama nupirko tiansi cordicepso, dukra serga autoimuniniu tireoiditu. Iki siol apie cordicepsa nieko negirdejau. Pasiskaiciau apie ji siame forume, nezinau kokiom dozem ji reikia pradeti naudoti. Gal kas zino? ax.gif smile.gif
Puma55
Nežinau, nežinau, kaip čia su tokiais papildais... nu nėra tikslios informacijos. Daktaras juk sako vartok ar nevartok, kokį tai vaistą. Platintojai tik vartoti skatina...ko gero pabandyti turi žmogus, kad sužinotum tiesą jei neužsilenksi nuo bandymų g.gif
Emoli
QUOTE(Puma55 @ 2009 03 03, 16:43)
Nežinau, nežinau, kaip čia su tokiais papildais... nu nėra tikslios informacijos. Daktaras juk sako vartok ar nevartok, kokį tai vaistą. Platintojai tik vartoti skatina...ko gero pabandyti turi žmogus, kad sužinotum tiesą jei neužsilenksi nuo bandymų  g.gif
*

o nuo daktaro vaistų užsilenkt nebijai? g.gif
Gold Man
Na, musu Fohow atstovybeje konsultuoja medicinos mokslu daktaras, Rytu medicinos profesorius ir individualiai parenka gydyma, derinant vaistus ir Fohow produkcija. Su siais preparatais jis dirba jau 7 metus.
Lucero
ar vaistinese musu lt yra pirkt to kordicepso ? wink.gif
Emoli
QUOTE(lucero @ 2009 03 07, 00:15)
ar vaistinese musu lt yra pirkt to kordicepso ? wink.gif
*

Vaistinėse esančio kordicepso kocentracijos nesulyginsi su esančia Fohow produktuose mirksiukas.gif
Sapokliaka
Sveiki,

Mamai ieskau arbatos "trys brangenybes" (ar kazkas panasaus).....Nieko nezinau apie siuos produktus, todel buciau dekinga uz nuoroda, kur galeciau tokios rasti...Mamai pasake, kad jos yra Kaune..
Ja liepe gerti gydytoja, bet, kiek ieskojau internete, tai tokios arbatos nelabai radau, tik kazkoks geriamas skystis...
Gold Man, gal tu zinai? Yra tokia arbata ?
Vėja27
Ar galima siais preparatais isgydyti vaikui adenoidus ir padidejusias tonziles? Vaikui 2,3 m. Aciu. 4u.gif
Gold Man
Sapokliaka, labas! smile.gif Yra tokia arbata, vadinasi Fohow Liuwei. Placiau gali paskaityti www.fohow.info

Tikrai yra puikiu rezultatu, gydant adenoidus ir tonzilitus. Vaikams tinka Fohow Oral Liquid (Eliksyras Feniksas), reikia ji gerti ir skalauti gerkle. 4u.gif
Natele
QUOTE(Gold Man @ 2009 03 20, 23:56)
Sapokliaka, labas! smile.gif Yra tokia arbata, vadinasi Fohow Liuwei. Placiau gali paskaityti www.fohow.info

Tikrai yra puikiu rezultatu, gydant adenoidus ir tonzilitus. Vaikams tinka Fohow Oral Liquid (Eliksyras Feniksas), reikia ji gerti ir skalauti gerkle. 4u.gif
*

Truputi susipainiojau - anksciau jus pasisakymuose minejote zodi Sigcess, dabar matau Fohow. Cia ta pati kompanija (imone)? doh.gif
Gold Man
Jau 2 metus bendradarbiaujame su Fohow kompanija, kuri gamina itin kokybiska ir veiksminga produkcija su kordicepsu skystame ir sausame pavydale. Daugiau informacijos galite rasti www.fohow.info
Natele
QUOTE(Gold Man @ 2009 03 24, 00:05)
Jau 2 metus bendradarbiaujame su Fohow kompanija, kuri gamina itin kokybiska ir veiksminga produkcija su kordicepsu skystame ir sausame pavydale. Daugiau informacijos galite rasti www.fohow.info
*

Dekui.
Alvydė
Kordicepso kapsulės yra ir iš Tianshi produkcijos.Jei kas norėtų, parašykite . bigsmile.gif
Emoli
QUOTE(Alvydė @ 2009 04 01, 12:58)
Kordicepso kapsulės  yra ir iš Tianshi produkcijos.Jei kas norėtų, parašykite .  bigsmile.gif
*

Ten kiekis kordicepso ne toks wink.gif
valmar
Ar kordicepsa gali naudoti besilaukianti moteris?
astukas
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 01, 13:00)
*

O koks ten kiekis? Neradau unsure.gif
june1
Kur Klaipedoje nusipirkti kordicepsa?ir kokios firmos geriau pirkti Tenshi ar sigcess?Kaip manote?
sane
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 01, 13:00)
*

Sveiki gal galite parasyti kiek gali kainuoti Tianschi ir fohow skirtingu kompaniju kordicepsas. kur jo galima isigyti. Mane domintu papildas pastiprinti vaiko imuninei sistemai, kadangi daznai kartojasi puline angina, bronchitas, adenoidai...
astukas
QUOTE(sane @ 2009 04 21, 14:56)
Sveiki gal galite parasyti kiek gali kainuoti Tianschi ir fohow skirtingu kompaniju kordicepsas. kur jo galima isigyti. Mane domintu papildas pastiprinti vaiko imuninei sistemai, kadangi daznai kartojasi puline angina, bronchitas, adenoidai...
*

Ir as tik besidominanti apie tai unsure.gif
As tik cia pasizvalgiau:
http://www.tianshi.lt/kainorastis.php
Emoli
QUOTE(sane @ 2009 04 21, 14:56)
*

Labas

dėžutė skysto fenikso kainuoja 88lt 4u.gif
Bees
O kiek vaikui metų? mano vyresnėlis gėrė Tiens (Tianshi) kordicepsą, vaikui 11 metų. Taip pat buvo anginos ir slogos pastovios. Mes ir šiaip duodam dabar visokių papildų vaikams pastoviai, tai net sunku pasakyt ar nuo Kordicepso, ar nuo kalcio ir cinko, bet ligų neliko. Kordicepso yra ir skystam pavidale, mama kažkada naudojo. Bet šiaip reikia žinoti - kokiam pavidale vaikas gers, nes juk nemažus pinigus kainuoja. Vaikui gal geriau kapsulėmis, nes skysto gali negerti. bent jau mūsiškis netgi Pertusino negeria. Gal kitiems kaip tik geriau skystas. Papildus dabar pirkau čia, tai ir Kordicepso radau aprašymą: http://biotiens.lt/page10.php, bet jį pirkau anksčiau Kaune pas gydytoją. Gal netgi prieš pradedant naudoti reikėtų apsilankyt pas gydytoją ir pasikonsultuot. Nors natūralūs papildai daro stebuklus, bet reikia neperduozuot, ypač vaikams.
Emoli
QUOTE(astukas @ 2009 04 18, 09:19)
O koks ten kiekis? Neradau unsure.gif
*

Gamybai panaudotas laukinis kinietiškas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 75%, renkamas Cinchai - Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 6%, Aromatingasis grybas (Siangu arba Lentinus edodes) – 6%, Jaunų bambukų ūgliai – 5%, Himalajų medus – 2% ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

čia apie fohow
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.