Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Jau 2 metus bendradarbiaujame su Fohow kompanija, kuri gamina itin kokybiska ir veiksminga produkcija su kordicepsu skystame ir sausame pavydale. Daugiau informacijos galite rasti www.fohow.info
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2009 03 24, 00:05)
Jau 2 metus bendradarbiaujame su Fohow kompanija, kuri gamina itin kokybiska ir veiksminga produkcija su kordicepsu skystame ir sausame pavydale. Daugiau informacijos galite rasti www.fohow.info

Dekui.
Atsakyti
Kordicepso kapsulės yra ir iš Tianshi produkcijos.Jei kas norėtų, parašykite . bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2009 04 01, 12:58)
Kordicepso kapsulės  yra ir iš Tianshi produkcijos.Jei kas norėtų, parašykite .  bigsmile.gif

Ten kiekis kordicepso ne toks wink.gif
Atsakyti
Ar kordicepsa gali naudoti besilaukianti moteris?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 01, 13:00)
Ten kiekis kordicepso ne toks wink.gif

O koks ten kiekis? Neradau unsure.gif
Atsakyti
Kur Klaipedoje nusipirkti kordicepsa?ir kokios firmos geriau pirkti Tenshi ar sigcess?Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 01, 13:00)
Ten kiekis kordicepso ne toks wink.gif

Sveiki gal galite parasyti kiek gali kainuoti Tianschi ir fohow skirtingu kompaniju kordicepsas. kur jo galima isigyti. Mane domintu papildas pastiprinti vaiko imuninei sistemai, kadangi daznai kartojasi puline angina, bronchitas, adenoidai...
Atsakyti
QUOTE(sane @ 2009 04 21, 14:56)
Sveiki gal galite parasyti kiek gali kainuoti Tianschi ir fohow skirtingu kompaniju kordicepsas. kur jo galima isigyti. Mane domintu papildas pastiprinti vaiko imuninei sistemai, kadangi daznai kartojasi puline angina, bronchitas, adenoidai...

Ir as tik besidominanti apie tai unsure.gif
As tik cia pasizvalgiau:
http://www.tianshi.lt/kainorastis.php
Atsakyti
QUOTE(sane @ 2009 04 21, 14:56)
Sveiki gal galite parasyti kiek gali kainuoti Tianschi ir fohow skirtingu kompaniju kordicepsas. kur jo galima isigyti. Mane domintu papildas pastiprinti vaiko imuninei sistemai, kadangi daznai kartojasi puline angina, bronchitas, adenoidai...

Labas

dėžutė skysto fenikso kainuoja 88lt 4u.gif
Atsakyti
O kiek vaikui metų? mano vyresnėlis gėrė Tiens (Tianshi) kordicepsą, vaikui 11 metų. Taip pat buvo anginos ir slogos pastovios. Mes ir šiaip duodam dabar visokių papildų vaikams pastoviai, tai net sunku pasakyt ar nuo Kordicepso, ar nuo kalcio ir cinko, bet ligų neliko. Kordicepso yra ir skystam pavidale, mama kažkada naudojo. Bet šiaip reikia žinoti - kokiam pavidale vaikas gers, nes juk nemažus pinigus kainuoja. Vaikui gal geriau kapsulėmis, nes skysto gali negerti. bent jau mūsiškis netgi Pertusino negeria. Gal kitiems kaip tik geriau skystas. Papildus dabar pirkau čia, tai ir Kordicepso radau aprašymą: http://biotiens.lt/page10.php, bet jį pirkau anksčiau Kaune pas gydytoją. Gal netgi prieš pradedant naudoti reikėtų apsilankyt pas gydytoją ir pasikonsultuot. Nors natūralūs papildai daro stebuklus, bet reikia neperduozuot, ypač vaikams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bees: 21 balandžio 2009 - 20:59
QUOTE(astukas @ 2009 04 18, 09:19)
O koks ten kiekis? Neradau unsure.gif

Gamybai panaudotas laukinis kinietiškas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 75%, renkamas Cinchai - Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 6%, Aromatingasis grybas (Siangu arba Lentinus edodes) – 6%, Jaunų bambukų ūgliai – 5%, Himalajų medus – 2% ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.

čia apie fohow
Atsakyti