Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Na aš tai Tianši kordicepso ir kitos produkcijos tikrai vaistinėse mačiau, ne kiekvienoj, bet yra.Tik vaistinėse jie brangesni.Jeigu jau galima įsigyti vaistinėje, tai manau, kad ne šarlatanų gaminys.
Atsakyti
Na as irgi si ta galeciau pasakyt apie tiansi produkcija. Pradzioj ziurejau labai skeptiskai, bet druge ikalbejo, jos sesuo, medike pati savo vaikui duoda, mama jos irgi vartoja, ji taip pat savo dukrytei girdo ir mergaite akivaizdziai sveikesne, tiesa ir ji pati geria, tai anksciau kiekviena rudeni sirgdavo, o dabar sveika kaip ridikas clap.gif . As savo mergaitei duodu biocinka, kai jau matau, kad virusas kabina ar, kai jau apserga, tai liga tikrai greiciau praeina, o jei laiku speji suduot tai ir isvis nesuserga thumbup.gif . Aisku kokiu labai rimtu ligu nerizikuociau gydyt vien siais vaistais, bet imuniteto pastiprinimui jie mums tinka. Tiesa, kartais profilaktiskai dar chitozano duodu.
Atsakyti
Noreciau atsakyti Mamai77. Kordicepso registracijos Nr. 2711 Sveikatos apsaogos ministerijos Respublikinis Mitybos centras. 2002.11.27.
Jeigu 7 zmoniu komisija sertifikavo kordicepsa kaip maisto papilda, o ne kaip vaista, tai gal gi jie geriau zino ka daro?
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 11 06, 23:38)
Na aš tai Tianši kordicepso ir kitos produkcijos tikrai vaistinėse mačiau, ne kiekvienoj, bet yra.Tik vaistinėse jie brangesni.Jeigu jau galima įsigyti vaistinėje, tai manau, kad ne šarlatanų gaminys.

Jei ne paslaptis, tai kokiose vaistinese matei ir kokios mazdaug kainos, perku is vienos platintojos, tai idomu butu kainas palyginti g.gif
Atsakyti
Tikrai "Tianši" produkcija prekiauja Šiauliuose "valerijono " vaistinė.Kainos tikrai didesnės, maždaug 20 litų, tiksliai nežinau, nes aš taip pat perku iš platintojos.
Atsakyti
QUOTE (oderis @ 2004 11 10, 22:35)
Noreciau atsakyti Mamai77. Kordicepso registracijos Nr. 2711 Sveikatos apsaogos ministerijos Respublikinis Mitybos centras. 2002.11.27.
Jeigu 7 zmoniu komisija sertifikavo kordicepsa kaip maisto papilda, o ne kaip vaista, tai gal gi jie geriau zino ka daro?

che che... rolleyes.gif

tai jei jau sertifikuotas tai viskas aishku... unsure.gif sorry kad tokia sumaishti sukeliau unsure.gif

rupi gi labai.. g.gif eisiu i vaistine paziuret dry.gif

sorry mergos nestuke.gif
Atsakyti

 i 
Žinutė pašalinta
Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše).
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu info@supermama.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 29 balandžio 2005 - 10:17
Kordicepso efektyvumu nei kiek neabejoju, vartojau pati po operacijos ir kitiems rekomenduoju.Man net menesines atsistate padidinus doze kurios buvo dingusios
del organizmo nusilpimo.
Produktai yra sertifikuoti ir abejones produktu gali kilti del ziniu stokos.
Karaliskas kordicepsas gali buti naudojamas kaip profilaktine imunine sistema stiprinanti ir subalancuojanti priemone, o didesnemis dozemis kaip gydomoji. Sudetingasis kordicepsas yra stipresnis, naudojamas ir onkologijoje kaip viena is efektyviu priemoniu kovai su vezinemis lastelemis ir imunines sistemos stiprinimui kartu su kitais produktais.Visas produktu poveikis priklauso nuo dozavimo pagal idividualu poreiki. Praejus kursa daroma pertrauka.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 29 balandžio 2005 - 10:18
Pamaciau sia tema ir prisiminiau kad turiu "kordaceps slozny recept" 2 buteliukus smile.gif Man pries pusantru metu viena gyditoja parupino 5 buteliukus, o as taip ir nedabaigiau gerti sad.gif O dabar paskaiciau ir galvoju tuos 2 baigti, o doziu nebepamenu ir tos gyditojos kordinaciu nebezinau g.gif tai gal kas zinotu kaip man ji dozuoti. Kazka pamenu lyg ir pirmas 4 dienas po 4 mg. o po to maziau g.gif ot uzkrito biggrin.gif

O ta kord. pilti i vandens stikline, ar vandeniu tik uzsigerti g.gif ajajaji kaip viska pamirsau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mama konsultavosi pas gydytoja Danguole Kaune. Tikrai maloni moteriske. Mama geria kordicepsa del rimtos ligos. Kaina mus baugina. O dar ziuriu jos taip svyruoja kaip cia rasete. ????. Apie kazkokius rezultatus parasyt dar negaliu, nes dar tik pradejo vartoti.

Pati noriu isbandyti organizma valancius TianShi produktus.Gal kas bandet?

Esu bjauri priekabiautoja prie nepazintu dalyku ax.gif
Atsakyti
O as pries 3 dienas pradejau gerti po 3,5mg. ir nuotaikyte pagerejo, bent jau man labai jauciasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2005 03 05, 19:09)
O as pries 3 dienas pradejau gerti po 3,5mg. ir nuotaikyte pagerejo, bent jau man labai jauciasi biggrin.gif


Ka konkreciai pradejai gerti? Pas ka pirkai?

As tai mastau apie dviguba celiulioze is TianShi. Pabandyciau ta valyma organizmo.
Atsakyti