Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE(Karvute @ 2010 11 11, 23:01)
as nerasiau kad nepadeda g.gif persalau, lige neisibegejo, teko pavartoti amboxolio.
kitu ligu netyrinejau, juk ne klinikini tyrima atliekame mirksiukas.gif
kazkur internete uzmaciau kaina: 100 kaps 154lt 4u.gif dozuote nezinoma.

uz panasia kaina perka mano drauge, nors kitur siule jau uz 180lt. g.gif

Karvute, jus lyg minejote, kad bandysite jo duoti vaikui, kad nesirgtu pastoviai ziema g.gif To is vaistines. Bet ant pakelio ten nieko neparasyta apie vaikus Noriu paklaust, kiek vaikui yra metu, po koki kieki bandysit ir ar su gydytojais tarsites. As irgi noreciau vaikui imunitetui stiprinti, (tik gal ne platintoju prekemis smile.gif ) abejoju ar musu gydytoja zinos apie ji. Ir siaip toks klausimas pasistojo, kad jeigu tas kordicepsas uzmusa blogas bakterijas ir pan, jis uzmusa ir gerasias, arba organizmas ilgainiui vartojant prie jo gali priprasti g.gif Kiek galima kuna taip dirbtinai stimuliuoti. Paskui pats nemokes susitvarkyti kai visus tuos kordicepsus ar eziuoles nutrauksi vartot...Ir siaip gydytojai, mokslas, medicina dar daug ko nezino. Kaip ir su antibiotikais, kai atsirado, buvo nuo visu ligu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 13, 11:51)
Ir siaip toks klausimas pasistojo, kad jeigu tas kordicepsas uzmusa blogas bakterijas ir pan, jis uzmusa ir gerasias, arba organizmas ilgainiui vartojant prie jo gali priprasti  g.gif Kiek galima kuna taip dirbtinai stimuliuoti. Paskui pats nemokes susitvarkyti kai visus tuos kordicepsus ar eziuoles nutrauksi vartot...Ir siaip gydytojai, mokslas, medicina dar daug ko nezino. Kaip ir su antibiotikais, kai atsirado, buvo nuo visu ligu.  doh.gif



ne manęs klausėt, bet turbūt prisiklausėt platintojų ar kt nesąmonių apie kordicepsą smile.gif
jis neužmušinėja nieko,t iesiog jame mažais kiekiais yra daug įvairiausių mineralų, vitamių ir kt naudingų medžiagų, todėl pastoviai vartojant stiprinamas organizmas ir imunitetas, bet tuo pačiu ir neperdozuojama.
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif Fedes, kam tiek piktumo ir pakelto tono pasisakymuose. Nieks gi tau jokios produkcijos nei Fohow nei kitos nebruka per jėga. Nebukime paranojiški ir dėl kordicepso auginimo. Dirbtinai jo auginti neįmanoma. Turi buti tam tikros gamtos sąlygos. Kodėl tada amerikonai neaugina, o žaliavą iš kinų perką, dirbtinio auginimo technologijos JAV pakankamai pažangios.
Taip, egzistuoja daug kompanijų, kurios gamina produkcija su kordicepsu, mano nuomone, Fohow vieni veiksmingiausiu preparatu šiai dienai. Vartotojai puikiai sugeba atsirinkti. Tiesiog veikia arba ne.
Puikus ir senas triukas kalbėti apie Placebo efektą. Bet jeigu Fohow produkcija veikia ir gyvūnus puikiai (šunys, katės ir kt.), tai jau gyvūnams gali kiek nori smegenys plauti, manau, kad nepadės.
Kordicepsas yra vienas geriausiu pasaulyje imuniteto reguliatorių, organizmo nestimuliuoja, kaip pvz. ženšenis. Tad kordicepsą galima gan ilgai ir saugiai naudoti.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 11 13, 13:10)
Sveiki. 4u.gif Fedes, kam tiek piktumo ir pakelto tono pasisakymuose. Nieks gi tau jokios produkcijos nei Fohow nei kitos nebruka per jėga. Nebukime paranojiški ir dėl kordicepso auginimo. Dirbtinai jo auginti neįmanoma. Turi buti tam tikros gamtos sąlygos. Kodėl tada amerikonai neaugina, o žaliavą iš kinų perką, dirbtinio auginimo technologijos JAV pakankamai pažangios.
Taip, egzistuoja daug kompanijų, kurios gamina produkcija su kordicepsu, mano nuomone, Fohow vieni veiksmingiausiu preparatu šiai dienai. Vartotojai puikiai sugeba atsirinkti. Tiesiog veikia arba ne.
Puikus ir senas triukas kalbėti apie Placebo efektą. Bet jeigu Fohow produkcija veikia ir gyvūnus puikiai (šunys, katės ir kt.), tai jau gyvūnams gali kiek nori smegenys plauti, manau, kad nepadės.
Kordicepsas yra vienas geriausiu pasaulyje imuniteto reguliatorių, organizmo nestimuliuoja, kaip pvz. ženšenis. Tad kordicepsą galima gan ilgai ir saugiai naudoti.



piktą tona įsivaizdavote jūs 4u.gif aš tiesiog rašiau tiesmukai wink.gif

pasakyti, kad veikia, aš irgi galiu apie bet ką, pateikite įrodymų (t.y. sudėtį, tyrimus, ar pan., o ne atsiliepimus).

apie fohow kordycepsą nuomonės neturiu, rašiau apie firmos etiką, už klaidinančią reklamą baudžiama įstatymais. nebent jūs galėtumėte įrodyti, jog jūsų produktas iš Tibeto.

o jei manote, kad neaugina šitų grybų, tai čia jau nebeturiu komentarų, nes tam nereikia nė 5 min google praleist, kad sužinot,kad augina, ir beje, jei skaitėt bent kiek nuorodą kurią pateikiau, tai amerikos augintų papildų sudėty rasti bent likučiai to kordycepso, kai iš kinijos atvežtuose nulis wink.gif

iatsakinėdami į mano posta neturėjot pakankamai sumanumo bent paskaityti mano duotą nuorodą .. ax.gif atsiprašau, kad aš tai tiesmukai ir kartais ironiškai rašau,bjūs labai mandagus ir nekonfrontuojantis žmogus, matosi, bet pabandykit paskaityt istoriją, daugiau faktų apei kordycepsą, tai jums suteiks dar daugiau pranašumo, nei vien emocinio pardavimo pagrindai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 16 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 13, 11:51)
Karvute, jus lyg minejote, kad bandysite jo duoti vaikui, kad nesirgtu pastoviai ziema  :  To is vaistines. Bet ant pakelio ten nieko neparasyta apie vaikus Noriu paklaust, kiek vaikui yra metu, po koki kieki bandysit ir ar su gydytojais tarsites. As irgi noreciau vaikui imunitetui stiprinti, (tik gal ne platintoju prekemis  ) abejoju ar musu gydytoja zinos apie ji. Ir siaip toks klausimas pasistojo, kad jeigu tas kordicepsas uzmusa blogas bakterijas ir pan, jis uzmusa ir gerasias, arba organizmas ilgainiui vartojant prie jo gali priprasti  : Kiek galima kuna taip dirbtinai stimuliuoti. Paskui pats nemokes susitvarkyti kai visus tuos kordicepsus ar eziuoles nutrauksi vartot...Ir siaip gydytojai, mokslas, medicina dar daug ko nezino. Kaip ir su antibiotikais, kai atsirado, buvo nuo visu ligu.  :

as esu veina is neatsakingu mamasu, kuri kisa vaikui viskas kas atsirandama mano akyratyje...
tagis, geriu pati po kapsule-kita i diena, dabar pradejo jis traukti nosi, duodu vaikui po 1-2 kapsules i diena (jam 6 metai) stebuklo nesitikiu, tik meldziu kad nepultu angina, jos mums liepta vengti iki 7 metu. todel ir nusipirkau.
apie sita vaista suzinojau atsitiktinai per viako gimtadieni pries geras 2-3 savaites. toji moteriske savo dukrytei duoda platintoju 2000 dozuotes kapsules tik per persalimo epizodus. sako jau 9 emn nesirode pas pediatrus, anksciau lankesi ten labai daznai. (reklama nebloga, iskaitant, kad ems sergam pastovei) tai manau sitas 500 nepadauginsiu, kad ir su 2 kapsulem, su tarpininkais bendrauju per pazistamas mamas.

salia sito kardicepto parasysiu kokiu priemonu emiausi savo vaiko sveikatai gelbeti ir gerinti: 2 metuku ribomunilis (nusivyliau net labai), luivac (truputi geriau); pasalinti 3 metuku adenoidai (veiksminga, bet...), 4 metuku pneumo vakcina (po 3 pneumokoko teigiamu paseliu) sinusitai puole kasmenesi, 5 metuku 2 pulingos anginos, paselyej s. pyogenes, todel su rudeni gerem Broncho-munal (abu vaikai); kai isveseja letinis tonzilitas, purskiam liugoli, geriam belladonna ir bufo-3 lasiukai (kurie siaip nuo onkologijos) tai kardicepsas, sakyciau nekaltas dalikelis siame sarase..... kokteilis buna... unsure.gif
suprantu, kad vaikas kaip ir daugeliu, bet nevisi istengi nusipirkti tam tikru priemoniu, bet kad imuniteta butina stiprinti, man aisku, nes po vasaros jau po 3 dienu darzelio atkrito mano vaikas.... o po broncho-munalio... lankome stebuklingai jau visa menesi g.gif

Fedes parase apie jo savybes, kad jis ne antibiotikas, nieko neuzmusa.
geriau nesugalvochiau parasyti 4u.gif

QUOTE(Fedes @ 2010 11 13, 12:09)
ne manęs klausėt, bet turbūt prisiklausėt platintojų ar kt nesąmonių apie kordicepsą smile.gif
jis neužmušinėja nieko,t iesiog jame mažais kiekiais yra daug įvairiausių mineralų, vitamių ir kt naudingų medžiagų, todėl pastoviai vartojant stiprinamas organizmas ir imunitetas, bet tuo pačiu ir neperdozuojama.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 13 lapkričio 2010 - 19:48
aciu, Karvute. supratau, kad meginsite is Aconitum. Parasykite kaip seksis.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 14, 13:39)
aciu, Karvute. supratau, kad meginsite is Aconitum. Parasykite kaip seksis.

As tai irgi galvojau,gal Aconitum cordicepsa pabandyti,bet kai uzejau i Eurovaistine ir paklausiau ar turi jo,tai vaistininke net nustebo,klausia,o kas tai ,ir nuo ko.Susidare ispudis ,kad pirmakart apie toki isgirdo.Tai kokiose gi vaistinese jo yra?
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 11 14, 15:38)
As tai irgi galvojau,gal Aconitum cordicepsa pabandyti,bet kai uzejau i Eurovaistine ir paklausiau ar turi jo,tai vaistininke net nustebo,klausia,o kas tai ,ir nuo ko.Susidare ispudis ,kad pirmakart apie toki isgirdo.Tai kokiose gi vaistinese jo yra?

litfarmos vaistineje ji teko pirkti
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 11 14, 15:38)
As tai irgi galvojau,gal Aconitum cordicepsa pabandyti,bet kai uzejau i Eurovaistine ir paklausiau ar turi jo,tai vaistininke net nustebo,klausia,o kas tai ,ir nuo ko.Susidare ispudis ,kad pirmakart apie toki isgirdo.Tai kokiose gi vaistinese jo yra?

galima pirkti is cia, pristatymas raso, kad nekainuoja http://www.gyvenksve...-caps.-n30.html
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 11 14, 15:38)
As tai irgi galvojau,gal Aconitum cordicepsa pabandyti,bet kai uzejau i Eurovaistine ir paklausiau ar turi jo,tai vaistininke net nustebo,klausia,o kas tai ,ir nuo ko.Susidare ispudis ,kad pirmakart apie toki isgirdo.Tai kokiose gi vaistinese jo yra?



tai retesnė prekė, todėl ieškot geriau didesnėse vaistinėse, arba prašyti užsakyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 16 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(waja28 @ 2010 11 14, 15:38)
As tai irgi galvojau,gal Aconitum cordicepsa pabandyti,bet kai uzejau i Eurovaistine ir paklausiau ar turi jo,tai vaistininke net nustebo,klausia,o kas tai ,ir nuo ko.Susidare ispudis ,kad pirmakart apie toki isgirdo.Tai kokiose gi vaistinese jo yra?

smile.gif jau rasiau , pirkau camelija mazoje vaistineje, prie kalvariju turgaus, tikrai maza ne preikybos centre. pasiseke man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 14, 13:39)
aciu, Karvute. supratau, kad meginsite is Aconitum. Parasykite kaip seksis.

tai kad jau geriam su 6 meciu sunum, kasdiena, nors dabar sloga uzpuole visa seima. zinote as jau tiek emuosi prevenciju, kad gal gerai pasiseks 4u.gif
nes geriam eile homeopatiniu vaistuku, lasinames. sakau as daug reikalavimu nekeliu, man tik ne pulingos anginos biggrin.gif o monoterapijos sau leisti negaliu schmoll.gif tik kompleksisai: sinupretai, tonzilgonai, liugoliai, vibrocilio lasai.... tai minimum.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2010 11 14, 21:00)
smile.gif jau rasiau , pirkau camelija mazoje vaistineje, prie kalvariju turgaus, tikrai maza ne preikybos centre. pasiseke man smile.gif
Papildyta:

tai kad jau geriam su 6 meciu sunum, kasdiena, nors dabar sloga uzpuole visa seima. zinote as jau tiek emuosi prevenciju, kad gal gerai pasiseks 4u.gif
nes geriam eile homeopatiniu vaistuku, lasinames. sakau as daug reikalavimu nekeliu, man tik ne pulingos anginos biggrin.gif o monoterapijos sau leisti negaliu  schmoll.gif tik kompleksisai: sinupretai, tonzilgonai, liugoliai, vibrocilio lasai.... tai minimum....  ax.gif

ir uzpuole sloga jau kordicepsa begeriant...
Atsakyti