Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Hacone @ 2007 12 31, 11:08)
mano vyras kategoriskai pries operacija - nieko nebus. nebent su laiku jo nuomone pasikeistu.  jauciuosi bjauriai. juolab, kad vyras, neziurint metu, atrodo kaip jaunuolis. o uzkrito tie vokai faktiskai... per pora metu. jokiu rauksliu iki tol neturejau. atrodydavau 10 metu jaunesne visada. dar kad tik kristu, o dabar dar ir raukslejasi! reikia persiorientuoti, kitokias kosmetikos priemones pradeti vartoti. dekoratyviosios taip pat. nes seseliai jau niekaip nebetinka sad.gif juk vienokia dekoratyvioji kosmetika yra jaunai, o visai kitokia, matyt, brandziai odai. skaiciau, kad milteliu formos makiazo pagrindas nebetinka, nes renkasi tarp rauksliu ir dar labiau viska gadina.

panarsiau po interneta, yra pakelianciu kremu kategorija "lift". uzsienietes forumuoe raso, kad juos naudojant jausmas toks, lyg vokas issitempia. geri atsiliepimai apie sita krema http://www.amazon.co...-...7651&sr=1-1

rasiuxxx, gal galetum isduoti paslapti ir parasyti, kad ir i AZ, kiek tau metu buvo, kai uzkrito?

pas mus jau atsirado ultragarsinis endoderminis masazas. apie ji rase viena mergina cia anksciau, kaip apie priemone, lyginancia rauksles be chirurgijos. aparatas gamintas italijoje. paziurejau i reklamines, jokio didelio skirtumo nesimato  lotuliukas.gif  na paziurek pacios, apacioj tinklapio trys yra http://www.helseogve...resolution.html

Na mano vokai ir siaip visad buvo daugiau is tu "uzkritusiu", o kokia nuo 27metu atsiradus mimikos raukslems labiau ir tas uzkritimas paryskejo... Kai susileidau dysporto injekcija nuo tu rauksliu, tai vokai dar labiau uzkrito isveikus poveikiui. Nors kol injekcija veike, tai negaliu skustis - vokai kaip tik graziau atrode, buvo "pakile". Ir dabar po injekcijos akys graziai atrodo, taciau chirurgas perspejo kad voku operacija man butu ne pro sali..... O kremai tuo labiau nepakels antakiu.... verysad.gif
Atsakyti
[quote=rasiuxxx,2008 01 08, 13:22]
Na mano vokai ir siaip visad buvo daugiau is tu "uzkritusiu", o kokia nuo 27metu atsiradus mimikos raukslems labiau ir tas uzkritimas paryskejo... Kai susileidau dysporto injekcija nuo tu rauksliu, tai vokai dar labiau uzkrito isveikus poveikiui. Nors kol injekcija veike, tai negaliu skustis - vokai kaip tik graziau atrode, buvo "pakile". Ir dabar po injekcijos akys graziai atrodo, taciau chirurgas perspejo kad voku operacija man butu ne pro sali..... O kremai tuo labiau nepakels antakiu.... verysad.gif
beje, restylane daugiau tinka nuo giliuju rauksliu, o ne nuo mimikos. Taip pasake chirurgas. Taip kad kol darysiuos injekcijas nuo mimikos rauksliu, tol ir vokai bus pakile, bet taigi negyvensi vien injekcijomis..... blush2.gif o isveikus injekcijai vokai iskart nukrenta ir lb sendina... verysad.gif belieka plastine chirurgija.......... doh.gif
Atsakyti
ir as manau, kad nepakels. o ir ne mano budui lakstyti tas injekcijas daryti. o po to lakstyti prie veidrodzio ir stebeti, kada nustojo veikusios. ir ne is pigiuju tos injekcijos. geriau jau nusirezti tuos 5 mm ir kiek ten odos per voko rauksle ir pabaigt su ta problema visam laikui. skaiciau, kad daugumai moteru taip voku kritimo problema issprendziama visam gyvenimui. o ir nejautra, skaiciau, tik vietine suleidziama, bendros anestezijos neprireikia. o su mimikos raukslem akiu kampuciuose ir pan. tai galima zaisti su Botocare. kodel gi ne.

griztu papildyti, kazkur skaiciau, gal kokiam kitam forume, kad SwissGetal nuo vasario prekiaus ir lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 08 sausio 2008 - 14:23
mergaites, gal kas daretes injekcijas i lupas, kad jas pasididinti. baisiai noreciau ax.gif
Atsakyti
Dariausi sviesos impulsu kapiliaru balinima....pasijauciau kaip elektros kedej! Tooooks skausmas galvojau akys issoks! Rezultato kol kas jokio po vieno karto,tik vaiksciojau kaip su melynem ir istinusi...nzn ar kartosiu,bijau
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2008 02 24, 18:03)
mergaites, gal kas daretes injekcijas i lupas, kad jas pasididinti. baisiai noreciau  ax.gif

as tik atsiliepimus is niujorko skaiciaus. daug teigiamu atsiliepimu. tik tiek, kad po kurio laiko vel reikia didinti, nes injekcija "issivaiksto".
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuosi prie jūsų diskusijų,nes šitas klausimas ir mane jau neramina. doh.gif
Mano problema-tarpuragis ir nosies-lūpų raukšlės.Vis svarstau....Mano draugė leidosi į nosies-lūpų,tai laikė virš metų gerokai,mokėjo 600 lt (Klaipėdoj,užpernai).Mane tik neramina viena problema-mano veidas linkęs į giluminius spuogus.Čia nepaisant amžiaus,vis dar bręstu.. mirksiukas.gif Vat ir galvoju-jei ant tos suleistos vietos toks spuogas iškils...kaip tada bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 03 20, 10:08)
Sveikos 4u.gif Jungiuosi prie jūsų diskusijų,nes šitas klausimas ir mane jau neramina. doh.gif
Mano problema-tarpuragis ir nosies-lūpų raukšlės.Vis svarstau....Mano draugė leidosi į nosies-lūpų,tai laikė virš metų gerokai,mokėjo 600 lt (Klaipėdoj,užpernai).Mane tik neramina viena problema-mano veidas linkęs į giluminius spuogus.Čia nepaisant amžiaus,vis dar bręstu.. mirksiukas.gif Vat ir galvoju-jei ant tos suleistos vietos toks spuogas iškils...kaip tada bus g.gif


Sveika,

as jau rasiau, bet vel pasikartosiu, kad man nuo spuogu ir giluminiu ir pavirsutiniu laaaaaabai padejo IPS proceduros. Pas mane jie irgi nepriklausomai nuo amziaus dygo...dabar islenda vienas kitas, bet situacija jau valdoma lotuliukas.gif
Dabar mastau, kaip atsikratyti problemos pigmentiniu demiu g.gif Inete prisiskaiciau, kad Lenkijoje vienoje klinikoje Lodzeje per viena procedura panaikina hormonines kilmes pigmentines demes...reiks daugiau patikrinti info.
Atsakyti
o as ant pavasario noriu pabandyti botoxa susileisti aplink akis,kad raukslytes nesiformuotu, gal kuri isbandėt? pas koki gyd. kreipetės? kiek kainavo? kaip rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 03 08, 21:06)
Dariausi sviesos impulsu kapiliaru balinima....pasijauciau kaip elektros kedej! Tooooks skausmas galvojau akys issoks! Rezultato kol kas jokio po vieno karto,tik vaiksciojau kaip su melynem ir istinusi...nzn ar kartosiu,bijau



nereikia perdeti, nera ten taip skausminga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 04 04, 09:12)
o as ant pavasario noriu pabandyti botoxa susileisti aplink akis,kad raukslytes nesiformuotu, gal kuri isbandėt? pas koki gyd. kreipetės? kiek kainavo? kaip rezultatai?

papasakok, kai apturesi ta procedura, ir as noriu
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti atsiliepimu apie Botoksa bigsmile.gif gal kas naudojote botokso injekcija rauksliu lyginimui??? ax.gif
Atsakyti