Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti



va būtent dėl šašiukų man ir sake,kad nuo to naujo būdo tipo nebūna šašiukų ir to gyjimo laikotarpio, todėl mane ir sudomino
Atsakyti
QUOTE(1turte @ 2008 07 13, 18:04)
Graziai parasei apie ta musu didiji, lepu organa - oda- saunuole  4u.gif

O del lupu ar grauzia ar negrauzia nezinau ar cia juokauji ar rimtai klausi? Ir truputi issigandau... o kam nors grauzia - cia is kart po proceduros ar veliau  blink.gif ? Gal esi pasidarius ir tu sia procedura?
Na man negrauze nei is kart po proceduros nei dabar....




nesigasdink 4u.gif As tiesiog patingejau atsiverst pora puslapiu ir paskaityt ka tu ten is tikruju darei... pamaniau, kad tai ta vienkartine procedura, po kurios dauguma skundziasi dideliu perstejimu, "baliono" efektu" ir tt... O jei tu darei ilgalaike injekcija, tada viskas aisku.
Labai noreciau pamatyti rezultatus. Kokiam laikui zadejo poveiki? Ar yra kokiu kontrindikaciju, kazko, ka uzdraude ar patare vengti? O tu pati kaip jauties? ... toks nekuklus klausimas, vyras jaucia skirtuma (apart vaizdinio)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1980 @ 2008 07 03, 22:47)
Ta klinika yra tikrai labai gera, o ipac gyditojas M.Norkus thumbup.gif  . Kelios mano drauges daresi pas ji krutu operacijas, thumbup.gif botulino injekcijas..Gyditojas tikras saunuolis,netgi po operacijos skambino i anglija draugei teiravosi kaip ji laikos,ar patenkinta,ar turi kokiu nors klausimu..  Klinika tikrai gera o kainos tai truputi pigesnes nei kitur. http://www.plastinechirurgija.lt/  stai cia sios klinikos internetine svetaine. smile.gif


Sveikutė viktorija1980,

gal gali papasakoti kokias injekcijas darėsi tavo draugės šioje klinikoje, ir kaip rezultatai? bigsmile.gif Gal kuri ir lupytes pasidailino, butu idomu suzinoti kiek ilgai laikosi ta injekcija realiai.... Ir beje, kaip krūtines gražinosi? - didinimas/pakėlimas/mažinimas....
Aš po truputi ir apie tai domiuosi - apie klinikas, gydytojus..... nes manau, kad po lėliuko prireiks ir krūtinę pasidailint g.gif
Papildyta:
QUOTE(Magas @ 2008 07 14, 08:45)
va būtent dėl šašiukų man ir sake,kad nuo to naujo būdo tipo nebūna šašiukų ir to gyjimo laikotarpio, todėl mane ir sudomino


Na negaliu garantuoti, kad visoms buna taip kaip man, bet realiai galvojant tai pažeidus oda išsiskiria tas sekretas (skaidrus, lipnus skystis) taip būna ir po ilgalaikio makiažo procedūros ir nori ar nenori šašiukas susiformuoja, tik jis būna toks plonytis kaip plėvelė...

O gyjimo laikotarpis toks - pigmentuota vieta būna daug ryškesnė, gyjant truputuka niešti ir būna nuolat ištepta blizgiu tepaliuku ax.gif biggrin.gif jei procedūra buvo atlikta lūpoms dar papildomai reik gerti tabletytes nuo puslelinės

Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1turte: 15 liepos 2008 - 21:22
QUOTE(Dusele @ 2008 07 14, 12:20)
nesigasdink 4u.gif  As tiesiog patingejau atsiverst pora puslapiu ir paskaityt ka tu ten is tikruju darei... pamaniau, kad tai ta vienkartine procedura, po kurios dauguma skundziasi dideliu perstejimu, "baliono" efektu" ir tt... O jei tu darei ilgalaike injekcija, tada viskas aisku.
Labai noreciau pamatyti rezultatus. Kokiam laikui zadejo poveiki? Ar yra kokiu kontrindikaciju, kazko, ka uzdraude ar patare vengti? O tu pati kaip jauties? ... toks nekuklus klausimas, vyras jaucia skirtuma (apart vaizdinio)? blush2.gif


Žadėjo 9-12 mėn, kiek realiai laikysis bus matyt ax.gif labai norėčiau, kad bent 9 mėnesiukus lūpytės būtu putlios ir gražios...
Patarė vengti lūpų dažo ar blizgesių tą vienintelę injekcijos dieną nail.gif
Pati jaučiausi nuostabiai, kad pagaliau turiu tai ko noriu, kad iškenčiau adatėles, nuo kurių man fobija...tik truputi buvo keista šypsotis nes lupyte gerokai patinus buvo biggrin.gif
O vyras tradiciškai ir vyriškai atrėžė - kad jam mano lūpos ir prieš tai buvo gražios ir kad aš išsigalvoju blush2.gif bet svarbu, kad pati labai džiaugiuosi...
Vėliau įdėsiu foto ir lauksiu jūsų mergytės įvertinimo... biggrin.gif tikiuosi jie bus geri smile.gif smile.gif
Atsakyti
hmmm...negi tikrai, dar nesulauke 30, jus jau darot tokias proceduras? ar tai reikalinga del to, kad neteisingai elgetes su oda ir ji greiciau rauksleles igavo? nu tikrai nesuprantu sad.gif nesmerkiu, bet tikrai nesuprantu smile.gif net nzn kaip cia issireikst, nemaniau kad tokio amziaus zmonem tai reikalinga.
net apsiciupinejau veida. nu yra nuo mazens tarp antakiu raukslele, bet ji tokia ,,mano" ir nekelia rupesciu, kad net nepagalvociau naukint.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 07 16, 22:52)
hmmm...negi tikrai, dar nesulauke 30, jus jau darot tokias proceduras? ar tai reikalinga del to, kad neteisingai elgetes su oda ir ji greiciau rauksleles igavo? nu tikrai nesuprantu sad.gif nesmerkiu, bet tikrai nesuprantu smile.gif net nzn kaip cia issireikst, nemaniau kad tokio amziaus zmonem tai reikalinga.
net apsiciupinejau veida. nu yra nuo mazens tarp antakiu raukslele, bet ji tokia ,,mano" ir nekelia rupesciu, kad net nepagalvociau naukint.

Na dar pries kokia 20metu daugelis moteru buvo net pries plauku dazyma, pamenat? Suprasti reikejo taip: jeigu as naturaliai zylu reiskia tai naturalu ir tai "mano", pesiosiu tuos zilus plaukelius po viena bet nedazysiuuuuu !!! biggrin.gif Dabar reta moteris ar mergina plauku nedazo. Taip bus ir su grozio injekcijomis smile.gif Moterys ir krutines didinasi ir veido bruozus koreguoja, as tik uz tai jeigu jos del to geriau jauciasi !
Atsakyti
sveikos merginos,

nusprendziau ir as pasidalinti savo patirtim pries 2 dienas buvau pas p. M. Norku botoxo injekciju aplink akis ir va mano ispudziai:

gydytojas tikrai malonus ir geranoriskas, papasakojo viska kaip priklauso, pasiteiravo ar tikrai noriu ar man reikia to, net pasake,kad jis dar neleistu injekciju nes raukslyciu beveik nera

nepirso jokiu produktu,

injekcijas suleido svelniai, neskausmingai

ko kas rezultatu tikrai patenkinta, dabar kai sypsausi sonuose nera tu raukslyciu
( nezinau kaip ten jos vad. "zasu kojeles" ar kazkaip pan blush2.gif )

Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 07 18, 14:01)
sveikos merginos,

nusprendziau ir as pasidalinti savo patirtim pries 2 dienas buvau pas p. M. Norku botoxo injekciju aplink akis ir va mano ispudziai:

gydytojas tikrai malonus ir geranoriskas, papasakojo viska kaip priklauso, pasiteiravo ar tikrai noriu ar man reikia to, net pasake,kad jis dar neleistu injekciju nes raukslyciu beveik nera

nepirso jokiu produktu,

injekcijas suleido svelniai, neskausmingai

ko kas rezultatu tikrai patenkinta, dabar kai sypsausi sonuose nera tu raukslyciu
( nezinau kaip ten jos vad. "zasu kojeles" ar kazkaip pan  blush2.gif )


as irgi vis galvoju daryti aplink akis, bet kai nesisypsau tai ju ir nesimato nebent prie veidrodzio kai prilipu.. todel vis negaliu apsispresti...
o pas jus raukslytes matesi tik kai sypsotes ar visada? ir kiek kainavo injekcijos aplink akis?
Atsakyti
QUOTE(Pamiske @ 2008 07 17, 08:34)
Na dar pries kokia 20metu daugelis moteru buvo net pries plauku dazyma, pamenat? Suprasti reikejo taip: jeigu as naturaliai zylu reiskia tai naturalu ir tai "mano", pesiosiu tuos zilus plaukelius po viena bet nedazysiuuuuu !!!  biggrin.gif Dabar reta moteris ar mergina plauku nedazo. Taip bus ir su grozio injekcijomis smile.gif Moterys ir krutines didinasi ir veido bruozus koreguoja, as tik uz tai jeigu jos del to geriau jauciasi !


va va.. po rutos-vysnios klausimo norejau rasyt, bet pagalvojau, kad taikliai pasakyti tai ka noriu i pora sakiniu nesutilps, o tu - kaip pirstu i aki drinks_cheers.gif . Tik dar ir depiliacija prideciau.. kazkada tai irgi buvo laikoma iskrypimu. 4u.gif

na, kol kas dar susilaikyciau nuo teigimo, kad botoksas yra tokia jau neisvengiama procedura ir laikui begant taps moteru kasdienybe (kaip dazymas, pedikiurai, depiliacijos ir tt..), bet kad vis daugiau ir vis jaunesniu LT bus tai daranciu - faktas.
Atsakyti
QUOTE(Pamiske @ 2008 07 17, 09:34)
Na dar pries kokia 20metu daugelis moteru buvo net pries plauku dazyma, pamenat? Suprasti reikejo taip: jeigu as naturaliai zylu reiskia tai naturalu ir tai "mano", pesiosiu tuos zilus plaukelius po viena bet nedazysiuuuuu !!!  biggrin.gif Dabar reta moteris ar mergina plauku nedazo. Taip bus ir su grozio injekcijomis smile.gif Moterys ir krutines didinasi ir veido bruozus koreguoja, as tik uz tai jeigu jos del to geriau jauciasi !


Na čia truputį skirtingi dalykai. Nagai ir plaukai yra nebegyvi ir gali daryti su jais ką nori. Nepatiks, plikai nusikirpsi, po pusės metų naujus turėsi. Ir nuo dažymo, cheminio ar dar kokių procedūrų, pasėkmės ar dar kokios galimos bėdos, po kelių ar kelerių metų nepasirodys.
Nesupraskite kalidingai, aš nieko prieš neturiu nei prieš botoksą, nei prieš saikingas plastines. Pati kartais pagalvoju, kad botoksas būtų net pigiau nei kremai. Ir paakių plastnę planuoju tikrai, tik po kokiu 5-10 metų. Nors man 35, bet galvoju, kad tokioms procedūroms dar laaabai per anksti.
Bet sulyginti plaukų dažymą su intervencija į veido odą doh.gif Labai grubu
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 07 18, 14:29)
as irgi vis galvoju daryti aplink akis, bet kai nesisypsau tai ju ir nesimato nebent prie veidrodzio kai prilipu.. todel vis negaliu apsispresti...
o pas jus raukslytes matesi tik kai sypsotes ar visada? ir kiek kainavo injekcijos aplink akis?

Na manau kol tu raukslyciu nelb matosi, tai dar geriau palaukti..... mirksiukas.gif nes po to jau negalesi be botokso gyventi.... Jau kai tau jos tikrai trugdys, tada ir naikinki jas mirksiukas.gif sakau is savo praktikos.
Atsakyti

Bet sulyginti plaukų dažymą su intervencija į veido odą doh.gif Labai grubu
[/quote]
Manau ne taip supratote. Pagrindine mintis buvo ta, kad su metais keiciasi moteru mastymas .
Atsakyti