Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Dina0409 @ 2009 09 25, 13:01)
As leidausi su nuskausminimu, nes dar truputi jo leidausi ir i virsutine lupa. Su nuskausminimu injekcijos kiekis yra mazesnis o,5ml, o be nuskausminimo o,8ml, tai jo daugiau uztektu ir kaina ta pati 700lt. Tai kai leisiuos kita karta, tai leisiuos ta be nuskausminimo, pakentesiu ax.gif


nezinau kiek tas nuskausminimas padeda unsure.gif bet jei nors kiek tai mokeciau uz ji, nes kai leido i nosies-burnos rauksle tai as is sedimos padeties i stovima perejau doh.gif todel i lupas net ir nebandau leistis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 09 25, 14:07)
nezinau kiek tas nuskausminimas padeda  unsure.gif    bet jei nors kiek tai mokeciau uz ji, nes kai leido i nosies-burnos rauksle tai as is sedimos padeties i stovima perejau  doh.gif  todel i lupas net ir nebandau leistis  verysad.gif

Skausmo nebuvo jokio, net i lupa nieko nejauciau, na tik kol idure
Atsakyti
[quote=Dina0409,2009 09 25, 13:01]
Labas,
Suleido gerai, nelygumu nebuvo, tik pirma diena matesi durio zymes. Dabar kai praejo daugiau laiko, atrodo kad ir odos bukle pagerejo, liko skaistesne(nes haliuronas skatina kologeno gamyba)Rauksle tikrai sumazejo, o kiek domejausi haliurono preparatais,tai Juvederm yra is naujesniu ir jo poveikis yra ilgesnis ir skatina kologeno gamyba. Kiek zinau Juvederm injekcijos yra su nuskausminimu ir be. As leidausi su nuskausminimu, nes dar truputi jo leidausi ir i virsutine lupa. Su nuskausminimu injekcijos kiekis yra mazesnis o,5ml, o be nuskausminimo o,8ml, tai jo daugiau uztektu ir kaina ta pati 700lt. Tai kai leisiuos kita karta, tai leisiuos ta be nuskausminimo, pakentesiu ax.gif


...pagaliau pirmi komentarai apie Juvederm thumbup.gif gal veliau sulauksime ir realaus palyginimo...o be nuskausminimo tai nerizikuociau bandyti, nes esu super baile ir super jautri adatoms doh.gif ipusejus mano grozio procedurai su Teoseal kiss galvojau, kad man jau gana ir puse putlesnes virsutines lupos biggrin.gif biggrin.gif norejau iseit po puses proceduros biggrin.gif
Dabar pagalvojau, kad gal Juvederm maziau skauda g.gif ?? cia jau mane tikrai suintrigavo... tik baigsis preparato veikimas eisiu pas gyd.Norku klausinet apie Juvederm nes maciau internetiniam psl., kad su situo preparatu irgi dirba ir kaina ta pati kaip Teosyalio ax.gif ax.gif
thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 09 25, 14:07)
nezinau kiek tas nuskausminimas padeda  unsure.gif    bet jei nors kiek tai mokeciau uz ji, nes kai leido i nosies-burnos rauksle tai as is sedimos padeties i stovima perejau  doh.gif  todel i lupas net ir nebandau leistis  verysad.gif


4u.gif 4u.gif matau turime kazka bendro, as ir tik uz nuskausminamuosius thumbup.gif kam kankintis to skausmo ir taip gyvenime per akis...
Atsakyti
O nieks nedaret sau vaizdines medziagos? Pries ir po... Labai domintu tas rezultatas realiai paziureti... ax.gif Nors be veido, tik rauksle....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 25 rugsėjo 2009 - 22:10
QUOTE(Dusele @ 2008 07 12, 00:49)
botokso injekciju povikis islieka apie 3-4men. Bet labai priklauso KAS ir KAIP daro. Keliu skirtingu chirurgu rezultatai mano akimis atrode visiskai skirtingai. Etikos sumetimais pavardziu neminesiu.

Kadangi domiuosi sia sritim siek tiek is kosmetologines puses, turiu isigijus kursa priemoniu, kurios pasak gamintojo "suteikia botokso efekta be injekciju". Gal kas norit pabut bandomaisiais triusiais?
Nezinau ar cia galima rasyt kainas g.gif ... turbut ne..

sveika, nutariau varyti botoksa, nes uzkniso rauksleta kakta , is anksto dekui, man kaina parasyk i katytelaki@one.lt
dar karta aciu, kad rupinies musu feisu groziu biggrin.gif
bet paminek pora daktaru Vilniuj, nes cia bazuojuos smile.gif ir dar imesk pora adresu, tu daktaru, kurie su botoksu dirba, dar karta aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta62: 28 rugsėjo 2009 - 15:16
Labukas,
Zinau,kad cia yra dauguma yra jaunu mamyciu, bet noreciau paklausti, gal kartais kas daresi ar is pazistamu daresi endoskopini veido patempima(jis daromas nuo 30m. iki .................kai nera dar perteklines odos, bet kai yra nusileidusi kakta, skruostai). Butu idomu suzinoti apie tai daugiau ax.gif
Atsakyti
Kai paskaičiau apie endoskopinės operacijos eigą, plaukai pasišiaušė.... citata "operacijos metu pakertami antakius sutraukiantys raumenys". O jei ne tik juos pakirs??? blink.gif Bijau tokių dalykų. Bet kas nerizikuoja, tas nelaimi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajanta: 29 rugsėjo 2009 - 12:52
QUOTE(Tajanta @ 2009 09 29, 13:52)
Kai paskaičiau apie endoskopinės operacijos eigą, plaukai pasišiaušė.... citata "operacijos metu pakertami antakius sutraukiantys raumenys". O jei ne tik juos pakirs??? blink.gif Bijau tokių dalykų. Bet kas nerizikuoja, tas nelaimi  unsure.gif

Botoksas taip pat paralyzuoja raumenis, ir neleidzia jiems susitraukineti, nuo to jie atrofuojasi ir nuo to kakta smunka vis zemyn,ir ji reikia leistis kas puse metu, tai is dvieju blogybiu reikia pasirinkti viena g.gif O po sios operacijos bent jau efektas ilgesnis. Cia galite pasiziureti rezultatus www.triplanfacelift.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dina0409: 29 rugsėjo 2009 - 13:12
Sveikos, dar nesiruosiu darytis tokiu "stipresniu" proceduru nes man dar tik 20, bet mane jau pradejo erzinti pirmines juoko rauksleles, kaip reiketu tokias priziureti? bijau kad jos dar pagiles.. Skaiciau kazkas siule teptis aliejukais, kokiais butent?
Tu agresyvesniu kremumu su haliuronais nenoreciau dar bandyti, nes skaiciau kad tokiuose kremuose nuo rauksliu yra labai daug chemijos ir ji labai lengvai prasiskverbia pro oda i krauja, plius man per anksti "istampys" oda..

Galbut yra tam tikros masazu proceduros? Naturalesne prieziura ar ne tokie piktybiski budai kaip tai sumazinti? Girdejau reik daug vandens gert? Deguonies prisotinti kremai kiek nors padeda?
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2009 10 02, 18:18)
Sveikos, dar nesiruosiu darytis tokiu "stipresniu" proceduru nes man dar tik 20, bet mane jau pradejo erzinti pirmines juoko rauksleles, kaip reiketu tokias priziureti? bijau kad jos dar pagiles..  Skaiciau kazkas siule teptis aliejukais, kokiais butent?
Tu agresyvesniu kremumu su haliuronais nenoreciau dar bandyti, nes skaiciau kad tokiuose kremuose nuo rauksliu yra labai daug chemijos ir ji labai lengvai prasiskverbia pro oda i krauja, plius man per anksti "istampys" oda..

Galbut yra tam tikros masazu proceduros? Naturalesne prieziura ar ne tokie piktybiski budai kaip tai sumazinti? Girdejau reik daug vandens gert? Deguonies prisotinti kremai kiek nors padeda?

Pas jaunus zmones tos rauksleles buna tik kol juokiasi,po to issilygina smile.gif Biski juokinga,kai 20 metes apie rauksles jau kalba..Drekink veida kremu skirtu jaunai odai ir viskas 4u.gif Deguonies''prisotinti'' kremai yra tik mitas! Neimanoma i krema prisotint deguonies,pagalvokit logiskai doh.gif Tai tik reklama ir kvailinimas. Esu lankius kosmetikiu kursus ir cia ne mano issigalvojimas,rimta destytoja,biologe,dirbanti Kaune kosmetologe butent taip ir sake. Ir dar,jokie kremai nepatenka i jokius gilesnius sluoksnius,nes tai irgi neimanoma,tokia odos anatomija. Jie tik gali padrekint,pamaitint is pavirsiaus,siek tiek''patempt'' oda. Neskaitysiu cia paskaitos,pasieskok medziagos apie odos sandara,tada bus aisku. :)Vadinamos chemijos yra beveik visuose kremuose,nes kitaip ju galiojimas butu visiskai trumpas,o hialiuronas,tai ne chemija,ji gamina ir musu organizmas,tik su metais jo gamyba mazeja,todel sauseja oda ir susidaro rauksles. Beje geriau gert papildus hialiurono rugsties,tada dar turi poveiki ir gilesniems odos sluoksniams,o kremai su ta rugstim beveik jokio efekto neduoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolita123: 02 spalio 2009 - 19:24

 i 
Tema sutvarkyta. Žinutės perkeltos į temas.
Apie kapiliarų šalinimą diskutuojam čia
Apie pigmentinių dėmių - čia

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2009 09 23, 10:02)
Sveikos mamytes, neradau temos man rupimu klausimu  g.gif , gal jus girdejot apie voku pakelimo operacijas? Kaip jos atliekamos, koks rebilitacinis laikotarpis gal zinote kainas. Jei esate susidurusios su sia operacija labai prasau pasidalinkit patirtim i AZ. Aciu  4u.gif

Labutis, Sauliaus Vikšraičio klinikoje tai man butu kainave 2000 lt. pries pora meteliu tai butu kainave 1000.... Na bet prie dysporto injekcijas buvo nortmaliai, o kai suleido, pasake kad reikes su laiku voku operacijos... Tai va, uzkrito vokai su laiku per kokius 5 metus, cia ir tie dysportai, ir laikas prisidejo, dabar lb noretusi operacijos, bet finansai.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(furbele @ 2009 09 11, 17:47)
Gal kas galėtumėte papasakoti apie apgamų šalinimą?

Man apgama salino S.Viksraitis. Liko zenklas, bet apgamas neissibujojo iki piktybinio thumbup.gif
Atsakyti