Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Elektrinis virdulys
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4
Xanaka
Teikiu pirmenybe Bosch ir Siemens virduliams, svarbu kad butu kaitinimo elementas pasleptas. smile.gif
jurgeresta
Pas mus AEG virdulys,nesiskundziam schmoll.gif Jau virs 4 metu naudojam biggrin.gif
Sūpynės
QUOTE(hexa @ 2010 01 28, 10:26)
Mums irgi aktualus tas pats klausimas. Laukiam patarimu!  4u.gif

Vakar apziurinejom toki virduli. Neaiski ceku firma, bet paciupinejus toks labai patogus, mielas, ir tvirtas atrodo bent pagal kaina. Tik neisivaizduoju kaip jo reali kokybe, gal kas esat bande sios firmos virdulius?
*

mes trim sios firmos panasu [pas mus skaiciai 1753, o cia sitam 1755]
pirktas praeitu metu birzeli, sugedo pries 2 savaites
yra garantija 2 m.
dabar tipo remontuoja

siaip buvau patenkinta, o cia staigiai eme ir nustojo veikti

aj nepatiko, kad siauras kaklas virsuj, sunku isvalyti kalkes [askartais megstu vien kempine pasveisti, be jokiu actu ar pan]

pries tai turejom ETA firmos virduli, buvom laabai patenkinti, dagu metu atitirnavo
Sūpynės
QUOTE(Sūpynės @ 2010 03 09, 16:09)
mes trim sios firmos panasu [pas mus skaiciai 1753, o cia sitam 1755]
pirktas praeitu metu birzeli, sugedo pries 2 savaites
yra garantija 2 m.
dabar tipo remontuoja

siaip buvau patenkinta, o cia staigiai eme ir nustojo veikti

aj nepatiko, kad siauras kaklas virsuj, sunku isvalyti kalkes [askartais megstu vien kempine pasveisti, be jokiu actu ar pan]

pries tai turejom ETA firmos virduli, buvom laabai patenkinti, dagu metu atitirnavo
*

nesutaise mums virdulio pagal garantija verysad.gif
pasake, jog patys kalti
reikejo naudoti filtruota vandeni
msn29
QUOTE(Sūpynės @ 2010 03 13, 18:46)
nesutaise mums virdulio pagal garantija verysad.gif
pasake, jog patys kalti
reikejo naudoti filtruota vandeni
*

Geras būdas praturtėti – parduoti už didelė kaina ilga garantija, o paskui jos nesuteikti. Neteko matyti tokiame virdulyje storio sluoksnio kalkių, padegančiu visa dugną. Ar aš klystu? Tiesiog tokie virduliai vienkartiniai, jų niekas netaiso, o keisti visus i nauja matyt firmai per brangu. Tokie jau pas mus gudruoliai.
pupune
Mums irgi reikia virdulio, nes priet tai vandenuką kaisdavome ant dujinės, o atsikraustėm į naują butą - o čia elektrinė viryklė. Tai kažkaip atrodo neekonomiška kaisti viryklę su arbatiniu? Ar manote, kad elektros taip pat sunaudojama? g.gif

Gal žinote, kur geriausios vidulių kainos? smile.gif
carnitaster
o gal kuri matet stiklinius elektrinius virdulius, labai noriu, bet kol kas niekur nerandu schmoll.gif
maumė
Mnau svarbu kad viduj nebūtų plastmasės, kuri išskiria kaitinant ten kažką, mums gerai tarnavo GOTECH ar kaip ten iš maximos (vidus metalinis) bet jau viskas jam, tai ieškosiu stikliniu vidum, nes stiklas kiek domėjomės labiausiai atsparus kaitinimui ir nieko nešskiria.Gal kas žinot kokį nebrangų stikliniu vidum?
gincevince
www.imperija.lt

bet mes ieskome kur be vandens lygio. nes jau du prakiuro sad.gif
msn29
QUOTE(pupune @ 2010 03 14, 23:05)
Mums irgi reikia virdulio, nes priet tai vandenuką kaisdavome ant dujinės, o atsikraustėm į naują butą - o čia elektrinė viryklė. Tai kažkaip atrodo neekonomiška kaisti viryklę su arbatiniu? Ar manote, kad elektros taip pat sunaudojama?  g.gif

Gal žinote, kur geriausios vidulių kainos?  smile.gif
*

Plastmasinis virdulys suvartos apie 2-3 kart mažai energijos nei ant elektrinės virykles. Indukcinė plyta gerokai ekonomiškesnė, todėl skirtumas bus mažesnis, bet bus. Metalinis virdulys suvartos daugiau energijos, bet skirtumas tarp virykles bus irgi gana didelis.
PlayIt
QUOTE(Eura @ 2007 07 12, 09:29)
Kiek esam naudoje virduliu tai patys geriausi ir ilgaamžiskiausi Bosh ir Tefal.Bet ju ir kaina didesne,bet manau verta nusipirk gera daikta,kuris tau atsipirks su kaupu,nei pirkt is Maximos po 16Lt ir keist kas puse metu. 4u.gif
*

visi jie vienodi smile.gif maximinis vulcano, kainaves apie 30, tarnavo apie 4 metus, bet pavargo ir nedaverda vandens... buvo naudojamas po 5-6 kartus per dieną smile.gif

tai vėl nusipirksiu tokį ir laikys tiek:) ir nereikia sukti galvos dėl jokių garantijų, kurių nesilaiko dėl atseit nefiltruoto vandens

kaip matau iš komenatrų, visi philipsai, boschai ir pan. nelaiko nė tiek, nes kontrukcija visų ta pati neamžina
Arven
Pas mus Tefal vienas laikė 8(pas tėvus) kitas 6 metus. Tuo tarpu maksiminiai uz 20-30 Lt - vienas patarnavo 1, kitas 2 metus.
vi_
Ką manot apie Ofesta firmos virdulį, kur dabar Rimi akcija taikoma? Bent man negirdėta firma, tačiau vandens talpa stiklinė, kas labai gerai, ir kaina, kaip vidutinio rimtumo virdulio (109 Lt be akcijos).

sindy_star5
Niu va ir mes žiurinėjam šį virdulį.Gal kas jau pirko ir galėtu pasidalinti savo nuomone. smile.gif
silke:)
Turiu klausimeli: gal kuri turite ta dabar Maximoje uz lipdukus perkama Philips virduli? Gal turite kokiu atsiliepimu, geru ar blogu apie sia preke?
Tortuga
Na aš nusipirkau tą Maximinį, bet dar tik kelios dienos smile.gif.
Kol kas man visai patinka: be spiralės, nesmirda, užvirus vandeniui suskamba skambutis biggrin.gif
silke:)
skambutis? hmm g.gif idomu smile.gif Kaip kazin ten yra su tais kalkiu filtrais? Pas mus l. kalkingas vanduo, galvoju, ar neuzkis tu filtru lotuliukas.gif
Noretusi gero veikimo....
žemuogienė
mūsiškis Philipsas atitarnavo du metus. sugedo mėnuo po garantijos pasibaigimo. tiksliau, ne sugedo, o pro stikliuką šone pradėjo varvėt vanduo. tai varva, tai ne. po nakties radau visą išbėgusį doh.gif gerai, kad dovanų gautas, bet kaina mačiau ant čekio 200 doh.gif
edinka
QUOTE(vi_ @ 2010 12 15, 23:18)
Ką manot apie Ofesta firmos virdulį, kur dabar Rimi akcija taikoma? Bent man negirdėta firma, tačiau vandens talpa stiklinė, kas labai gerai, ir kaina, kaip vidutinio rimtumo virdulio (109 Lt be akcijos).
*

Atrodo gražiai, tik visi stikliniai mane gąsdina dėl dūžio, vistik vaikai mėgsta patys pasidaryt arbatos, tai dėl to neramu.
boosas
Apie maximos virdulius trumpai.... s****!!! paziurekite, kas su juo pasidare po keturiu savaiciu naudojimo... g.gif

http://www.fotoz.lt/res/img/photosfaste/ds...jpg?=1299748561
http://www.fotoz.lt/res/img/photosfaste/ds...jpg?=1299748647
http://www.fotoz.lt/res/img/photosfaste/ds...jpg?=1299748689
donnabona
QUOTE(boosas @ 2011 03 10, 12:18)
Apie maximos virdulius trumpai.... 

Ne siaip maximinis, o Philips sad.gif
Prastas jei per 4 savaites rudys soka, dazai pakyla.
rausvakase
Aš turiu VULCANO firmos virdulį, pirktą gal prieš 3 metus Maximoj, su 40 proc nuolaida kainavo gal 30 lt. 4u.gif Naudoju kasdien, negaliu atsidžiaugti, puikaus dizaino, tikra virtuvės puošmena, korpusas ir iš išorės, ir iš vidaus metalinis (nekenčiu plastmasinių virdulių), be spiralės, labai platus kakliukas, lengvai galiu įkišt ranką, norėdama išvalyti vidų.
Virdulys nedidelis, tik 1l talpos, todėl visada galiu jį pasiimu, kai tenka gultis ligoninėn ar važiuojam į kaimą. biggrin.gif
Virdulys ilgą laiką man atliko sterilizatoriaus vaidmenį. lotuliukas.gif Kadangi kakliukas platus, man buvo labai patogu sterilizuoti kūdikiui buteliukus ir čiulptukus. Viską sumeti vidun, užvirini ir sterilu. thumbup.gif
Nesugedo, atlaikė ir kuo puikiausiai tarnauja toliau thumbup.gif
PlayIt
QUOTE(rausvakase @ 2011 03 13, 01:21)
Aš turiu VULCANO firmos virdulį, pirktą gal prieš 3 metus Maximoj, su 40 proc nuolaida kainavo gal 30 lt.

irgi naudojom Vulcano iš maximos gal 3-4metus, kol pavargo - nedavirdavo.
už tokią kainą viskas puiku, nėverta už juos permokėti, visi jie kinijoj daryti.

Dabar vėl tokį patį naudojam
Dorela
ga kas turi toki virduli?

user posted image

Labai jau vilioja tos skirtingu temperaturu galimybes. o ir grazus be galo, labai tiktu prie musu virtuves biggrin.gif

bet kazkaip labai baisu kad kai daugiau elektronikos, tai greitai ir suges g.gif o kaina nemaza unsure.gif
lauritalux
Buna "nedaverda", kai apsikalkiuoja. Paprasciausiai ipili acto, vandens ir paverdi, atsigauna smile.gif

O tas Maximos philips plastmasinis virdulys, tai nesuprantu kaip rudys gali atsirasti... g.gif
Samana123
mes vis negalejome apsispresti kokios firmos arbatinuka pirkti. Buvome nusiziureje Philips, bet prisiskaiciau ne kokiu atsiliepimu ir atsisakiau, anksciau gaminami ju arbatinukai buvo ilgaamziai ir kokybiski, bet dabartiniai doh.gif . Draugai rekomendavo paieskoti Wik firmos vokisku arbatinuku, pas juos toks tarnauja jau 4 metus. Jau menesi laiko dziaugiames nauju, arbatinuku thumbup.gif ,
Marseta
QUOTE(msn29 @ 2010 05 22, 16:51)
Plastmasinis virdulys suvartos apie 2-3 kart mažai energijos nei ant elektrinės virykles. Indukcinė plyta gerokai ekonomiškesnė, todėl skirtumas bus mažesnis, bet bus. Metalinis virdulys suvartos daugiau energijos, bet skirtumas tarp virykles bus irgi gana didelis.
*

Kadangi mūsų virdulys eilinį kartą pradėjo leisti per stikliuką, galvojau pirkti viryklinį virdulį. Bet ir vėl susviravau dėl elektros sąnaudų doh.gif

Kokį virdulį pasirinkti, kad neprakiurtų pro stikliuką?
pupune
Mes Philips'ą turim, kol kas gerai.
Turėjom Boch'ą ir buvo thumbup.gif
nraminta
mes turime Philips'ą labai man jis patinka. thumbup.gif
pupune
Tik lyginant Philipsą su Boch'u, tai jis labiau ūžia doh.gif
metiolka
QUOTE(Dorela @ 2011 03 18, 14:11)

sveiki. ir as noreciau suzinot daugiau apie si "stebukla". gal kas turi namuose? kokiu atsiliepimu turit? ar verta pirkti? g.gif
zalios_akys
o aš esu pasirįžus išbandyti šita :
http://www.ecokettle.com/
sarra
http://www.royalchoice.eu/produktai/

ar esate kas bandę, dabar yra nuolaida per beta.lt
Mivida
QUOTE(sarra @ 2011 11 16, 11:51)

*

Mano interjerui netiks, bet koks grozis bigsmile.gif
sarra
QUOTE(sarra @ 2011 11 16, 11:51)

*

nuotraukoje gražu bet kazi kaip tikrovėje, gal yra kurios jau turi įsigijusios

Reginiukas
kiek girdėjau atsiliepimų tai lb geri bent kol kas mirksiukas.gif
sarra
QUOTE(Reginiukas @ 2011 11 16, 14:12)
kiek girdėjau atsiliepimų tai lb geri bent kol kas  mirksiukas.gif
*

ačiu 4u.gif , nes jau nusipirkau, noriu padovanoti tai ir pergyvenu gal natūroje ne kaip atrodo
Mivida
QUOTE(sarra @ 2011 11 16, 14:20)
ačiu  4u.gif , nes jau nusipirkau, noriu padovanoti tai ir pergyvenu gal natūroje ne kaip atrodo
*

Super dovana bigsmile.gif thumbup.gif Nu koks grozis, negaliu akiu atitraukti doh.gif Jau viena bandau "ipaisyti" i savo busimos virtuves interjera, nesu tikra kad tiks, nu bet kaip noreciau tokio doh.gif blush2.gif
_
Siandien i Maxima grazinam el. virduli Philips (su lipdukais pernai kovo men. pirktas) doh.gif
Jau kokius 3-4 men. vandeni leido, garantinis net neapsieme taisyti, sake is Maximos tie su lipdukais visi tokie gun_rifle.gif Tai geriau paimti pinigus, negu dar "pataisys" ir kelis men vel pasinaudoti doh.gif Nors garantinis 2 metai, bet realiai po pusmecio kasdienio naudojimo gesti pradejo.

Gal kas gali parekomenduoti gera virduli iki 150 Lt 4u.gif
Marvik
QUOTE(_Alba_ @ 2012 02 01, 17:11)
Siandien i Maxima grazinam el. virduli Philips (su lipdukais pernai kovo men. pirktas)  doh.gif
Jau kokius 3-4 men. vandeni leido, garantinis net neapsieme taisyti, sake is Maximos tie su lipdukais visi tokie  gun_rifle.gif Tai geriau paimti pinigus, negu dar "pataisys" ir kelis men vel pasinaudoti  doh.gif  Nors garantinis 2 metai, bet realiai po pusmecio kasdienio naudojimo gesti pradejo.

Gal kas gali parekomenduoti gera virduli iki 150 Lt  4u.gif
*

Kaip vyko grazinimas? Turim ta pacia problema sad.gif
egle2003
QUOTE(Marvik @ 2012 02 10, 16:20)
Kaip vyko grazinimas? Turim ta pacia problema sad.gif
*

Mes vakar irgi grazinom philips virduli , leido vandeni. Nunesi viska parduotuves vadybininkei ir iskart kasoj atiduoda pinigus.
Marvik
QUOTE(egle2003 @ 2012 02 11, 12:10)
Mes vakar irgi grazinom philips virduli , leido vandeni. Nunesi viska parduotuves vadybininkei  ir iskart kasoj atiduoda pinigus.
*

Ir nesvarbu, kad jis buvo pirktas beveik pries metus?
erkute999
Nu jo uz lipdukus negi maxima duos gerus daiktus schmoll.gif
egle2003
QUOTE(Marvik @ 2012 02 11, 13:18)
Ir nesvarbu, kad jis buvo pirktas beveik pries metus?
*

mano virduliui buvo like maziau nei menuo iki garantinio pabaigos , pirktas beveik pries 2 metus , jo net netikrino , iskart paeme.
Papildyta:
QUOTE(Dorela @ 2011 03 18, 14:11)

as ir sita nusiziurejus , gal kas turit butu idomus atsiliepimai g.gif
speedy
QUOTE(egle2003 @ 2012 02 11, 18:27)
mano virduliui buvo like maziau nei menuo iki garantinio pabaigos , pirktas beveik pries 2 metus , jo net netikrino , iskart paeme.
Papildyta:
*

Pernai pasipylė nauja mada virduliams:
PHILIPS
KRUPS
Zelmer-ck1004
Turiu pažystamų, naudojančių Krups ir Zelmer. Kol kas veikia.
Mivida
Bet temperaturos reguliavimas reikalingas zoliniu arbatu plykimui, nes sakoma 100 laipsniu negalima plikyti, o daugiau kaip ir niekam g.gif

Galvoju ar man reikia tokio g.gif Dabar tiesiog kelias minutes palaukiu, tada uzplikau arbata, kad nebutu 100 lapsniu. Nepatogumu nejauciu, tiesiog nelekiu prie virdulio kai tik jis issijungia smile.gif
Kokie dar privalumai tokiu virduliu? Apsvietimas? biggrin.gif
speedy
QUOTE(Mivida @ 2012 02 12, 13:32)
Bet temperaturos reguliavimas reikalingas zoliniu arbatu plykimui, nes sakoma 100 laipsniu negalima plikyti, o daugiau kaip ir niekam  g.gif

Galvoju ar man reikia tokio  g.gif Dabar tiesiog kelias minutes palaukiu, tada uzplikau arbata, kad nebutu 100 lapsniu. Nepatogumu nejauciu, tiesiog nelekiu prie virdulio kai tik jis issijungia  smile.gif
Kokie dar privalumai tokiu virduliu? Apsvietimas?  biggrin.gif
*

kava, arbata juoda, arbata žalia, karštas šokoladas, sultinys - visamtam reikia skirtingų temptūrų.
Arba galima daugiau ar mažiau palaukti biggrin.gif
Arba nekreipti į tai dėmesio biggrin.gif
Mivida
QUOTE(speedy @ 2012 02 12, 15:07)
kava, arbata juoda, arbata žalia, karštas šokoladas, sultinys - visamtam reikia skirtingų temptūrų.
Arba galima daugiau ar mažiau palaukti  biggrin.gif
Arba nekreipti į tai dėmesio  biggrin.gif
*

Kavai, sokoladui naudojame kavos aparata, virdulys man reikalingas tik arbatai....turiu nauja BOSCH esu patenkinta, ko gero nereikia man tos reguliacijos, nebent kad, neatsilikti nuo mados, kai dabartinis suges, noresiu to naujovisko, ir tai tik del apsvietimo biggrin.gif
speedy
QUOTE(Mivida @ 2012 02 12, 17:29)
Kavai, sokoladui naudojame kavos aparata, virdulys man reikalingas tik arbatai....turiu nauja BOSCH esu patenkinta, ko gero nereikia man tos reguliacijos, nebent kad, neatsilikti nuo mados, kai dabartinis suges, noresiu to naujovisko, ir tai tik del apsvietimo  biggrin.gif
*

Būtent - kam ko reikia. drinks_cheers.gif
egle2003
QUOTE(egle2003 @ 2012 02 11, 17:27)
Papildyta:
*

user posted image
as jau isigijau , kolkas patenkinta , palyginus su mano senuoju tai jame vanduo ilgiau islieka karstas , patinka kad galima pasildyt 70 laipsniu , tinka vaikui gerimui daryt. Ir maziau triuksmingas nei Philips .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.