Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis virdulys

QUOTE(vene @ 2007 08 01, 16:55)
Pagaliau ir aš nusipirkau elektrinį virduliuką  ax.gif . Pirkau Braun firmos- plastmasinį, kvapą kažkokį turi, bet manau su laiku jo neliks, o kai užsiplikau kavutę, tai jo nesijaučia, tik pats virdulys truputį smirda.
Liuks dalykėlis, šnypščia gana stipriai, betgi vanduo labai greitai užverda. Didelis patogumas, kad vanduo super greitai užverda  thumbup.gif  Žiūrėsim, kiek jis mums tarnaus  smile.gif.


O jis su spirale ar kaitinimo elementu? Ir kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2007 08 08, 11:48)
O jis su spirale ar kaitinimo elementu? Ir kiek kainavo? ax.gif

Su kaitinimo elementu, mokėjau 139 Lt smile.gif .
Atsakyti
Mes jau 1,5 metų naudojam BOSCH (BOSCH) labai intensyviai - kiekvieną rytą būtinai plikomės arbatos. Tarnauja puikiai, jokių kvapų, viskas veikia. O ir kaina priimtina (beje, per 1,5 m. nepasikeitė smile.gif) Tik garantiją kažkodėl išrašė 24 mėn., nors visur skelbia 36 mėn., bet "apsižiūrėjau" jau namie sad.gif
Atsakyti
Prispyrė reikalas pirkti virdulį. nusižiūrėjau Philips naujieną - eletrinis virdulys, turi funkciją KEEP WARM ir galima pasirinkti virimo temperatūrą 40,60,80,100 C laipsnių. kainuoja virš 200 litų. kaip manote, ar verta pirkti? gal kuri turi ir gali pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 08 spalio 2007 - 20:14
QUOTE(muminukas @ 2007 10 08, 21:14)
Prispyrė reikalas pirkti virdulį. nusižiūrėjau Philips naujieną - eletrinis virdulys, turi funkciją KEEP WARM ir galima pasirinkti virimo temperatūrą 40,60,80,100 C laipsnių. kainuoja virš 200 litų. kaip manote, ar verta pirkti? gal kuri turi ir gali pasidalinti patirtimi?



tikrai nemamau, kad verta, pati pagalvok kiek kartu tau prireiks 40, 60, 80 laipsniu temp. vandens.
Pati turiu Bosch, bet irgi nepatenkinta, nes labai garsiai uzia kai virina vandeni

Atsakyti
QUOTE(rike @ 2007 10 09, 13:31)
tikrai nemamau, kad verta, pati pagalvok kiek kartu tau prireiks 40, 60, 80 laipsniu temp. vandens.



ten net pademonstruota, kad 40 temp tinka vaikui gerti daryti, 60 nepamenu, 80 - arbatai. pareklamuota smile.gif
o koks bosh? reik pažiūrėt, ar yra parašyta, kiek decibelų ar ko ten skleidžia unsure.gif
Atsakyti
turiu elementariausia 'vido' pirkta uz 29lt jau pusantru metu
ir nesiskundziu ok.gif
Atsakyti
As pirkciau brangesni, nes tie pigesni greiciau luzta ir pan.. Nors.. Mes turim ta pati Bosch, tai jau 3 ar 4 metus naudojam ir jokiu problemu nebuvo schmoll.gif Kai tuo tarpu tevai jau 4 arbatinuka perka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitukas1: 09 spalio 2007 - 13:59
tai va, mūsiškis baumatic ar kažkas pan. ėmė pro dugną vandenį leisti blink.gif nors šiaip kelerius metus tarnavo.
o man dabar taip nagus niežti tą philips pirkti ax.gif
Atsakyti
Nusipirkom mes virduly brangesni (apie 100 lt) ,tai ka-metu net neistarnavo-dangtelis nuluzo, vanduo pro sona begt pradejo doh.gif ( nors as kazkaip itariu,kad kai isvyke su vyru buvom,kazkas ji numetes buvo g.gif ,nes nesinori tiket kad taip dviejuose vietose iskart problemos atsirado,bet nieks is namiskiu neprisipazista biggrin.gif ).
nors visai pigus irgi nieko gero-tevukas mano perka visokius po 16 lt,tai ir keicia kas pora men. tongue.gif
Atsakyti
Nusipirkau Clatronic iš turgaus gal už 40 Lt, nepamenu, tai jau kokie 4 metai tarnauja.. g.gif Darbe Philips po 1,5 metų sulūžo.. Mama perka pigiausius variantus, tai keičia kas metus... Na nežinau, man rodos nenaudosi tu tų "pribumbasų", o virduliai apskritai maksimum 4 metus tarnauja, jei ir nesulūžta, tai šiaip nusidėvi, nusitrina ir pačiam norisi pakeisti senuką į naujesnį. Taigi mano nuomone pirkti brangaus neverta.. schmoll.gif
Atsakyti
http://www.senukai.l...id=000050835976

Turėjom šitą, tai jokių problemų nebuvo 3 metus. Po to įskilo dangtelis, tai nusprendžiau, kad galim sau leisti brangesnį. Bet be reikalo. Turim http://www.senukai.l...id=000050781848
Garsiai ūžia, kas mane labai nervina kai šalia kas miega. O ir šiaip jokio skirtumo nepastebėjau.
Atsakyti