Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai lėlėms

esu tyli darbiukų stebėtoja, jie visi superiniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bet tuo pačiu ir esu didžiulė tinginė, tai vis tyliai stebiu ir nieko negaminu, bet mano mergina jei pamatytų, tai turbūt dieną naktį neatstotų, kad ir jos barbėm ir baby bornui visko reikia cool.gif

Jolancike, ar paskutinei suknutei turi schemutę, vat šią tai tikrai nunerčiau ax.gif labai jau traukia akį, tokia vasaerinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2007 03 30, 13:40)

Jolancike, ar paskutinei suknutei turi schemutę, vat šią tai tikrai nunerčiau  ax.gif  labai jau traukia akį, tokia vasaerinė  thumbup.gif


Mezgiau pagal aprašymą rusų kalba, tik skrybėliuką pakeičiau pagal savo skonį mirksiukas.gif Aprašymas čia

Dukrytę pradžiugink būtinai bigsmile.gif Ir pasigirk čia kai nunersi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2007 03 30, 13:56)
Mezgiau pagal aprašymą rusų kalba, tik skrybėliuką pakeičiau pagal savo skonį  mirksiukas.gif Aprašymas čia

Dukrytę pradžiugink būtinai  bigsmile.gif  Ir pasigirk čia kai nunersi  4u.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai grazu pasiziureti i jusu lelyciu rubelius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciau gaila jog man to daryti neteks nes turiu suneli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2007 03 30, 14:34)
labai grazu pasiziureti i jusu lelyciu rubelius thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aciau gaila jog man to daryti neteks nes turiu suneli biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Niekada nesakyk niekada mirksiukas.gif Broliui reikia sesės rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
labaj grazi thumbup.gif
Atsakyti
Man tai dar nedrasu savo darbelius rodyti. Kazkaip neiseina man taip dailiai kaip Jolancikei.
Jolancike, o tie psl. tau rusiskom raidem rodo. Man heroglifais. Kaip suzinot kas ten parasyta g.gif tik nuotraukiukas matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2007 04 02, 20:57)
Jolancike, o tie psl. tau rusiskom raidem rodo. Man heroglifais. Kaip suzinot kas ten parasyta  g.gif tik nuotraukiukas matosi  ax.gif
Reikia paspausti pelės dešn. klavišą, pasirinkti Encoding ir Cyrillic (Windows) ar kt.
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 04 03, 10:33)
Reikia paspausti pelės dešn. klavišą, pasirinkti Encoding ir Cyrillic (Windows) ar kt.

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif super puslapiukai
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 17 gegužės 2007 - 15:46
Tikrai gera mintis, kaip kojines panaudot. thumbup.gif
Reiks išbandyt smile.gif
Atsakyti