Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai lėlėms

Dovana... wub.gif
Bliuzelė ir sijonas:
user posted image

Liemenė:
user posted image

Suknelė Naujametiniam vakarui:
user posted image
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
user posted image


Kepure , rankinukas , bliuskute ir sijonas blush2.gif Sorry kad nekokybiskai gavosi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Gerai, kad dukra šio skyrelio nemato topsecret.gif , nes jau būtinai reikėtų rūbelių. O aš, kaip "gera" mama esu numezgusi tik vieną suknelę Barbei. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles. Perskaiciau sia temelia ir man ji labai patiko. Poreciau ir as prisijungti prie jusu.
Atsakyti
Gal kartosiuos bet grazu paziureti... 4u.gif

barbes rubai
Atsakyti
po tokios pertraukos dar vienas rubelis leliai ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Štai kaip aš bandau dukrelės lėles papuosti.
Papildyta:
Ir dar.
user posted image
Šie drabužiukai žiemai,kad nesušaltų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 22 vasario 2008 - 19:43
Kristi13 - labai gražu. Vašelis tavęs klauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 02 22, 20:42)
Štai kaip aš bandau dukrelės lėles papuosti.
thumbup.gif
Atsakyti
Štai dar drabužiukų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2008 02 26, 21:18)
Štai dar drabužiukų.
Super! Daugiau neturiu ką pridurti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 26 vasario 2008 - 20:37