Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(Medlieva @ 2012 08 07, 21:32)
Nelabai ax.gif Iš bėdos valgyt galima biggrin.gif . Na, kai jau tenka daryt, tai supjaustau tokiais kepsniukais, pamarinuoju, prieš kepant pašlakstau citrinos sultim, kepame ant grotelių. Mano sesei tai labai taip patinka, o man šiaip sau..

Na, kai nemoki pagamint, tai gal ir gaunasi is bedos biggrin.gif siaip superine mesa ir superiniai saslykiukai ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano užraukti stirnienos šašlykiukai jau 3 diena, dar palaikysiu, kad labai minkštučiai būtų....Bus tikrai skanu, esu tuo įsitikinusi, nes jau ne pirmą kartą darau...
O kas liečia dėl nepatikimo, tai galiu patikinti, kad žvėrienos patiekalais ne visi žavisi.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serenija @ 2010 11 29, 14:45)
pasidalinsiu zverienos sonkauliuku receptu, bent mes labai megstam  smile.gif

taigi, sonkauliukus uzmarinuojam su megstamais prieskoniais, geriausiai is vakaro. Ir verdam juos obuoliu sultyse. Gaunasi minksti,ir skonis fantastiskas  thumbup.gif  mums netgi skaniau nei kepti essen.gif

O sakyk kiek maždaug virei laiko tose obuolių sultyse?
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2012 08 07, 20:39)
Na, kai nemoki pagamint, tai gal ir gaunasi is bedos biggrin.gif siaip superine mesa ir superiniai saslykiukai  ax.gif  tongue.gif

Skonio reikalas tongue.gif o gamint aš moku irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 10 12, 20:26)
Skonio reikalas tongue.gif o gamint aš moku irnesakyk.gif

man irgi stirna nepatinka ,nors kai pagaminu kiti valgo ir giria biggrin.gif
Atsakyti
man stirna irgi nelabai
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2011 02 22, 10:39)
Man skaniausia troškinti su bulvėm, morkom, svogūnais ir grietinėle  4u.gif


gal galima butu issamiau? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2012 10 22, 07:52)
gal galima butu issamiau? aciu 4u.gif

Mėsą pamarinuojų žvėrienos prieskoniuose per naktį arba ilgiau. Tada į troškintuvą ir troškinu 180-200 laipsnių orkaitėje apie valandą. Po valandos į troškintuvą dedu bulves, pjaustytas morkas ir svogūnus, užpilu mažą pakelį grietinėlės ir dar troškinu valandą. Receptas niekada nepavedė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2012 10 22, 08:26)
Mėsą pamarinuojų žvėrienos prieskoniuose per naktį arba ilgiau. Tada į troškintuvą ir troškinu 180-200 laipsnių orkaitėje apie valandą. Po valandos į troškintuvą dedu bulves, pjaustytas morkas ir svogūnus, užpilu mažą pakelį grietinėlės ir dar troškinu valandą. Receptas niekada nepavedė  thumbup.gif


O mesa visa gabala troskinat ar susmulkinat?
Mano nelaimei prasidejo medziokles sezonas doh.gif Ne itin as zveriena megstu ir paruost nevisada skaniai gaunasi, daznai kazkaip issauseje, gumine pasidaro schmoll.gif

Bet vat sernienos kotletai man labai skanu ir lazanija su brediena irgi thumbup.gif

Dar pastebejau, kad troskinio skonis labai priklauso nuo to kokiame inde troskini, nors receptas ir tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migluzee: 22 spalio 2012 - 08:59
QUOTE(Migluzee @ 2012 10 22, 09:56)
O mesa visa gabala troskinat ar susmulkinat?
Mano nelaimei prasidejo medziokles sezonas doh.gif  Ne itin as zveriena megstu ir paruost nevisada skaniai gaunasi, daznai kazkaip issauseje, gumine pasidaro  schmoll.gif

Bet vat sernienos kotletai man labai skanu ir lazanija su brediena irgi  thumbup.gif

Dar pastebejau, kad troskinio skonis labai priklauso nuo to kokiame inde troskini, nors receptas ir tas pats.


Susmulkinu, kartais kepsneliu dydzio, kartais smulkiau, kaip norisi smile.gif Kažkada visą mėsos šmotą (nepamenu tik kokios) gerai išmarinuotą kepiau rankovėj su daržovėm, irgi visai neblogai gavosi. Bet vis tiek man skaniausia su grietinėle ax.gif Aš troškinu stikliniam inde su dangčiu. Skysčio daug būna, mėsa biri.

Išduokit lazanijos su briediena receptą, kaip tik briedžio savaitgalį užvežė rolleyes.gif
Atsakyti
Mano lazanija, tai interpretacija is to ka turiu saldytuve:) Tiesiog daug maz laikausi tradicinio lazanijos recepto, o vietoj jautienos farso dedu briediena. Sluoksnioju makaronu lakstus, apkeltas farsas, blenderiuoti pomidorai be odeliu, prieskoniai, suris vel lakstai, farsas ir t.t. Kartais pievagrybiu imaisau, kita kart paprikos.
Atsakyti
QUOTE(Migluzee @ 2012 10 22, 18:27)
Mano lazanija, tai interpretacija is to ka turiu saldytuve:) Tiesiog daug maz laikausi tradicinio lazanijos recepto, o vietoj jautienos farso dedu briediena. Sluoksnioju makaronu lakstus, apkeltas farsas, blenderiuoti pomidorai be odeliu, prieskoniai, suris vel lakstai, farsas ir t.t. Kartais pievagrybiu imaisau, kita kart paprikos.

o briedienos faršas tiesiog malta briediena? ar dar kažko įmaišyta? ne per sausas būna?
skaniai skamba ax.gif
Atsakyti