Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Mes buvo tame muziejuje, ten buvo keturi namukai kur parodyta kaip tam tikru periodu gyveno zmogeliukai.Nieko super ispudingo,bet mums visai patiko 4u.gif Tiesa mes ten atsidūreme vaziuodami is Dzeuso uolos.
Mes taip pat buvome Santorinije,vaziavome per vietines agenturas bet musu miestelyje t.y Elundoje siule tik tas ilgasias 4val pirmyn 4val atgal.Tai antra karta tikrai nevaziuociau ir niekam nepatarciau dar plius kelione iki uosto autobusu....O saloje tos 4val kaip minute prabega nieko dorai nepamatysi.....Taigi kelione i Santorini tik greituoju laiveliu plaukti.
Mums labai patiko Kritsos miestelis.Salia jo yra archiologinis miestelis.Tiesa kaip jis dirba visai neaisku.Nuvaziavome spyna "pabuciavome" ir gryzome.Nes neradome jokios informacijos kada jis dirba, o zmones tai kas penkias minutes vaziuoja ir visi pastovi prie varteliu ir vel i masinukus...
Mums tai labai patiko ta tokia ramybe,atsipalaidavimas,visiskas neskubejimas.Ir niekaip negalejau atsistebeti ju statybomis(mat Lietuvoje jose dirbu)kaip ten viskas letai juda ir niesa sau galvos del to nesuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mafi @ 2006 10 02, 19:29)
Mes buvo tame muziejuje, ten buvo keturi namukai kur parodyta kaip tam tikru periodu gyveno zmogeliukai.Nieko super ispudingo,bet mums visai patiko 4u.gif Tiesa mes ten atsidūreme vaziuodami is Dzeuso uolos.


As ir taip maniau, bet ant to kalno verta 'uzsiropsti' vien del vaizdu...
O Dzeuso ola mes matem, bet vietinis pasake, kad ji vakarais uzdaryta, gali taip buti?
Et, bet bus proga dar karta sugrizti ir pamatyti mirksiukas.gif

user posted image
Idedu viena vaizdeli is tos vietoves...
Atsakyti
Zinok nezinau mes buvome diena tai viskas buvo atidaryta,tiesa tik nusileidus nuo to kalno prasidejo tokia liutis blink.gif
Mes tai ir labai nesilpesem visko apvaziuti.Gyvenom lasiti regione tei ji ir apziurejom kita kart vaziuosim i kita regiona ir kita salies dali apziuresim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2006 10 02, 13:30)
1)Kreta mane užbūrė. Kas dėl šiukšlių...o, žinot, man jos nekliudė, o ir nebuvo jų tiek daug. Man visgi ir labiau prie širdies tikras gyvenimas, o ne miesteliai nušlifuoti turistams.
2)Tiesa, mergiotės, kas ten ypatinga tame Agios Nikolaos miestelyje...mačiau tik laivus prieplaukoje, bendras įspūdis kurortinis miestelis. Ar mes ką praleidom?


1) na, ne tave vieną Kreta kaip užbūrė mirksiukas.gif , taip ir nepaleidžia biggrin.gif o dėl tikro gyvenimo aš tau pilani pritariu, man irgi toks labiau prie širdies...
2)sako, kad Agios vienas gražiausių miestelių Kretoj.. na bet toks pašlifuotas jis... nors šiaip gražus jis man su tuo savo bedugniu ežeru vidury... o man dar jis ir širdžiai brangus, nes draugas ten gyvena wub.gif
o šiaip iš Agios plaukia laiveliai į Spinalongą, į Elunda, šiaip visokių pasiplaukiojimų galima iš ten prigriebt..

QUOTE(mafi @ 2006 10 02, 20:29)
Mums labai patiko Kritsos miestelis.Salia jo yra archiologinis miestelis.Tiesa kaip jis dirba visai neaisku.Nuvaziavome spyna "pabuciavome" ir gryzome.Nes neradome jokios informacijos kada jis dirba, o zmones tai kas penkias minutes vaziuoja ir visi pastovi prie varteliu ir vel i masinukus...

Mafi, Kritsa.. wub.gif drinks_cheers.gif
O šalia Kritsa yra Lato -miestas, jau ne Mino periodo, kaip Knossos, o Mikėnų laikotarpio pradžios... o dėl įėjimo, tai mes su draugu lipom per tvorą tongue.gif ax.gif nesinorėjo grįžt tik vartus pabučiavus, o be to mes buvom Naujųjų metų dieną, sausio 1-ą, taigi šiaip ar taip nedirbtų... pasivaikščiojom ten ramiai, viską patys vieni sau apžiūrėjom, geras porą valandų pasitrynėm.. ir man ten labiau patiko nei Knossos, nes ne taip suturistinta, viskas palikta kaip yra, jokių rekonstrukcijų, jokių betonuotų takų, o viskas taip kaip buvo, ožkų ir ožių išmintais takeliais reikėjo vaikščiot... biggrin.gif
Ech, Kreta, Kreta... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos.Mes irgi skrendam i Kreta antradieni. smile.gif Paskaičiau atsiliepimus,kad labai ten gražu ir visiems patinka.Manau ir mums taip bus.Tik nieko neradau apie Gouves miesteli.Gal kas gyvenot tenai ar bent aplankėt?Mes labai vėlai sugalvojom rinktis kelionę,tai nelabai jau buvo iš ko doh.gif .Daugelyje viešbučių nebuvo laisvų vietų.Tai išsirinkom Despo viešbutį Gouves miestelyje.Butų malonu ,jei kas buvot ar girdėjot ,kad parašytumėt smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2006 10 02, 13:30)
Mes pasiekėm Lasithi rajone, homo sapiens muziejų, kuris įkurtas 803 m aukštyje, kalnuose. Gal kas lankėtės pačiame muziejuje? Nes mums "pasisekė", kad sparčiai temo, o dar buvo gerai nulyta, tai pabijojom ilgiau užtrukti mirksiukas.gif


Mes buvom paciam muziejuj, netycia uzsukom. Man tai patiko.Ten yra pavaizduota, kaip tobulejo zmogaus bustas.Idomu paziureti...
Atsakyti
grįžau iš kretos penktadienį, tai dar trūksta man to žydro žydro dangaus verysad.gif o šiaip - įspūdžiai kuo geriausi. tik vis vien antrą kartą grįžti nenorėčiau - per daug pasaulyje gražių ir dar nematytų vietų, o gyvenimas ir taip trumpas.
buvom ir tame Homo sapiens muziejuje (irgi netyčia, ieškodami Eco parko, užklydom). man muziejus patiko, paprastutis ir aiškus. bet jau kaip sužavėjo baltieji vėjo malūnai wub.gif ...
[attachmentid=73349]

o čia - nuotrauka iš Eloundos wub.gif
[attachmentid=73353]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karna: 09 spalio 2006 - 15:25

dėl kurorto ir viešbučio tai mum nesvarbu, svarbu padorus viešbutis būtų. gal galit patarti į kokį labiausiai apsimokėtų važiuoti kurortą
[/quote]
Pirmas patarimas būtų nuspręsti, ką jūs ketinate veikti- vien poilsiauti, ar keliauti.
Šiemet Kretoje nuomotu automobiliu lakstėme 5 dienas, aplėkėme visus pagrindinius kurortus. Patys gyvenome Hersoniso kurorte, 25 km nuo Herakliono. Kurortas nuvylė (nors yra keletas neblogų viešbučių, bet ir kainelės atitinkamos), nes labai jau turistinis, daug triukšmo. Yra gatvė prie uosto, kur randasi vien klubai, gyvenimas verda visą naktį. Žiūrėti mieste praktiškai nėra ko. Tik vienas pliusas, kad kai kurios lankytinos vietos (Knosas, Dzeuso urvas, Spinalonga, Matala, Retymno miestas) yra ne taip toli.
Truputėlį arčiau buvo Gauves kurortas, tai jis man labiau patiko- daug ranesnis švaresnis, dauguma viešbučių prie pat jūros.
Buvom užsukę į Malia ir Stalida, tai net ne miestelis, o tik viena pagrindinė gatvė, iš jos pasukus kitos mažos gatvelės veda link pajūrio ir viešbutukų. Net nesupratom, kad atvažiavom į kitą kurortą. Nors rašoma, kad čia geriausi paplūdimiai.
Agias Nikolajos ir Elunda - maži, prašmatnūs, sterilūs kurortai išsiskiria savo prabanga. Net vidury dienos dauguma žmonų Agios Nikolajos mieste atrodė puošniai apsirengę. Kainos įvairių prekių didesnės nei kitur.
Jei važiuočiau dar kartą, turbūt rinkčiausi Chaniją, nes kaip miestas su savo venecijietiška praeitimi ir statiniais patiko labiausiai. Man jis buvo jaukiausias, gražiausias. Galima ilgai klaidžioti gatvėmis ir rasti daug įdomių dalykų. Nors iki populiariausių lankomų objektų yra gerokai toliau nei nuo Retymno ar Herakliono. Taigi, reik pagalvoti, ar jums tai turi reikšmės.
Visai patiko ir Retymno miestas (geriau nei Hersonisas), Fortezos tvirtovė jame. Miestas antras pagal dydį Kretoje.
Žinoma įįspūdingiausias buvo Matalos paplūdimys. Viešbučių nedaug, sako čia labai brangus poilsis, bet nei viena iš mūsų agentūrų nesiūlo čia poilsiauti.
Na, gal užteks, nes galėčiau dar labai daug rašyti, nes dar gyvenu šia šalim. wub.gif
Atsakyti
Mes irgi kitais metais svajojam bent kelias dienas pagyventi Mataloj. Ir šiaip tikriausiai važiuosim per kelis miestus. Šiemet gyvenom Rethymne ir buvo gerai smile.gif Apžiūrėjom Chania, kuri tikrai nuostabi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbuškėlė: 11 spalio 2006 - 19:43
Apie tuos kurortus visi atsiliepia labai skirtingai...Kai as rinkausi tarp Malijos ir Hersonisos, tai mano draugas graikas buvo kategoriskas "Malia, no doubt! stay away from Hersonissos, you maybe raped there..." blink.gif
Kadangi i Kreta si kart nesigavo nuvykti, tai per daug ir nesigilinau i tai g.gif
Ir dar - "Agios Nikolaos is the best place if you will visit Crete..." ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 11 spalio 2006 - 20:58
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 11, 21:59)
Apie tuos kurortus visi atsiliepia labai skirtingai...Kai as rinkausi tarp Malijos ir  Hersonisos, tai mano draugas graikas buvo kategoriskas "Malia, no doubt! stay away from Hersonissos, you maybe raped there..." blink.gif
Kadangi i Kreta si kart nesigavo nuvykti, tai per daug ir nesigilinau i tai g.gif
Ir dar - "Agios Nikolaos is the best place if you will visit Crete..." ax.gif

na, matai, kiek aš žinau, tai Malia 99 procentais yra okupuota britų.. tokių, kurių nedomina niekas kitas kaip tik pasilinksminimai, tūsinasi iki ryto, po to miega iki pietų, tada prie baseino ar jūros, o tada vėl tūsai ir prisigėrimas... doh.gif tai faktai, taip sakant, ne iš kokios knygelės paimta...
O dėl Agios, tai ką, aš galiu tik pritarti.. wub.gif wub.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 10 11, 21:59)
Apie tuos kurortus visi atsiliepia labai skirtingai...Kai as rinkausi tarp Malijos ir  Hersonisos, tai mano draugas graikas buvo kategoriskas "Malia, no doubt! stay away from Hersonissos, you maybe raped there..." blink.gif
Kadangi i Kreta si kart nesigavo nuvykti, tai per daug ir nesigilinau i tai g.gif
Ir dar - "Agios Nikolaos is the best place if you will visit Crete..." ax.gif


mano draugai graikai irgi nekokios nuomones apie Hersonissos.. tipo klubuose buna mustyniu, daug narkomanu ir panasiai, pasitaiko ispuoliu...

man chania labai grazus miestas, bet jis atspindi tik tam tikra Graikijos istorijos etapa... kur persipina turku kultura su venecijietiska .. o graikiskumo mazoka... pasijutau joje ne kaip tikroje graikijoje, o kazkur italijos pietuose doh.gif

siaip renkantis kur nori apsistoti pravercia pasiskaityti aprasymus miestu... daznai ir kelioniu agenturoje tau papasakoja... nes kaip daugelis cia ir minejo, kiekvienas miestas turi savituma ir vieni labiau seimoms tinka, kiti jaunimui ir panasiai..
Atsakyti