Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

As buvau Kretoje su drauge rudeni....10d....labai patiko...apvaziavome visa sala....
Buvom apsistojusios Agios Nikolas..l.grazus miestelis, tvarkingas....jo viduryje yra ezeras, kuris vakare l.graziai apsviestas.....Paskutini vakara atradom nuostabu bara "Sorrento"....barmenai soka ant baro...su ivairiomis kaukemis....buvome pakviestos ir mes pasokti ant baro ax.gif .....buvo Fantastiska wub.gif .....zodziu panasiai kaip per filma "paselusios kojotes"...tad jei bus galimybe butinai aplankykit si bariuka... thumbup.gif
jei tektu vel vaziuoti i Kreta tai rinkciausi Chanija....venecijaus stiliaus..grazus, jaukus ir palyginus su kitais miesteliais pigus....Be to arciau tektu vaziuoti prie rojaus kampeliu (Gramvousos salos, Elafonisi)...BUTINAI ten nuvaziuokite....
Per vietine agentura 2 nakvynems nusipirkom kelione i Santorini...sumokejom 115EUR (vaziuojat per lietuviu agenturas vienai dienai iseina 120EUR)...
ten visai dienai issinuomavom masina (35EUR) ir apvaziavome visa sala.....pamateme juoda, raudona, balta papludymius (cia turistu neveza)...Ziauriai patiko Oija miestelis.....mateme ir garsuji saulelydi...
Tikrai verta vaziuoti i Kreta.....ir maziausiai 10 dienu.. thumbup.gif smile.gif
Jei reikes kokios informacijos klauskite.... smile.gif
Atsakyti
Mes kai buvom, tai Chersonissos miestuke per klubukus ejom, naktinio gyvenimo apziureti panorom. Tai man kas patiko, kads iejimas nemokamas, ir dar + gauni kokteili nemokamai arba kokia nuolaida padaro. O vienam klubuke lietuviskai kalbejom, prisoko tokios dvi paneles, dziaugsmu netverdamos, sako:" o, tautieciai, kaip malonu jus girdeti" Zodziu, paneles padirbeti i Kreta buvo atvariusios.
Atsakyti
QUOTE(xzera @ 2007 02 23, 02:33)
As buvau Kretoje su drauge rudeni....10d....labai patiko...apvaziavome visa sala....
Buvom apsistojusios Agios Nikolas..l.grazus miestelis, tvarkingas....jo viduryje yra ezeras, kuris vakare l.graziai apsviestas.....Paskutini vakara atradom nuostabu bara "Sorrento"....barmenai soka ant baro...su ivairiomis kaukemis....buvome pakviestos ir mes pasokti ant baro  ax.gif .....buvo Fantastiska  wub.gif .....zodziu panasiai kaip per filma "paselusios kojotes"...tad jei bus galimybe butinai aplankykit si bariuka...  thumbup.gif
jei tektu vel vaziuoti i Kreta tai rinkciausi Chanija....venecijaus stiliaus..grazus, jaukus ir palyginus su kitais miesteliais pigus....Be to arciau tektu vaziuoti prie rojaus kampeliu (Gramvousos salos, Elafonisi)...BUTINAI ten nuvaziuokite....
Per vietine agentura 2 nakvynems nusipirkom kelione i Santorini...sumokejom 115EUR (vaziuojat per lietuviu agenturas vienai dienai iseina 120EUR)...
ten visai dienai issinuomavom masina (35EUR) ir apvaziavome visa sala.....pamateme juoda, raudona, balta papludymius (cia turistu neveza)...Ziauriai patiko Oija miestelis.....mateme ir garsuji saulelydi...
Tikrai verta vaziuoti i Kreta.....ir maziausiai 10 dienu.. thumbup.gif  smile.gif
Jei reikes kokios informacijos klauskite....  smile.gif



O is kur gavote informacija apie kretoje lankytinas vietas? ar automobiliu nuomos yra viekviename miestelyje?
Atsakyti
QUOTE(Boruzele07 @ 2007 02 23, 19:23)
O is kur gavote informacija apie kretoje lankytinas vietas? ar automobiliu nuomos yra viekviename miestelyje?

Boruzele, Kretoje mašinų nuomos punktų ne tik kad kiekviename miestelyje, bet beveik ant kiekvieno kampo... mirksiukas.gif na ne tikrąją žodžio prasme, bet tikrai jų daug..
O dėl info apie lankytinas vietas, tai pirmiausia siūlau čia tau visas esamas 3 temas perskaityt, po to netas tiesiog prikimštas visko, tada jei dar mažai, tai nueini į knygyną ir ten kelionių gidą nusiperki.. galų gale, jei skrisi su kažkuriuos kelionių operatorium iš LT, tai gausi visą paketą iš gido/gidės.. mirksiukas.gif žodžiu, variantų tikraaaai daug, tiesiog reikia netingėt pasiknisinėt, pasiskaitinėt... man bent jau tas ruošimasis kelionei, skaitymas, ieškojimas informacijos tiesiog veeeža... bigsmile.gif ax.gif tai kaip privalomas ritualas prieš kelionę.. biggrin.gif
Atsakyti
saltmete,o ka tu rekomenduotum is kurortu pasirinkti?Vaziuosim dviese su vyru.Norim nemazai pamatyt,bet man svarbu ir,kad miestelis butu smagus pasivaikscioti,nebutu nuobodu.
pasiskaicius ispudzius man kilo mintis vaziuot i Chanija,bet tik Travelman siulo ten viesbucius.

Udriau,gal busi Vivatur parodoj kaip atstovas? ax.gif Galvojam ten uzsisakyt kelione ir norisi bendraut su atstovu,kuris ismano apie Kreta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 02 24, 17:25)
saltmete,o ka tu rekomenduotum is kurortu pasirinkti?Vaziuosim dviese su vyru.Norim nemazai pamatyt,bet man svarbu ir,kad miestelis butu smagus pasivaikscioti,nebutu nuobodu.
pasiskaicius ispudzius man kilo mintis vaziuot i Chanija,bet tik Travelman siulo ten viesbucius.


žinok, dėl kurortų nelabai ką galiu patart, nes nė vienam nebuvus... Aš įsimylėjus Agios Nikolaos, taigi mano nuomonė daugiau subjektyvi... ir ten nėra grynai kurortinis miestelis, kaip kad Hersonissos... šiaip apie Chania tikrai geri atsiliepimai, tai antras pagal dydį miestas po Iraklio, vakarinėj daly, Rethymno irgi gražus.. Agios Nikolaos yra rytuose.. prie Mirabello įlankos..
ir kadangi jūs norit ir pasivaikščiot, tai siūlau rinktis kažkurį iš mano paminėtų didesnių miestelių, ne tik turistams skirtą.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 24 vasario 2007 - 18:12
Kreipiuosi į tas, kurios buvo Oasis viešbutyje. Ar tikrai ten labai maži kambarėliai? Vakar mane kelionių agentė labai atkalbinėjo nuo Oasis . Sakė, kad mums 4 bus labai nepatogu. Tai ir likau neapsisprendus g.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausimukų truputuką.
gal galit kas nors ką nors apie sissi kaimelį papasakot. ta prasme, kokio dydžio, kaip paplūdiiai. radom lyg ir neblogą variantą. gal kas buvot pravažiuodami jame. jis ten kažkur pusiaukelėj tar Agios ir hersonissos. pernai žadėjom užvažiuot, bet paklydom tarp greitkelių lotuliukas.gif

pernai buvom hersonissos, šiemt norim kitur. išvis, blaškomės. jau buvom nusprendę į Turkiją varyt, bet dabar mąstom apie Kretą.
Atsakyti
QUOTE(hesė @ 2007 02 27, 08:23)
Kreipiuosi į tas, kurios buvo Oasis viešbutyje. Ar tikrai ten labai maži kambarėliai? Vakar mane kelionių agentė labai atkalbinėjo nuo Oasis . Sakė, kad mums 4 bus labai nepatogu. Tai ir likau neapsisprendus g.gif

Mes buvom rugsejo m. Oasis viesb. ir gyvenome 4-iese(mes su vyru ir mociute su anuku) apartamentuose. t.y. virtuvele sujungta su svetaine, miegamasis ir vonia thumbup.gif Vietos mums buvo soociai, mes ten tik nakvojom tongue.gif ir virtuveles nepanaudojom nei karto, tik apelsinus plovem biggrin.gif Viesbutis su savo seimininkais labai patiko thumbup.gif Labai nustebau, kai tik atvykus ir bevalgant vakariene uzleido lietuviska muzika bigsmile.gif o paskui su barmenais graikais ir lietuviskai persimesdavom lotuliukas.gif Jauku jauku ten... wub.gif

QUOTE(Tinka @ 2007 02 27, 10:08)
pernai buvom hersonissos, šiemt norim kitur. išvis, blaškomės. jau buvom nusprendę į Turkiją varyt, bet dabar mąstom apie Kretą.

Sirdy Kreta, o vaziuoju i Turkija lotuliukas.gif reikia ir ja apziureti ax.gif
Antra karta skrisiu i Santorini, neisdege man tada jo aplankyti.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2007 02 27, 10:19)
Sirdy Kreta, o vaziuoju i Turkija  lotuliukas.gif  reikia ir ja apziureti  ax.gif 
Antra karta skrisiu i Santorini, neisdege man tada jo aplankyti..  schmoll.gif

mano idėja irgi tokia buvo.
bet vakar kažkaip pradėjom šnekėt, kad Turkija mums gaunasi beveik tiek pat, kiek buvo Kreta pernai. ir šiaip, Europa yra Europa. O ten Irakas, Iranas, musulmonai ir pan.
tai, jei rasim priimtina finansiškai ir sąlygomis variantą Kretoj, važiuosim į Kretą. Nors mano planas dėl santorinio ir samarijos vėl liks neįgyvendintas, nes nestuke.gif nelabai gausis turistaut.
Atsakyti
Ir as vakar nusipirkau kelione i kreta thumbup.gif
varysiu geguzes 5d su novaturu.Vaziuosiu i Anna Maria viezbuti.kiek skaiciau tai atsiliepimai apie ji nekokie schmoll.gif
vaziuoju su drauge tai ji uzsimane butent i si viezbuti ir kazkaip nelabai sekesi man atkalbet.
bet tikiuosi viskas bus gerai nepasirodys jis gal tos blogas.be to gi pirmu reisu varom gal zmoniu daug nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dydy88 @ 2007 02 27, 11:20)
Ir as vakar nusipirkau kelione i kreta thumbup.gif
varysiu geguzes 5d su novaturu.Vaziuosiu i Anna Maria viezbuti.kiek skaiciau tai atsiliepimai apie ji nekokie schmoll.gif
vaziuoju su drauge tai ji uzsimane butent i si viezbuti ir kazkaip nelabai sekesi man atkalbet.
bet tikiuosi viskas bus gerai nepasirodys jis gal tos blogas.be to gi pirmu reisu varom gal zmoniu daug nebus blush2.gif

nebus taip blogai, tikrai, Kretoj nebuna blogai biggrin.gif o apie ta viesbuti nebuvo vien tik blogi atsiliepimai...ten lietuviu pamegtas..nes lietuve savininke.. ax.gif
Atsakyti