Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 13:57)
Hm čia šeimyniniu net nekvepia, O melpo http://www.melpo-hotel.com/   man jis gal fainiau, jaukesnis gal toks


aha labai jaukus... ir siaip chersonissos fainas miestelis..

QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 14:05)
bigsmile.gif  Nu va jau kaip ir aiškiau tik vat dar klausimėlis jei tu ten paskaitei ar radai kur rašo kiek iki papludimio nes aš dar vokiškai šiek tiek nu anglu nei bum bum doh.gif



na tikrai neradau kad butu parasyta kiek iki juros... bet raso, kad is balkono galima megautis juros vaizdu, tai isivaizduoju kad neturetu buti labai jau toli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 14:05)
bigsmile.gif  Nu va jau kaip ir aiškiau tik vat dar klausimėlis jei tu ten paskaitei ar radai kur rašo kiek iki papludimio nes aš dar vokiškai šiek tiek nu anglu nei bum bum doh.gif




Manau, kad iki papludimio nearti, nes jei butu arti, jie tikrai pasigirtu smile.gif
Atsakyti
Tiesa dar norėjau paklausti greičiau paprašyti 4u.gif Matau, kad dianita ten jau kaip ir sava tai gal galėtum reikalingiausius žodžius graikiškus parašyt ten pirmoje temoj radau tik kad mažoka. Anglu nemoku tik šiek tiek vokiškai tai nueisiu į kokia taverna kaip kokia durnelė nieko nesuprasiu tai ir liksiu nevalgius blush2.gif
inete tai radau graikiška lietuviška žodinėli labai menka, bet ten heroglifai kokie. swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 23:08)
Tiesa dar norėjau paklausti greičiau paprašyti  4u.gif  Matau, kad dianita ten jau kaip ir sava tai gal galėtum reikalingiausius žodžius graikiškus parašyt ten pirmoje temoj radau tik kad mažoka. Anglu nemoku tik šiek tiek vokiškai tai nueisiu į kokia taverna kaip kokia durnelė nieko nesuprasiu tai ir liksiu nevalgius  blush2.gif
inete tai radau graikiška lietuviška žodinėli labai menka, bet ten heroglifai kokie.   swoon.gif


na as graikiskai nekalbu, tik pagrindines frazes... gaila, kad anglu nemoki, nes yra geras puslapis graiku kalbos pamoku internete...

siaip pagrindines frazes:

KALIME'RA - LABAS RYTAS (sakoma iki pat pietu)
KALISPE'RA - LABAS VAKARAS
KALINI'XTA (kalinichta) - LABANAKTIS
EFXARISTO' (efcharisto) - ACIU
PARAKALO' - PRASAU
TI KA'NIS - KAIP LAIKAISI? KAIP SEKASI?
KALA' - GERAI
ESI'? - O TU (KAIP LAIKAISI?)
YIASSU (JA'SU) - LABAS (VISO) kaip italiskai ciao reiskia neformaliai labas ir viso
NAI (tariasi kaip musu NE) - TAIP (nesumaisyk kai isgirsi, nes gali pagalvoti kad sako lietuviska ne:))
OXI - NE
SIGNOMI - ATSIPRASAU
SIME'RA - SIANDIEN
AVRIO' - RYTOJ
ONEIRA GLYKA (tariasi oni'ra glika') - SALDZIU SAPNU
MOU LIPEIS (mu li'pis) - MAN TAVES TRUKSTA (na jei kartais prireiks mirksiukas.gif )
FILA'KIA - BUCINUKAI
FILIA - BUCINIAI (angliskas variantas kisses)
FILIA POLA - DAUG BUCINIU (kaip kad angliskai sako - many kisses)
TA LEME ARGOTHERA (ta le'me argo'tera) - pakalbesim veliau
ORE'A - GRAZUS
KAKO' - BLOGAS
KALI OREXI (kali' ore'ksi) - GERO APETITO

siaip yra novaturo puslapiukas: http://www.novaturas...ion=view&id=102

na gal uzteks?smile.gif nes fraziu gali ir neistarti, be to nesuprasi atsakymo... siaip uztenka kad pasisveikini graikiskai ir padekoji, jie is karto meilesni pasidaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 07 rugpjūčio 2006 - 22:57
Imesiu ir as, o gal kam ir tokiu prireiks ax.gif

Mou leipeis toso - as taip taves ilgiuosi
se thelo - as noriu taves bigsmile.gif
girise piso - grizk
omorfouli mou - mano grozi
khrissouli mou - mano aukse
aggeloudaki mou - mano angele
morou mou, moraki mou - mano baby
S' eho erotefthi - isimylejau tave
erota mou, agapi mou - mano meile


saldu iki nuprotejimo, kai nusibosta galima sakyti

Se thelo, me thelis, giati den padrevomaste - as taves noriu, tu manes nori, tai tuokiames! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 08, 00:35)
Imesiu ir as, o gal kam ir tokiu prireiks ax.gif

Mou leipeis toso - as taip taves ilgiuosi
se thelo - as noriu taves bigsmile.gif
girise piso - grizk
omorfouli mou - mano grozi
khrissouli mou - mano aukse
aggeloudaki mou - mano angele
morou mou, moraki mou - mano baby
S' eho erotefthi - isimylejau tave
erota mou, agapi mou - mano meile
saldu iki nuprotejimo, kai nusibosta galima sakyti

Se thelo, me thelis, giati den padrevomaste - as taves noriu, tu manes nori, tai tuokiames! lotuliukas.gif


na manau siu fraziu tikrai Jurgadem neprireiks:)) as specialiai ju ir nedejau smile.gif)

o siaip jei jau labai kam patiks koks seksulka graikas, tai galite eiti is karto prie reikalo su fraze: thelo na kano erota smile.gif (thelo - th tariasi kaip angliskame variante thing, kirtis ant -e) lotuliukas.gif

siaip meilei graikai turi du zodzius - agapi ir erota... erota daugiau isreiskia fizine meile... agapi daugiau dvasinis jausmas... ir sako, s'agapo (sagapo') - myliu tave... agapi mou (mu) - mano meile:) bet jei jau myletis, tai na kano erota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 08 rugpjūčio 2006 - 00:02
QUOTE(dianita @ 2006 08 08, 00:53)
na manau siu fraziu tikrai Jurgadem neprireiks:)) as specialiai ju ir nedejau smile.gif)

o siaip jei jau labai kam patiks koks seksulka graikas, tai galite eiti is karto prie reikalo su fraze: thelo na kano erota smile.gif (thelo  - th tariasi kaip angliskame variante thing, kirtis ant -e) lotuliukas.gif

lotuliukas.gif rekomenduojama prideti TORA!!
O frazes tai visiems ax.gif
Va cia jei ka reikia i graikiskas raides pasikeisti smile.gif
Atsakyti
o graiku kalbos fanatems, mokancioms anglu kalba, labai pravers sis puslapis (cia yra graiku kalba ivairiais lygiais su gramatikos ir fonetikos pamokomis, taip pat galimybe bendrauti online su destytojais):

http://www.kypros.org/LearnGreek/
Atsakyti
Bet smagu žinoti elementarius graikiškus žodžius, lengviau ir smagiau bendraujasi. Pasinaudojau nuoroda http://speech.ilsp.g...eeklishdemo.asp thumbup.gif tai dabar sakykit ar gerai αθλητισμός - athlitismos -sportas
αμάξι-amaksi- automobilis
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 08 08, 00:06)
siaip i samarijos tarpekli jei dienos metu bus, tai geriau neik, nes iskepsi kaip desrele ant griliaus:)) ir apsauga gera pasiimk kokiu 30 faktoriu.

na,kad siaip i samarija ryte veza mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2006 08 08, 23:31)
na,kad siaip i samarija ryte veza mirksiukas.gif


tada normaliai, tik karsta bus gristi:) bet gerai, kad jie atsizvelgia i oro temperaturas biggrin.gif bet vis tiek reikia geros apsaugos, ypac jei oda jautresne, nes galima stipriai nudegti (as esu nusvilusi apie 17 val pliaze kai buvo debesys, tiesiog nesitikejau kad imanoma nudegti kai nera ryskios saules)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 08 rugpjūčio 2006 - 23:10
Ka gero ar blogo galite pasakyti apie viesbuti Pela Maria ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kioske: 10 rugpjūčio 2006 - 10:45