Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

sveikos... na vakar nakti grizo... parsiveze visa maisa apelsinu (rado plantacija neaptverta lotuliukas.gif ) nuotaikos puikiausios thumbup.gif sake ten labai silta tik kad vejuota buvo ir baisiai daug uodu doh.gif nusebino mane, kad issinuomave masina nuvaziavo apie 3h nuo eloundos iki plakias tada iki rethymno ir grizo iki eloundos ir dar spejo ant vakarienes lotuliukas.gif tiesa vairuotojas vaziavo nemaziau 100km/h unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 05 17, 15:21)
Bet turbut yra autobusai ir isejus is Samarijos? g.gif Ir dar - ar lengva ten be gido, ar imanoma pasiklysti? smile.gif


Samarijos tarpeklyje pasiklysti neįmanoma - visi eina tuo pačiu ir vieninteliu taku. Tiems, kas planuojate šį žygį, siūlau pasiimti patogią, storesniais padais, avalynę. Su basutėmis ar kitais bačiukais eina tik savižudžiai. Taip pat pasirūpinkite lengvo audinio bliuzonu ilgomis rankovėmis bei kepure, jei nenorite sudegti. Eidama tuo tarpekliu aš prakeikiau tą minutę kai nusprendėme ten važiuoti dar ir su vaiku. Visa laimė, kad jis ne mažas, nors buvo ir tokių. Žodžiu: ėjau-pykau-keikiausi o galo kaip nebuvo taip nebuvo. Vaikščiojimas pėsčiomis man nenaujiena, bet tie 15 km prilygo gal visiem 50. Ai dar, įsimeskite į kuprinę drabužius pasikeisti, nes iš tarpeklio išeisi aplipę dulkėmis, o po maudynių nesinorės dėtis tarsi cemente išmirkytų drabužių. Neimkite dideliu buteliu su gerimu, kad nebūtų papildomas svoris. Ten gal kas 2 km teka geriamas šaltinio vanduo, taip, kad nesunkiai jo pasipildysite ir šalto.
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 05 17, 16:16)
Samarijos tarpeklyje pasiklysti neįmanoma - visi eina tuo pačiu ir vieninteliu taku. Tiems, kas planuojate šį žygį, siūlau pasiimti patogią, storesniais padais, avalynę. Su basutėmis ar kitais bačiukais eina tik savižudžiai. Taip pat pasirūpinkite lengvo audinio bliuzonu ilgomis rankovėmis bei kepure, jei nenorite sudegti. Eidama tuo tarpekliu aš prakeikiau tą minutę kai nusprendėme ten važiuoti dar ir su vaiku. Visa laimė, kad jis ne mažas, nors buvo ir tokių. Žodžiu: ėjau-pykau-keikiausi o galo kaip nebuvo taip nebuvo. Vaikščiojimas pėsčiomis man nenaujiena, bet tie 15 km prilygo gal visiem 50. Ai dar, įsimeskite į kuprinę drabužius pasikeisti, nes iš tarpeklio išeisi aplipę dulkėmis, o po maudynių nesinorės dėtis tarsi cemente išmirkytų drabužių. Neimkite dideliu buteliu su gerimu, kad nebūtų papildomas svoris. Ten gal kas 2 km teka geriamas šaltinio vanduo, taip, kad nesunkiai jo pasipildysite ir šalto.



hmmm....mes ketiname 13-metį su savim temptis, tai kažin kaip ten su juo bus, jaučiu prakeiks mus..

O dar kartą eitum?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 05 17, 15:21)
Bet turbut yra autobusai ir isejus is Samarijos? g.gif Ir dar - ar lengva ten be gido, ar imanoma pasiklysti? smile.gif



Važiuoja, bes mes plaukėme keltu, kad pamatytume taip išgirtą pietinę pakrantę ir tarp kalnų pasilępusius mažyčius miestukus ar gyvenvietes. Kad grįžome automobiliu nesigaliu, nes po to žygio kitą dieną ant kojų atsistoti negalėjau - mano padai buvo viena ištisa giluminė nuospauda, mat mano kedukai buvo plonais padais, o ten ištisai per aštrius akmenis žygiuoti reikia. Net užsupa blink.gif keisčiausia, kad dukra atsikėlė lyg niekur nieko, o žygyje elgėsi kaip tikra didvyrė - ištvėrė tokį karštį ir atstumą nei karto nezirzdama.
Papildyta:
QUOTE(Daivaa @ 2007 05 17, 16:34)
hmmm....mes ketiname 13-metį su savim temptis, tai kažin kaip ten su juo bus, jaučiu prakeiks mus..

O dar kartą eitum?smile.gif


tada sakiau, kad niekada gyvenime, bet dabar, po visko... gal ir ryžčiausi. Maniškė 11 m., laikėsi puikiai, tvirčiau nei mes su vyru. Nuo vaiko priklauso.

Šiaip aš visiems, norinties nuvykti į Kretą rekomenduočiau vykti tik į pietinę jos dalį, išsinuomoti apartamentus ar vilas. Ten viskas daug gražiau ir mieliau.
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 05 16, 15:10)
Man Malija klaikų įspūdį paliko - niekada nenoriu ten grįžti. Na, nebent tau 14, tu atvažiavai gerti, svaigti, tūsintis non stop... man išvis susidarė įspūdis, kad ten vien jaunikliai atostogauja. Įdomu, ką tuo metu ir kur daro jų tėvai  g.gif


na kazkada man 14 buvo:) malijoje buvau diena, apziureti miesto ir viena vakara su graiku kompanija.. taigi liudna tikrai nebuvo.. o girtu britu ir ne tik, pilna daugelyje kretos miestu... gal maziau ten, kur daugiau prabangiu viesbuciu, pvz agios nikolaos... bet gali i juos tiesiog nekreipti demesio... Lietuvoje dar blogiau smile.gif))
Bet kuriuo atveju, jei jau gyvensite Stalidoje, tai negi ten ir lindesit, butinai nueikite i malia, nuvaziuokite i herakliona, geros ekskursijos organizuojamos vietiniu agenturu po vakarine ir rytine kretos pakrante uz 25 eur.
Atsakyti
QUOTE(MiJo @ 2007 05 17, 15:15)
Na, su ta mūsų kelione košė malošė gavosi. Paklausėm mes buvusių Kretoj patarimo nemokėtt pinigų už orą ir patiems į Samariją važiuoti. Aišku, prieš tai reikėjo pasirūpinti kuo grįšime perėję Samarija. Agios radome nuomos punktą, kurie nuomoja auto visoje Kretoje. Taigi, pasirūpinę kuo grįšime į priekį važiavome autobusu. Po to pragaro kelionės (taip tada manėme) vos kojas vilkome, todėl ir likome nakvoti. Gal ir chaotiška kelionė gavosi, bet dabar nesigailiu - grįždami daug ką pamatėme.


o is kokio miesto i Samarija autobusu vaziavot? o kelinta isvaziavot?speju reikia labai labai ansti..O kai pereini ta tarpekli, keltu daplauki iki to miestelio (neprisimenu pavadinimo), is ten gal irgi galima kita diena autobusu?
kiek kainavo autobusas i viena puse? ir kiek kainavo nakvyne? irgi apie toki varianta galvojam.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivaa @ 2007 05 17, 13:29)
Bandžiau nusipirkti kelionių knygą apie Kretą, bet pasirodo nėra:(
Bet knygyne sakė, kad šiandien aš jau trečia tokios knygos teiravausi:)


jei skaitai rusu kalba, tai zirmunu Homo sapens paziurek prie Rimi. as ten sau nusipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natelė @ 2007 05 18, 08:38)
o is kokio miesto i Samarija autobusu vaziavot? o kelinta isvaziavot?speju reikia labai labai ansti..O kai pereini ta tarpekli, keltu daplauki iki to miestelio (neprisimenu pavadinimo), is ten gal irgi galima kita diena autobusu?
kiek kainavo autobusas i viena puse? ir kiek kainavo nakvyne? irgi apie toki varianta galvojam.. g.gif
Papildyta:
jei skaitai rusu kalba, tai zirmunu Homo sapens paziurek prie Rimi. as ten sau nusipirkau  smile.gif


Į Samariją važiavom iš Eloundos. Išvažiavom gal net per vėlai, nes Samariją pasiekėm tik apie pietus. Fainiausia dalis - reikės persėsti į kitą autobusą Chanijoje. Bilietas vienam kainavo gal 10 Eu, tiksliai negaliu pasakyti - mokėjo vyras ir atrodo neėmė pinigų už vaiką. Taigi Samarijos tarpekliu ėjome per patį karštį. Išėjome vakarop. Nakvynę suradome vietoje pasiklausinėję vietinėse kavinėse. Gavome kambarį privačiame name. Mokėjome gal 50 Eu.
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2007 05 18, 09:24)
Kuria diena skrendat į Sofoklį?


Mes irgi buvome Sofoklyje smile.gif Toks paprastas viešbutukas, bet visai mielas 4u.gif Geroj vietoj, šalia miestelio centras ir jūra thumbup.gif
Tik pustryčiai vis tokie patys doh.gif Tai po 3 dienų pabodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaliaG: 18 gegužės 2007 - 10:40
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 17, 10:11)
Sian agenturoj man pasake, kad reikia nauju teisiu, nors kazkas praeitais metais  sugebejo prasisukti ir su senom...
Papildyta:


skambinau i uzsienio reikalu ministerija - konsulini skyriu , visos teises kurios yra isduotos nuo 1990 metu yra galiojancios ir yra nesvarbu kokio plastikines ar popierines. Taigi galioja ir seno pvz. teises. smile.gif
Atsakyti
Kalispera,
kas saket, kad cia nelyja? biggrin.gif
Papildyta:
Parvesiu zemelapiukus kelis su gerai suzymetom lankytinom vietom mirksiukas.gif
Gyvenam Hersonisos Armindoj
Papildyta:
Jau aplankiau Vardo taverna, kur Saltmete rase, super maistukas, palikau jums ten laiska, kas nuvaziuosit- prasykit sveciu knygos, reikia atsizymet buvima ten . o suriai kokie thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes planuojame medaus menesiui vykti i Kreta.Noretusi,kad viskas butu super,kaip kad ir priklausytu. smile.gif Tad labai noreciau,kad parekomenduotumete kokiam viesbutukyje apsistoti,kas yra geriau ir t.t.Mums nera esme 5 zvaigzduciu viesbutis,nes zadame intensyviai keliauti issinuomave masina.Labai fainai,kad cia tiek visokios informacijos yra.Butu smagu isgirsti atsiliepimus is buvusiu jau simet. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DaliaG @ 2007 05 18, 11:39)
Mes irgi buvome Sofoklyje smile.gif Toks paprastas viešbutukas, bet visai mielas 4u.gif Geroj vietoj, šalia miestelio centras ir jūra thumbup.gif
Tik pustryčiai vis tokie patys doh.gif Tai po 3 dienų pabodo ax.gif


o kelinta pusryciai prasideda ten? butu gerai kad kuo anksciau, nes kai keliausim po sala, reikes kuo anksciau isvaziuot is viesbucio. smile.gif
Mes vykstam ten birzelio 05.
Atsakyti