Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Siaip tai labai padeda beveik nuo visu piktu sliauziku, siurbiku, kramtiku ir t.t. salia augancios kanapes. Labai gaila, bet jos nepadeda nuo erkuciu. Dekui visoms SuperMamoms uz patarimus!! Jus nuostabios! Ir ne jus vienos negalite ramiai praeit pro sodo ir darzo skyriu:)
Atsakyti
QUOTE(Talkatif @ 2005 09 12, 21:09)
Siaip tai labai padeda beveik nuo visu piktu sliauziku, siurbiku, kramtiku ir t.t. salia augancios kanapes. Labai gaila, bet jos nepadeda nuo erkuciu. Dekui visoms SuperMamoms uz patarimus!! Jus nuostabios! Ir ne jus vienos negalite ramiai praeit pro sodo ir darzo skyriu:)

Tai kad už kanapes nemalonumų su policija galima turėti ax.gif
Atsakyti
Nežinau, ar čia augalų kenkėjai ar kas, bet pas mane ant žemių vazonėliuose atsirado toks kaip pelėsiukas baltas ir pūkuotas ir nežinau nuo ko ir iš kur jis, nukrapštau aš jį, bet vėliau jis vėl atsiranda, tikrai ne nuo drėgmės schmoll.gif, ant augalų kolei kas dar nieko nepastebėjau bet jau pradedu bijoti fear.gif, kaži ar jau reikėtų ko griebtis ar gal čia šiaip nuo žemės unsure.gif
Atsakyti
taigi su Actara purkškit visus tuos parazitus, kurie čiulpia, griaužia ir skraido, visus, kuriuos galima vabaliukais pavadinti smile.gif as su ja ir tripsus iveikiau, i ant žemės musytes, ir baltasparnius nuo nabagės fuksijos. Paskui liko tik lavonus nuo lapu nupūsti smile.gif thumbup.gif

jos yra parduotuvėse, MAXIMA bazėj ir kas fainiausia, tai Kustodijos atstovai atvežą ten, kur reikia. jie parduoda po 20g - 12 lt. liuks daiktas ir nesmirda, tiesa sako nuodingam tai reikia su pirštinėm dirbt (bet ne viena karta sušlapinau rankas ir nieko)
ir dar kažkas čia minėjo, kad su ja galima purkšti augalą tik 2 kartus - nesamonė. saviškes purškiau jau gal kokius 4 - visos iki šiol puikiai auga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarasca: 04 spalio 2005 - 13:12
QUOTE(Tarasca @ 2005 10 04, 14:08)
taigi su Actara purkškit visus tuos parazitus, kurie čiulpia, griaužia ir skraido, visus, kuriuos galima vabaliukais pavadinti smile.gif as su ja ir tripsus iveikiau, i ant žemės musytes, ir baltasparnius nuo nabagės fuksijos. Paskui liko tik lavonus nuo lapu nupūsti smile.gif  thumbup.gif



Actara neveiksminga nuo erkių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 10 04, 17:22)
Actara neveiksminga nuo erkių  ax.gif

O aš kaip tik girdėjau kad nuo erkių veiksminga... g.gif
Atsakyti
help.gif help.gif
Mano gelėms kažkas atsitiko sad.gif Net nežinau kas- ant jukos tai kažkokie gyviai (nežinau ar musytėm ar erkutėm vadinti g.gif bet neskraido ir nešokinėja atrodo. Pridedu nuotrauką. Gelbėkit ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 27, 01:45)
help.gif  help.gif
Mano gelėms kažkas atsitiko  sad.gif Net nežinau kas- ant jukos tai kažkokie gyviai (nežinau ar musytėm ar erkutėm vadinti g.gif bet neskraido ir nešokinėja atrodo. Pridedu nuotrauką. Gelbėkit ką daryti?


amarai. turėtų dar aplinka kur stovi augalas turėti būt apipurkšta kaip kokiu sirupu.
Atsakyti
O pvz kokiu sirupu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 28, 12:15)
O pvz kokiu sirupu? g.gif


amarų biggrin.gif biggrin.gif

(amarai purškia savo kokius tai myžaliukus ar pan., kuriuos natur gamtoj skruzdės renka)
Atsakyti
Nu as ir supratau kad kazkokiu cheminiu sirupu (o ne pvz braskiniu lotuliukas.gif ). Tai zodziu taip ir ieskoti amaru sirupo?
Aciu, Elos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 28, 12:26)
Nu as ir supratau kad kazkokiu cheminiu sirupu (o ne pvz braskiniu  lotuliukas.gif ). Tai zodziu taip ir ieskoti amaru sirupo?
Aciu, Elos. 4u.gif

Man atrodo, kad ir vėl ne taip Elos patarimą supratai. bigsmile.gif Ji pataria gerai apžiūrėti augalus, nes ant jų amarai (jei tai amarai) palieka išskyrę tokį lipnų "sirupą". O amarams naikinti yra įvairių priemonių. Atrodo, ir žaliasis muilas tinka (žr. sodinininkų parduotuvėse reikia). Sėkmės kovojant su tom bjaurybėm 4u.gif
Atsakyti