Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Sveikos mamytės .Mano gėles užpuolė kirmelytės ir musytės.Gal žinote kaip jas išnaikinti, nes jau nežinau ką daryti. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Gėlių parduotuvėse būna pirkti specialių lašiukų chemikalų,juos reikia į žemę lašinti,tiesa kvapas stiprus,bet man tai padėjo. user posted image
Atsakyti
labutis kas galėtu patart ka daryt turiu Streptokarpa labai jį užpuolė amarai šiap nuplaudavau ukišku muilu kitas gėles bet jos lapų šlapint negalima ką daryt?
Atsakyti
verysad.gif Mano gėlytes kai kurias užpuolė kažkokios pabaisos. apačioje vazono radau mažyčiu kirmlyčiu ir dar sraido juodos mažytės musytės nežinau kas atsitiko viskas buvo gerai ,o dabar va tau kad nori, labai myliu savo gėlytes ir bijau kad neišnyktu mega_shok.gif cray.gif nežinau ką man daryti ir ką joms pirkti ,kad dingtu tie visi padarai
Papildyta:
QUOTE(yyla @ 2006 11 24, 11:03)
Gėlių parduotuvėse būna pirkti specialių lašiukų chemikalų,juos reikia į žemę lašinti,tiesa kvapas stiprus,bet man tai padėjo.  user posted image




O dar aš girdėjau kad reikia padaryti labai švelnu kalio permanganato tirpalą ,aš noriu paklausti ar nepakenks namo gėlytėm.o lašiukų jau gavau .Ačiu labai notworthy.gif
Atsakyti
sveikutes paneles smile.gif tai wat man iskilo toks klausimas...pas mane skraido tos vadinamos drozofilos, na museles tokios mazos, bet kas keisciausia, kad kai geles laistau tai pastebiu, kad jos ten ant zemes sutupusios biggrin.gif vnz kai lieji tai ir nuskrenda. Zinau apoie toki dalyka, kad buna zemese viksrai o tos museles is ju issirita ir tie viksrai kenkia augalui, na bet kad nera ju.... nesuprantu nuo ko dabar jos atsirado ir kaip jas isnaikinti? verysad.gif
Atsakyti
Kazkur buvau skaiciusi apie ju naikinima... pats paprasciausias, bet ir toks nelabai akiai malonus-tas lipnios juosteles, skirtos musems gaudyti pritvirtinamos mazais gabaliukais prie kokios medines sakeles ir drozofilai isnyksta.
O as truputeli reciau laistydavau geles ir isnyko.
Atsakyti
Parlaistyta............ Išdžiovink žemes......... Jei gėlė mėgstanti drėgmę, tai paliek silpnu kalio permanganato tirpalu..........
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 12 05, 10:39)
Parlaistyta............ Išdžiovink žemes......... Jei gėlė mėgstanti drėgmę, tai  paliek silpnu kalio permanganato tirpalu..........




hmz...na matote as jau labai retai dabar jas lieju, kadangi prasideda gelyciu ramybes periodas...tai pas mane kaip tik visada zemes sausos, tai pagalvojau, kad del to...na as net nesuprantu ka man daryti ir kaipjas isnaikiti....tai gal ir tu kirmelyciu yra, bet kad kaip ir nera verysad.gif
Atsakyti
merginos padekit,baigia isnykt SENECIO ROWLEYANUS,cia toks augalelis kur auga tik burbuliukai,zirnio dydzio,gal kuri turit ,atsiliepkit ,parasykit ... buvo tokia grazi,odabar...verkt norisi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 09 gruodžio 2006 - 13:07
Žinau tą augalėlį,esu turėjusi-bet patarti menkai ką tegaliu.Nes ir man tas pats nutikdavo,užauga,ir nežinia kodėl ima džiūt,džiūt,kol amen...Bandyk nugnybti sveikus tų ūglių galiukus ir sodint iš naujo.Augalėlis tikrai labai gražus ir mielas,gelbėk.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2006 12 05, 23:18)
hmz...na matote as jau labai retai dabar jas lieju, kadangi prasideda gelyciu ramybes periodas...tai pas mane kaip tik visada zemes sausos, tai pagalvojau, kad del to...na as net nesuprantu ka man daryti ir kaipjas isnaikiti....tai gal ir tu kirmelyciu yra, bet kad kaip ir nera  verysad.gif

Pas mane irgi ta pati bėda verysad.gif , ir gėlės rodos neperlaistytos g.gif , ir kirmėlyčių lyg tais nėra, o musytės skraido cool.gif . "Senukuose" davė kažkokių purškiamų insekticidų, purškiau jau gal kokius tris kartus - nepadeda schmoll.gif . Gal kuri galit parašyti tų lašiukų pavadinimą ax.gif , nes tie skraidantys padarėliai jau pradeda erzinti, nors pačioms gėlėms lyg tais nieko. Beje, tos lipnios juostelės nepadeda schmoll.gif . Jos gi sunaikina tik pasekmes (o ir tas ne visas), o ne priežastį.
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 12 11, 13:59)
Pas mane irgi ta pati bėda verysad.gif , ir gėlės rodos neperlaistytos g.gif , ir kirmėlyčių lyg tais nėra, o musytės skraido cool.gif . "Senukuose" davė kažkokių purškiamų insekticidų, purškiau jau gal kokius tris kartus - nepadeda schmoll.gif . Gal kuri galit parašyti tų lašiukų pavadinimą ax.gif , nes tie skraidantys padarėliai jau pradeda erzinti, nors pačioms gėlėms lyg tais nieko. Beje, tos lipnios juostelės nepadeda schmoll.gif . Jos gi sunaikina tik pasekmes (o ir tas ne visas), o ne priežastį.


zinai, as pagalvojau gal cia nuo zemiu...nes skraido tik prie tu vazonu kur ta zeme, kuria pamenu pirkau maximoj, o prie kitu geliu, na kur zeme kita, tai ju nera...net nzn as tai labai bijau, kad gelems nepakenktu sad.gif o senukuose nesake nuo ko tai gali buti?
Atsakyti