Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Pūkis @ 2007 01 27, 13:54)
neturiu as orkaites doh.gif , o tai zinoma pabandyciau ir pakaitint tongue.gif . jau palaisciau su kaliopermanganato tirpaliuku, dabar lauksiu rezultatu blink.gif
aciukas uz patarimus  4u.gif

Kalio permanganatas nuo bakteriniu ligu, bet jis nepades nuo musyciu smile.gif
Atsakyti
Va ir pas mano gėlytes atsirado baltų, mažyčių kirmėlyčių cry.gif Labai neturiu laiko važiuoti į Senukus, o ir baisiai toli jie man unsure.gif Manau, kad jos atsirado nuo žemių, kurias pirkau Rimi parduotuvėje. Matomai jau buvo kažkokios užkrėstos unsure.gif
Bandysiu su kalio permanganatu palaistyti ir tada nuimti viršutinį sluoksnį žemių. Gal pamačys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 27, 16:12)
Kalio permanganatas nuo bakteriniu ligu, bet jis nepades nuo musyciu smile.gif

vje blink.gif doh.gif , tai reiks kazkokiu budu nusgaut iki senuku tada
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 27, 22:21)
vje  blink.gif doh.gif , tai reiks kazkokiu budu nusgaut iki senuku tada

Jau anksciau rasiau, kad labai padeda kreideles nuo tarakonu, uztenka apibrezti vazono vidu, ju buna cheminese prekese ir Tomas Philips parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 28, 15:28)
Jau anksciau rasiau, kad labai padeda kreideles nuo tarakonu, uztenka apibrezti vazono vidu, ju buna cheminese prekese ir Tomas Philips parduotuvese.

Gal ir nebloga idėja ax.gif Tų kreidelių turėtų būti kiekviename prekybos centre bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2007 01 28, 15:32)
Gal ir nebloga idėja ax.gif Tų kreidelių turėtų būti kiekviename prekybos centre bigsmile.gif

Bandykite, tai daug pigiau nei aktaras. Kreidele kainuoja apie 1lt O uztenka labai ilgam. Man patare drauge, bet tikrai padejo. ax.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif siandie ant vienos is mano auginamu nolinu pastebejau kazka neiprasto, t.y. ant tos vietos kur formuojas lapai kazkokios baltos apnasos. as ten esu nukirpus lapelius, nes ja pirkau nukainuota, tai tose vietose, kur atserpetoje lapeliai pabale ir tarsi kazkokie pukuotukai. doh.gif kas tai galetu but? g.gif doh.gif g.gif tada pazejau ir "sveikaja" nolina (kur nenukirpti lapai tongue.gif ), tai ten taip pat kelis pukucius radau blink.gif doh.gif . kadangi niekad neteko susidurti su jokiais kenkejais, tai as jas nupurskiau kalio permanganato tirpaliuku. na ir ka, tada pasebejau, kad ant tos mano varksiukes lyg ir kazkokie mikroskopiniai pukuoti gyviai ohmy.gif . kas tai galetu buti ir kaip su tuo kovoti? unsure.gif as manau, kad tuos nelemtus pukucius parsinesiau su nukainuota nolina verysad.gif . KA DARYT?
Atsakyti
man atrodo radau ATSAKYMA, tik nezinau ka daryt, patarkit.
Atsakyti
atrodo radau ir ju naikinimo budacia, tik nzn ar tai veiksminga, reiks pabandyt, tik bijau gelems nepakenkt unsure.gif .nes dar kazkoki purskala nusipirkau nuo kenkeju ir juo apipurskiau nolinas. kazin ar galima tiek daug priemoniu naudot, ar tai nekenksminga gelytems? g.gif ir dar, ar kitos gelytes nepasigaus tu skydamariu g.gif . oi kaip to nesinoretu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 02 02, 10:48)
atrodo radau ir ju naikinimo budacia, tik nzn ar tai veiksminga, reiks pabandyt, tik bijau gelems nepakenkt  unsure.gif .nes dar kazkoki purskala nusipirkau nuo kenkeju ir juo apipurskiau nolinas. kazin ar galima tiek daug priemoniu naudot, ar tai nekenksminga gelytems? g.gif  ir dar, ar kitos gelytes nepasigaus tu skydamariu g.gif . oi kaip to nesinoretu schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Pasikartosiu. Labai efektyvu tik ir labai brangu: Florisimoj ar kitoj didesnėj gėlių parduotuvėj perki už 25 Lt. Shultz purškeklį nuo kenkėjų ir nuvalius kokiu ausų krapštuku vabaliukus visą augalą nupurški (geriau 2 kartus su savaitės pertrauka).
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 02 02, 18:11)
Pasikartosiu. Labai efektyvu tik ir labai brangu: Florisimoj ar kitoj didesnėj gėlių parduotuvėj perki už 25 Lt. Shultz purškeklį nuo kenkėjų ir nuvalius kokiu ausų krapštuku vabaliukus visą augalą nupurški (geriau 2 kartus su savaitės pertrauka).

pasizejau koks mano purskeklis, kuri man pasiule geliu parduotuvej, tai kazkoks ALGOFLASH. ten taip pat raso kad purkst 2 kartus su savaites pertrauka, o po to profilaktiskai kas 15 dienu. zesiu kas bus
Atsakyti
Reikia pasižiūrėti ar tas purškalas naikina skydamarius. O aš tarp purškimų tuos parazitus nuo augalo nuvalydavau su ausų krapštuku, suvilgytu spiritu atskiestu pusiau su vandeniu. Taip valiau kasdien, kol tų brudų buvo. Aš juos irgi nusipirkau kartu su augalu. Pagavau žioplį blush2.gif
Atsakyti