Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Pas mane kai skydamariai buvo, tai jie nusikrapštydavo, o šitie kažkaip viduje lapo. g.gif O Actarą purkšti ant lapų ar ir į žemę palaistyt? o tuos lapus pažeistus nurauti ar palikti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 02 25, 16:00)
Pas mane kai skydamariai buvo, tai jie nusikrapštydavo, o šitie kažkaip viduje lapo.  g.gif  O Actarą purkšti ant lapų ar ir į žemę palaistyt? o tuos lapus pažeistus nurauti ar palikti? unsure.gif

Actara nupurkšk,paskui dar tuo pačiu ir palaistyt žemę,kad garantuotai būtų išnaikinta.
Aš lapus tai palikčiau ax.gif
pradžioj tie skydmariai tik lervytės,nenusikrapšto.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 02 24, 16:59)
Mano fikuso lapukus kažkas graužia iš vidaus. Toks atsiranda permatomas taškiukas, po to tas "taškiukas" pradeda "šliaužioti" po lapą  blink.gif Iš kitos pusės atrodo kaip parudavimas, toks kaip vaškas, bet nenusikrapšto. Kuo gydyt? kaip naikint?
nežinau, ką daryt help.gif


O ar jis tikrai juda? Gal čia ne renkėjas, o tik fiziologinis pakenkimas? Aš kol nematau - negaliu tiksliaipasakyti, bet pvz. pelargonijom nuo per didelio drėgmės kiekio atsiranda skaidrios karputės, kurios vėliau paruduoja. Tai lapo lastelės, kuriose susikaupia vanduo. Kai sureguliuoji drėgmę - naujų nebeatsiranda, nors senosios ir neišnyksta. Lapų pašalinti nereikia, nes jie nekenkia. Tik nežinau ar tam fikusui taip ir yra, ar visgi užpuolė kenkėjai. g.gif

Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 25, 16:05)
Actara nupurkšk,paskui dar tuo pačiu ir palaistyt žemę,kad garantuotai būtų išnaikinta.
Aš lapus tai palikčiau ax.gif
pradžioj tie skydmariai tik lervytės,nenusikrapšto.


Reikės Actaro važiuot doh.gif Nuo skydamarių man kažkoks purškalas padėjo, Florisimoj atrodo pirkau, virš 20Lt kainavo dry.gif

QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 25, 16:37)
O ar jis tikrai juda? Gal čia ne renkėjas, o tik fiziologinis pakenkimas? Aš kol nematau - negaliu tiksliaipasakyti, bet pvz. pelargonijom nuo per didelio drėgmės kiekio atsiranda skaidrios karputės, kurios vėliau paruduoja. Tai lapo lastelės, kuriose susikaupia vanduo. Kai sureguliuoji drėgmę - naujų nebeatsiranda, nors senosios ir neišnyksta. Lapų pašalinti nereikia, nes jie nekenkia. Tik nežinau ar tam fikusui taip ir yra, ar visgi užpuolė kenkėjai.  g.gif


Ankstesniame puslapyje buvau nuotraukų pridėjus blush2.gif
Atsakyti
Ankstesniame puslapyje buvau nuotraukų pridėjus blush2.gif
[/quote]
Atsiprašau 4u.gif Buvau pražioplinus. blush2.gif doh.gif Bet čia tikrai ne tai apie ką aš rašiau. schmoll.gif Taigi ir aš prisijungiu - purkšti aktara, tik reikia nepamiršti pakartoti ( kaip rašo instrikcijoje)
Atsakyti
[quote=išdykėlė,2007 02 25, 23:31]
Ankstesniame puslapyje buvau nuotraukų pridėjus blush2.gif
[/quote]
Atsiprašau 4u.gif Buvau pražioplinus. blush2.gif doh.gif Bet čia tikrai ne tai apie ką aš rašiau. schmoll.gif Taigi ir aš prisijungiu - purkšti aktara, tik reikia nepamiršti pakartoti ( kaip rašo instrikcijoje)
[/quote]

O Actaru papurksti ir palikti? Niekada neteko naudoti dar blush2.gif Ar vieną gėlę ar visas? Dar turiu kiparisą, sukulentą ir kalatėją. 4u.gif
Atsakyti
mergaitės,gal kas turit šį augalėlį,prašau notworthy.gif parašykit kaip auginat,kiek laistot kuo trešiat ir t.t ir t.t, nes vienas visai išnyko,nusipirkau kitą,tai dabar pradėjo krist burbulikai verysad.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 26, 11:30)
mergaitės,gal kas turit šį augalėlį,prašau notworthy.gif parašykit kaip auginat,kiek laistot kuo trešiat ir t.t ir t.t, nes vienas visai išnyko,nusipirkau kitą,tai dabar pradėjo krist burbulikai verysad.gif user posted image

Karolinė žilė (kažkokia senecio rūšis blush2.gif ) mėgsta saulutę ir labai mažai vandens (leisti pabūti visiškai sausai). Auginti kaktusų žemėje. Betgi mes čia ne toje vietoje šnekamės smile.gif. Reiktų turbūt temoje "gal žinote pavadinimus" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 26 vasario 2007 - 13:26
QUOTE(Frosted @ 2007 02 26, 12:15)
O Actaru papurksti ir palikti? Niekada neteko naudoti dar  blush2.gif Ar vieną gėlę ar visas? Dar turiu kiparisą, sukulentą ir kalatėją.  4u.gif

Actara miltelių įpili į vandenį,išmaišai,nupurški gėlytę ir palaistai likusiu tirpalu žemę.
Gėlės nuplauti nereikia,nes actara turi įsigert į augalo lapus,tiesiog kol nudžius-nedėt saulėtoj vietoj ir viskas.
Kitas gėles reikia apžiūrėt-jei pažeistos-purkšt.Jeigu gėlės stovi viena šalia kitos-didelė tikimybė,kad irgi bus užsikrėtę.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 26, 12:30)
mergaitės,gal kas turit šį augalėlį,prašau notworthy.gif parašykit kaip auginat,kiek laistot kuo trešiat ir t.t ir t.t, nes vienas visai išnyko,nusipirkau kitą,tai dabar pradėjo krist burbulikai verysad.gif user posted image

Perlaistei
Atsakyti
Nepykit jei kartojuos, gal galit pasakyti kokiu santykiu uzmaisyti aktara?kiek vandens ir kiek aktaros?
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 26, 19:12)
Actara miltelių įpili į vandenį,išmaišai,nupurški gėlytę ir palaistai likusiu tirpalu žemę.
Gėlės nuplauti nereikia,nes actara turi įsigert į augalo lapus,tiesiog kol nudžius-nedėt saulėtoj vietoj ir viskas.
Kitas gėles reikia apžiūrėt-jei pažeistos-purkšt.Jeigu gėlės stovi viena šalia kitos-didelė tikimybė,kad irgi bus užsikrėtę.


Visos arti stovi, tai purkšiu visas, ir laistysiu visas biggrin.gif kai nebebūtų nieko šliaužiojančio....

QUOTE(vanilla_ice @ 2007 02 26, 19:50)
Nepykit jei kartojuos, gal galit pasakyti kokiu santykiu uzmaisyti aktara?kiek vandens ir kiek aktaros?


Aha, man irgi aktualu 4u.gif
Atsakyti