Įkraunama...
Įkraunama...

Kepenėlės

QUOTE (meduza @ 2004 06 07, 13:21)

kol rasiau seiliu kiek prisikaupe rolleyes.gif laugh.gif [/b]

o man kol skaičiau laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif AČIŪ clap.gif clap.gif clap.gif
Bėgu pirkti kepenėlių biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Medūza, liux receptukas thumbup.gif reiks prašyt, kad grietinėlės dar nupirktų rolleyes.gif O prieš tai jų numirkyti nereikia? Turiu broilerių kepenėlių, mirkysiu vandenį, bet žinau, kad mirkoma ir piene g.gif
Atsakyti
As kepeneliu niekada nemirkau, bet gaminu labai daznai, nes visa seima labai megsta. Imu kiaules arba jaucio kepeneles, supjaustau gabaliukais ir apvoliojus miltuose apkepinu (Druska nebarstau kepdama) Pakepinu svoguno, dedu y puoda svoguna, kepeneles, griezineliais pjaustyta morka, ypilu vandens, prieskoniu ir patroskinu apie pusvalandy. Pries gala ydedu grietines, truputy kecupo ir svieziu krapiuku. Valgom visada su bulviu kose.
Atsakyti
Na aš irgi paprastai nemirkau, bet dabar dar teks mirkyt, kad ir atšiltų greičiau rolleyes.gif
Aha, tiksliai, mano mama kepa apvoliojusi miltuose rolleyes.gif
Atsakyti
cia keletas ideju smile.gif
http://www.supermama...?showtopic=4223
Atsakyti
Ačiū, Springlet smile.gif O aš, žiopla boba doh.gif lygtais visus 10 puslapių peržiūrėjau ir apie kepenėles neradau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (ely @ 2004 06 07, 11:43)
O prieš tai jų numirkyti nereikia? Turiu broilerių kepenėlių, mirkysiu vandenį, bet žinau, kad mirkoma ir piene g.gif

as is pradziu mirkau vandeny, veliau piene, tada jos minkstesnes gaunasi smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasidalinti kaip greit ir skaniai pagaminti kepeneles?
buciau labai dekinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Giega @ 2004 09 21, 13:34)
Gal kas galit pasidalinti kaip greit ir skaniai pagaminti kepeneles?
buciau labai dekinga biggrin.gif

O kepeneles paukstienos ar "gyvulienos" laugh.gif
Atsakyti
yra receptų temoje, kaip pigiai pavalgyti ir dar kazkur maciau wink.gif
Atsakyti
kepeneles pirkau paukstienos smile.gif

Papildyta @ [mergetime]1095769783[/mergetime]
hobo, aciu, paieskosiu ten. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Giega @ 2004 09 21, 14:29)
kepeneles pirkau paukstienos smile.gif

Papildyta @ [mergetime]1095769783[[b]*Bitulka rgetime] [/b]
hobo, aciu, paieskosiu ten. smile.gif

Paukstienos kepeneles galima sumalti, prideti truputi farso (paukstienos arba kiaulienos) ir viska ruosti kaip paprestiems kotletams tik mase gaunasi skystoka, tai as i keptuve dedu saukstu thumbup.gif
Arba kepeneles pamirkyti, pavolioti miltuose, galima ir kiausinyje, apkepti. Tada deti i puoda uzpilti vandens prideti megstamu prieskoniu ir patroskinti. Kol troskinas keptuveje su aliejumi pakepinti morke su svogunu ir supilti i kepeneles. Dar patroskinti viska, pries pabaiga ideti arba grietines sauksta arba keciupo (kas labiau patinka). Valgyti su bulvemis arba bulviu kose. thumbup.gif

Skanaus clap_1.gif laugh.gif
Atsakyti