Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

QUOTE (sunnyday @ 2004 09 28, 11:04)
Jei trukdo, tai geriau nuimti. O siaip, tai geriausia gydytoju klausyti jie geriau zino, kurie apgamai pavojingi kurie ne. Man nuiminejo ir su lazeriu ir chirurginiu budu. Ten kur su lazeriu nuiminejo liko randai didesni ir labiau matomi negu kur chirurgas ispjove ir graziai susiuvo. Del randu, tai dar aisku priklauso ir nuo kuno vietos, nes vienur randai darosi kitur ne.

Klausyk, o salina ir nedidelius, bet kurie panasu, gali supikteti?
ir ar bandete kas nors pas bloznelyte daktare?
Atsakyti
Sunnyday, o kas ir kur tau juos nuėmė? Ar skaudėjo, ar reikėjo mokėti? Pas mane yra keletas tokių negražių ant krūties, vienas galvoje ir vienas ant rankos, ten kur iš venos kraują ima. Žodžiu apgamų vietos ne kokios. Baisoka man juos nuiminėti.
Atsakyti
Patarkit, kaip mano drauga nuvesti pas gydyt. Pas ji visa nugara nuseta apgamais, ir kleeta is tiesu yra tokiu....nepatikimu. Jis+as stebime juos....bet......Gal kas galit rekomenduoti gera speca Vilniuje. Aciu
Atsakyti
ashley,papasakok, ka vadini nepatikimais? as taippat turiu lab daug apgamu ant ivairiu kuno vietu wink.gif ir ma jie atrode nepatikimi, jau vaidenosi visoks vezys, taciau nuejus pas onkologa jis pasake, kad tai visiskai nieko baisaus...
ar zinai, kokie yra pozymiai, kad verta sunerimti? wink.gif

p.s paskaitinejau, ka cia priraset...
ziedadulke, matyt kai tvarke serberi ar temas, ta tema istryne sad.gif o gaila, nes ten buvo tikrai daug info sukaupta...
kitoms galiu pasakyti, kad daugeliu atveju tai, ka jus laikote apgamais, tera tik paprastos pigmentines demes...jos gal ir negrazu, taciau pavojaus nekelia (zinoma cia reiktu apziureti, visko juk pasitaiko wink.gif as tu jusu vadinamuju apgamu turiu kokius 100-150 laugh.gif laugh.gif laugh.gif bet nematai tame problemos... kazkada del to siaubingai pergyvenau (vaikysteje), taciau dabar manau, kad tai mano isskirtinumas, gyvumas...kaip kai kas man sake, kad as angeliuku pazymeta heart.gif Kol nera reikalo apgamu geriau nereik liest, kai atsiras reikalas tai tada...tiesiog reik ziuret kas geriau
Ramaske, o jei ne paslaptis, kiek sumokejai? man kainos lazeriu tiesiog buvo neikandamos smile.gif be to musu mieste lazerio nera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 30 rugsėjo 2004 - 17:56
QUOTE (Cikadele @ 2004 09 30, 17:52)
ashley,papasakok, ka vadini nepatikimais? as taippat turiu lab daug apgamu ant ivairiu kuno vietu wink.gif ir ma jie atrode nepatikimi, jau vaidenosi visoks vezys, taciau nuejus pas onkologa jis pasake, kad tai visiskai nieko baisaus...
ar zinai, kokie yra pozymiai, kad verta sunerimti? wink.gif

p.s paskaitinejau, ka cia priraset...
ziedadulke, matyt kai tvarke serberi ar temas, ta tema istryne sad.gif o gaila, nes ten buvo tikrai daug info sukaupta...
kitoms galiu pasakyti, kad daugeliu atveju tai, ka jus laikote apgamais, tera tik paprastos pigmentines demes...jos gal ir negrazu, taciau pavojaus nekelia (zinoma cia reiktu apziureti, visko juk pasitaiko wink.gif as tu jusu vadinamuju apgamu turiu kokius 100-150 laugh.gif laugh.gif laugh.gif bet nematai tame problemos... kazkada del to siaubingai pergyvenau (vaikysteje), taciau dabar manau, kad tai mano isskirtinumas, gyvumas...kaip kai kas man sake, kad as angeliuku pazymeta heart.gif Kol nera reikalo apgamu geriau nereik liest, kai atsiras reikalas tai tada...tiesiog reik ziuret kas geriau
Ramaske, o jei ne paslaptis, kiek sumokejai? man kainos lazeriu tiesiog buvo neikandamos smile.gif be to musu mieste lazerio nera...

Gana didoko apgamo nuemimas su lazeriu nuo veido man kainavo 200 lt,i kaina ieina ir apgamo istyrimas ar jis nepyktybinis.Na gal siek tiek ir brangoka,bet jau labai negraziai jis man ant veido atrode wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ashley @ 2004 09 30, 13:28)
Patarkit, kaip mano drauga nuvesti pas gydyt. Pas ji visa nugara nuseta apgamais, ir kleeta is tiesu yra tokiu....nepatikimu. Jis+as stebime juos....bet......Gal kas galit rekomenduoti gera speca Vilniuje. Aciu

Jeigu turi pinigų varykit pas Babajaną. Jis tuom specializuojasi. Dar yra Narmeda konarskio gatvėje. Ten tokia moteris dirba,na labai thumbup.gif Tik pavardę pamiršau g.gif

Mano giminėje buvo melanoma.Nuvaro į kapus per pusmetį
Atsakyti
Nejaugi niekas nebuvote pas gyd Bloznelyte? Pas ja konsultacija man kainavo 15 lt, nezianu, kiek pati procedura, bet su Lazeriu dirba ji.
Atsakyti
QUOTE (SoniaSonia @ 2004 10 01, 10:09)
Nejaugi niekas nebuvote pas gyd Bloznelyte? Pas ja konsultacija man kainavo 15 lt, nezianu, kiek pati procedura, bet su Lazeriu dirba ji.

O kur jinai dirba?
Atsakyti
nepatikimais apgamais laikau tuos, kurie pasidenge ne vienoda spalva, t.y. su patamsejimais, ir tuos, kurie buna nelygaus konturo. Vat tokie apgamai yra patys...paciausi.
Atsakyti
QUOTE
Sunnyday, o kas ir kur tau juos nuėmė? Ar skaudėjo, ar reikėjo mokėti? Pas mane yra keletas tokių negražių ant krūties, vienas galvoje ir vienas ant rankos, ten kur iš venos kraują ima. Žodžiu apgamų vietos ne kokios. Baisoka man juos nuiminėti.


Na as juos nusiiminejau Kaune. Cia savanoriu pr. 423 yra toks gydomosios kosmetologijos centras. Tai va, nuejau as ten, man gydytoja paziurejo i juos pasake, kurie potencialiai pavojingi, kurie tik siaip "isaugos". Pamaciusi gydytoja mano apgamu ir randu kruva uzrase pas gyd. V.Kaikari. Tai jis man "rankiniu" budu ispjove, susiuvo ir randu beveik nebesimato. Ispjautus apgamus issiunte i Vilniu tirti ar piktybiniai buvo ar ne.
Pati operacija tai neskausminga. Skaudziausia vieta - kai adata su nuskausminamaisiais duria smile.gif. Po 15 minuciu paleidzia ir gali eiti tik po savaites reik nepamirst ateit siulu istraukt. Kai praeina vaistu veikimas tai pirma diena biski skauda, bet nieko tragisko.
Man operacija kainavo apie 200-300 lt, bet tai buvo pries metus ir tuo kartu man nueme 5 apgamus. Beja, kaina bus didesne jeigu esi nedirbanti ir nesimokai (t.y. kai dalies nedengia ligoniu kasos).
Tai va
Atsakyti
Ačiū už informaciją. Gal žinai kur tai atliekama Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE (agacaga @ 2004 10 01, 12:33)
O kur jinai dirba?

pas Bloznelytę reikia registruotis asistentės tel. 869849717. kiek supratau, mokėti už konsultaciją reikia, jei eini pirmą kartą. jos privatus kabinetas yra jos name, už Žaliųjų ežerų smile.gif
Atsakyti