Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

rauti plaukeliu negalima grieztai!! isviso geriausia prie apgamu nelysti, o jei jis trukdo ar paprasciausiai nepatinka geriausiai reikia ji onkologineje ligonineje issioperuoti. as buvau bent jau kauno onkologinej. ten labai paprasta operacia trunkanti maziau nei puse val. ir apgamai jei jau jie tokie plaukuoti buna kad ir isdideja. taip kad manau lengviau issipjauti nes to ir randuko praktiskai nesimato biggrin.gif
Atsakyti
Turiu didelį bjaurų apgamą ant nugaros. Jis tokioj netikusioj vietoj, kur liemenėlės kraštas jį nuolat dirgina. Seniai galvojau pašalinti, bet vis neprisiruošiau. Ir štai - prieš kokį mėnesį jis man iškilo kaip karpa. Aš taip išsigandau, kad keturiom nulėkiau pas dermatologą, nors šiaip pas gydytojus itin retai einu. Apžiūrėjo, pasakė, kad greičiausiai nepiktybinis, bet dėl viso pikto nusiuntė į Santariškes pašalinti ir ištirti. Paskambinau užsirašyti ir ką jūs manot - sužinojau, kad vos ne visi onkologai atostogauja ir pas gydytoją pakliūsiu geriausiu atveju rugsėjį. Siaubas, kai pagalvoji. Aš dėl to apgamėlio gal ir nenumirsiu, bet juk yra daugybė rimtų onkologinių ligonių, kuriems tie pora mėnesių gali būti lemtingi.
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 07 26, 19:38)
Turiu didelį bjaurų apgamą ant nugaros. Jis tokioj netikusioj vietoj, kur liemenėlės kraštas jį nuolat dirgina. Seniai galvojau pašalinti, bet vis neprisiruošiau. Ir štai - prieš kokį mėnesį jis man iškilo kaip karpa. Aš taip išsigandau, kad keturiom nulėkiau pas dermatologą, nors šiaip pas gydytojus itin retai einu. Apžiūrėjo, pasakė, kad greičiausiai nepiktybinis, bet dėl viso pikto nusiuntė į Santariškes pašalinti ir ištirti. Paskambinau užsirašyti ir ką jūs manot - sužinojau, kad vos ne visi onkologai atostogauja ir pas gydytoją pakliūsiu geriausiu atveju rugsėjį. Siaubas, kai pagalvoji. Aš dėl to apgamėlio gal ir nenumirsiu, bet juk yra daugybė rimtų onkologinių ligonių, kuriems tie pora mėnesių gali būti lemtingi.

Uzsirasyk privaciai.
Atsakyti
Kartą buvau odos lazerio ir chirurgijos centre. Tyrė apgamus, kai kurioos nuo veido šalinausi lazeriu, vieną patarė šalinti nuo kūno chirurginiu būdu. Sutikau, pašalino, Mokėjau po 100 apgamui nuo veido ir 400 už operaciją, rezultatai: ant veido nėra randelių, bet apgamų vietoje nedideli iškilimai visgi liko, po operacijos liko mažas randelis, bet paskui pasirodė, kad ant krūtinės turiu kitą, kurį būtinai reikia operuoti...o tą, kurį išoperavo tai buvo nebūtinai...tokios tokelės...tas pats gydytojas šalina apgamus ir santariškėje, draugė buvo pas jį ten, tai po operacijos jis jai netgi nerekomendavo tokio specialaus pleistriuko, kuris mažina randelį, o ir kyšį paėmė ramia sažine...žodžiu tie mokami centrai tai pinigus melžia kaip reikia, ir tai ne viską tinkamai padaro, nors ir pleistriuką rekomendavo ir tepaliuką davė spec. kad šašeliai greičiau susidarytų...žodžiu ten nusprendžiau nebesikreipti...noriu pas Vitkų, jis kažkokiu spec. peiliu šalina, po kurio randelio beveik nelieka, visgi krūtinė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 27 liepos 2005 - 15:18
Šiandien buvau pas Radzevičių. Sutarėm pašalinti mano apgamiuką rugsėjo mėnesį. Veiksmas vyks Sugiharos g-vėj. Rugsėjo mėnesį todėl, kad sakė po operacijos 6 mėn reikia saugoti tą vietą nuo saulės spindulių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 07 27, 10:48)
Uzsirasyk privaciai.

Pinigų gaila. Dermatologė nuramino, sakė, kad kol kas nieko baisaus. Palauksiu rugsėjo, o tada tikrai šalinsiu. Tik degintis uždraudė, bet man ruda oda ir negražu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pirmadienį ruošiuos eit lazeriu naikint apgamo ant veido ir ir noriu jūsų paklaust ar iškart jį panaikina ir nelieka jokių žymių ar dar kažkiek laiko jis būna ir paskui tiktai nukrenta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kami* @ 2005 07 30, 12:57)
Sveikos 4u.gif
pirmadienį ruošiuos eit lazeriu naikint apgamo ant veido ir ir noriu jūsų paklaust ar iškart jį panaikina ir nelieka jokių žymių ar dar kažkiek laiko jis būna ir paskui tiktai nukrenta blush2.gif
vasara apgamu nuo veido ir kitu matomu ir atviru vietu niekas nenuimineja,nes reikia labai saugotis saules...bent jau man taip Bloznelyte paaiskino ax.gif As buvau pas ja geguzes men,tai liepe atvykti rudeni,geriausia spalio men,bet as vistiek paprasiau,kad bent nuo kaklo nuimtu toki negrazu ax.gif tai sasas nukrito mazdaug po 10d ,o ta randa slepiau po plaukais,bet vistiek dar ryskiai matosi ta vieta...jeigu taip ir liks,tai ne kas...bet pati kalta,kadangi pati paprasiau...gyd.tai nelabai norejo salinti,be to,dar maitinu,tai randai ir del to sunkiau gyja 4u.gif
Atsakyti
o ar galima nestuke.gif lazeriu šalint apgamą?
Atsakyti
As jau padariau ta ilgai temta darba,tik norejau paklausti o i soliariuma negalima dabar jei uzklijuoti ta vieta nes uzdenkta vieta tai neydega, , esu melynai balta todel karta i savaite man yra butina,ir tai tik tik del to ,kad nebuciau lavonas biggrin.gif o sasas jau 12dienu ,bet nenukrito g.gif
Atsakyti
gal kas zinote kurgalima psalinti apgamus? gal kas jau esate tai dare? kokios kainos ir kur geriausia kreiptis? dekui. Vilniuje
Atsakyti
sad.gif Turiu begale papilomų... pridygo visur... užsikrečiau soliariume, gulimam, todėl dabar einu, jeigu einu, tik į stovimą. sad.gif
papilomos net ant krutinės lipa, jau nebegaliu apsikęsti.. tad esu nutarusi jas šalinti. Perskaičiau visus jūsų pokalbius ir niekaip negaliu apsispręsti kur eiti..
gal kas gali patarti ką daryti.. gal pradžioje į polikliniką pas dermatologą???
Atsakyti